10072
  • Police88
    #10032
    free shipping wordwide
    regeltem és hungary is a választások között volt
    a shipping résznél ennyit találtam az adókról:
    "4.Who pays for the sale duty?
    We will charge the sale duty for an international order.Import duties and taxes, which are the responsibility of the customer. Please contact your local customs office for details."

    Mennyibe fájna nekem innen rendelni (az a gáz h azt se látom h honnan küldik gondolom USA)
    Magánál a termék áránál többet úgy se varrhatnak rám, nem? :D
    Mert vagy 1/6oda az itthoni áraknak szóval megéri bárhogy.
  • Sickness
    #10031
    Hali!
    Tudtok olyan oldalt ahol lehet venni k1x bakancsot? rapcity-n volt sok, de most valamiért lekerültek...
  • Police88
    #10030
    innen szállítanak magyarországra? az MD az az M-es méret? Esetleg rendelt már innen vki?
  • Stelk0
    #10029
    Háda, én debrecenbe vettem egy olyan barna dzsekit 5ért ami a bershka és társaiban kb 30 lett volna, már nagyon rég vágytam egy ilyen dzsekire most végre rátaláltam :D eddig még nem volt olyan aki látta volna rajtam és szónélkül hagyta volna...(ja hónap első pénteken a legérdemesebb menni olyankor teljes árucsere, de számolni kell az eszméletlen tömeggel)
  • Louis Cyphre
    #10028
    Hi! Valami jó kis bőrkabátot(pontosabban bőrdzsekit)szeretnék. Nem tudtok valami jó helyet itt a fővárosban, hogy hol nézhetnék széjjel ezügyben.
  • byzhouse
    #10027
    jóféle
  • nyuny01 #10026
    Most erre vagyok ráfeszülve nagyon! :)

    DrunknMunky:

  • laciguru
    #10025
    Én most vásároltam be sportport.hu oldalon, a bevásárlóközpontok árainak a töredékéért lehet vásárolni.
  • dragon11
    #10024
    pici off, de ilyen karkötőt hol lehet venni s milyen áron, mint a csávó bal kezén van ?
  • Gaba94
    #10023
    Az #10005-ben feltett kérdésemre a válasz: nem :(
    Sem az Árkádban, sem a közelben lévő Adidas boltban nem találtam.

    Még a hétvégén tervezek egy utat Pestre. Arénában vagy a WestEndben látott valaki mostanság? Nem hiszem el, hogy sehol nincs...
  • Sóschips
    #10022
    Hello!
    Ilyen cipőt 42,5-es illetve 43-as méretben hol lehet kapni?Garage Store-n láttam,de ott csak 44-es van,attól még félek,hogy túl nagy.
    Ez lenne az:

    Másrészt kérdésem,az ilyen stílusú cípők téli használatra mennyire alkalmasak?Mert elég vastagnak tűnik,csak kérdés,mennyire bírja a havat,hideget.
  • Narusco
    #10021
    csak azért irtam, mert én is ugy voltam, hogy minden évben más kabát stílus tetszett, és ezek azok amik már egy ideje bejönnek. kényelmesek is, tetszik hogy lelóg, megragadtam ezeknél
  • dragon11
    #10020
    köszi:D rem lesz is:P

    Narusco: köszi.. csak az ilyen szövetkabát stílussal az a problémám, hogy lehet télre nem elég meleg illetve túl elegáns.:) 16vagyok csak, szerintem ez még korai lenne.:) de köszi az ajánlást.. ha van egyéb 5leted akk meghallgatom szívesen ;pp
  • Narusco
    #10019
    vegyél inkább ilyet szerintem, és ezt még sok évig tudod hordani, mert nem nősz ki a stílusból.
  • hungary27
    #10018
    Nézd meg a Woodoo ban. Pláza
  • dragon11
    #10017
    srácok, ilyen kabátot hol lehet kapni miskolcon?:DDD

  • Stig95
    #10016
    ok
    :)
  • byzhouse
    #10015
    Ma vettem ezt a szépséget:
  • Benny04
    #10014
    ezer forintot adnék érte max :)
  • Lteebee
    #10013
    5500-at fizetnek, hogy fél négyzetméteren hirdeted őket?
    :)
  • Stig95
    #10012
    Mostanában szereztem be őt
    Ára 5500FT volt akciósan Győrben az Arrabonával szemben lévő boltban aminek a nevét nem tudom (szerintem ennél olcsóbban nem lehet kapni)
  • dragon11
    #10011
    miskolcon látok ilyet, kb minden 2. embernek ilyen van, csak fehérbe..
  • Gaba94
    #10010
    Ebbe mi a nőies?
    Egyébként örülök, hogy nektek is tetszik, de a kérdésemre szeretnék választ kapni :DD
    Köszönöm!
  • byzhouse
    #10009
    ne akarj már női táskát :|
  • Benny04
    #10008
    egy forintot nem ér
  • Gaba94
    #10007
    10-15e biztos van
  • CoD23
    #10006
    mennyiért vesztegetik?
  • Gaba94
    #10005
    Mostanában járt valaki az Árkádban?
    Adidas boltba találok ilyet ugye? :D

    hungary27: köszi, de sajnos nincs köztük olyan fazonú :(
  • Benny04
    #10004
    mert elferdül tőle a gerinced -_-
    de ha neked a divat a fontosabb, hát legyen :)
  • Béccy
    #10003
    Nekem sikerült 50%-al olcsóbban megvennem ott, egyébként az eredeti áráért én sem vettem volna meg! :)
  • garaigabi
    #10002
    Hű ez komoly cipő, elég szép ára szokott lenni, barátom is nézegette már magának, de túl drágának találta.
  • Béccy
    #10001
    Szia!
    Én a premierben szoktam vásárolni, ott van converse outlet, bár nem tudom h pont ugyan ilyen cipő van e ott, de hasonlók tuti vannak.
    Én ezt az adidas-t vettem meg ott nagyon jó áron:
  • byzhouse
    #10000
    megéri TÉK

    Timy: 16k-ért láttam hasonlót :|
  • Lteebee
    #9999
    Ebayen nézted már?
    30 dollár az all star és a szállítás is ált. 30 dollár.
  • Timyce
    #9998
    Sziasztok!

    Converse outletet nem tudtok valahol?
    Kinéztem egy cipőt de a westendben kicsit húzósnak tartom az árát, viszont nem vagyok pesti így nem igazán ismerem a boltokat itt :)

    Előre is köszi!

    Ja és itt a kicsike (L)
  • dragon11
    #9997
    Spiky Small
    Sporttáska
    Főbb jellemzők

    PVC-vel bevont poliészter, 45x26x25 cm



    Nem tudom ez en mi nőies, ott a kép meg lehet nézni sztem egyáltalán nem buzis.. csak nem Arena márkában kéne, hanem mondjuk Adidas..
  • byzhouse
    #9996
    :DDD
  • rumkola
    #9995
    női osztályon vagy valami buziboltban biztosan van :)
  • dragon11
    #9994
    akk linkelem így..
  • dragon11
    #9993
    miért nem ?:|

    egyébként a hátizsák már unalmas, tipikus iskolatáska..:)

    meg lenne még egy kérdésem..:D




    Ehhez hasonló [KICSI!!!!!!!!!!!!] sporttáskát[TEHÁT NEM közepes vagy attól mégnagyobb UTAZÓTÁSKA] hanem ugyanilyen stílusú kisebb, merev táskát hol lehet kapni?

    Ez tökéletes, csak mondjuk Adidasban még jobb lenne. Egyik haveromnak olyan van, de már nem tudja honnan.:\

    Hol lehetne ilyen stílusú sporttáskát kapni ?:P:) és milyen áron?[kicsi kéne mondom!]

    köszi.