42669
  • ollie
    Warez verzió?
  • Tripod
    Szevasztok!
    A minap ismét elővettem a Half Life 2-őt, mert kedvet kaptam hozzá, viszont a ravenholm utáni résznél, a vasúti sínek után, amikor a lázadók lődözik a civil protkósokat a nigger pali mondja, hogy kövessem, kinyitja nekem az ajtót és utánna meg sem mozdul. Én meg nem tudok bemenni az ajtón? Most ilyenkor mivan? Valaki tud segíteni?
  • dambeke
    Áhh.. nem aggódok rajta...!!!
  • ollie
    Kérd vissza a pénzed a Gamestartól.
  • dambeke
    Nekem meg csak így van meg és most nem tudok neki mit kezdeni
  • sanya200
    nekem megvan így 3x, egy origi hl2, egy orange box meg a gs-hez ami volt.
  • dambeke
    Talált!
  • kissssss
    had tippeljek gamestar?
  • gosumofo
    ha megveszed az eredetit és bemásolod a mentésedet akkor az adott fejezetet előröl kezdve probléma nélkül játszhatsz tovább.
  • dambeke
    és ez megoldható valahogy hogy tudjak tovább játszani??
  • MerlinW
    Az a bizonyos újság warez verziót adott. Volt is emiatt botrány. HL2 sosem futott Steam nélkül.
  • dambeke
    Hy! Nekem megvan a game de én nem vettem hanem egy bizonyos újsághoz kaptam... Nálam nem rakott fel Steam-et meg semmit csak simán tolom... De a We don't go to Ravenholm asszem végefele olyan gondom van hogy amikor már katonákat kell aprítani és bemegyek abba a hangárba vagy mibe ahol vannak barátaim és ott mikor a néger csákó bekopog egy ajtón és ott van valami doktornő féle meg egy egyszemű szörny és ott elvileg be kellene mennem de egyszerűen a néger nem megy arrább az ajtóból és nem tudok bemenni... Ha valaki tud segítsen! Előre is Köszi!
  • sanya200
    jó de én is így csináltam,felraktam a hl2,ep1,ep2-t, kiéptem a steamből, felraktam a módot,indítom el és azt a hibaüzit dobja ki. #42487
    Utána letöröltem mérgembe a módot felraktam a 10.90-et rá a 10.94 updatet és előre elindult minden gond nélkül.
    Érdekes hogy a 10.90-et vagy 3/4h ig telepíti a 11-et meg felrakja 5-10 perc alatt.
  • ollie
    Persze, hogy nincsenek feloldva. Ez a mod egy különálló játéknak számít, ezért nem a HL2 és a többi mentéseit használja.
  • MerlinW
    Elölről kell kezdened a játékot, nincsenek feloldva (nézd már, van magyar szavunk az "unlock"-ra, beszarás..) a pályák.
  • sanya200
    az összes pályát, hogy miért nem tudom.De elvileg csak úgy megy.
  • MerlinW
    Nem kell semmit "unlock"-olni..

1. Steam -> HL2/EP1/EP2 telepít
    2. Steamből kilépsz
    3. CM11-et telepíted a Steam/steamapps/SourceMods könyvtárba
    4. \Steam\steamapps\SourceMods\FAKEFACTORY_CM11\Launcher_***.EXE -vel indítod a játékot, Steam-nek NEM szabad futnia.

Ennyi.
  • ollie
    Tudom mit jelent a szó, de mit kell azokon feloldani? Ez a kérdés.
  • JaSoN HuNTeR #42491
    feloldani.
  • ollie
    Mi az, hogy unlockolni?
  • sanya200
    fel de nem lehet unlockolni se az alap hl2-t se a episode two-t.
    hiába írom át az ini-t vagy szedek le cfg-t.De a 10.94 most megy de a 11 nem tom mér nem akar :(
  • ollie
    Fel van telepítve mind a HL2, mind az EP1 és EP2 is?
  • sanya200
    valaki nem tudja miért nem megy a cinematic mod 11?
    ezt írja ki
    "MountAppFilessystem() failed: You don't have all GCFs needed to play this game."
    A 10.94 tökéletesen megy semmi baja sincs, eredeti orange boxom van szóval nem tudom miért nem megy.Van valami ötletetek?
  • MerlinW
    CM 11.00 FINAL

- Major map improvements and fixes
    - Some improvements on HD civilian
    - new sound effects thx to teh strelok
    - tweaked difficulty settings
    - Fixed very bad bug with dynamic shadows, affecting all non-debug builds ( = all previous released RCs) and knocking out the dynamic shadow effect on most maps
    - Finalized HD citicen models
    - Improved several hd models (breen, magnusson, kleiner, monk)
    - Several map enhancements and fixes
    - Recompiled helper binaries for improved compatibility to Windows vista/seven UAC
    - Added missing textures
    - Killed experimental fastzombie model (Really this time)
    - Antlions health increased
    - Try to fix startup crash on some configurations when steam is running. (Please report back)
    - Added missing textures
    - Fixed projected_texture code (loading bug with map not initiating renderer after load)
    - Decreased loading times
    - Added dynamic shadow code on a per-entity basis (thx to Saul Rennison)
    - Removed the (almost nude) Alyx HD testmodel from EP1 intro
    - Fixed map canals_07 (terrain hole)
    - Fixed map trainstation_05 (teleport rings and breen anims) - THANKS TO ildarion
    - Added ambient occlusion maps to hd models
    - Added EP2 flesh/interior effect during Vortigaunt healing sequence to all HD alyx models with version tag 210 and above
    - Added new ethnic HD alyx
    - Added new HD Mossman
    - Recompiled HD Eli with new headmech and better facial animation
    - Fixed HD Breen hair
    - Recompiled the binaries to utilize SSE2 instruction sets
    and deleted Windows 95 compatibility flags (up to 10 % more performance on actual systems)
    - Killed experimental fastzombie model (needs more work)
    - Increased the number of model slots in the character pimper for upcoming modelpacks
    - Added Playerclips to some maps for easier walking on rubble
    - Fixes
    - Reworked most maps
    - new effects like realtime reflections and more dynamic lights
    - optimized most maps and models for better performance
    - Coast sequence back to daylight
    - Reworked the configurator. You can shoose a "maximum valve" setting.
    This disables most CM11 features like new soundtracks, weapons etc...
    - Updated HD models (civilians/rebels are not final)
    - New alyx hd alternatives
    - new maincharacters hd alternatives
    - Tons of code bugfixes
  • MerlinW
    Ég és föld:)
  • grebber
    Nem tudom nem foglalkoztam vele.Nekem 10.93 is tökéletesen megfelel azt használom!
  • GTV
    miben különbözik a simától leírnád, mert nem nagyon vettem észre a videóból semmit, köszi
  • gosumofo
    torrent: http://sponsored-by.evobox.es/cinematicmod11/Torrent/CinematicMod%2011%20Final.torrent

apró update ami akadozást javít : http://netload.in/datei8FIZUmehKM/CM11_to_CM11.01_(Performance_Fix).zip.htm
  • grebber
    Tölthető a végleges CM11.

• Moyko
    Egy furcsa kérdésem lenne:

Sok-sok éve játszottam nagyon sokat egy Half-life 1-es pályán... valami Mod vagy külön Map lehetett, egy épületben játszott azoknak is a lakásaiban lehetett császkálni, kezdésnél egy céltáblára kellett lövöldőzni (igy határozta meg az ellen felek pozicióját a mapon) aztán jöttek a kommandosók 1000-el. Emléxem kurva nehéz volt. Nem emléxik valaki erre a mapra? mi volt a neve pl... anno sokan tolták.
  • artschi
    ha jól emléxem, a -console parancsot kell az exe után írni a parancsikonban.
  • RAMyMamy
    parancsikonon, a cél rész végébe kell írni valamit
  • Risu Führer
    tehát akkor a consolt sehogy sem tudom lehívni? :S mindegy azért köszi szépen :)
  • RelakS
    Itt is megy a dohogás a HL2 miatt :D
  • RelakS
    Ez alapján nem Steam-es, tehát nem hiszem, hogy legális

Szerintem töröld le, és vegyél a steam-en egy akciós pakkot.
    A HL2 most 4 euró, egy miunden half-life-ot tartalmazó csomag 14, az Orange Box meg 6.

Kis szerencsével nem lép kapcsolatba egy esetleg létező steam-mel, és így nem kerül veszélybe az fiókod.
  • gosumofo
    A gameszar warez verziót adott, és a rossz crack miatt ilyen hibák vannak vele. Eredeti steames lenne. A legjobban azt tennéd ha fognád és bevinnéd a szerkesztőségükbe és visszakérnéd a pénzed érte.
  • Risu Führer
    a gamestaros half-life 2őm van és az ai_disabledet kéne beírnom a consolba de nem tudom lehívni.ha jól tudom ez akkor a warez verziónál volt és ez elvileg eredeti, de így nem tudok vele játszani mivel az ellenfelek nem mozognak.hogy tudom lehívni a konzolt?(config-ot is átírtam de így sem hozza le)
  • JaSoN HuNTeR #42472
    Auchan. Tesco. Bárhol. De ezeket ajánlom.. mert ott olcson adják nagyon az összes kiegészitővel. :)
  • RelakS
    www.steampowered.com

ha esetleg boltban vennéd, ugyanúgy kellene hozzá a steam
  • gerro
    hali
    tudtok mondani boltot, ahol meg tudom venni a HL2 alapjátékot?
    van ugyan tört verzióm (Vengeance), de nem indul, mintha nem települne fel a játék, nincs HL2 mappa...esetleg ezzel kapcsolatban is van javaslat?
    köcce