5868
Jedi Knight 3
  • Darth Makesz
    #2607
    Spring, nem vagy igazi Jedi!!
  • precision
    #2606
    Thx, utána nézek...:-)
  • precision
    #2605
    A képernyő közepén lévő erőket nem lehet növelni! A szélső oldalakon lévő erőket pedig csak max. 3-as szintig lehet növelni. Biztos egy olyan erőre nyomogatsz ami már hármason van...
  • aniko
    #2604
    Ez a pontos neve a jó verziónak:
    rzr-ja1.bin, ill. rzr-ja2.bin, tehát a Final Razor-os kell :)

    Az All Seeing Eye talált egy működő magyar szervert az előbb, be is mentem, de csak egyedül voltam bent, majd 2 perc múlva kidobott. Itt a címe:
    195.38.103.236:29070
    Érdekes, mert maga a játék azt mondja rá, hogy nem megy, az Eye szerint viszont megy, és csatlakozni is tudok hozzá.
    Ha gondoljátok próbáljátok ki, hátha nem dob ki megint.
  • precision
    #2602
    Az a baj, hogy ott is csak annyi van írva, hogy jedi knight - jedi academy! Lehet, hogy az is ez a pre izé ami nekem is megvan. Nem akarok csak úgy potyára leszedni két cd-nyi cuccot...
  • aniko
    #2601
    Töltsd le a DC++ -t, és azzal megtalálod :)
    http://dcplusplus.sourceforge.net/
  • precision
    #2600
    Hi emberek! Haveromtól megkaptam a jedi academy-t, jó kis game, végig is vittem már...DE! Nem akar menni a multiplayer. Gondolom akkor nekem ez a pre változat van meg v. mifene. Tudom, hogy van multiplayer fix...leszedtem már vagy 2000 db multiplayer fix-et...de mindegyikkel kifagy a multi vmilyen hibaüzenettel. Hallottam, hogy van vmi más verzió a game-ből. Nem tudtok esetleg egy helyet ahonnan letölthetném?
  • Darth Makesz
    #2599
    Mi szokott lenni a magyar szerver neve? Le volt kódolva? Ha igen, mi a kód? Akinek már valaha sikerült, az írjon és csináljon még egyet. Lehetőleg free for all legyen! Lehet matrix-os pálya is!

    U.i.:Honnan lehet letölteni a dft_clanmap-et?
  • Darth Makesz
    #2598
    A magyarszervernek mi a neve? vannak erők? Mikor szokott "üzemelni"?
  • aniko
    #2597
    Köszi :)
    Az nem sok, én is kb annyira tippeltem. Bár ha nincs más magyar szerver, az is valami :)
    Még kísérletezgetek vele, de nem nagyon akar működni.
    Nincs itt valaki, aki tudja, hogy kell Win-os szervert csinálni, hogy működjön is?
  • Jonny87
    #2596
    Aniko a neted Te + 2-3 embert birna, többet sehogyse. :)
  • aniko
    #2595
    Ugyanez volt nekem is.
    Csak én elindítottam a gamet emellett a progi mellett, ott kreáltam egy játékot, start, majd visszament konzolba, és ezt írta ki:
    VM_Create on game failed

    Hogy mitől van, passz :((
  • Hixer
    #2594
    Hej man...
    Indítani akkarok etty szervert passw., name megvan...
    Ha csak rákkattolok arra hotty indít más nem látja..
    van valami beállítás dedicated asszem.. ott van internetty.
    beállítom, start kilép. nézem a jk3.try.hu-t ott van egy progi amivel állítólag műxik. megcsinálom mindent, majd azt irja hitch warning bla.bla.bla... és a progi be is fejezte futását.
    Na Akkó most mi van???
  • aniko
    #2593
    Én már próbáltam csinálni, de nekem nem sikerült :(
    Ha gondolod, csinálj szervert, add meg az ip-det, és megpróbálunk csatlakozni hozzá.
  • Darth Makesz
    #2592
    CSinálun már?
  • Darth Makesz
    #2591
    ADSL
  • HuAn82
    #2590
    Milyen neted van?
  • Darth Makesz
    #2589
    Én próbáltam szervert csinálni, de még azt se tudom mit hogy kell beállítáni, sőt mág azt se tudom, hogy hogyan kell úgy megcsinálni, hogy egyáltalán csatlakozzanak is.. De nekem most jó, ha nektek is, akkor írjatok, aztán csinálunk OK?
  • aniko
    #2588
    Igen :)
    Változó, hogy milyen fajta. Mikor mihez volt a kedve a társaságnak, olyan típust szavazott :)
    De alapból asszem 1 Dueles, ill. 2 FFAs szerver volt.

    512/128 -as nettel lehet szervert csinálni szerintetek? Vagy az nagyon lassú lenne? Ill. hány főt bírna el?
  • Darth Makesz
    #2587
    Miért volt? Milyen fajta?
  • Davidsned
    #2586
    Én is csatlakozom, legyen magyar szerver is. Múlt héten még tök jókat játszottunk, ezen a héten meg magyar szervernek nyoma sem volt. Amúgy van már valami megoldás az invalid game folder-re??? Mert már nagyon-nagyaon idegesíő.
  • aniko
    #2585
    Magyar Academy-s szerver tényleg jó lenne, mert már egy hete nem megy egyik sem :((
    Vagy csak nálam nem?

    JK-s szerverre meg nem lehet Jedi3-al csatlakozni :( Vagy a JK alatt nem az Outcastot érted?
  • Jonny87
    #2584
    nm :) Milyen magyar szerverre gondolsz ? JK szerverek vannak, nem is 1, nem is 2, ircn pedig van csati, csak lusta a nép. Tehát ? :P
  • Darth Makesz
    #2583
    Csínálunk végremagyarszervert, (ahol lehet beszélni)?
  • aniko
    #2582
    Tényleg :) Köszi, összekevertem :)
  • Jonny87
    #2581
    ^3 sárga :) ^1 piros :)
  • Darth Makesz
    #2580
    Köszi!
  • aniko
    #2579
    Mikor írod a nevet, nyomd meg az ^ jelet (ezt magyar billentyűzetnél az ALTGR + 3 -al lehet megtenni), majd egy számot 1-9-ig. Ez a szám adja meg a színt. És gépeld be a neved :)
    Pl:
    ^ 1 - Sárga
    ^ 4 - Kék
  • Darth Makesz
    #2578
    Hogyan kell a nevet színesen beírni?
  • Tufa16
    #2577
    ÉS hogyan tudom? lökés vagy húzás? vagy vmi más?
  • Darth Makesz
    #2576
    Ha csatlakozni akarok miért írj ki sokszor, hogy Invalid game folder? Légyszi válaszoljatok, előre is köszi.
  • Darth Makesz
    #2575
    Darth Vader és még sokan mások
  • Darth Makesz
    #2574
    Írjátok meg, ha sikerült!
  • Darth Makesz
    #2573
    A magyarosítást innen töltsétek le!
  • Darth Makesz
    #2571
    Tudod van háromszor öt pálya, és közöttük és a hrmadik után egy nagy. Melyikről van szó, mert én ebből nem jövök rá :-(
  • Darth Makesz
    #2569
    Töltsétek le a www.gamehunter.hu-ról a JK3 magyarosítását, nagyon király, ez megjavítja a Multiplayer-t is.
  • Darth Makesz
    #2568
    Asszem az az a hely, ahol föl kell ugrani. De nem biztos. Hanyadik pálya?
  • Tufa16
    #2565
    Légyszives segítsetek ebben:
    Annál a résznél vagyok asszem a savas esős részről bementem a kastélyba és ott mindenkit lepusztíttotam és a másik csóka akivel mentem az most egy nagy henger alakú helységben van ahol középen lefele menet egy nagy zöld sugár megy. én a legtetején vagyok. mit tegyek? mászkáltam össze vissza de semmi. mit tegyek? ha vmi nem érthető kéretik nem belekötni! Elmagyarázni!thx
  • Palleon_home
    #2564
    Megfelelő verzió kell hozzá!
  • Shaman
    #2558
    Nem ott.
    A nagy épületbe nem tudsz bemenni. Ellenben ez az épület egy bazi nagy tisztás,vagy mi szélén van.S ezen a tisztáson van egy kis épületke,s ott kell bejutni.