42675
  • Gibor
    #42435
    A Borealis nevű hajót az Aperture Laboratories küldte a Black Mesanak... csak rejtély hogy mi történt vele.
  • JaSoN HuNTeR #42434
    A Portal és a Half-Life összefüggő játék mivel Portalba sokszor elmitik a black mesat :S
    Egy világba játszodnak csak más helyszinen?
  • mustang08
    #42433
    Sikerült megcsinálnom saját erőből.Nem kellett semmit csinálni a steamal, csak ahogy legutoljára írtad át kellett írni a hungarian-t english-re és már kész is volt.
  • TSL16b
    #42432
    Ez a hibaüzenet arra utal, hogy a játék nem találja a nyelvi fájlok valamelyikét. A Valve időnként átszervezi a fájlokat, és eleve méretes zűrzavar van bennük (pl. ugyanaz a string többször előfordul, és nem mindig egyszerű kideríteni, melyiket is használja).

    Ha Steam alatt futtatod, javaslom, hogy szerezd be a magyarítás legújabb változatát a steam.magyaritasok.hu-ról, és másold be a megadott mappába. Ha még így is vacakol, próbálkozhatsz azzal, hogy „mindenhova” (minden értelmesnek tűnő mappába) bemásolod, hátha most éppen ott keresi a játék.

    A Steamnek magyar nyelven kell állnia, ha nem akarsz a fájlok szerkesztésével vergődni. De hallottam már olyanról is, hogy valaki átírta a fájlok elején a "hungarian"-t "english"-re, és az eredeti nyelvi fájlokat felülírta, úgy is magyarítható, és akkor a Steam angolon maradhat.
  • RAMyMamy
    #42431
    nem fog menni
  • Jani21
    #42430
    Nekem ilyen hiba akkor jött elő, mikor magyar nyelvűre állítottam a Steamet. Rakd vissza angol nyelvűre a Steamet, szerintem ettől függetlenül menni fog a magyarítás a játékban. Ez csak tipp, mert sohasem használtam a magyarítást.
  • mustang08
    #42429
    Sziasztok!
    Én most játszok először a hl2-vel és az lenne a problémám, hogy nem tudom megcsinálni a magyarítást, mivel ezt a hibaüzenetet írja ki:
    Platform Error: Module Failed to Initialize
    Leírnátok hogyan kell megcsinálni, hogy jó legyen?
  • ollie
    #42428
    Gondolom az utolsó ingyenes verzió, ami már sok éves, és senki sem játszik vele.
  • JaSoN HuNTeR #42427
    hát ilyen mod amit a moddb-n találtam.
  • SZilaJMaGGoT
    #42426
    origi?
  • JaSoN HuNTeR #42425
    Felraktam a Garry's mod 9et steamen+ hozzá felrakta magának a HL2őt de a garry modba mégse látok szervereket. Miért?
  • SZilaJMaGGoT
    #42424
    Nah igen... :)
  • Gibor
    #42423
    Valószínűleg amit életben csinálsz apróságot arra nem figyel fel annyi ember :) Nincs közzétéve a neten mindenki előtt hogy készülsz valamivel :)
  • SZilaJMaGGoT
    #42422
    Hát jah, de nem értem miért olyan meglepő ez bárki számára. A hétköznapi életbe is rengeteg példa van arra, hogy valaki elkezd magának csinálgatni valamit aztán egyszer csak idő/pénz hiányában le kell mondania róla. :)
  • Gibor
    #42421
    Látszik régen együtt "dolgoztunk" :P Képben vagy mindennel :)
  • SZilaJMaGGoT
    #42420
    A feléig sem szoktak eljutni... :) Egyébként meg az van, hogy folyamatosan hullanak ki az emberek a csapatból vagy válnak inaktívvá, jó esetben jön a helyükre más, de úgy sem haladnak, aztán megy a vergődés még a project-vezető végképp bele nem fárad és hagyja az egészet a picsába. Nahmeg általában a kóddal szoktak elcsúszni.
  • Gibor
    #42419
    Debrecenben laksz, nagyon elakarsz menni a balatonra strandolni egyet... elötte lemész kocsival egyedül balatonra felmérni hogy milyen az idő illetve mennyire van telítve?
  • grebber
    #42418
    Nem ítélkezek!
    Ha valaki belevág ilyen mod projecktbe akkor nehogymá a felénél kell előjönnie annak hogy ja nincs is időnk erre kukázzuk a francba.Akkor minek álltak neki?
    Már az indulásnál fel kéne mérni a dolgokat.
  • SZilaJMaGGoT
    #42417
    Ameddig nem dolgoztál csapatban szabadidős projekten addig ne itélkezz. Alapból megnehezíti az amúgy is gyenge managementet, hogy különböző emberek, különféle problémákkal, nem rendelkeznek pont ugyanannyi szabadidővel. Aztán sok minden összefügg úgy, hogy egy ember miatt csúszik egy másik melója is.
  • FSpofon
    #42416
    nagyon sok modder már ennyi felmutatása után állást kap fejlesztő cégeknél, amellett meg nem lesz idejük befejezni. a valve mellett az ubisoft és a crytek is rengeteg hl moddert vadászott le pl, de biztos mennek mindenhova. ugródeszka a modkészítésbe belefogni, olyan ez nekik mint egy önéletrajz.
  • grebber
    #42415
    Én komolyan nem értem az ilyeneket!
    Van egy csomó olyan project más játékoknál is ,amiben láthatóan rengeteg időt beleöltek.
    Akkor miért nem csinálják végig.
    Bár igaz abbahagyna valami azt a legkönnyebb!
  • SZilaJMaGGoT
    #42414
    Valszeg sosem fog ahogy a legtöbb nagyszabású hobbiprojekt...:)
  • RAMyMamy
    #42413
    jól néz ki
  • grebber
    #42412
    Most találtam rá erre!Nem is ígérkezik rossznak.Remélem belátható időn belül el is készül majd!

    Dino-Mod Jurassic Life a Half-Life 2höz



  • JaSoN HuNTeR #42411
    detto!
  • Gibor
    #42410
    Énis olvastam :) Akkoriban még rendszeresen hozta bátyám xD
  • kissssss
    #42409
    hozzáteszem inkább csak az igények/elvárások változtak meg.
  • kissssss
    #42408
    megállt volna? nem hiszem.
  • SZilaJMaGGoT
    #42407
    Emlékszem anno megvettem azt a gamestart amibe külön kis füzet volt a HL2-ről, csak úgy ámultam bámultam és zsongtam, hogy mikor játszhatok már vele... :D Akkor vettem 512 ramot az akkori pc-mbe, hogy fusson majd valahogy... :D
  • Gibor
    #42406
    Nekem majdnem medium :) Textúrát nem bírta mediumon, egyszer megnéztem full grafikán, 3fps de csak úgy lestem :D
  • SZilaJMaGGoT
    #42405
    +1 Pedig először csak minimumon tudtam tolni... :)
  • Gibor
    #42404
    Na ezt nagyon jól leírtam... Tátva maradt a szám, nem a szemem xD
  • Gibor
    #42403
    +1 2004 ben szemem tátva maradt mikor megláttam a részletességet és grafikát, akkoriban nem nagyon tudták überelni.
  • SZilaJMaGGoT
    #42402
    Most ha az igényekre célzol... A HL2 egy 2004-es játék, akkor fasza volt, de ahogy utólag hozzányúlnak mások az már egy rakás szar. Egy játék eredeti formájában az igazi ahogy azt a fejlesztők megálmodták és kivitelezték. Szerintem. Ettől függetlenül ha neadjisten lesz harmadik része attól elvárom, hogy az aktuális grafikai színvonalat hozza és ne úgy nézzen ki mint a HL2.
  • grebber
    #42401
    Akkor már értem miért állt meg a grafikai fejlődés...
  • kissssss
    #42400
    én se értem miért kritizálják a hl2 grafikáját, maximum a pályák részletességébe(növények,hordók,egyéb tereptárgyak) lehet belekötni.
  • SZilaJMaGGoT
    #42399
    +1
  • artschi
    #42398
    egyetértek :)
  • JaSoN HuNTeR #42397
    eredeti grafika sokkal jobb :)
  • grebber
    #42396
    Nem is olyan nagy a grafikai eltérés