17064






  • csabawarchief
    #4870
    áz! :D
  • SinClaiR
    #4869
    Dejó is lenne:P
  • csabawarchief
    #4868
    noh ez már egész kedvező

    egyébként én ugy isten igazából egy uj játékért 500 ft-ot tartok normálisnak, dehát ez nem igy megy sajnos a való-világba
  • Csíra Csicska L
    #4867
    Sziasztok! Hanggenerátor progit szeretnék leszedni valahonnan tud valaki segíteni ebben? Előre is köszi
  • TheGOro
    #4866
    hopsz tényleg 1 r betü kimaradt kösz a helyreigazítást
  • Murry
    #4865
    http://cdgalaxis.hu/
  • Murry
    #4864
    Éljen Éljen március elseje!!!



    [ACC]-=Murry=-
  • AirborneRanger
    #4863
    Grail* :) SA-7 Grail :P
  • SinClaiR
    #4862
    pl Bocage:)
  • TheGOro
    #4861
    ZSU ból sniperrel ki lehet, viszont Shilkából már nem mivel keszedték belőle az emberke fejét, és ha a helyére is lövök akkor se purcan be.
  • DonC
    #4860
    Mondjuk nem értem miért lehet pl kilőni a ZSU-23-ból meg az M-163-ból a manuszt :)
  • TheGOro
    #4859
    mondjuk szerintem a kisheli annyira nem gáz, engem még nem lőttek ki ah6-al repülőből viszont tény az hogy nehezebb kilőni. Ellenben 1 Stingerrel megfektethető
  • TheGOro
    #4858
    Bocage, ott az eggyetlen lég elleni fegyver a gail amit egy dobozból kell felvenni, elég béna pilótának kell lannie ahhoz valakinek hogy ne gyilkolja halálra mindazokat, akik próbálnak futni a fegyver után
  • Danny
    #4857
    A public BF-nél sem magasabb színvonalú, ezt azért lásd be. A többi már csak egyéni ízlés kérdése.
  • genRob
    #4856
    Ja a kisheli télleg lol. De a repcsik géppityuja is fos lett. Na és a Harrier páncélzata? Nem gyenge!:-)
  • DonC
    #4855
    Egyébként az én véleményem, hogy a két kisheli (gazella, ah-6) nagyon el van súlyozva a játékban. Az már az igazi lolka amikor a kishelivel lelő egy MIG29-et... haha, az életben meg sem tud fordulni és már látni sem látja a vadászt :)

    Egyébként pl. gazala-n folyamatosan BC-nek a kishelivel az amerikaiak. Minden esetben. Ritka hogy nem! Tegnap is volt rá példa, nem mondom ki volt az :-)
  • U42TIBA
    #4854
    Egy külföldi fórumon ajálgatták ezt a dctv-t ami egy dc tweak.mivel ut ban engedélyezett, úgy gondoltam itt is ezért feltettem.annyit csinál hogy más szinűek a dolgok de ezt már kiveséztük .Rá 2 héttel jött ki az 1.6-os bf meg a pb. A dctv még ezzel is működött.Utánna nem sokkal kijött a 0.7 dc ,de mivel ezzel már a dctv nem müködött nem szedtem le.Szánom bánom a büntetésemet megkaptam ,kizártak a klánból ,de a dc-t nagyon szeretem és továbbra is játszani fogok Tiba* néven mert álnevezni nem szeretek.
  • genRob
    #4853
    Nos a Hamed csúnyán rátapintott a kérdésre. Ez pedig nem más mint a hangnem. Sajnos mindíg vannak új arcok - vagy álnevesek? - akik iszonyú bunkók tudnak lenni. De ezt elkell fogadni vmilyen szinten:-( De azért vannak az adminok, hogy ezt orvosolják:-)
  • genRob
    #4852
    Nem is figyeltem még. Melyik map az?
  • Hamed
    #4851
    Jó buli a dc, csak szokni kell publicon egykét dolgot sajna. Balance, játékIQ, hangnem, stb...
  • TheGOro
    #4850
    Hát annyira nem, van olyan pálya, ahol nincs stingere 1 csapatnak, és ha szépen kilövik a vulcant, és a 2 aa ágyút, akkor már elég sok esélye van a helinek
  • TheGOro
    #4849
    Egy kis esélyt adtam, meg jó hogy találtam ammo box ot így korlátlanul tudtalak szivatni
  • genRob
    #4848
    ellentmondás
    na!:-)
  • genRob
    #4847
    Nem probléma, hanem ellent mondás:-) A helis BC-ről meg annyit, hogy eleve halálra ítélt dolog:-)))
  • FreddyHawk
    #4846
    Nade kérem szépen az, hogy 6 x átrepültem ( egyébként nem sikertelenül hö-hö ) az ellen bázisa felett egy körben, az még ismételt cigánykodásnak sem minősíthető ! Különben is felejtős a téma, hiszen Nyau már megbocsájtott nekem, és csak ez a fontos !

    Viszont az már igen, hogy 22 perc szenvedés után kicsináltam Goro tomahawkozó rombolóját ! HEHEHEHEHE !




    ( persze megkértem előtte, hogy ne lője annyira a repteret már ! :DDDDD )

  • TheGOro
    #4845
    Nah akkor én meg megismteltem
  • Murry
    #4844
    Ezt a kérdést felesleges volt feltenned, mert a válasz már rég le van írva #4820
  • TheGOro
    #4843
    Máskülönben ez az ACC szabályzata, nem én írtam, a problémáidat, észrevételeidet kérlek feléjük közvetítsd :DDDD
  • TheGOro
    #4842
    Ebből én azt következtettem, hogy a helikopterrel a bázis fölött való cigánykodás BC nek nevezendő de minden egyéb repülő objektummal nem.
  • Danny
    #4841
    Nem kell megnyugtatni én örömmel látnálak benneteket a sivatagban. Nem vagyok ijedős hidd el. ;)
  • skorpio7
    #4840
    Nyugi , kizárt hogy a FoP hipp-hopp DC-zni fog .A hozzállásunk ezügyben mit sem változott , viszont BF Vietnámban nagyon is számíthatnak ránk az "érdeklődők" .
  • genRob
    #4839
    "Ez vonatkozik a légtérre is."
    "Repülő, Sniper, és tüzérségi támadás nem számít BaseCamp-nek."

    Na most akkor ez, hogy is van?:-)))
  • TheGOro
    #4838
    Megegszik az, csak erról is lefelejtették a csíkot, mert annó addig lőhettél vele amig ki nem fogyott, és ugy nagyon brutális gépezetnek bizonyult. Amúgy jót szórakoztam tegnap.
  • Holdpro
    #4837
    nem tudja valaki ezt a szerény Logomat feldobni ?
  • DonC
    #4836
    Lehet a FoP is DC-zni akar ? :-)
  • Danny
    #4835
    Mi ez nagy érdeklődés a FoP-tól? Örülök neki meg minden csak eddig nagyon ment a fikázás, hogy a DC-t csak azok játszák, akik BF-ezni lámák. Bocs! :DDD
  • Danny
    #4834
    Tibanak tényleg nem lett volna szüksége discos aknákra. Sajnálom a dolgot nagyon! :(
  • Holdpro
    #4833
    helyesbítés.. Freddy.. bocs korán van
  • FreddyHawk
    #4832
    Az a fura, hogy ugyan nem melegszik a forgócsöves amivel így szét lehet szedni a tankokat, ennek ellenére rövid sorozatok után leáll a cucc. Ez nem volt eddig igaz, csak 0.7 óta ?
    Mondjuk ez a porfelhő effekt sem volt, és állati jól néz ki.
  • Holdpro
    #4831
    Fraddy ellen pont harcoltam mikor ez az eset volt.. tényleg szuperül csinálta, nem volt benne semmi kivetnivaló hogy 1-2x eltalált azzal a szürke roncsal amit 1x azért sikerült likvidálnom :D