17064






  • BurnBaby
    #10182
    zozo épp belsőépít. ne zavarjátok :)
  • Svindler
    #10181
    Küldjem az életes kollégákat?
  • Morfy
    #10180
    Zozo jelentkezzél már,kezdek aggódni,vk nem adott életjelet pár órája!
  • Svindler
    #10179
    körzeti meghízot <--- erre mondtam!!!
  • Morfy
    #10178
    Zsaru.
  • bozso
    #10177
    olvasd csak el jobban :-)
  • Svindler
    #10176
    őőő találd ki!
  • datango
    #10175
    zsaru vagy vagy jogász ? :)
  • Svindler
    #10174
    Dejó végre valamihez én is értek!!!
  • Svindler
    #10173
    Becsületsértés:

    Btk.180§ (1) Aki a 179.§ esetén kívül mással szemben
    a., a sértett munkakörének ellátásával, közmegbizatásának teljesítésével vagy közérdekü tevékenységévl összefüggően...

  • Svindler
    #10172
    Te csak ne szídd a körzeti megbízottakat jó mert ezt viszont beleütközetetem Btk.180§ (1)-be!!!!!
  • Svindler
    #10171
    Vezzeg megint sok ökörség!

    Drop egyszer összeülünk sörözni és kicsit átvesszük a Btk-t :) !

    Garázdaság:

    Btk.271§ (1) Aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekü munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
    (2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a garázdaságot
    a., csoportosan,
    b., a köznyugalmat súlyosan megzavarva követik el.
    (3) Mellékbüntetésként kitiltásnak is helye van.

    Erőszakos magatartás iránya szerint lehet:
    a., személy ellen irányuló (pl.: a test bántalmazásastb.)
    b., dolog ellen irányuló. A fizikai hatás dologra irányul, amely állagsérelemmel vagy anélkül is megvalósulhat, pl.: poharak összetörése, asztalok feldöntése.
    c., dologról személyre áttevődő (pl.:az elkövetők a szórakozóhely berendezési tárgyait dobálják egymásra)
    Fontos, hogy az elkövetési magatartás során a kihívó közösségelleneségnek és az erőszakos magatartásnak együtt kell megvalósulnia.

    Fentiek szerint itt ezidáig senki sem követte el Btk.271§ -ba ütköző cselekményt így a fenti Btk. számon lévő Garázdaságra alábbiak miatt nem lehet hivatkozni!

    Drop jössz egy sörrel!
  • bozso
    #10170
    jogásznak ne álj, felkopna az álad...
    (viszont nagyon hasonlít egy körzeti meghízott álláspontjára, hehe)
  • DonC
    #10169
    Az lényegtelen :)
  • BurnBaby
    #10168
    hű most nézem de perverzek. csupa pénteki meccs? :) hogy lesznek ezek lejáccva bulinapokon?
  • Büdipupu
    #10167
    Drop te sem vagy semmi. A helyesírásod még egy dolog -bár a szekxuális felirat igen szemetgyönyörködtető -, de akkora baromságokat beszélsz mint a ház.
    Egyrészt írtam Meow, Frankie és L-Bandi-nak, hogy ez így nem volt szép. Erre alfacsivava belenyomta az okosat, lehülyézte a Zozot és köpködött jobbra-balra. Nem első alkalommal tette ezt ha jól tudom. Hogy Zozo kiakadt mint a sezlonyrugó nem csodálom, elég dolgot kapott az arcába. Nem írta le, hogy ekkor és így szét lesz csapva az arcod, csak figyelmeztette Vaut, hogy jó lenne visszavenni a bagólesőjéből.
    Büntetőjogilag - ha ilyen nagy jogász vagy - számold már össze nekem hány embernek sértette meg a becsületét az ártatlan pici bolognese? Azok is fincsi kis tételre jönnének össze.
  • Murry
    #10166
    A MAGYAR DesertCombat bajnokság 2004.12.17-én indul!

    !!!!! Figyelem ÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúú negyven kettő !!!!!

    A «CoR» - U'42 összecsapás Péntek 17-ére van beütemezve.
    Nekünk akkor a GROF ellen van Clanbase war-unk.

    Szóval skacok mit szóltok a szombat 21 órához?


  • TheGOro
    #10165
    úgyjárszbaszdmeg beszarsz mint tonyo ;>
  • BurnBaby
    #10164
    te drop
    most így hogy kössek beléd? :(
  • DropTable
    #10163
    Kedves puszilnivaló BB!
    Én csak téged veszlek komolyan, tudhatnád! :)
    Egyébként már régen nem veszek semmit itt komolyan, csak most már nagyon untam a dolgot és az itt elharapódzó stílust. Nem való ez a hangnem ide. Ez játék, lehat kritizálni, imádni de nem szólhat a fórum a játékosokról! Főleg ennyit nem.
  • DropTable
    #10162
    Olvasd el amit írt. A fotó mindegy. Az a mondat, hogy "Ne felejtsd el, előlem nem tudsz elbújni,ha akarod még a legutóbbi vérnyomásmérésed eredményét is megtudom 10 perc alatt" elég konkrétan megáll rajta a jogosulatlan adatkezelés és a garázdaság.

    Morfy! Ez nem durva megfogalmazás hanem a VALÓSÁG! És nem már a kutya szövege rosszab legyen mint amit neki írtak??? LOL Olvassad már vissza!!!!
    Legfeljebb majd egymásnak fizetik a büntetést ! :)
  • BurnBaby
    #10161
    te drop
    nem veszed te ezt kicsit komolyan?
  • DropTable
    #10160
    A fotó amit csináltál az aláírással együtt meg a garázdaság büntette, mivel félelemkeltésre alkalmas.
    Lehet hogy csak vétség, dem vágok minden fejből, de mindegy is. Én játszani akarok, nem hülyeségeket olvasni a fórumba. Miért pont a kutyát basztatja mindenki? Ez a divat? Van több ilyen vagy rosszab arc itt még, olvassátok csak vissza a fórumot, csak pár napra. Beszóltok a kutyának és csodálkoztok, hogy elküld mindenkit a picsába. Volt ilyen beszolás és reakció több is az elmúlt napokban másnál is. Őket miért nem basztatja senki? Kutya lenne az ügyeletes örömlány, és mindenki őt baszogatja? Talán mindenkinek ideje lenne magába szálni és elgondolkozni miért van itt! Én speciel játszani akarok, de nem lehet, mivel kevés az on-line játszó ember. Ezt az energiát inkább a játék népszerüsítésére vagy sörözésre kéne fordítani. Ha bejön a fórumra valaki, akit érdekel a játék, akkor nem arról olvashat ami érdekli, hanem a magyar klánok és pár játékos elmeállapotáról kaphat elég lesujtó képet. Ezek után nem csoda, hogy nem akar játszani új ember a szervereken. Ráadásul a sok szuperskilles és szuperérzékeny ember egymás bannolásával éli ki a szekxuális aberrációit, ahelyett, hogy BB vs FB meccset szerveznének. Vagy DC klános sörözést valahol... Szerintem az itt jelenlévők közül senki sem szeretné ennek a játéknak a halálát, pedig hát jó úton halad a dolog. Talán inkább ezzel kéne foglalkozni nem? Vagy a játék már nem érdekel senkit csak egymás basztatása?Erre kezd hasonlítani a helyzet egyre jobban. Nekem ez a játék fontos, szeretek vele kikapcsolódni. De az nem kikapcsolódás, hogy folyton csapattárs vagy bárki mások agymenését kell olvasni és simítgani a kedélyeket. Szóljon a fórum a játékról és ne a játékosokról! És mivel már mostanra majd minden fórumozó elmondta, hogy ki mennyi idő és miért nem szólják le a korát, talán azt a tanácsom meg is tartom, hogy ne legyen már mindenki ilyen gyereket.

    Bocsi a hosszú szövegért, de már régóta a gyomromban volt és most már kell a hely a sörnek....
  • BurnBaby
    #10159
    viszont utána jó lesz neki
    mert a hazug embert előbb utolérik mint a sántára vert kutyát, ugye
  • Morfy
    #10158
    Ha meg a kiindulást és a végfejleményt összevetem akkor kiderül,hogy Frankie Töci és Meow miatt agyon lesz csapva a kutya!!!
  • Morfy
    #10157
    Ez tán kicsit durva megfogalmazás. Zozo ha akarja kinyírja kutyát,az az ő ügye,és azért mert egy ajtót lefotózozz (valaki) attól még nem fogják bevinni...Amúgy amit kutya csinál az meg becsületsértés,rágalmazás, izgatás,amit akarsz. Tehát a kiscsákó nem is,de a szülei mindenképpen felelősek,akár bíróság elé is lehetne őket ráncigálni,ami felesleges. Pár jól elhelyezett csapás biztosan arra ösztönzi majd,hogy meggondolja amit ír. Szerintem inkább hálás lehetnél Zozónak. Ennyi.
  • Morfy
    #10156
    Zozo feltétlenül azt is kapd le és tedd fel amikor ajtót nyit...
  • DonC
    #10155
    Halkan megjegyezném, hogy ha észrevetted a kép okosan van fényképezve (számodra leírom ez egy szimpla ajtó, némi diszítéssel) tehát az általad említett Btk paragrafust messziröl elkerüli. Mivel Zozo a címet nem közölte nyilvánosan így ebben az esetben a vétséget sem meríti ki, tehát nincs mit hivatalból üldöznöd. :-)

    Az hogy vezérkutya reál neve megtalálható a profiljában az meg az ő magánügye.
  • DropTable
    #10154
    Zozo azért halkan megjegyzem, hogy amit csinálsz az a Btk-ból kimeríti a jogosulatlan adatkezelés (szv) vétsége paragrafust. És az már nem magánvádas bcs. hanem rendes bírósági és nyomozósdival jár. Szóval talán kicsit kisebb pofával is lehetne csinálni. Ne szeresd a kutyád ha nem akarod, de ha ugyanakkor paraszt vagy mint Ő akkor nincsen miről vitatkoznotok egymással.
  • Murry
    #10153
    ok
  • Morfy
    #10152
    Elképzelhető,hogy sokan sokmindent mondanak,klánügyekben kérlek keressetek engem. Köszi.
  • Higher
    #10151
    Akkor hogy egy kis érdemi témáról is szó essék, a következő javaslatokat tettem meg a Bajnokság szervezői felé:

    - Konkrétan tüntessék fel, hogy default 8v8 avagy 10v10 a Bajnokság. Erre mindenképp szükség van azért, hogy a csapatok a megfelelő létszámra tudjanak készülni.

    - Amennyiben 8v8 lesz a döntés úgy CB Ladder szerinti szerver beállítások, ha 10v10 akkor CB OpenCup szerinti szerver beállítások.

    - A meccs hetet megelőző hét vasárnapig a mérkőző feleknek meg kell állapodniuk a mapokban.

    - Dustbowl szerpeljen a választható mapok között.

    - Korlátlan számú cserelehetőség két map között természetes a max. játékos számot nem átlépve.


    Egyelőre ennyi. Mi a véleményetek?! :)
  • BurnBaby
    #10150
    nem is veszik komolyan :) csak mivel nem akar érteni a szóból ezúttal nyomatékosan jelezték, h a név az ő esetében nem kötelez - sose lesz falkavezér :)
  • Büdipupu
    #10149
    Ez azért már elég sok. Figyi ez csak egy fiatal neveletlen suttyó. Nem kellene ennyire komolyan venni. Mindenki amúgy is csak kuncog rajta, mindenki szemébe "értéket" képvisel már megjegyzéseivel.

    Svindler nekem egy hímem van és nem is akarok többet. A görényekből is elég két hím.
  • BurnBaby
    #10148
    dejó
    ez lesz a karácsonyi háttérképem. 24én éjjel kilép rajta a kutyus? :)
  • DonC
    #10147
    Jaja :D
  • DonC
    #10146
    Zozo hehehehe :)) Mondjuk nem tudom mit fogsz elérni ezzel, mert én is tudattam már kutyuval, hogy bármikor letéphetném a kis fejét a testéről mert tudom hol lakik szegény ördög... Javíthatatlan a manusz, de lehet ez így is van jól. Hagyjuk már.
  • genRob
    #10145
    Mekkora király vagy Zozo bazeg
  • BBZozo
    #10144
    Ne fáradj.
    Kovács Zoltán
    Érd, Gergely u. 15
  • Svindler
    #10143
    Zozo mérföldeket nőttél a szememben! Majd hivatalból megkereslek és kikérem a címet!