17064






  • vezerkutya
    #10062
    Zozo a keménykezű admin :) Aki korrekt playereket banolgatja :)
    Tolem zozo ahogy erzed. De ha megcsinalod ez ugyan ugy el a mi serverunkon is h te is banolva leszel. Kulonben Zozo nem szoktam oda menni mert van eggy olyan vicces kiiras hogy: a "Laggzas a playerek netkapcsolatanak a hibaja" vagy valami ilyesmi. Ez kamu. A tobbi szerveren nem szoktam laggolni csak nalatok.
  • DonC
    #10061
    "Ezt én saját jogkörömnél fogva ettől függetlenül indokolt esetben felülbirálom, amennyiben valaki ezt túlzásba viszi, és a játékosok jelentős többségében! ez ellenérzést vált ki."

    Itt a probléma alapvető módon. A szabályzat, amennyiben egzakt módon körülír egy problémát, semmit sem ér ha utána valaki saját jogkörében felülbírálja... (szerintem). Amit te írsz az részrehajlás a játékosok hangosabbik része felé, akik a szerver szabályzatban megfelelő módon deklarált probléma miatt pampognak. A büntetés nem lenne jogos, mert a szabályzat engedélyezi az adott actiont, de te bünteted mégis mert valaki(k) kiabálnak. Kinek van akkor igaza? Kellemes anomália mi?
  • BBZozo
    #10060
    Kutya ezt te sem gondolod komolyan.
    Ha gondolod segithetek abban, hogy ne legyen neked probléma a szerverre való feljövetel.
  • BBZozo
    #10059
    Én voltam az admin a leirt esetben.
    Én személy szerint nem találtam elegendő okot arra, hogy bárkit kirúgjak a szerverről.
    MeOw folyamatosan káromkodik, nála ez már megszokott.
    Ha neki ez az elfogadható szint, sajnálom...
    Persze amennyiben ez túllépi az általam elfogadható szintet, gond nélkül kickelni fogom.
    A másik két ember pedig csupáncsak valótlan dolgokat állitott, ezért még nem szokás kickelni.
    Krisz még nem igazán tapasztalt játékos, nem érzi annyira, hogy a BC hosszú távon az ellenfélnek elég idegesitő tud lenni.
    Tegnap beszéltem vele, és megigérte, hogy a továbbiakban odafigyel erre. A BB többi tagja pedig nem BC-zik rendszeresen sem saját, sem más szerveren.
    A szabályzat egyébként nem tiltja a BC-t, de a tapasztalt játékosok nem élnek vele rendszeresen .
    Aki pedig kizárólag a BC miatt jön BB szerverre, ha észreveszem, hogy csakis és kizárólag erre játszik, előzetes figyelmeztetés után akár banolom is, mint ahogyan erre már volt is példa, nem tudom a játékos magyar volt-e (JOHN007).
    A bugozás pedig azonnali kickelést, ha ismétlődik végleges eltávolitást von maga után. Ezt nem lenne baj, ha néhány magyar klán jeles tagja is megjegyezné.

    Én mindig is elsősorban azt néztem, hogy a hozzánk bejövő játékosok többsége a szerveren jól érezze magát, és továbbiakban én személy szerint törekszem minden klánnal avagy csak játékossal a jó viszonyra.
    Ha valakinek gondja van, kultúrált formában elmondhatja a problémáját, amennyiben a sérelme jogos, lehet rá elintézési módot találni, az anyázáson kivül is.

    Azt ellenben nem árt figyelembe venni, hogy a BC a javpad kivételével nálunk megengedett, tehát elméletileg nincs kick érte.
    Járműlopásért meg végképpen nem.
    Ezt én saját jogkörömnél fogva ettől függetlenül indokolt esetben felülbirálom, amennyiben valaki ezt túlzásba viszi, és a játékosok jelentős többségében! ez ellenérzést vált ki.
  • vezerkutya
    #10058
    Donc en tapasztalt vagyok mar mindenkivel volt nezetelteresem :))) Vagy Anyazasom. :)

    Jah es a BB serveren az adminok ugyan ugy BC-znek mint a tobbiek. Ezert sose jarok oda mert egy BC server.
  • vezerkutya
    #10057
    Budipupu: Azert nem tud normalisan valaszolni mert csak szurkalodasnak irtad be ezt a fasságot. Kulonben szerintem normalisan valaszolt.
  • TS Zolly
    #10056
    Ja. Sok volt ezt beismerem. Csak arra akartam kijukadni, hogy semmi értelme a sorozatos kirugásoknak,kemény kezüségnek, mert egyet kibaszol, helyette kettő kezd lámaságot, és utánna a különféle fórumokon irkálsz, vagy a klánfönök hegyibeszédét halgathatod.
  • DonC
    #10055
    Tiszteletben tartom a véleményedet. De egyébként pupu én nem emlékszem arra, hogy kettőnknek nézeteltérése akadt volna játék közben vagy bármikor - így nem valószínű, hogy lenne alapod fikkantani itt engem korban, bármiben. Most mégis az a véleményem, hogy a dolgok ilyen formában történő publikálása pusztán hangulatkeltés. A hangulatot te keltetted nem pedig én. Elintézhetted volna annyival, hogy kihajítod őket a szerverről és kész. Te mit csináltál? Eljöttél ide vergődni. Ennyi. Nekem soha nem volt egyik BB-sel sem nézeteltérésem, mert játszani megyek nem anyázni. Megint csak ennyi.

    Peace
  • Morfy
    #10054
    Így van,ezért is lehetett visszavonni az adminjogokat...
  • Büdipupu
    #10053
    DonC nem vagyok oda magamért, nem erről van szó. Leírtam három emberke viselkedését és hogy ez nem jó így. Erre te modortalanul közlöd a véleményed, holott nem is neked szólt amit írtam. Felfújom? Mert leírtam, hogy ezt így nem kellene többet? Esetleg mások is magukra vehetik és akkor talán kevesebb lesz az ilyen.
    Nem tartom magam hősnek, nem azért publikáltam. Egyszerűen bántott az amit láttam. Ennyi. Neked sem kellene általánosítani, mivel emlékeim szerint ez volt az első olyan dolog, amiben kifejtettem a nemtetszésem. Nem ebből élek meg, szerencsére van jól fizető állásom. Vén(k)ecske sem vagyok pusztán azért, mert nem tűröm el fiatal taknyosok kellemetlenkedéseit.
    Próbáljunk meg normális hangnemben beszélni a másikkal és akkor nem a köpködésről fog szólni a fórum, hanem a problémákról és azok megoldásáról.
    C'est la vie.
  • TS Zolly
    #10052
    Anno mikor volt adminjogom a BB szerverre, akkor a szabályok szerint tessékeltem ki az embereket. Volt ott minden! Szándékos tk, trágár irás. De semmi értelme nem volt. Egy kiesett, kettö kezdte el. rendet tartani publik szerveren szinte lehetetlen. És még játszál is közbe.
  • DonC
    #10051
    Pupu nagyon oda vagy magadért. Azt tanácsolom ekkora vehemeciával kickeld/bannold legközelebb a trágárul beszélőket és akkor majd nem lesznek. Tudod pupu ha nem fújod fel az ügyet akkor nincs is ügy, manuszok elgondolkoznak (vagy nem), az élet megy tovább. Két nap múlva egyik sem emlékszik semmire. De te, a hős büdüpupu felfújod mert szerinted néhány player szóváltása az már ügy. Ebből élsz meg. Zéró eredmény, flame, miegymás. Ez az ami teljessé teszi vén(k)ecske életedet.

    A suttyóról meg inkább más jut eszembe, szal szerintem ne suttyózzál feleslegesen. Kemény kezü adminok? Hát ezt a szót Ti nem ismeritek szerintem. Féltucat téma szól arról, hogy hű ez történt, hú az történt a BB szerveren. Egyébként nem értem miért nem nyomtál egy kicket a három renitensre, teljesen jogos lett volna nyaunak is, minek beszél csúnyán. Senki se vitatná. De az hogy idejössz és generálsz egy kis flame-t... na ez meg a te szintedre vall.
  • Büdipupu
    #10050
    Kedves Fegyvertárs!

    Először is nem őriztünk együtt disznót így nem vagy a komám, kérlek te se bratyizz velem. Főleg nem ilyen stílusban, ahhoz meg elég vén vagyok hogy kioktass.
    Engem érdekel, hogy mi van a szerverünkön, meg a klántársaimat. Persze máskor szónélkül repülhet is az illető és akkor majd megy a nyüszögés, hogy milyen szemetek a BB adminok. Többek között ezért sem mernek manapság a magyar DC szerver vezérek olyan keménykezűek lenni, mint amennyire kellene. Akkor jobb lenne és nem erről szólna a játék.
    A lelkivlágom nem éred el így nem is tudod megbántani. Az alpári - bár ha zavar ez a szó, akkor suttyó, paraszt, neveletlen, vagy amit szeretnél - stílusod meg pláne nem engem bánt, hanem magadat hozod kellemetlen helyzetbe. Rólad alakul majd ki az a kép, hogy áh igen ő szokott kocsis módjára káromkodni.
    Az életem teljes így is, nem a DC a magja. Az inkább elszomorít, hogy három különböző klán tagjai is bántják egy társam, miközben a MI "szutyok" szerverünkön játszanak.
  • DonC
    #10049
    LOL :) Ami késik nem múlik. Nem igaz kutyu? :-)
  • DropTable
    #10048
    És egyszer végre nem vezérkutya nevét emlegetik az anyád szóval együtt....
  • bozso
    #10047
    apukám!
    hogy te mennyire hasonlitasz vk-ra.
    ....de most komolyan.

  • TS Zolly
    #10046
    Isten mencs ettöl a tettől!
  • TS Zolly
    #10045
    Nem arrol van szó, hogy szó nélkül türni kell az ilyenekt. Hanem arrol, nem tudtalak elképzelni téged ilyen szavak kiejtésére.
  • DonC
    #10044
    Pupukám a flame elindító okosságot nem én dobtam be a köztudatba. Egyébként meg tényleg ki a faszt érdekel mi történik a szervereteken. Van még egynéhány magyar szerver ha esetleg itt akarnék anyázni, mert játszani értelmesen nem lehet ezt tegyük hozzá. Ha meg játszani akarok akkor eredendően nem a ti szutykotokra jövök, ami minden nap ilyenektől harsog, hanem elmegyek külföldre. Remélem nem bántottam meg a lelkivilágodat nagyon. Az alpáris stílusom szöveg már lejárt komám. Ezt már B. Tóth sem nyomja. Egyébként pupu örülj, hogy most kiemelhettél három játékost három különböző klánból, mert enélkül amúgy sem lenne teljes az életed.

    Kérded miért nem teszek ellene? Mit tehetnék, amikor nap mint nap ilyen baromságokkal kell szembesülni itt? Elszomorító komám. De amúgy csak jelzem neked, hogy főként az mélyen tisztelt adminoknak kéne tenni érte, szal ne gyere nekem ilyen szöveggel. Mert amit ma az adminok csinálnak az a tipikusan segget a szádból történet. Szal ennyi. Víz.
  • bozso
    #10043
    Nem értesz ezzel eggyet?
    Szerinted szó nélkül kell türni azt hogy valaki lazán le "ta%lo ge%i köcs%g" -özze azt akivel ép a szabadidejét tölti.
    Nem igy ismertelek meg.
    (este megbeszéljük?)
  • Büdipupu
    #10042
    Ne bozsot bántsd, nem ő kezde. Én nekem csipte az orrom a stílus a publicon. Én írtam le, amit gondoltam!
  • Büdipupu
    #10041
    Zolly: Pont azért írtam le, hogy a közeljövőben ne forduljon elő ilyen, ne kelljen minden játékosnak ezt olvasnia. Igaz így olvasta a fórum aktív közönsége, viszont így csorbítatlanul, pontosan, írásban jutott el a nem tetszésem, a résztvevő felek irányába. Nem hátulról alakoskodva, ami sajnos szokássá kezd válni. Ez nem célzás mielött kiforgatod a szavaim.

    DonC: az alpári stílusoddal a műveletlenséged próbálod rejtegetni? Amennyiben nem, akkor miért nem tudsz egy normális hangvételű üzenetre hasonlóan reagálni? Hmmm.... Javaslom esetleg egy okfejtést levezetni, hogy miért nincs igazam, nem pedig a "ki a faszt érdekel" rigmussal előjönni. Ha meg nem érdekel még az a lehetőség is ott van, hogy ne olvasd!
    "Végkövetkeztetés: magyar dc szerverek szart nem érnek mert az ilyen kicsinyes nyekegések mennek nap mint nap, erről szól, ettől hangos az egész scene... lófasz. Játszani kéne már nem flamelni."
    Igazad van valóban erről szól, de miért kell akkor nyavajogni? Nem éppen azt írtam én is, hogy inkább összefogva le kell nyomni, akinek nem tetszik a stílusa? Erre jól lehurrogtál. Ugyanakkor hiányolod a normális játékot, a normális viselkedést. Kérdezem, ha nem teszel ellene, hogyan várod el hogy jobb legyen?

    Alfacsivava, vagy hogy is hívjalak, annyi neved van. Zolly sajnos megelőzött, de attól a véleményem még ugyanaz. Volt már elkenve a szátok. Abban igazad van, hogy most gyengébb a BB. De ez nem volt mindig így és nem is marad igy. És nem a BB cheater-ezte a klánod, hanem X játékos az Y másikat. Nem globálisan lett kijelentve.
    L-Bandi megjegyzése is csak, akkor volt gáz amikor neki állt általánosítani.
  • TS Zolly
    #10040
    ,,Szerintem akinek este szaros a szája az nem baj ha kicsit szagolja nappal is...,,
  • TS Zolly
    #10039
    Hát ha jól tom, akkor a BB nem indul a bajnokságban. És a mostani ,, fikázást,, egy általam tisztelt BB-és kezdte. Ettől függetlenül még lehet jó hangulat.
  • bozso
    #10038
    ...mi rosszat mondtam?
  • Beers
    #10037
    Komolyan mondom,ha egyszer sikerül olyan szintre jutnom,hogy esetleg klántag lehessek akkor sem leszek !
    Itt van a bajnokság,úgy tűnt hogy egy kicsit közelebb hozza a klánokat egymáshoz,sőt megkockáztatom a baráti hangulat kialakulását is!
    Erre kezdődik újra a fikázás,anyázás!
  • TS Zolly
    #10036
    És???
  • Nem3sis
    #10035
    vazzz megint telefloodoltatok mindent.
  • TS Zolly
    #10034
    Bozso! Ez nem te vagy! Nem igy ismertelek meg!
  • bozso
    #10033
    Azért mintha te is be be néznél ide... :-)
  • DonC
    #10032
    Ezzel én is egyetértek csak ahogy látom sajnos minden nap valami szart szagoltok itt. De ha ez jó nektek akkor szaglásszatok bazeg :D
  • bozso
    #10031
    Hali!
    Szerintem akinek este szaros a szája az nem baj ha kicsit szagolja nappal is...
    :-)
    bozso

  • DonC
    #10030
    LOL :)
  • TS Zolly
    #10029
    Hát én emlékszem 73 isztingre. Mindkét oldalról hozta a BB. Ugyhogy ezt inkább szerkezd át.
  • vezerkutya
    #10028
    Kulonben Pupu: A BB sek csitereznek mar minket azota miota nem tudnak nyerni ellenunk. (bár meg sose sikerult nyerniuk) :) Ugyhogy ezt inkabb szerkeszd át. :)
  • vezerkutya
    #10027
    Istenem ilyen se volt meg. EGYETÉRTEK DONC el.!!!
  • TS Zolly
    #10026
    Békesség miatt ezt nem kellett volna leirni pupu!
    Te irtad: ,,Nem kellene ilyen sárt dobálni,,

    Bár halkan megjegyzem. Miota megalakult a CoR, minden hazai DC klánnal jó, baráti a kapcsolatunk. Ilyen, vagy hasonló flémszagu beirásokkal nem akarjuk ezt a kapcsit elrontani.
  • DonC
    #10025
    Hát komám talán ezért járok külföldre tolni LDX, Chillis, stb... erős mezőny, nincs flame, nincs ugatás. Ilyeneket nem értem minek kell ide bevágni.

    Ki a faszt érdekel mi történik a BB szerveren? Most ezzel jobb lett? LOL. Az a baj veletek, hogy nem is a játékért éltek hanem a kibaszott szabályzatért. Azt nyaljátok minden nap fényesre. Ami mellesleg nem ér egy kalap szart sem, mert nem tudjátok vagy néha nem akarjátok betartatni sem.

    Végkövetkeztetés: magyar dc szerverek szart nem érnek mert az ilyen kicsinyes nyekegések mennek nap mint nap, erről szól, ettől hangos az egész scene... lófasz. Játszani kéne már nem flamelni.
  • Büdipupu
    #10024
    Sziasztok Fegyvertársak!

    A minap zajlott egy párbeszéd a BB Public szerveren, amire kénytelen vagyok reagálni.
    Először is, tudtommal a BB Public szerveren a basecamp fogalma az, amikor egy ellenséges játékos harcjárművel feláll a javítópadra és lövi a frissen születő katonákat és járműveket.
    Másrészről, a baserape fogalma nincs bevezetve a Public szerveren, pont az ez esetben fellépő sok kickelés és köpködés miatt.
    A clanbase szabályzata teljesen jó, de nincs itt használva. A bug kill természetesen eltávolítást von maga után, ha kiderül.
    Nah akkor a bevezető után.
    Amennyiben egy vadászgép a felszálló gépeket lövi az ezen szabályok mellett nem ütközik semmivel. Javaslom ilyenkor a csapatjátékot, pölö egy csaligép + 2 stinger. Bármilyen madarat leszed. Persze ehhez össze kell fogni.
    Frankie egy üzenet Ninjatól a következő megjegyzésedre,
    "2004-12-12 00:22:02 : # [Global] «CoR» Frankie: AMIG MI OTT VOLTUNK SOSEM LETTEL VOLNA CSAPATTAG"
    a válasz pedig,
    "De igen, mert ezt akkor se te döntötted volna el!"
    Egy másik választ érdemlő játékos,
    "2004-12-12 00:21:32 : # [Global] frx|MeOw: ez a bb krisz egy taplo geci"
    Mijau tanulj meg normális hangnemben beszélni, vagy tessék máshova menni játszani!
    "2004-12-12 00:49:50 : # [Global] frx|MeOw: ja akkor a krisz haverotokat meg bc-ert meg lopasert"
    Majd az admin eldönti, nem kell az igét hírdetni.
    "2004-12-12 00:20:56 : # [Global] frx|MeOw: krisz nem ajanlom hogy elviff
    2004-12-12 00:20:59 : # [Global] frx|MeOw: anyadat azt
    2004-12-12 00:21:09 : # [Global] frx|MeOw: kocsog "
    Azt hiszem végleg bekerültél a szememben az egysíkú, köpködő, 17 éves éretlen kategóriába. Ennyi írogatás alatt bármikor le is lőhetted volna...
    És egy utolsó,
    "2004-12-12 00:17:33 : # [Global] [s^FB]-<<L--Bandi>>-: te kis buzi baserape
    2004-12-12 00:17:57 : # [Global] [s^FB]-<<L--Bandi>>-: én nem bc-zek..
    2004-12-12 00:18:21 : # [Global] [s^FB]-<<L--Bandi>>-: bb sek mindig bc hivei voltak.."
    Nem kellene ilyen sárt dobálni, a BB sem mondta az sFB, COR, stb. klánokra, hogy cheater, vagy bugkiller, mert valakiről így gondolta. Nem jó dolog hogy a kevés magyar klános egymást anyázza a kooperáció helyett. Az általánosítás meg pláne nem jó és rossz vért szül!
    "2004-12-12 00:18:45 : # [Global] «CoR» Töci: nem mindednki
    2004-12-12 00:19:15 : # [Global] «CoR» Frankie: azert jottunk el... Smile))"
    Az ilyen válaszoket meg pláne el kellene hagyni, főleg ha nem szeretnétek minden BB klántaggal megutáltatni magatok.
    Sajnálnám Frankie ha így rúgnánk össze a port!

    Összeségében a véleményem az lenne, hogy kevesebb köpködés, több csapatjáték és egy kicsit egymás elismerése, a mutogatások helyett.

    További jó játékot kívánok Nektek.

    PS: oh....and a worldpeace :D
  • Svindler
    #10023
    Ő az!