522
Arnold Schwarzenegger Forever
  • fm
    #402
    szvsz kell, hogy legyen t4, a t3 befejezése alapján. és az is tuti, hogy a kormányzó úr nem fog szerepelni benne. gépek és az emberek háborúja, akár a hamarosan megjelenő a pc-s játékban..Arnie sajna tartalék áramkörre kapcsolt
  • fm
    #401
    van. a t3-ban tuti,meg a kettőben is..fémvázas robik lézerpusival
  • csabawarchief
    #400
    persze, jöhet, reggel megnézem őket :)
  • zaki
    #399
    benyomjak még pár ilyen karikatúrát? :)
  • csabawarchief
    #398
  • Augustus Gigo
    #397
    DE a filmekben van olyan jelenet ahol nagy gépeken kivűl más támad? nem emlékszek arra, hogy lenne -e olyan ahol fémvázasok jönnek, de cáfoljatok meg, régen néztem a filmeket
  • Kutyika
    #396
    Ez igaz, amikor berontott a "bázisra" és össze-vissza lövöldözött a manus. De a filmek azt sugalják, hogy robotok támadnak tömegesen,(fémvázas robotok) szóval nem "beszivárgó egységek" amikről szó volt az elején. Köszönöm a tanácsot, de most nem állok neki nemtudom hány darab könyvet végigolvasni, ez olyan volna mint az Aliens, a film után még jópár könyv kijött, de semmi közük az elkövetkező esetleges filmhez.(ha egyáltalán lesz...)
  • Augustus Gigo
    #395
    Olvass pár terminátoros könyvet, ott választ kapsz,amúgy t100as nézhet ki máshogy, mivel a terminator egyben is volt egy másik fajta a jővőben.Amúgy ha mind úgyanugy néz ki, akkor be sem tud épülni az emberek közé
  • zaki
    #394
    nekem nem annyira tetszett az 1. a 2 viszont az 1ik, hanem a legjobb film a kategóriájában, hihetetlen nagy siker még mindig, Schwarzeneggernek vitathatatlanul az volt a legjobb filmje
  • zaki
    #393
    Eric Bana a Hulk-ból? :P
  • Kutyika
    #392
    Nana, azért az első rész sem volt kutya...
  • Kutyika
    #391
    hát igen, elhangzott egy frappáns mondat, amikor a két terminátor az atombunker ajtaja alá kezdett szorulni:
    - Futás! Még találkozunk....
    De a vége, hogy ottmaradtak az atombunkerban, odakint meg a világvége....
    Szerintem a T100-as at T100-as, az nem nézhet ki másként, mert akkor már típusmodosítás.
    Szerintem nem is ez a kérdés, hanem az, ha lesz folytatás, miről fog szólni? Hogyan lesz Conor-ból nagy harcos, aki legyőzi a gépeket? Egyáltalán, ezek a gépek hol és miből készülnek, ki termeli ki a szügséges alapanyagokat az elkészítésükhöz?
  • Kutyika
    #390
    Jaja, a mátrix-on én is nagyon kiakadtam, főleg a 2. részen. Beszélgettünk előtte a barátokkal, hogy a befejezetlen filmektől ki vagyunk full-ra, na majd ez, megnéztük...utánna:+ köpkölődés, a harmadikat még nem láttam. De a mátrix 2.-részében is vontatottnak tartottam a harci jeleneteket, a kiválasztottnak igencsak sokáig tartott legyőzni a népeket...
    Az igaz, kell néha számítógépes effekt, de nagyon látszik, legalábbis én észreveszem hogy, pl: nem valódi a kép, s ez elszomorít, pedig az "álomgyárak tele vannak pénzel..), csak az idő, meg egyszerűbb megrajzolni számítógépen...(gondolom olcsóbb is..)
  • Besz
    #389
    Tud valaki arról valamit, hogy lesz-e 4. rész? A T3 vége szinte adja a folytatás tényét. Lehet, hogy nem is Arnold lesz a főgép, bár szerintem ez biztosnak mondható.

    Ti kit tudnátok elképzelni az új T100-as főszerepében?
  • zaki
    #388
    a legjobb a Terminator 2
  • Besz
    #387
    Szerintem meg nem lett rossz. Más filmek folytatásaihoz képest (pl. Matrix) megállja a helyét, mint 3.rész. Az tetszett benne, ahogy az ítélet napjának történetét megtervezték. Minden egybevág. No meg az a tanulság se rossz, hogy a jövőn akárhogy is próbálkozunk, nem tudunk változtatni. Úgyis bekövetkezik, aminek meg kell történnie. A Mátrix 2 és 3 mondanivalója meg egy nagy nulla. Csak az első rész ért valamit. Engem nem zavart, hogy túl sok a számítógépes effekt a T3-ban. Miért ne legyen, 2003-at írunk!
  • Kutyika
    #386
    Hali!
    (na végre megtaláltam ezt a topicot..)
    Tegnap láttam a T3-at, és szeretnék azokhoz csatlakozni akik azt mondják hogy, (finoman fejezem ki magam) nem jó.... Nem csak a látványt értem ez alatt mert a film legalább 80%(szerény becslésem) kékháttér és számítógépes grafika... S ez baj, de befejezéstelen, egyszerűen felháborító, hogy nem képesek rendesen megcsinálni egy filmet. Az 1, 2-azok igen, jók voltak. Nem csak mert tényleges speciális effektek voltak benne, A robot megépítve életnagyságban, az épületet valóban felrobbantották...stb + volt története is. De ez a 3.-ik... Polimimetikus micsoda, át ez nevetséges, nem tudnak semmi újjat kitalálni?
  • zaki
    #385
    most olvastam a színes mai lapban, hogy "állítólag" majdnem Dobó Kata lett a terminátor 3 női főszereplője. :DDDDDDDDD csak belegondolok, hogy amikor a filmben üti 1mást a 2 terminátor a retyóban. szia, Kata vagyok, van még 1 tepsid? :PPPPPPPPPPP
  • zaki
    #384
    ja, csak kicsit "szélesebb" :P
  • I.C.ram
    #383
    Tudom már utánajártam.
  • tbundy
    #382
    valami testépítő könyvében olvastam, h 188 magas, akkora mint én :D
  • RelakSfromhome
    #381
    Here, hold this! ;)
  • Lynx_TWL
    #380
    épüljön a halál neki a gyilkolás a feladata:)
  • zaki
    #379
    jaja
  • Augustus Gigo
    #378
    MErt így könnyebben beépül az emberek közé!
  • zaki
    #377
    na jó... de akkoris, sztem a Terminátor 2 a legkirályabb, jobbnál-jobb jelenetekkel, legjobb filmje Svracinak sztem vitathatatlanul :)
  • Lynx_TWL
    #376
    pedigaz:)
    nem láttam de érzem:)
    1 jobb volt:)

    max a látvány tetszhetett neked sztem, de ebbena filmben enm annak kéne dominálnia:)
    mármnint van ahol igen, de ne iylen mű legyen az egész, hogy menjünk e verjük szét a wct, és akkor az jó lesz:D


    meg eleve....női teminátor:) a férfi vs férfi már unalmas mi?:)
    ja és persze jól néz ki a női terminátor:)
    neki az a célja, hogy kiirtsa végülis az emberiséget, miért nem mind1 hogy néz ki?:)
  • zaki
    #375
    ne mondj olyan, hogy kurvanagyszar. jó, tényleg nem volt olyan nagyon jó, de szerintem jobb volt az 1-nél
  • Lynx_TWL
    #374
    mi csak megállapítottuk,h ogy király film, és azt is, hogy a t3 az kruvanagyszar, mert oszt társ látta, és mondta, hogy kurvanagyszarés az:D
  • I.C.ram
    #373
    Ma haverokkal már már bunyóztunk azon, hogy Swarci 170 vagy 180 centi-e :)
  • zaki
    #372
    ezennel átadom a topic-ot az enyészetnek :P
  • zaki
    #371
    ok, császtok, én még maradok 1 kicsit :)
  • zaki
    #370
    látom :) komoly
  • Lynx_TWL
    #369
    na én is alsozm már nem nézem meg kutyaszorítóbant sem
  • Lynx_TWL
    #368
    még az aláírásom is t2:D
  • zaki
    #367
    nem baj, majd ha a 3-at lenyomják a tvben, újra felpörgünk :)
  • Lynx_TWL
    #366
    vége a topic felpörgetésnek:)
  • zaki
    #365


    :)
  • I.C.ram
    #364
    Mostmár tényleg megyek én is.
  • Lynx_TWL
    #363
    csá