17064






  • TS Zolly
    #10102
    Érdekes. Nekem meg Ninus aszonta, a BB nem lett keresve. Most hol az igazság? Már érdekel. Bár sejtem.

  • DonC
    #10101
    Igen pupu valószínüleg a kézilabda meccsre gondolt, vagy a horgolás világkupára :-)
  • Büdipupu
    #10100
    Hi Boyz!

    Nos SinClair valószínűleg a kézilabda meccs eredményére gondolt, gratula én is a lányoknak.

    Alfacsivava komolyan mondom te nem vagy komplett. Azt írod Zozonak, hogy banolod a szerveretekről. Brrrr....szerintem annyira megijedt, hogy még most is fut. Általában mi a MI - hogy is mondta DonC, megvan - "szutyok" szerverünkön játszunk. Más játékosok szoktak oda jönni, akiket szívesen látunk. Nem tudom, de elég ritkán szoktam a magam részéről más magyar klánok szerverén tobzodni. Ez azért van mert nincs szükségem máshova menni.

    DonC gyere bármikor játszani, szívesen látunk. :)

    Unicorn jó képek. :)
  • bazze
    #10099
    vezerkutya!
    kéne nekem egy kis segítség!!
  • vezerkutya
    #10098
    Igazad van!!!
  • BurnBaby
    #10097
    flame? :) hozom a popcornt...
  • vezerkutya
    #10096
    Hat titeket nem. Mert ti meg nem is szamitotok. Semmien bajnoksagba nem neveztek CB ben is jatszottatok 3-at. Nem is leteztek lassan. Amig a vezetoseg meg nem valtozik addig nem fog valtozni semmi a BB ben.
  • DonC
    #10095
    Ezek szerint te nem vagy magyar? Vagy esetleg a BB nem az? :-) (csak logikai következtetésként). Momentán engem pl. a magyar counter-strike NT is képvisel, mert Magyar vagyok, egyszóval akkor is örülök ha ők nyernek, de mehetünk akár a reáls sportokhoz is...

    Egyébként elég a csacsiságból. A National Team ez esetben a CB-s DC klánokból alakul(hat), illetve alakult. Annak idején amikor az NT alakult (eg. Pat kihírdette a National Cup-ot), a BB ugyanúgy meg lett keresve, hogy delegáljon játékost mert akkor már regelt CB klán volt. Úgy tudom Ninja azt mondta BB nem delegál. Ettől maga az NT még egy országot képvisel akár játszik benne BB-s akár nem.
  • Morfy
    #10094
    Ezt visszautasítom,minket biztosan nem.
  • TS Zolly
    #10093
    Mondjuk a BB-t is.

    Na ebből lesz ám most nagy flém.
  • vezerkutya
    #10092
    Morfy azert mert teged nem vettek be (nem is csodalom) attol meg minket kepviselnek szaros magyarokat
  • vezerkutya
    #10091
    Morfi. Már bocs de a Budospupu kezdte. Utanna meg Zozo beir ilyen fassagokat. Hat nem tudtam abbahagyni a rohogest. Keménykezű adminok a BB serveren :) LOL. Mennyetek mar a szabalyzattal kitorolheted a seggedet egy olyan szereveren ahol a fele nem is magyar. Olyan server kene mint regen a DW annak volt ertelme. Najovan go play
  • Morfy
    #10090
    Milyen magyar válogatottról beszélsz? Kit is képviseltek ti?
  • Morfy
    #10089
    A címe megvan,nem meglesz. Ja, jövök én is Zozo,csak szólj.
  • Morfy
    #10088
    Tudjátok,amiket egymás fejéhez vágunk itt a fórumon,azzal a személyes találkozás és a jó nexus lehetőségét teljesen elvágjuk. Egymás ellen nem játszunk,helyette itt a fórumon szavakban próbáljuk legyőzni a másikat. Jól van ez így???
  • Beers
    #10087
    Gratula a Magyaroknak!
  • Morfy
    #10086
    Volt egy megállapodásunk,ebben a pillanatban rúgtad fel. A bant visszarakom rád,ez van,nem sajnállak.
  • Nem3sis
    #10085
    Boldog szuletesnapot Meow!!!
  • Pash
    #10084
    Állatok ezek a képek! Mennyi nitro kell a buggy-ba hogy ekkorát ugrasson?
  • Svindler
    #10083
    THX! Végre arattunk!
  • SinClaiR
    #10082
    Szép napunk van, nem?:)
    Ja és mellesleg gratulálok a magyar válogatottnak, akik nem éppen szoros küzdelemben elkalapálták a macskazabálókat!:)
  • BBZozo
    #10081
    Nem kinyalom, inkább szétrúgom.
    Tisztelt Jarussza Ferenc.
    Holnapra meglesz a cimed is, kis köcsögöm.
    A többit a fantáziádra bizom.
  • DonC
    #10080
    Mindíg felvidít ha vezérkutya szavait olvashatom :)
  • Unicorn1979
    #10079
  • Unicorn1979
    #10078
  • vezerkutya
    #10077
    Jaj zozo. Te akkora lama vagy. Jó klánba is vagy. Ott a helyed. Hajra a CB ben.
  • vezerkutya
    #10076
    Drop: ha bannol en is ezt fogom tenni. 2. Engem kurvara nem erdekel a ZOZO luzer feje. Mert aki nem tud jatszani az mondja h cheater cheater. Meg az jon a szabalyokkal. Tudod mit zozo nyald ki a seggem
  • Adyy
    #10075
    ZOZO no comment...

    Egyébbként egy éve zúzunk a harcmezőn . Happy Birthday FB
  • DropTable
    #10074
    Ez nem vite, csak napellenzős álláspont. A Quake vagy DukeNukem csalás számítana ? Azt sem hiszem....
    Szerintem vedd le a szemüvegedet, és talán tisztábban látsz majd....
  • BBZozo
    #10073
    Nem volt szükség kiabálásra. Ő maga vallotta be.
    Multiplayer játékban csalt, tök mindegy melyikben.
    Részemről erről a további vitát befejeztem.
  • Svindler
    #10072
    Eh ez kemény! El sem olvasom!


    Morfi régen írtál! Mi van veled?
  • DonC
    #10071
    Te marha nagy tévedésben vagy Drop. Én nem szídtam a BB-t, csak büdöspupunak kívántam tolmácsolni, hogy felesleges hangulatot kelteni...
  • Murry
    #10070
    Nekem nincs semmi bajom a DR-esekkel. Tegnap is nyomtunk egy tök jó rögtönzött war-t.
  • TS Zolly
    #10069
    Egy klán tuti nem jelene meg.
  • TS Zolly
    #10068
    Én meg téged.
  • Beers
    #10067
    "Szerintem szükség lenne egy DC találkozóra is ahol a magyar klánom + aki még akar megjelenne."

    Támogatom!

    Remélem az aki-ba én is beleférek ;) !
  • DropTable
    #10066
    Zozo Te ne kiabálj csalót senkire amíg nem látod jó? Nem mondom hogy kutya CS-ben csent, meghát Ő is bevallotta, dehát ott a nép 80%-a csal, legalábbis saját tapasztalatom szerint.
    Kutya meg nem fog téged bannolni az FB-ről ezt megígérhetem neked. Cserébe viszont elvárom a hülyéskedés és fenyegetőzés befejezését.

    Szerintem szükség lenne egy DC találkozóra is ahol a magyar klánom + aki még akar megjelenne. Talán ha ismernék a népek egymást az segítene az ilyen bohóckodások megelőzésében. Mert ezek a szóváltások nem mások mint fölösleges agyfuttatás. De nem? Murry szidja a DR-t, Zozo a kutyát, DonC meg a BB-t, én meg mindenkit

    Amúgy meg lassan kevés napi 1 óra a fórumok végigbogarászásához.
  • Murry
    #10065
    Ha már a témánál vagyunk, én is hozzátennék egy szösszenetet.
    Pár napja a DR szerveren játszottam, El alamein Iraki oldal Főbázis.
    Spawnolás után azt látom, hogy szinte tök üres a bázis, minden használható járművet elvittek.
    Épp azon gondolkodtam, hogy mit is csináljak, amikor erősítést kértek a csapataink a déli zászlóhoz.
    (Jeleztek két tankot , stinger-eseket, és egy apache-ot is)
    Láttam a térképen, hogy egy tankunk és egy hindünk tart arra, gondoltam besegítek nekik, és előre megszórom a zászló környékét SCUD-al. Így is tettem. 3 SCUD-ot lőttem ki és mindegyik 2 embert csapott agyon. Ezután odaértek a csapataink, és sikeresen befoglalták a zászlót. Kb ekkor spawn-olt le a másik hind. Elindultam felé és ebben a pillanatban elsötétült a kép, és jött a felirat.

    Kirúgtak a szerverről admin döntés miatt, és 1 perc BAN.

    Ezúton üzenném annak a kis túlbuzgó faszláma DR-es adminkának, hogy avval szórakozzon ami a lába között van. Természetesen nem mentem vissza a szerverükre, és ha a hozzáállásuk nem változik nem is fogok.
  • BBZozo
    #10064
    Kutya úgy gondolod, hogy a cheater az még belefér a "korrekt player" fogalmába ?
    Úgy érzem, hogy miután kiderült, hogy cheater vagy, nyugodtan automatikusan banolhattunk volna, különösebb ok nélkül, ez bőven elég rá, sőt a legsúlyosabb ok rá.
    Egyébként ha jól emlékszem, pár hete még te könyörögtél Morfinak, hogy vegyük le rólad a bant, miután már minden szerverről ki voltál tiltva. Most is jó úton vagy ehhez a dologhoz, kitartás, hamar eléred.
    Nyugodtan banolhattok cserébe a ti szerveretekről, akár ok nélkül is, engem nem zavar.

    DonC:
    Nem a játékosok hangosabbik fele érdekel, sem a döntésembe nem ez szól bele. Mint irtam, a játékosok többségének érdeke dominál nálam, itt a magyar játékosokra gondolok elsősorban, a külföldiek nem érdekelnek.
    Az admin pont ezért van, a döntéseket ő hozza, és én úgy gondolom, ha ez a döntés a játékosoknak jó, akár a szabályzat ellenében is dönthetek. Az, hogy elméletileg nem jogos, nem érdekel, lehet panaszt tenni a Strassbourghi Emberjogi Biróságon.
    Mint ahogyan volt már rá példa, hogy pont az FRX klán játékosai kértek egy külföldi kickelésére, aki mást sem csinált, csak folyamatosan BC-zett megállás nélkül, akkor is, ha a csapatának nem volt zászlója.
    Fogalmazhatok úgy is, hogy az egyedi kirivó esetekben a saját kezembe veszem a döntést, amennyiben ezt jónak látom. Azt hiszem, hogy ez mindenki érdeke.
  • vezerkutya
    #10063
    jah es Zozo. Mi a szart er a szabalyzat ha az emberek akik a BB re jarnak nem is magyarok 80szazalekban