42669
  • Legvar
    Hat koszonom de sajnos az a legszomorubb, hogy ezt is megcsinaltam mar semmi egyeb beallitas nem szuksegeltetik?!
  • MerlinW
    27015 UDP -t kell megnyitnod.
    Synergy FAQ
  • Legvar
    Es ha Te hosztolsz? Nemtudom nekem valahogy nem jon ossze routeren megcsinaltam mar a port forwardot de semmi esetleg vmi kulonosebb beallitas? Vagy csak siman inditom a synergyt es mar mukodik is a dolog?
    A szerver listaban levoket en is latom meg oda en is tudok csatlakozni de mashova nem!
  • MerlinW
    Hmm, nálam minden további nélkül megy. Steam barátlistán jobb klikk a pajtáson, aki hostolja a szervert és csatlakozás a játékhoz.
  • Legvar
    akkor már ketten vagyunk sehogy nem tudtam megcsinálni pedig jólenne ujra végigjátszani...
  • JaSoN HuNTeR #42544
    Ez engem is érdekelne.
  • Legvar
    Szepnapot.
    Kerdesem a kovetkezo lenne, nem tudjatok hogy lehetne megoldani , hogy a synergy-vel lehessen coop ban jatszani mar mindent kiprobaltam de semmi! Mind a ket jatek eredeti probaltuk hamachival de ugy sem sikerult
    Esetleg nalam okossabb embereknek hatha van vmi epkezlab leirasa vagy otlete koszonom!!!
  • MerlinW
    Cry of Fear: nagyon jó horror mod
  • grebber
    Annyira nem fogott meg engem a HL örület mint amekkora hype övezi.HL1-et még nem is toltam!
    Egyszer vittem végig anno a HL2 -Ep1-Ep2-öt azt annyi.Most csak a grafika miatt akarom de magyarul akarom.
  • MerlinW
    Bemásolod az episodic/hl2/ep2 mappákba, vagy azokon belül a resource könyvtárakban kicseréled az angolt magyarra. Elvileg. Mondjuk nem tudom miért erőlteted, már kívülről kellene tudnod a szöveget 10 után:)
  • grebber
    Cinematic Mod 11.35 beta video

#42536-ra senki?
  • MerlinW
    Valve's Gabe Newell Talks Linux Steam Client, Source Engine
  • MerlinW
    Kiderült, hogy Valve a Linux meghódításán dolgozik. Jön a Steam, aztán a játékok.

L4D2 már fut natívan az alpha Steam-el.
  • grebber
    CM hogyan is magyarítható? Már nem emlékszem hova kell másolni a fájlokat :(
  • grebber
    Én olvastam csak mivel nem voltam figyelmes múlthéten uninstaláltam a steam-et és a 300GB cuccot rakhattam újra.Ezek az sdk-k kimaradtak.
  • Maxtreme
    Ha szíveskednétek elolvasni a cm mod 11 oldalán a követelményeket, (nem csak downnload menüponthoz rohanni egyből) ott le van írva hogy kell hozzá.
  • kjhun
    Egy ismerős, amit #42530-nál írtam verziót, leszedte pár hete, és simán ment neki. Akkor nem értem, hogy mi a baja neki. Elvileg eredeti a forrása ennek a verziónak, plusszban az összes GCF (10GB-nyi, felrakva ~42GB-ot foglal) is elvileg benne van

Amúgy meg pontosan mi van ezzel a Source SDK-val? Fel kell rakni hozzá? Vagy program-bug, hogy nem találja, hiába van ott?
  • Maxtreme
    A probléma ezzel lesz:
    - Source SDK (SDK, Base, Base 2007) installed (you can get them in Steam | Tools).
  • grebber
    Most tettem fel én is nekem is ugyanezt írja :(
    Valakinek valami ötlet?
  • kjhun
    Ha nem eredeti, akkor ezt tetted fel?

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Half Life 2 Fakefactory v11.01 (2011 / Rus / Eng / RePack by RG Catalyst)

Ennek elvileg mennie kéne.
  • bcrics
    Hát, nemigazán eredeti van fenn, köszi.
  • MooneyR
    Eredeti játék kell neki azt hiszem, az összes résznek fent kell lennie és a steam-ből ki kell lépni.. én is szívtam vele anno.
    C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\sourcemods\FAKEFACTORY_CM11
  • bcrics
    What? el sem indítottam, továbbmegyek sztem menetközben már Uninstalálltam is:)
    Tehát az alapjáték és az epizódok elindulnak, de a Cmod már ezzel a hibaüzenettel zaklat.
  • MooneyR
    Hali, lépj ki a Steam-ből.
  • bcrics
    Hello All
    úgy emlékszem itt már Többen telepítették a Half-Life 2 CM11 modot.
    A fake factory instalállást követően indítanám a játékot de a következő hibaÜzenetet dobja ki.

"MountApplyFilesystem() failed: You don't have all GCFs needed to play this game."

akkor most mi történt?
  • TSL16b
    Vagy mégis?...
  • TSL16b
    Most nézem, ez nem a sima HL2 téma, bocsi.
  • TSL16b
    A Steam\steamapps\<fioknev>\half-life 2\hl2\cfg\config.cfg fájlban keresd meg ezt az értéket, és írd át erre: sv_unlockedchapters "1".
  • madkiller
    Tudja vki hogyan lehet "resetelni" a játékot?
    Úgy értem hogy olyan legyen mint telepítés után, ne legyenenk aktívak a fejezetek, mintha frissen lenne telepítve.
    Köszi!
  • s1lkforrent
    Az. Pedig ez mindig benne van, a warez változatok vagy működnek, vagy nem, nincs reklamáció, pofa befog és gyűjtögetés van. Az meg egyre gyakoribb, hogy a frissítések/DLC-k nem kapnak törést, így még inkább rá van a nép szorítva az eredeti megvételére.
    Hál istennek a digitális terjesztésben nem ritkák a röhejesen nagy leárazások, így az eredeti játék már nem feltétlen a pénzes pistikék kiváltsága. Half-Life 2 igen jó példa, többször dobálták már 1-2 euró körül az ember után. Én is tartogatok egy Orange Box-ot talonban, hátha valakinek jó lesz alapon, pedig 2007-ben még nekem is csak a DETONATION változatra futotta.

És ha már ai_disabled, tudnátok linkelni a Gamestar-os "botrányról" valami anyagot, ezt hivatalosan is elismerték vagy lapítanak mint szar a fűben? Illetve hol volt ebből egyáltalán felháborgás, mert én nagyon lemaradtam a dologról.
  • kjhun
    Ezt kipróbálta valaki?

Half-Life 2 Magyar Textúrapakk: Katt ide

Leírás:

A Half-Life 2 magyar nyelvű textúráit tartalmazó csomag telepítését követően a játékban látható szövegek is magyarrá változnak. A mod Demeter Kornél munkáját dicséri.
  • dambeke
    Én nem hibáztatom egyszerűen így van... Jó játék mert el voltam vele... :D
  • RAMyMamy
    ne a játékot hibáztasd, amiért nem tudsz vele játszani
  • Jaka923
    Akkor szerintem megérdemelné ez a játék és a készítői, hogy megvedd a játékot, amit már fillérekért meg lehet tenni. Ráadásul úgy a bug sem akadályozna.
  • Tripod
    Hát pedig rohadt nagy játék szerintem. A mai játékok közül már nem igazán van ami le tud kötni. De a HL2 az még mindig :D
  • dambeke
    Én nem nagyon aggódom rajta... Nem nagyon csípem... csak meg lett, d nem tudtam már mivel játszani és csak azért játszottam... De van már más! :D
  • Tripod
    Hmmm.. Kár érte
  • dambeke
    Nálam is ez a gond... Én se tudok neki csinálni semmit.. Pedig én nem letöltöttem hanem kaptam... Tök úgy néz ki mint az eredeti..
  • ollie
    Akkor az a gond. Ez a warez verziók tipikus bugja.
  • Tripod
    igen az