7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • Freedom88
    #7622
    googleben próbálj rákeresni
  • antijuve
    #7621
    nem
  • tajthy95
    #7620
    És azt sem tudjátok, hogy WinRAR-ral hogy lehet csinálni?
  • Freedom88
    #7619
    vannak ilyen külön exebe csomagoló programok. Google-ba beirod a vagy letoltes.prim.hu -n átnézed, aztán hátha találsz
  • antijuve
    #7618
    ezt passzolom.sose csináltam ilyet
  • tajthy95
    #7617
    Köszi a segítséget. Ja, és lenne még egy kérdésem! Az F1C-re építve elkezdtem csinálgatni a 2009-es szezont. A pár kiadó helyen kívül minden kész, de fogalmam sincs, hogy hogyan tudnák hozzá telepítőt készíteni. Állítólag WinRAR-ral lehet, de nem tom hogy?
  • Freedom88
    #7616
    felvezető kör h legyen, a formation lap="1" legyen a plr fájlban, mindegyik irásnál
    a levezető körre antijuve jót irt
  • antijuve
    #7615
    #7502
    és asszem No AI control-t is állítsd át a plr. fájlban
  • tajthy95
    #7614
    Hello! Valaki meg tudná mondani, hogy a felvezetőkört a verseny előtt hogy lehet beállítani? Mert állítólag be lehet. Ja meg azt, hogy amikor befejezem a versenyt, az autóm automatikusan teszi meg a levezető kört, de szeretnék én vezetni a levezetőn. Segítsetek ezekben pls. Köszi előre is.
  • Zsolti9014
    #7613
    az a baj ezzel a régi kártyával, hogy nem mindig a legújabb driver jó hozzá, van ami egyik van ami másik játéknál jó, ill. nem jó.
    de egyébként minden esélye megvan, hogy igazad legyen.
    köszi a tippet.

    sajnos már új játékok elindításáról ezzel a konfiggal nem is álmodozhatok, de az ilyen nem is túl régi klasszikusok lekötnek.
    most épp 99-től kezdtem végigjátszani, BAR-ral kezdtem Zonta helyén, most volt az olasz futam, 3. vagyok Häkkinen és Schumi mögött. Az ellenfelek erőssége 85 %, agresszivitás meg 90 v. 100 %.
    Csak ezen a beszaggatáson sajnos sok pontom elment.
  • antijuve
    #7612
    fogalmam sincs :S.próbáld meg a drivert frissíteni.Aztán másnak tán lesz jobb ötlete is :S
  • Zsolti9014
    #7611
    sziasztok

    feltettem megint a játékot, és szinte minden versenyen legalább egyszer beszaggat pár másodpercre, de ez épp elég ahhoz hogy lelassuljak vagy hibázzak.

    korábban nem emlékszem hogy lett volna ilyen.

    a gépem: AMD Athlon XP 2600+, 1 GB RAM, Radeon 9200SE, az elején amikor magának kalibrálja a graf. beállításokat mindent maxra tesz, de én visszább is vettem pedig, 800x600 ban játszom, nem fullon, majdnem minden beállítás közepesen van, legmagasabbon egy sem.

    miért lehet ez?

  • antijuve
    #7610
    sztem ha visszaolvasol, találsz rá megoldást.
  • daver88
    #7609
    értelmesebb hsz??
  • Atesz91
    #7608
    Ajánlom kérdezd meg Birkuc-tól, ha már Birkuc-od van. :)
  • daver88
    #7607
    üdv!!!

    router mögül hogyan kell létrehozni szervert???? mert sehogy se sikerül, pedig tűzfalon átengedtem. vki pls írja le kösz

    birkuc platinumot használom
  • Atesz91
    #7606
    Azt levettem de azzal azt érem el hogy nem fagy ki ezt a fájlok közt lehet vhogy átírni mert a játék magától jó lenne, lehet máshogy nemtudták megcsinálni a pályát, mindegy a 90-es évek beli pályák jók azokat jobban birom, azért kösz.
  • Gviktor
    #7605
    Próbáld meg azzal hogy a box részletességét vedd le.Ott van valahol a képernyő beállításokban.
  • antijuve
    #7604
    :DD
    sajna nem.F1C-t már nem űzöm, szval fogalmam sincs, hogy egyáltalán milyen modok vannak mostanság:)
  • Atesz91
    #7603
    antijuve te tudsz vmi választ mert aki először írt lég bunkó
  • antijuve
    #7602
    nem kéne ilyen választ adni.csak kérdezni merészelt valamit....
  • Freedom88
    #7601
    hja, ne jácc vele
  • Atesz91
    #7600
    Hello, a Birkuc-ban jónéhyán régi 60-as 70-es évek beli pálya található, de ezek közül nagyon sokban a box eléggé el van rontva, van ahol csak a gép ne mtud tankolni, van ahol még én se, mert a boxba beérve eltűűnik a nyalókás ember és újra kell mennem egy kört, de ugyanez van, tudtok erre valamit?
  • lippet
    #7599
    Birkucos ligát keresek, akit tud az szóljon! Köszi!
  • usa911
    #7598
    De a bajnokságban semmiképen nem !
  • usa911
    #7597
    Egyébként a config ini-ben átírtam és a sima quick race-n megy akár 29 versenyző is
  • usa911
    #7596
    Hali !

    Csináltam egy ligát csak gyári csapatok , csapatonként 3 versenyző 9 csapat , ezért kéne min. 27 versenyző.

  • Laceee
    #7595
    ki gondolta volna, hogy Suzuka japánban van..., egyébként benne van a játékban 4x, meg a modok trackpackjaiban is
  • antijuve
    #7594
    több is létezik, gondolom ezért kérdezte:)
  • KovaMclaren
    #7593
    Ja igen azt én is szeretném tudni.
    Ugyanis letöltöttem az 1994-es modot a játékhoz és 14 csapat van benne és mindegyik csapatban 2 versenyző van.
  • KovaMclaren
    #7592
    A japán pályát.
  • Laceee
    #7591
    melyiket ?
  • KovaMclaren
    #7590
    Helló. valaki tudna segíteni abban hogy honnan tudnám megszerezni a suzukai pályát?
  • tajthy95
    #7589
    USA! Ha összesen 22 versenyző van a játékodban, akkor hogyan indulhatna 30? Ha 22 a max. akkor nem lehet több... :S xD LoL
  • usa911
    #7588
    Hali !

    Azt megtudná mondani valaki , hogy hol tudom átírni azt , hogy pl. 30 versenyző induljon egyszerre és ne max 22.

    Köszönöm !
  • antijuve
    #7587
    kivéve ha kilép:D

    amúgy fogalmam sincs, nálam egyszer sem csinálta.
  • Freedom88
    #7586
    csak frapssel érdemes a replayből kivenni a jelenetet, majd mondjuk adobe premierebe beleteszed, megvágod és láss csodát, videó születik.
  • tajthy95
    #7585
    Hello!

    Nem régen itt ezen a fórumon ajánlották a Frapsot mikor kérdeztem hogy mivel lehet videót csinálni a játékból. Letöltöttem és úgy tünt hogy működik, viszont amikor megnyomom a billentyűt amivel elkezdi felvenni a videót kilép a játékból ezért nem tok vele vidit csinálni. Pls vki mondja meg hogy mit tudok vele kezdeni vagy mondjatok egy másik programot. Előre is kösz.
  • Frentzen
    #7584
    Üdv argo001

    A Hexeking-féle 2006-os módhoz a link ITT
  • Tóth Jozsef
    #7583
    Hello

    Szeretnék mindenki meg hívni az f1rftchellenge liga oldalára nézétak meg és ha valaki ligában akar szerepelni az jelentkezhet.

    Cím: www.f1rftchellenge.eoldal.hu