7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • laci 700
    #7662
    Az eredeti nem de pl Birkuc, F1 LoGuiN 2009 és még néhány hasonló mód működik vista alatt is! Lehet próbálkozni velük...
    Pl a Birkuc módot ki nem állhatom, de legalább benne van 99-02 az eredeti és a 03-05ig az RH módok... persze azt is saját nevén adja ki mintha ő csinálta vlna... -.- Jó lenne valami megoldás hogy az eredeti game is menjen vista alatt...
  • akaaka
    #7661
    Másnak sem megy Vista alatt a játék?
  • akaaka
    #7660
    Jo-jo,de a ligát hol találom?
  • Tóth Jozsef
    #7659
    köszi a segitséget
  • nyusz
    #7658
    Sziasztok!

    F1 challenge ligába kersnénk embereket. Május 9én indulna a futamok minden szombaton 11-12.15 között lennének. Szabadedzés,időmérő,futam. 2009es modot használunk. Nem mindenki profi a csapatunkban, viszont a ligának vannak szabályai amiket be kell tartani. nem baromkodni a pályán visszafele menni stb, ami amúgy egyértelmü:) kb 8an vagyunk idáig:) már lehuztunk eggyüt egy szeoznt és most ránkfér atagbővítés:) valószínüleg páran saját festésü autoval is indulnak aha érdekel vkit ilyenre is van lehetőség:)
  • Laceee
    #7657
    http://portforward.com/ itt keresd ki a routered tipusát, következő oldalon a jobb felső sarokban a Click here to skip this advertisement-re klikkelj, válaszd ki a játékot és kövesd az utasításokat
  • Tóth Jozsef
    #7656
    és az hogyan?
  • Laceee
    #7655
    mert valószinűleg router mögül csinálod, nyiss portot a játéknak
  • Tóth Jozsef
    #7654
    hello!

    Az a bajom hogy csinálok egy szervert de nem jelenik meg a szerver listán a játék szerverem miért
  • tzotyu
    #7653
    Köszi, szerintem ez lesz a baj...
  • antijuve
    #7652
    megfő a motor, ha jól vettem le.
    ne pörgesd túl a motort + hűtést vedd akkor feljebb
  • tzotyu
    #7651
    Sziasztok!

    Én az F1 Challenge 08- al játszok és elő szokott fordulni, hogy egy kis idő után a képernyő jobb felső részén megjelenik egy is rácsos téglalap, d ha lassítok, akkor eltűnik. Ha sokat világít, akkor ki szokott gyulladni a kocsim, pedig semmi extrát nem csinálok vele. Ilyenkor mi a baj?

    Köszi!
  • Tóth Jozsef
    #7650
    kösz
  • Laceee
    #7649
    meg báni, "hogy" elé mindig vesszőt rakunk
  • antijuve
    #7648
    huhh, na már majdnem jó :)
  • Tóth Jozsef
    #7647
    de mostmár ki vannak javítva
  • Tóth Jozsef
    #7646
    kösz hogy szoltál mert nem vetem volna észre a hibákat.
  • antijuve
    #7645
    előbb lehet, hogy egy kis magyar helyesírás gyorstalpaló kéne ide, mielőtt honlapot nyitnak...
  • Tóth Jozsef
    #7644
    hello!

    Itt egy liga mely lehet hogy az f1 chellenge 99-02-modal megy de szerintem nagyon jó.

    Cím:f1 legends
  • leho94
    #7643
    csak rfactorban
  • Amcir
    #7642
    Nekem nem sikerült.
  • allock #7641
    meg lehet csinálni azt hogy amikor lanban játszunk 3gépen, legyenek AI versenyzők is? [fliph]D-:[/fliph]
  • Ferrari25
    #7640
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem!Aki tud modellezni,konvertálni és pályákat átépíteni vagyis modingolni az lécci magyarázza el nekem!Nagyon hálás lennék!MSN Címem: [email protected]!Nagyon megköszönném!
  • allock #7639
    már meg találtam azóta
    az olt a gond hogy hiába levettem, 22en maradtak :D
    beállításban 19et mutatott, a VBnél is, de mikor elindítottam 22volt :D

    vannak magyar szerverek? :D
  • dawydbu
    #7638
    Le kell venni az ellenfelek számát 19-re
  • allock #7637
    vmi F1 Birkuc modot találtam, 800mega, nemkell neki az alapjáték( talán mert benne van?)
    az egész kellemes, csak valamelyik csapatból mindíg dupla van xD
    megelőzök 1 hamiltont jön még1
  • leho94
    #7636
    gphungary-n biztosan van :D
  • allock #7635
    na visszatérek az F1 Challenge-hez
    rFactor nagy csalódás nekem, fos.
    van 2008as mod? :)
  • dawydbu
    #7634
    Srácok, régi játék, 2003-ban hol voltak még a HD meg Full HD TV-K? :) Nem fog menni, sajnálom... :)
  • szavulyzsolt
    #7633
    valaki tud segíteni
    a szomszédommal egy hálózaton vagyunk, se nem tudjuk a multiplayerben hogy lehet beállítani, hogy mindketten játszunk
    előre is kösz a segítséget
  • laci 700
    #7632
    nem kell regisztrálni, lényeg hogy találj olyanokat akik ugyan azzal a móddal játszanak.
  • szabensz
    #7631
    szevasztok meg van a f1 2008 és azt szeretném megkérdezni hogy hol lehet regizni hogy onlinén tudjak játszani?
  • Maldini
    #7630
    Nekem ugyan ez a problémám teljesen huzott a kép és nincs olyan beállítás ami 16:9-re is jó lenne.Ha valaki tudja a megoldást segíthetne egy picit.Köszi
  • Shevchenko
    #7629
    Valaki megmondaná hogy lehet beállítani a felbontást FULL-HD-s tévére,met csak 1600*1200 a max és elvan csúszva az egész.Segítséget eröre is köszönöm.
  • laci 700
    #7628
    Ékezetes magyarítás (legalább RH04 vagy RH05-ös mód kell hozzá!)
    Ez jó az alap játékhoz is, de nincs ékezet.
  • asdf2
    #7627
    Magyarítás linket küldene valaki?
  • laci 700
    #7626
    Formule One 2009 topik
    2009-ben ott is csak ennyit írtak...
  • akaaka
    #7625
    Mit hallani az új F1 pc-s játékról?Mikor jelenik meg?
  • Twinseen
    #7624
    Barpinho F1 Liga

    Hali indítottam egy kezdőknek való ligát akit érdekel az jöjjön.
    Itt senkinek sincs szégyellnivalója.
  • tajthy95
    #7623
    Na találtam végre egyet!
    És egyúttal megint van egy kérdésem. :) Azt a csapatsorrendet ami a "Csapat választása" részlegbe van, azt hol lehet megváltoztatni? Máshol azt mondták, hogy a szezon GDB fájljában kell átírni a sorrendet, de az csak a boxok sorrendjén változtatott. Nekem pedig a csapatválasztásnál a csapatok ikonjainak sorrendjén kéne! Köszi a helpet.