10072
  • lord nihilus
    #10072
    Uhh (tavaly zárták be az egrit xDDD) köszi :)
  • dragon11
    #10071
    tele ilyennel a reserved
  • lord nihilus
    #10070
    sziasztok megint érkeztem kérdéssel (jupppííí)

    ilyen collage/baseball/letter stb jacket lelőhelyet ismer valaki? New Yorkerban tavaly láttam de hamar eltűnt azóta csak ilyen vékony széldzsekivé alakított fajtáját látni
  • Mike
    #10069
    nike, heavytools, wrangler
    minden márkának van ma más webshopja
  • Narusco
    #10068
    linkelnétek pár webshopot ahol ruhákat lehet venni?
    mint pl a www.bonprix.hu stb. és magyar?
  • dragon11
    #10067


    a jobb oldali srácon látható dzsekihez hasonlót hol-és mennyiért lehetne venni ?

    illetve mi a neve, -ha van- ennek a nyakhoz illeszkedő gombos valaminek ?:D tehát nem átlagos, értitek..
  • Narusco
    #10066
    ha nagyon nem találsz nézd meg kenvelo-ban, én ott vettem 1 éve ilyet.
  • lord nihilus
    #10065
    Oks, köszi...ennek örülök, mert a ruhatáram tuningolásra szorul...vagyis inkább feltöltésre:/ Aztán majd ha eljön az idő felmegyek és igyekszek értelmesen elkölteni az erre szánt pénzem. Remélem a többi pár dolgot is megtalálom amit szeretnék majd:)
  • dragon11
    #10064
    Ilyet bárhol találsz, nyugalom.:)
  • hungary27
    #10063
    Szerintem ilyet találhatsz New Yorker-ben vagy a H&M-ben.
  • lord nihilus
    #10062
    Ha már itt járok azt is megkérdezném, hogy ilyen szolid v-kivágású pólók is érdekelnének, hogy merre kaphatók...bocsi a sok nyafogásért, de elég messze lakok a nagyvárosoktól, így tapogatóznék mielőtt felmennék vásárolgatni, pl Pestre...köszi
  • lord nihilus
    #10061
    bocsi a tvájlájtoskodásért, de ez a kabátka fellelhető valamely üzletekben, esetleg elérhető áron? köszi
  • dragon11
    #10060
    Mikor lesz nagy leárazás M3 outletben ?:D
  • dusanzita
    #10059
    Sziasztok! Ki szereti itt a Zara-t vagy a Bershkát? Mert találtam egy játékot, amin most utalványt lehet nyerni! Akit érdekel nézze meg:
    https://www.facebook.com/Ismerkedj/app_331272020276358
  • Narusco
    #10058
    holnap vennék pólókat bp-n... de nincs konkrét hely. hol van jó minőségben 1-2-3k között póló?
    elvileg bershka meg ilyen csicska gagyi boltokba megyek, de ha tudtok jobban akkor megoszthatnátok :)
    nem akarok most dbh-ról rendelni, mert 2 méret között vagyok az ottani méretezést nézve
  • mgkp
    #10057
    Azt szeretném kérdezni, hogy létezik egyáltalán már Jack Jones üzlet Magyarországon? Egyszer voltam ott Arena Plázában, következőleg már nem volt ott, és a neten se találok egyik nagyobb Pesti bevásárlóközpont kínálatában.
  • Benny04
    #10056
    dvs
  • Knabb
    #10055
    Segítenétek kideríteni, hogy milyen szerzet ez a cipő? Márkára gondolok :P
  • byzhouse
    #10054
    veszel egy hasonló színű asztalterítőt + madzagot és megcsinálod otthon.
  • Gaba94
    #10053
    Üdv!
    Szerintetek hol tudnék venni ilyesfajta táskát?
    kép1
    kép2
    Sajnos jobb képeket nem találtam. Esetleg aki nézi/nézte a Skinst, annak ismerős lehet, Freddy hordott ilyet.
  • Adaaam
    #10052
    Örülnénk ha nem folytatnád tovább az sg-n a szarod reklámozását, igen nagyon látszik hogy #10051 is te vagy.
  • kincsanna
    #10051
    Fúj de fúúúúj....
    végig se tudtam nézni. Nincs nekem gyomrom az ilyen videókhoz.

    http://www.youtube.com/watch?v=4wU5dpYU3hk

    Ezt inkább nézegetem ;)
  • majaskenyer
    #10050
    azért ez viszi a prímet:DDDD

  • trottyantós
    #10049
    ha ajánlhatok neked valamit, akkor mindenképpen ezt ajánlanám.
  • kincsanna
    #10048
    Sziasztok!

    Engem az érdekelne hogy milyen jó túradzseki van, és hol tudok jót vásárolni. Az ár nem igazán számít, inkább az ár/érték arány legyen jó.
  • Jagumo
    #10047
    Police Glory-x órám eladó olcsón ha valakit érdekel.
  • Stelk0
    #10046
    tudjátok vannak azok a divatmellények fiúknak szerintetek még hordható vagy cink?
  • Mike
    #10045
    ez télleg az
    hol és mennyiért?
  • Mike
    #10044
    international shippment cost biztos hogy le van írva
    mivel USA, ezért számíthatsz opcionálisan +8% vámra és +27% áfára is
    már ha van kedvük elvámolni
    jobb az eu-ból rendelni
  • Mike
    #10043
    ebay.co.uk-n találsz elég boltot
  • fodorpetii
    #10042
    Srácok tud vki olyan megbízható, aránylag gyors, külföldi oldalt ahonnan meg éri tavaszra/nyárra rendelni cuccokat, nem is a márka a legfontosabb hanem hogy jól nézzenek ki! esetleg tapasztalat vkinek? Köszi előre is!
  • Narusco
    #10041
  • ubulka
    #10040
    én most ebbe járok:

  • grrrrr
    #10039
    Tudom neked ajánlani a Premier Outlet Centert most feb. végéig 30-70%-os leértékelések vannak.Én is nemrég vettem mert márciusban megyek majd síelni. :)
  • meggyesmaris
    #10038
    Tudom hogy lassan szezon vége de olcsó (és persze minőségi) sídzsekit keresnék. Valakinek valami tipp? Nem vagyok márkaérzékeny de azért ne legyen kínai írásjeles :)
  • S2000
    #10037
    Érdekelne valakit egy ilyen Tisza pulcsi? XXL-es...
  • dragon11
    #10036
    hala madrid !!! :DD
  • fodorpetii
    #10035
    kb ezek a kérdések érdekelnének engem is :/:D
  • dragon11
    #10034
    vajon mennyi lehet a kiszállítási díj, illetve hogyan lehet fizetni?
    egyáltalán biztos nem vernek át ?=)
  • fodorpetii
    #10033
    Sziasztok wholesale-dress erről a helyről rendelt már vki? valami vélemény elég jó cuccok vannak szerintem! köszi előre is!!