17064






  • Yan
    #4790
    nem volt itthon
  • GanXstaZolee
    #4789
    Beraktam egy képet BF forumra érdemes megnézni milyen képet csinál PB :) és azis pont DCs :)
  • Morfy
    #4788
    mikor volt? ugyanis a punkbuster nem régen van benne a játékban.
  • U42TIBA
    #4787
    ja és az a kirakás az marhára nem 02.06. án volt hanem sokkal régebben
  • U42TIBA
    #4786
    utben is van egy ilyen és nem számít csitnek ut-tweak a neve szineket és effekteket lehet vele állítgatni.
    ez a dctv nem hekkelt meg se ködöt se mappot.
  • Morfy
    #4785
    ez minden gameban csitnek számít szerintem. megnéztem a logokat, nálunk még tiszta lappal van mindenki.
  • Morfy
    #4784
    ACC szervereken is készülnek a képek...minimappal együtt.
  • Morfy
    #4783
    kitől? klántárstól? :))))
  • V1
    #4782
    Sorry !! Ez az amit én is elitélek ! Elnézést kérek a klán nevében, remélem ez az eset soha többé nem ismétlödik meg. Lejáratott minket, és ezt nem fogjuk neki megköszönni. Remélem megmagyarázza miért tette nekünk és nektek is.
    Petko régen alaptalan volt hidd el, de mind1 most lehet ez igaz és utána járunk a dolognak. Tiba egy öszinte ember, akinek ráadásul semmi szügsége nem volt erre az egészre, hisz amugy is egy jó játékos !! Felfoghatattam számomra mi is ez az egész szarság. Kurva mérges vagyok Tibára ha ez igaz :(
  • TheGOro
    #4781
    Delta tudna mesénli sof2-ben obi szerverek milyen szép kis képeket gyártanak.
  • U42TIBA
    #4780
    én megkérdeztem a bp megjelenésekor hogy a dctv3.9 az hacknak számit e.(azt csinálja hogy uv szinek az aknák)
    azt mondták nem...
  • U42MAD
    #4779
    Morfy !

    Kérlek nézd át a szerverlogjaid, hogy ott volt-e fogás ! Kérlek az eredményről tájékoztass !
  • Morfy
    #4778
    Csak egy kérdésem lenne...miért ma, 15.-én kell megtudnunk? HA acc-n fogott volna a PB valakit,azonnal betettem volna ide is.
  • genRob
    #4777
    Elnézéseteket kérjük emiatt a kellemetlen eseményért. Kérlek benneteket, hogy e miatt ne a klánt minősítsétek. Természetesen Tiba vállalja a bant és kéri is!
  • Petko
    #4776
    csinalhat, de nem tudom hogy bf alatt ez hogy mukodik pontosan... amikor logolta nem csinalt meg kepet, de beallitom nemsokara ugy hogy azt is csinaljon vhogy
  • genRob
    #4775
    Nem kell itt a flém Andrew. Csak 1 ember ez közülünk ha jól látom. Igazad van, megtesszük a szükséges intézkedéseket!
  • csabawarchief
    #4774
  • TheGOro
    #4773
    elméletileg nem csinált képet a pb? A legtöbb játékban csaló fogásakor csinál 1 kliens oldali képet, itt nem csinált?
  • Roligyilok
    #4772
    Thanks Murry már megy is és ha lejön akkor kezdhettek rettegni mert gyüvök osztani az igét:))
  • Murry
    #4771
    Fenn van az ACC-n

    Vagy

    DC 0.7 Link 1
    DC 0.7 Link 2
  • Roligyilok
    #4770
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem egy linket ide biggyeszteni a DC 0.7 -hez?nagyon örülnék neki....:))
  • WiNters
    #4769
    :)
  • DarkHorSe
    #4768
    remélem az összes dc szerverről banolják.
  • Petko
    #4767
    sorban
    datum, ido, esemeny (tipusa) tipuskod, nick, slot, esemeny (tipusa) tipuskod, cdkey hash, ip
  • DarkHorSe
    #4766
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Yan
    #4765
    ez mi? csak azt látom, h a PB irkálta, de mik ezek a számok?
  • AndrewCB
    #4764
    Mért nem lepődőm meg???
  • Petko
    #4763
    nem akarok felhánytorgatni régi ügyeket, és restellem a dolgot, de annak idején csomóan le akarták harapni a fejemet, amikor andrew meg borg kérésére tibat kiraktam...
    nos, pblog:
    [02.06.2004 13:15:39] VIOLATION (GAMEHACK) #89015: U'42.:.T!/3/-) (slot #4) Violation (GAMEHACK) #89015 [2ff62d8e078c39d34a85517a17daed81(-) 81.182.32.12:2085]
  • Törpapa
    #4762
    Az ACC ma egész nap döcög. Kidobál mindenki high-pinggel, meg ilyesmi.
    Lesz holnapra valami gyógyír?
  • Holdpro
    #4761
    Azért BF 4 ezerért meglesz biztos ami biztos
  • TheGOro
    #4760
    Én inkább arra leszek kiváncsi mit fog összehozni a Trauma és a Dice
  • Skiper
    #4759
    Már van 700 forintom
  • Skiper
    #4758
    Át kell írni a DC-t a vietnam motorjára
  • Vez
    #4757
    Szerintem ha a vietnam nem is, de egy mod-ja biztos, hogy jó lesz. Ezért szerintem sincs túl sok értelme már BF-et venni...
  • SinClaiR
    #4756
    Szerintem a Vietnám, nálam nem fogja kiütni a DC -t, persze nem tudhatom előre. Ameddig szét nem daráltam az adatbitjei felett a vinyóm olvasófejét, addig valószínüleg iso val tolom, aztán ha kijön classicban az is, esetleg megveszem :)
    Persze mint mondottam volt, nem tudhatjuk előre, mennyire fog meg egy járék, de a videók, és képek alapján, eddig úgy néz ki,nem igazán fogom favorizálni.
  • ghost cb
    #4755
    És annak mi értelme van hogy megveszed és jáccol vele 15-20 napig, amíg ki nem jön a Bf Vietnam??? Elárulom semmi. Inkább gyúrjál a 12 rugós vietnamra, bár ez nem az én dolgom mit veszel és mit nem. Csak hülyeség.
  • Holdpro
    #4754
    Lökhetnétek CCD-s verziós szervereket..
    én 2 találtam ahol sokan szoktak lenni délután

    194.234.125.130 Battlefield Oslo
    213.139.183.73 FI Oulu
  • TS Zolly
    #4753
    De meg ne sértődj!!! Tudom, hogy nem vagy láma.
  • TS Zolly
    #4752
    Miért most láma vagy? Elárulom! Én nemcsak tört hanem most ccd-vel is szoktam külföldi szerveren lenni. Ide valahová még brazil szervert is belinkeltem.
  • Holdpro
    #4751
    13 nap és eredeti BF-el nyomom.. akkor bekaphatja a sok láma irány a külföldi szerverek :-) ja meg a sajátunkat sem hanyagolom el