17064






  • FreddyHawk
    #4830
    :DDD LOL :DDD Ez milyen már ! Berágott , mert visszajött érted, Te meg találtál már fuvart ?
  • DonC
    #4829
    Nem itt a szitu a követkeő volt, látom a Hindel klántársam meg ez a töketlen felszáll éppen. Mondom még elérem. Ugye rögtön "need transportation". Közben látom MIG-29 respawnol, erre azonnal nyomtam vagy 5 negative-t. Beülök a MIG-be erre a majom kiugrik a Hindből és elkezdi sorozni a MIG-et géppuskával... (az más kérdés, hogy a Helivel a klántárs véletlen lezuhant, de a kettő között vajmi kevés összefüggés). Na mondom, any*/*/d. Legközelebb lepisztolyoztam... :-)
  • GanXstaZoleeWrk
    #4828
    Na ja én is birom amikor futok az eszközért erre hátbalő a csapattársam aztán néz hogy bedarálom és elkezd anyázni... überlamma. :)
  • DonC
    #4827
    Jó voltál Freddy, qrvára átkoztam a napot amikor szétbombáztáld, de marha pontosan tudsz azzal a szarral lőni. Nincs mese :-) Mondjuk Goro is tolta a szigort F16-al. Hiába ha nincs cad, könnyű az élete az ellenfélnek :) Egérrel kalimpáltam egy darabig, de mivel 5:0-nál meguntam ezért inkább tankoztam.

    Ja meg Castrot letékáztam mert belelőtt a repülőgépembe, miután már elkezdtem felszálni vele. Na az az igazi köcsögség.
  • Vez
    #4826
    Ráküldöd a FoP-ot? :)
  • FreddyHawk
    #4825
    "Amugy A-10 -el bizony le7 ugy repulni, hogy stingerrel igen igen nehezen es ritkan talalja el az ember... mikozben persze az rendesen tolja a szigort."

    Áruld el hogyan ! Me' engem mindíg lekapnak.
  • FreddyHawk
    #4824
    :)
    Nem, semmi gáz nem volt, heves volt a harc, peace Bro ! :D
    Azért még el lesz intézve a valagad AZ BIZTOS ! :DDDD
  • Me0w
    #4823
    Joh, maradjunk dontetlenben :) En is kicsit fel voltam spanolva, remelem nem hasznaltam ki teljesen a szokincsemet, ha igen bocsi :) Csak 3x setaltam ki ugy a hangarbol, hogy ramszakadt 3 clusterbomba, es kicsit felcukkolt :)

    peace out
  • CAD
    #4822
    Le7, hogy nem basecamp, de en emlexem arra, hogy miket kaptam, amikor ilyesmit csinaltam... na mind1.

    Amugy A-10 -el bizony le7 ugy repulni, hogy stingerrel igen igen nehezen es ritkan talalja el az ember... mikozben persze az rendesen tolja a szigort.
  • FreddyHawk
    #4821
    Igen, ezen filóztam én is ! Minden egyes alkalommal , amikor felszálltam az a10-el, úgy nyitottam, hogy rácsaptam a reptérre - ugye egyenesen kell csak repülni az még nekem is megy ,mert nem vagyok egy nagy légivirtuóz :D
    Ez kb 6 szor történt meg a kör folyamán. Miau szerencsétlen ezen alkalmak közül 2x ott tartózkodott ...
    Egyszer nagyon jó volt ;megyek arra megint, mert ugye lelőttek , látom messziről, 4 emberke áll a helikopter spawn helyén ,na pököm a tenyerem, micsoda irtás lesz, király !
    Erre valami irdatlan messziről 3 stinger röppen felém ; egyenesen repültem rá, úgy robbantam sz*rrá, öröm volt nézni ! :DDD Szóval, imádom a DC-t, bárkinél lehet stinger, és cseszheted a légierőt, ha van az ellenben kis gógyi.
    Aztán az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nyáu azért súlyos elégtételt vett rajtam 2 perccel később ; kanyart vágtam az iraki oldalhoz közelebbi pont felett Gazalán, és Nyáu valami irdatlan távolról úgy végzett ki stingerrel, csak úgy nyekkentem :DDD Szal nagyon jó volt tegnap este, kösz mindenkinek !
  • Morfy
    #4820
    miért nem lőtted ki stingerrel? repülő nem basecamp, ugyanis nem tud folyamatosan ott tartózkodni. heli viszont igen!!!!!!
  • TheGOro
    #4819
    egyébként király volt a közvetítés :DDDDD
  • TheGOro
    #4818
    Nem akarok nagyon bele pofázni, de mivel az eset az ACC szerveren történt, ezért rögtön idemásolom az ide vonatkozó passzusokat:
    6. BaseCamp

    * Tilos az ellenség nem elfoglalható zászlójánál ( Főbázisában ) hosszabb ideig Folyamatosan tartózkodni, és az ott születő játékosokat sorozatosan irtani. Ez vonatkozik a légtérre is.

    * Tilos az ellenség nem elfoglalható ( Főbázisában ) a javítópadon tartózkodni s ott megszülető játékosokat sorozatosan irtani.

    * Repülő, Sniper, és tüzérségi támadás nem számít BaseCamp-nek.
  • steweee
    #4817
    ez a progi D3D-s vagy opeg gl-es_?
  • FreddyHawk
    #4816
    Béna !
  • Me0w
    #4815
    Újabb játékost zártam szívembe a mai nap, neve FoP|FreddyHawk, aki gazalan szemrebbenes nelkul gyalulta a fobazsiunkat A10-el, majd mikor kb a 6. kor utan szovatettem a dolgot, kozolte, hogy "Meg jo hogy nem baszol le hogy foglalhato bazist tamadok", igaz, a fobazison kivul nem sokat lattam.

    Szoval FreddyHawk, gratula! BCzzel tovabb, ugyes vagy!
  • Holdpro
    #4814
    csináltunk egy szervert de Érvénytelen sorozatszámot ír ki.. mi a teendő ?
  • TheGOro
    #4813
    oksi
  • Petko
    #4812
    kösz már benyomtam
  • TheGOro
    #4811
    Egy kis segítség PB konfhoz: pb
  • genRob
    #4810
    Jaja franya kis gama volt frx!
  • AirborneRanger
    #4809
    Hát minket is elagyabugyáltatok rendesen :)
  • DonC
    #4808
    Pampi! Mi is köszönjük, Bocage-ból sokat tanultunk mi is.
  • CAD
    #4807
    Roligyilok asszem bf-n le van irva faq-ba, video frissitesi beallitasaidnal kell az all refresh rated 1-re allitani, manualisan a fileban, video.con file-ban... de hogy melik konyvtarban van nemtom, keresd meg.
  • Yan
    #4806
    olvasd már L amit neked írnak!
  • Unreal1942
    #4805
    THX frx! Ma jokat gamaltunk igaz csak a feletol voltam bent!
    Hasonlo gamakat +ejthetunk maskor is!
    Sokat tanultunk belole!
  • Roligyilok
    #4804
    DC 0.7 kilépési problémára van valami ötletetek???Az ase is kilép betöltés után egyből,ha csatlakozni próbálok..kérem segitsetek!!
  • TS Zolly
    #4803
    PB bevan kapcsolva?
  • Petko
    #4802
    talán azért mert a bolygó másik oldalán voltam:D
  • Roligyilok
    #4801
    please heeeelp,thanks all
  • CAD
    #4800
    Amen, ez igy jogos, ezzel imho a temat lezarhatjuk, bar meg biztos lesz csamcsogas par napig.
  • Roligyilok
    #4799
    DC 0.7 kilépési problémára van valami ötletetek???Az ase is kilép betöltés után egyből,ha csatlakozni próbálok
  • CAD
    #4798
    Ez nagyon kenyes tema, de azert megkockaztatom, meg akkor is, ha egyik legjobb magyar repulos elvtarsamrol van szo.

    Sajnos az csit, tetszik vagy nem, az nagyon szep, hogy pl ut-ben engedelyezve van, de az hogy aknakat stb. kiemelten latod, ez azert eleg komoly fegyverteny, mert pl igy 100%, hogy aknat nem taposol, es pl weaponon is eleg nagy elony, de amugy is ugy egyaltalan, ez az enginner es a bazookas halala.

    Tehat lehet kvazi ezt egy amolyan defenziv konnyitesnek venni, ami azzal hasonlithato ossze, hogy pl ellen feje vilagit hasonlo neon szinben, csak az offenziv konnyites, es szerintem, pb szerint is ez bizony csiit.

    En sztem felesleges a bizonyitvanyt magyarazni, inkabb azt javasonlnam, hogy szep csendben tortenjen aminek tortennie kell, nem kell ezt a gyereket meghurcolni, vagy legalabbis nem biztos hogy a klan prominens tagjainak kene magyarazkodnia, hanem neki...

    Majd visszater mondjuk mas nevvel, stb, en sem kivannam senkinek, hogy egy ilyen miatt befejezze DC-s palyafutasat, foleg ha nem egy faszlamarol, hanem egy kivallo repulosrol van szo, de azzal viszont egyetertek, hogy peldat kell statualni :))

    AirForce1 :)
  • TheGOro
    #4797
  • AirborneRanger
    #4796
  • Unreal1942
    #4795
    Hi all!

    Na akkor Az Unreal1942 Csapata a mai nappal +Valt Tiba nevu
    Tagjatol!
    Nagyon eliteljuk ami tortent meg ha nem is a legsulyosabb "csalas" tortent!
    Szomoruan tesszuk ,de nem hallgathatunk a szivunkre!
    Tovabbiakban is kerunk tajekoztatast a hasonlo esetekrol!
    Termeszetesen a buntetes a tovabbiakban is ugyan ez lesz!

    off

  • U42TIBA
    #4794
    igen Gorót kérdeztem meg erről a tweakról.
    de mivel a 0.7es dcvel nem működött hagytam a fenébe és nem szedtem le.lehet le kellett volna. :/
  • Butaby
    #4793
    Nemtudom mértszámit csitnek az ha az aknának nemzöld hanem esetleg mondjuk kékszine van,etöl még nemfog joban jácani.Különbenis ha ismeritek tibát tudnotok kéne hogy nemigen szokot tankozni ö a repkedés hive.
  • TheGOro
    #4792
    Emlékszem, hogy tiba kérdezett tőlem erről a dctv ről, de mivel nem találtam róla infót ezért azt mondtam hogy foggalmam sincs
  • Yan
    #4791
    thx
    szomoru