17064






  • Svindler
    #10142
    Popcorn-ért bármit BB! Jöhet az iszap!
  • Svindler
    #10141
    A hím mindig csinálta volna, a nőstény nem! Tuod ismerős a szitu! :)
    Egy nőstényt kinyírt volna így ezt elkerülendő el kellett adnom!
  • BBZozo
    #10140
    Kutya ! Kicsit pontositsunk , hol is csináljuk azt az ominózus popóműveletet. Ide kell jönnöm ugye ?
    Rakhatnátok ki egy kicsit szebb karácsonyi diszt is, ez olyan snassz.
    Még nem emlitettem, de kitűnő lakberendező is vagyok, csak egy szavadba kerül.
    Kicsit szedd össze magadat, mert kitépem a májadat te kis foscsimbók igérem !
    Majd kiirok egy kis pályázatot a lakcimedre, biztos sokan kiváncsiak rá. Ne felejtsd el, előlem nem tudsz elbújni,ha akarod még a legutóbbi vérnyomásmérésed eredményét is megtudom 10 perc alatt.

  • BurnBaby
    #10139
    hó nincs
    iszap jó lesz?
  • BogiTa
    #10138
    Hátigen. Az élet nehéz.. Bár nem értem hogyan kapcsolódik össze a ritka állatok eladása és a nőstényszerzés. Én is próbálkozom a nőstények beszerzésével, -jól jönne még két,három darab- de sikertelenség esetén mégsem adom el a kutyámat.
  • Svindler
    #10137
    ok! hóbirkózás lol! Csak kéne hó! Biztos tudsz azt is rendelni! Ne légy smucig !
  • BurnBaby
    #10136
    ragaszkodom a popcornomhoz
    vagy! megverexünk érte! gyerekiahóra?
  • BBZozo
    #10135
  • Svindler
    #10134
    Jeee nekem bibronim volt! Eladtam mivel qva ritka volt és nem tudtam még1 nőstényt szerezni!
  • Büdipupu
    #10133
    És a kóserszilva?
  • Büdipupu
    #10132
    Meglehet. Elvégre tartok leopárd gekkót, vadászgörényt - innen a büdipupu név - és persze homedragont.
  • TS Zolly
    #10131
    Á, dehogy.

    Na akko neked. Nem reggelire értettem te ki munkakerülő uborka.

    Bozsonak. Még soha az életembe nem hazudtam. Csak nem mondtam néha igazat. Pászkát akkor sem eszem meg.

    Magamnak. Megvót a kaja, kávé, nyomás vissza dolgozni, mutass példát Swindlernek.
  • Svindler
    #10130
    na most mivan? ennyi? pff
  • bozso
    #10129
    Te kis hazudos...
  • Svindler
    #10128
    De nagyra vagy magaddal, képzel én is szoktam reggelizni. Néha!
  • DonC
    #10127
    Nagyon otthon vagy ebben az állattartás témában :)
  • TS Zolly
    #10126
    Köszi szépen, de koser étket nem eszek.
  • Büdipupu
    #10125
    DonC ne személyeskedj, nem is tudod miről van szó. A malacok meg nem esznek pászkát. És kell az erő a gólemgyúráshoz.

    Zolly neked külön adagot veszek.
  • TS Zolly
    #10124
    Cseszd meg! Most jöttem haza reggelizni! Hajnalban meg az irodából voltam fent a neten. Különben is! Én szoktam dolgozni. De te????
  • Svindler
    #10123
    Zolly vazzeg Te sohasenem dolgozol???
  • TS Zolly
    #10122
    Pászka?? Hát igy jártál. Hehe.
  • Svindler
    #10121
  • DonC
    #10120
    utóbbi pupunak, valahogy félrement :D
  • DonC
    #10119
    Nehogy elzabáld a pászkát a malacok elől
  • Svindler
    #10118
    Bakker ezt a sok baromságot! Ez már nekem is sok! Emberek mit műveltek?!!
    BB tólj már nekem is egy kis popcorn-t légyszi!
  • Büdipupu
    #10117
    Murry, mint írtam neked ebben igazad van. Más kérdés, hogy én hogyan érezném magam a meccs alatt és utána.

    Zolly popcorn meg szotyi??? Nem igazság, nekem csak pászka jut.
  • Murry
    #10116
    „Így nincsen lehetősége azt mondani a meccs után a másik csapatnak, hogy bezeg....”

    Nincs semmi bezzeg. Ha mi komolyan vesszük a harcot, és betartjuk azt amit előre megbeszéltünk akkor igenis jogosan nyerünk (És itt édes kevés, hogy bezzeg…)
  • Murry
    #10115
    Pontosan.

    Mondjuk 10 vs 10 van megbeszélve és az egyik csapat veszi a fáradságot, előre felkészül 10 emberrel, kidolgozza a taktikát 10 emberre, és megjelenik a warr-on mind a 10 fő, akkor ha az ellenfél csak 8 emberrel jelenik meg nehogy már nekik keljen 2 embert kihagyni, felrúgni a kidolgozott, begyakorolt taktikát.
  • Holdpro
    #10114
    Na meg azt az 1-2 embert is kiválasztani aki nem játszik grrrrrrr
  • BurnBaby
    #10113
    hát jah. csak ilyenkor felmerül, h amikor neked 10 embered vette a fáradságot, és rászánta az idejét, egyebét, hogy egy 10v10 lebeszélt meccsen megjelenjen, akkor vajon miért hajts el te 1-2 emberedet azért, mert az ellenfeled nem volt képes ugyanerre? :) a cb szabályok szerint semmi okod engedni, sőt ha nem jelenik meg a min. játékosszám akkor le sem játszhatja a meccset az ellen, hanem te nyertél ozt jóvan :)
  • Holdpro
    #10112
    Szerintem meg mindig kötni kell a megállapodáshoz a feleknek
    Foci meccsen sem áll be kiállított játékos helyére másik,ott is mondhatnák, mi lett volna ha 11 emberrel fejezzük be
  • DonC
    #10111
    Büdipupu így áltunk hozzá néha a CB meccsekhez is: nagylelküen. Azt a végén mindíg mi szívtunk. Ahol "verseny" van ott korrektségnek helye van ellenben nagylelküségnek nem sok...
  • Büdipupu
    #10110
    Ebben nektek igazatok van. De utána nektek is savanyúbb lesz a szátok, mert ott fog motoszkálni a gondolat, hogy mi lett volna egy 10 vs. 10 esetén. Innen kezdve meg csak nagylelkűség kérdése, hogy utána ti csökkentitek a létszámotok az ellen limitjére. Én amellett, hogy Murrynek igaza van, magam részéről az egyenlő csapatlétszámra voksolnék. Így nincsen lehetősége azt mondani a meccs után a másik csapatnak, hogy bezeg....
  • Murry
    #10109
    Egyetértek! Ez így elfogadhatatlan! Pl: A war 10 vs 10-re van megbeszélve akkor ha az ellenfél nem képes kiállítani csk 8 embert akkor így jártak. Mi a francért nem veszik komolyabban.


  • TheGOro
    #10108
    A Magyar DC bajnokság egyik szabályát én azért kifogásolnám. Pontosan ezt:

    "Csapatok létszámát tekintve 8-tól 10 fõig fogadjuk el a nevezéseket! Az alacsonyabb létszámú csapat elleni WARon, a több fõvel rendelkezõ csapat feladata létszámuk csökkentése, egész addig amig a csapatok egyenlõ létszámmal nem rendelkeznek!"

    Szerintem ha előre le van egyeztetve hogy 10v10 és az egyik csapat 8 embert tud csak kiállítani, akkor 8v10 lesz. Ez ügyben a CB-ben sem szoktak szívbajoskodni...
  • ChevyG #10107
    honnan tölthetem?
  • TheGOro
    #10106
    Ne spammoljál már mindent össze a warez kérdéseiddel, mert kapod a következő büntetést!
  • BurnBaby
    #10105
    te vajon miről beszélsz? :)
  • bazze
    #10104
    fiuk abban kéne segítség hogy a wandoon regisztráltam magam és ugye vannak azok a részletek.
    na most nekem tegnap óta van netem úgyhogy nem vagyok túl járatos a letöltésnél és nem tudom hogy kéne azt megcsinálni hogy azokat a részleteket egymás után sorba töltse le!
    segítsen valaki!!







  • TS Zolly
    #10103
    Tegnap énis el szotyisztam egy ideig.