42675
  • sanya200
    #42275
    Jut eszembe te használtad a charaker pimpert mert a faszi a térképnél nekem mintha szebben nézne ki:)
  • sanya200
    #42274
    Fakefacory Cinematic mod:)
    Hivatalos oldal és letöltés
  • kill3r21
    #42273
    mi ez a mod? felettébb mutatós :)
  • sanya200
    #42272
    Pont ma raktam fel én is ezt a módoz egyszerűen eszméletlen hogy néz ki és az a legjobb hogy nem csak a grafikán változtattak, hanem pl más fegyverek vannak benne, vagy legalábbis máshogy néznek ki a hangjuk is más.A pisztolyon pl van lézeres célzás és végre van a fegyvernek normális t zoomja de még a gravity gunnal is lehet zoomolni:)
    Egyedül Alyx modellje nem tetszik annyira, lehet hogy aki csinálta bele van esve adriana lima-ba de én nem, igaz az eredeti Alyx is benne van de annyira nincs kidolgozva sajnos.Viszont elég nagy gép kell a módhoz prociból ugyan nem kell nagy sőt, nekem egy tízen egynéhány ezer ft-os procim van(amdx2 7750BE),de simán elviszi 1920-ba is röccenés nélkül amit megkövetel viszont az a memória és videókártya, ramból 4gb kell neki a HD felbontású textúrák miatt vga-ból pedig 512 minimum.De ez a legújabb verzióra a 10.94-re vonatkozik régebbiek elmennek kisebb gépen is.
    De egy szó mint 100 a grafika megállja a helyét még ma is gyönyörűek benne a tájak és nem csak ilyen alapdolgokat cseréltek le hanem rengeteg olyan apróbb elem van ami hihetőbbé, életszerűbbé teszi az egészet.
  • uikka
    #42271
    thx
  • SZilaJMaGGoT
    #42270
    Az Episode-ok a HL2 folytatásai.
  • grebber
    #42269
    Igen a HL2 történetének a folytatása!
  • uikka
    #42268
    császto!
    lenne egy kérdésem én vmi half lofe 2-vel jáccottam...
    az lett a vége, hogy a Citadellai Nagyportált elpusztítottuk és nagy robbanás...
    G-man megjelent, beszélt és vége(készítők listája...)
    és kiványcsi lennek, hogy ezek az "episodes" mik, mert olyan részek vannak benne, amivel nem találkoztam...
    és az lenne a kérdésem, hogy ezek az "episodes"-ek mik?
    A folytatása?
  • grebber
    #42267
    Pár kép:

    HL2


    CM mod


    HL2


    CM mod


    HL2


    CM mod


    HL2


    CM mod


    HL2


    CM mod
  • yakovlev999
    #42266
    Sikerült megoldanom :)

    Ha valaki másnak is gondja van a fehér háttérrel akkor ezt töltse le és csomagolja ki a half life mappába

    http://hotfile.com/dl/8977740/f4484cf/shaders.rar.html

    Egyébként a játék intro bugja okozza
  • morvaigaben
    #42265
    Erre tessék :)
  • Sam87
    #42264
    Hello!!!Szinkronról lehet tudni valamit??Köszi előre is!!:D
  • ollie
    #42263
    A többi részével is ez a gond?
  • yakovlev999
    #42262
    hello mindenkinek!
    mikor elindítom a hl2 ep2-t fehér lesz az egész kép, egy ideig várok aztán hallom hogy bejön a menü de még mindig fehér az egész, ilyenkor mi van?
  • ProBBer
    #42261
    Csösztök. Amikor inditom a half-life2-t akk mért indul ujra a gép? megtudná nekem valaki mondani?
  • RAMyMamy
    #42260
    nem
  • Rage47
    #42259
    akinek van gépe hozzá, 2k HUF pénze is
  • Rage47
    #42258
    jobb is:D
    mi a fenének neked magyar nyelv a TF2be? nem tudod, mi az Options? vagy Find Server?
  • RAMyMamy
    #42257
    én most nem a magyarításról beszéltem, hanem úgy egyáltalán, felraktam a játékot így több, mint egy év után újra (term. eredeti), bekapcsoltam a feliratokat, de nem jelent meg sehol
    de furcsamód feltettem a magyarítást, kikapcsoltam a feliratokat, aztán vissza és most van... ki érti ezt :S
  • Jaka923
    #42256
    A TF2 hivatalos magyar nyelvet kapott? Én nem találom a játék nyelvi beállításainál a magyart...
  • lolSL
    #42255
    valamit nyúlkáltak a fordítások körül, TF2 kapott hivatalos magyar szöveget is.
  • TSL16b
    #42254
    Május óta megint volt frissítés? Mert akkor gatyába ráztuk a steam.magyaritasok.hu-n levőt.
  • RAMyMamy
    #42253
    még mielőtt valaki megkérdezni, igen, be van kapcsolva, ennyire sötét nem vagyok

    megnéztem a virágbolti verziót és azzal is ugyanez a helyzet :|
  • RAMyMamy
    #42252
    miért nincs a játékban felirat a legújabb frissítés után? és mit lehet vele kezdeni?
  • Aquir
    #42251
    nice :p
  • Gibor
    #42250
    Lol ez durva!

  • FSpofon2
    #42249
    semmi köze a 2 játék alatt dolgozó technológiának egymáshoz
  • sanya200
    #42248
    Egyébként mire kell neki ennyi ram a call of pripyat is szépen megy maxon pedig annak is 4gb írnak(1920*1080, noAA, max Detail,max AF), csak néha akad be az is és csak akkor ha nagyon sokan vannak egyszerre egy helyen pl a hajón, ott lemegy néha 18-20-ra is de mászkálás lövöldözés közbe 30-40el megy.
  • SZilaJMaGGoT
    #42247
    2 giga ramot vegyél még sztem...
  • sanya200
    #42246
    Bocsi hogy írok vettem most egy 1gb kártyát radeon hd5770-et és azt akarom kérdezni hogy elmegy szerintetek valamelyik cinematic mod 2gb ramom van a v4 eddig elment de olvastam a v6 vagy v7-es verziónál hogy megy 2gb rammal de csak mediumon, akkor elvileg elmenne a legújabb is?
  • JaSoN HuNTeR #42245
    Igen?!Te neked még jó hogy Magyarországon kivüli Román vagy és nekem durrogsz mint egy nem normális:)
  • FSpofon
    #42244
    neked mindegy mert úgyis felrobban a kazánotok és megdöglesz anyáddal apáddal együtt
  • JaSoN HuNTeR #42243
    Hülyeségeket fog bejelenteni mert Gabe Newell egy h*ly* gy*kér.
  • Jaka923
    #42242
    Gondolkoztam még, és van esélye ezeknek is a bejelentésére:
    - új Source motor
    - Counter-Strike 2

    Nekem egy a fontos: az egyik bejelentés az Ep3 legyen...
  • Jaka923
    #42241
    Az tény, hogy sokkoló meglepetésnek elmenne, ha bejelentenék, hogy ennyi volt a HL2 sorozat :D De ez kizárt.
  • SZilaJMaGGoT
    #42240
    Én nem vagyok benne biztos, csak remélem. De engem már nem lepne meg pl az sem ha nem fejeznék be a sorozatot.
  • Jaka923
    #42239
    Az Episode 3-ban biztos vagyok, hogy bejelentik, a másik 2 játék lehet, hogy új projectek lesznek... Az egyik szerintem biztos...
  • SZilaJMaGGoT
    #42238
    Lehet bejelenti, hogy nem lesz több half-life és a portal vonalat viszik tovább, és a left4dead-et, és a team fortress-t... :D Ez így 3. XD
  • Jaka923
    #42237
    Gabe fokozza az izgalmat...
  • Aquir
    #42236
    kár volt pont most elolvasnom a büntetőp-k okát