36836
  • ollie
    #6711
    Miért ne működne? A lényeg, hogy a Biosban High Speed-re kell állítani, nem pedig Full Speed-re (az utóbbi csak az 1.1 sebességét hozza).
  • Akuma
    #6710
    Alaplapra integráltak sajnos ilyenek. Nem csak az én gépemben lassú a 2.0, apáméban is az van. De lehet, hogy erről csak az ASUS tehet. Próbáld ki, hogy működik e az USB-d 2.0-n.
  • fle go
    #6709
    Akuma, koszi, nem tudom az valtoztat-e valamin hogy nekem az alaplapon eleve 2.0 USB van
  • Akuma
    #6708
    Jah ezek az integrált 2.0-ás tapasztalataim. 2.0-ás kártyával nem próbálkoztam.
  • Akuma
    #6707
    Sztem a 2.0 USB egy nagy átb@szás. Bármi amit próbáltam semmi sem ment 2.0-ás sebességgel! A driverek is gagyik hozzá, mintha fel sem telepítetted volna. Szóval ne az vezéreljen, hogy 2.0-ás vagy sem, hanem a többi tulajdonsága az eszköznek!
  • stone
    #6706
    De azé' a hardveres dolgokat nagyon vágja
  • ollie
    #6705
    nekme csak 1.1-es kamerám van, szorri
  • fle go
    #6704
    Udv mindenkit!
    Engem az erdekelne, van-e valakinek kozuletek USB 2.0-as webkameraja es ha igen akkor mik a tapasztalatai pl az USB 1.1-es csatlakozassal rendelkezo webkamerahoz kepest gyorsabb a kep atvitel vagy egyaltalan milyen pozitiv valtozasokat velt felfedezni? Megeri lecserelni USB 2.0-asra a wbkamerat vagy sem?
    Valaszokat elore is koszi!
  • ollie
    #6703
  • ollie
    #6702
    a modair szerintem jobb, viszont csinálj egy kis fekete árnyékot a modair feliratnak, hogy jobban látszódjon (1-2 pixel vastagon)
  • stone
    #6701
    Ollie ott van a hardveres témákban csak nem sokat tuningol (vagy mélyen hallgat róla) ezért nem rá szavaztam.
  • ollie
    #6700
    ték :D
  • Akuma
    #6699
    Nem ér hozzá?? Ez biztos?
  • stone
    #6698
    Lószart, szerintem beleférnek a modding képek, még senki sem szólt hogy zavarja úgyhogy nyugodtan lökhetsz néha párat, esetleg szóljon most akit zavar (vagy halgasson mindörökre).
  • Akuma
    #6697
    Jah, Ollie-ra szavaznék, mert már rég a "rendszer" része, de nem szavazok rá, mert nagyon elhúzna a szavazatokkal :)) Gerry is régi tag, és eléggé aktív mindenben. Én rá szavazok. Gerry
  • CoolStuff
    #6696
    Na megyek sétálok egyet muterral...
    Fél óra és jövök vissza!
  • CoolStuff
    #6695
    Off:
    Ez a logó?:

    Vagy ez?:
  • CoolStuff
    #6694
    Elvileg nem ér hozzá a borda, szal nem tud zárlatot okozni.
  • CoolStuff
    #6693
    Miért kell lergasztanod?
    Meséld el pontosan mi volt, mert tegnap nem figyeltem, sry...:)
  • CoolStuff
    #6692
    idáigi állás:

    ollie - 3 szavazat
    Gerry - 1 szavazat
    CoolStuff alias M0Dair - 1 szavazat

    22.00 körül zárul le a szavazás!
  • Akuma
    #6691
    Akkor mondj jobbat :(
  • CoolStuff
    #6690
    Az NB magja melletti részeket semmivel ne ragaszd le, mert nálam még a védő szivacsot is megolvasztják, szal a cellux ráégne...
  • CoolStuff
    #6689
    Most tuképpen minek kell celluxoznod?
    Magyarázd el pontosan, hogy hova is szeretnéd rakni, és, hoy minek...
    Az NB-re közvetlen ne ragassz semmit, max hővezető fóliát!
  • CoolStuff
    #6688
    Itt lehet szavazni...

    #6621 - 6624
  • Akuma
    #6687
    Ha egy indokkal fűszereznéd, az írtó jól jönne :)
  • Akuma
    #6686
    öö, milyen szavazás?? :) Hol lehet szavazni?
  • CoolStuff
    #6685
    NB-t semmiképpen...
  • CoolStuff
    #6684
    Köszi szépen, ez megható volt!:)
    De sztem a legtöbben utálják a modding szövegeimet, azért nyook be mostanában kevesebbet!:D
  • Akuma
    #6683
    Ja egyébként mit ragasszak le celluxal? NorthBridge-et vagy a hűtőbordát? Persze csak azt a részt, ami nem kívánatos. Én NB mellett voksolnék. Így jobb lenne ventitől fújt levegőáramlás.
  • stone
    #6682
    Rád szavazok:) (mert te foglalkozol legtöbbet pc-tuningal, és te lököd be a legtöbb modding képet), de azért M@trix tesztjei is jók voltak, ő lenne a köv. csak nem jár ide ilyen sűrűn.
  • Akuma
    #6681
    Nah ez is megvan. Nagyjából lejött róla. Csak azt tudnám hova tettem legutóbb a hővezető pasztát...
  • CoolStuff
    #6680
    Hali skacok!:)
  • M0Dair
    #6679
    Ja, most látom, hogy már te is írtad!:D
  • M0Dair
    #6678
    Hi!
    Na sztem jó alkoholos arcszesszel, vagy domestossal dörzsöld le...

    Végső esetben acetonnal!
  • ollie
    #6677
    alkohollal, de megteszi egy kis arcszesz is :)
  • Akuma
    #6676
    Nah a fólia nagynehezen lejött róla. Viszont maradt rajta egy kis ragasztó. Nem tudom leszedni. 5let??
  • ollie
    #6675
    hát a fólia biztos nem :DD
  • Akuma
    #6674
    aaa f@axomat áztatni... lekaparom róla
  • Akuma
    #6673
    Köszi. Van egy kis probléma vele... Ez a fólia ami rajta van ragacsos az egész. Csak nagyon nehézkesen jön le róla. Leáztatot vízben az jó? Nem fog rozsdásodni??
  • Falconer
    #6672
    Naggyon villágít itten valaki