42675
  • lolSL
    #42355
  • Achmed927
    #42354
    Hát akkor meglepetések fognak érni engem. :D Úgy töltöttem le 1 oldalról. Nem steames. ;)

    És mint mondtam nem akarom csalással végigvinni, hanem csak 1 bizonyos jelenethez kell 1 kód. SZeretnék videót csinálni róla ezért kellene a console. De úgy érzem nem fog menni, már a hozzászólásokból ítélve. :(
  • artschi
    #42353
    Warez-szagot érzek a .bat file miatt, de ne legyen igazam :)
    Ha warez és most játszol vele először, akkor érnek majd meglepetések... :)
  • Gibor
    #42352
    Mondjuk hogy neked hogy kell .bat file al elindítani az rejtély :D Steamen egyszerűbb elindítani :) És hiába 1 fegyver... csalással játszani? Körülbelül 10-15x végig játszottam az összes half-life részt csukott szemmel tudom hol vagyok, mégse használtam egyszersem csalást.
  • koschwarz
    #42351
  • Achmed927
    #42350
    Persze hogy nem. Mondom csak a játék elején akarok 1 bizonyos fegyóval menni, amit 1 videóban láttam. :D
    Amikor az elején a kukába kell dobni 1 dobozt. Ott akarok szórakozni picit a taggal. :D
  • MerlinW
    #42349
    HL2 első végigjátszása csalással? Ezt te sem gondolod komolyan...
  • Achmed927
    #42348
    Halihó.

    Leszedtem a gamet és azt kell mondjam egyenlőre nem okozott csalódást. :D
    Az 1-es részhez képest és űrkorszaki. Főleg grafikailag (jó tudom ez frissebb game)

    Most csak 1 pici gondom lenne. A konzolt nem tudom megnyitni. Tudom hogy kellene, de még sem engedelmeskedik. És igen a menüben is be van pipálva.
    Lehet az a gond, hogy az úgy nevezett exe file-om valójában bat ként van meg nekem ? Mert a total azt írja ki. half life 2.bat és nem exe. Ha meg átírom exe-re akkor meg el sem indítja a gamet. Az ikonjában is próbáltam beírni a -console szart hozzárendelve vagy mi de az sem jött be. Pedig szeretném a játék elején használni a komolyabb fegyókat. :D Thx a helpet.
  • JaSoN HuNTeR #42347
    Amúgy eléggé Béta :D
  • lolSL
    #42346
    csak 1 rövid pálya
  • JaSoN HuNTeR #42345
    Jó?
  • lolSL
    #42344
    Opposing Force 2 demo letölthető !
  • zolifa2
    #42343
    Már lassan az ideg összeroppanás szélén állok :D
    Mind1 most már álmos vok jó8 Merlin :)
  • MerlinW
    #42342
    25-ért semmit sem fogsz kapni, de ezt megmondtam én is. 60-80-nál kezdődnek azok a gépek, amelyek megérik az árukat. Ezen ők sem fognak tudni változtatni.
  • zolifa2
    #42341
    Nah most már a Milyen gépet vegyek most totyikba írtam de elfelejtettem módosítani a processzort a gépnél
    egy AMD Athlon 64 X2-t gondoltam...
  • lolSL
    #42340
    a faszt flame.
    jó ha előhalász egy régi 1998as origi hl kiadást, az lehet, de a mai steames változatnak igencsak megnőtt a gépigénye..
  • MerlinW
    #42339
    Szerintem keress magadnak másik flémtopikot, senki sem kíváncsi a hülyeségeidre..
  • lolSL
    #42338
    ez amúgy egy darab szar, a HL1 nem futna 100 fps-el.
  • lolSL
    #42337
    találd már ki hogy mennyi pénzt szánsz rá és kérdezz az alapján a milyen gépet topicban..
  • MerlinW
    #42336
    Talán, de ez is ablakon való pénzkidobás. Ha nincs pénz normális gépre, felesleges sz@rt venni. Tényleg nem éri meg. Kb mintha autót szeretnél, de csak egy javíthatatlan rozsdás rollert vennél.
  • zolifa2
    #42335
    Processzor AMd Sempron 2600+
    Alaplap Gigabyte A K8N51-gmf
    Memória 512 Mb DDR(rakok még hozzá egy 512-eset és akkor 1gb lesz :)
    Grafikus vezérlő Nvidia Geforce 6100 Max 256Mb alaplapi
    Merevlemez 40 GB
    Optikai meghajtó DVD Rom
    Hang Realtek AC97
    LAN Nvidia Nforce 100Mbit

    Menne ezen a játék??
  • artschi
    #42334
    jah, meg van benne némi Q3 Arena zene is... :)
  • kissssss
    #42333
    jaj aki játszott a Fallout 2-vel annak ismerős lehet a zene ami megy beszélgetés közben.
  • zolifa2
    #42332
    Egy kis Half-Life 2 téma :D
  • zolifa2
    #42331
    Igaz,igaz
  • MerlinW
    #42330
    Olcsó gépet kértél, olcsót írtam. Írhatok neked jobb gépet is, de az 90-nél fog kezdődni...

    alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3 17.451 Ft (13.961 Ft)
    táp: GIGABYTE Superb 460W - 9.050 Ft (7.240 Ft + ÁFA)
    vga: VTX3D VX5770 1GBD5-HV2 PCIE - 29.787 Ft (23.830 Ft + ÁFA)

    A továbbiakban ebben a topikban folytassuk, ez nagyon nem idevaló téma.
  • zolifa2
    #42329
    Meg hogy az alaplap sem az igazi :/
  • zolifa2
    #42328
    Regisztráltam a www.gepigeny.hu-ra és megadtam 2 gépet az egyik a mostani és ami majd lesz.Többen is írták hogy a videokártya egy kalap szar és ha ilyen tápom lesz akkor a gépem csak pár hónapig fog menni.
    Tudom hogy ennél olcsóbbat nem tudtál kihozni de a tápot és a karit kitudod cserélni valami jobbra, de nem túl drágára??
  • RelakS
    #42327
    ami azt illeti, ezt olyan 9-10 éve még tanultam is, csak nem használtam, kikopott XD

    Bár akkor még a P4 volt a menő, a DDR meg új játék volt :}
  • MerlinW
    #42326
    Szerintem először olvass utána. Dual Channel-ben valóban gyorsabb, de ott is 2x800Mhz-en fog ketyegni a két 1600-as RAM. Nézz csak meg akár egy cpu-z-t vagy everest-et.

    Nem utolsósorban a frekvencia nem egyenlő a sebességel. Ebbe a hibába rengetegen beleesnek. 2Ghz és 2Ghz-es processzor között is van különbség, ahogy lassabb VGA-k is ketyegnek 2x magasabb órajelen, mint a csúcskártyák. Az architektúra és gyártástechnológia határozza meg a sebességet. Az órajel csupán a műveletvégzés sebességéért felelős. vagyis, hogy milyen sűrűn nyit-zár (0,1 - ciklus) x frekin és y Volt-on (egy herzt frekin 1 másodperc alatt egy rezgést végez a vezérlőkvarc, 1Ghz-en 1 milliárdot), azaz az áramkörök szinkronizációjáért felelős. Természetesen ez egy lépés a sebesség felé, de közel sem minden. Csupán egy kelléke.

    A memóriák esetében a maximális órajelet az FSB határozza meg, ami a lenti példában 1600MHz (annyit bír - 2x DDR3 1600/1333/1066/800). Tehát nem lehet ennél gyorsabb, max tuninggal.
    2 processzorciklus = buszciklust, amely alatt a processzor a RAM-hoz fordul. Az első ciklus során a memória címzése történik meg, a második ciklus alatt a processzor az utasítást közli.

    Remélem kielégítettem tudásszomjadat:)
  • RelakS
    #42325
    ilyen kamuszöveget régebben azért előadhattak, ha egy dual channel slotpárba egy vagy kettő memóriát raktál, nem? :)

    Vagy dual channel-ben nem lesz gyorsabb a memóriaelérés? (egyszerre molesztálja a két kártyát alapon)
  • MerlinW
    #42324
    Nem... akkor lesz 4GB-nyi 1600Mhz-es RAM-od a gépben. A frekvencia sosem adódik össze semmilyen eszköz esetén, max a teljesítmény (VGA, CPU - amennyiben kihasználja a szoftver). Memória esetén csupán a méret adódik össze. Nézz utána mit jelent az órajel, és megérted.
  • zolifa2
    #42323
    Hát lehet hogy egy hülye kérdést fogok feltenni. :D Sőt!!Biztos hogy az, de nem tok szabadulni tőle.
    Megnéztem az Asrock N68-GS3 UCC alaplap-nak a tulajdonságait, és azon belül a memória foglalat-ot és van 2x DDR3 1600/1333/1066/800 MHz.És a RAM KINGSTON HyperX 2048Mb DDR3 1600Mhz.Azt akartam kérdezni hogy, ha most ebből a RAM ból én 2db-t veszek az már 3200 MHz nem? Ilyet lehet vagy hogy csak a RAM-nak ennyi MHz kell és bármennyit tehetek bele csak legyen meg az az MHz ami az előírt az alaplapon??

    Huh remélem érthetően fogalmaztam. :D
  • MerlinW
    #42322
    Persze, miután hozzá sem nyúl a játékhoz, a nyelvi fájlokhoz pedig végképp semmi köze:)

    Ha a steamapps/SourceMods/FAKEFACTORY_CM10 könyvtárad ~20GB akkor minden megvan.
  • kill3r21
    #42321
    nem rakta tele, az volt benne amire számitottam :) és angolra is lehet tenni :)
  • Diezel
    #42320
    Oda van írva hogy en úgyhogy reméld hogy van benne angol nyelv. viszont ez a fakefactory gyanús, azt is reméld hogy nem rakja tele vírussal a géped
  • kill3r21
    #42319
    Srácok, leszedtem ezt : Half-Life 2 Cinematic Mod 10.94
    Ez az iso van benne : hl2_fakefactory_1094_en_ru.iso
    Ugye a játék nem lessz orosZ? :D
  • zolifa2
    #42318
    Hát még az is megoldás :)
  • RelakS
    #42317
    meg hordhatsz ki újságot pl
  • zolifa2
    #42316
    Hát erre még gyűjthetek :DD
    De ott a húsvét, megpróbálok bezsebelni legalább 20 ezret és akkor már lesz 30 ezrem :)
    Utána meg majd kunyerálok az ősöktőlm.