5868
Jedi Knight 3
  • Blaner
    #2557
    Én is elakadtam.
    A havas pályán, ahol utamat állja egy nagy épület.
    Hogy kell bemenni?
  • Hixer
    #2556
    Hej man...
    Indítani akkarok etty szervert passw., name megvan...
    Ha csak rákkattolok arra hotty indít más nem látja..
    van valami beállítás dedicated asszem.. ott van internetty.
    beállítom, start kilép. nézem a jk3.try.hu-t ott van egy progi amivel állítólag műxik. megcsinálom mindent, majd azt irja hitch warning bla.bla.bla... és a progi be is fejezte futását.
    Na Akkó most mi van???
  • HuAn82
    #2555
  • HuAn82
    #2554
    Jól beszélsz mester!!
  • Tufa16
    #2553
    egyet mondj! egy konkrét számot! hanyadiknál. kb 200at visszaolvastam de nincs
  • Jonny87
    #2552
    ÉN A FÖCSITER ANNYIT TUDOK MONDANI, HAHA OLVASS VISSZA IFJU PADAVAN, LE VAN IRVA SOKSZOR! :P
  • HuAn82
    #2551
    Gyerünk csíterek,segítsetek!!
  • Tufa16
    #2550
    Ismét elakadtam. most viszont télleg nem tom mit csináljak!
    Annál a résznél vagyok asszem a savas esős részről bementem a kastélyba és ott mindenkit lepusztíttotam és a másik csóka akivel mentem az most egy nagy henger alakú helységben van ahol középen lefele menet egy nagy zöld sugár megy. én a legtetején vagyok. mit tegyek? mászkáltam össze vissza de semmi. mit tegyek? ha vmi nem érthető kéretik nem belekötni! Elmagyarázni!thx
  • Tufa16
    #2549
    Köszi florin! már tovább jutottam!
    Végre vki...
  • Jonny87
    #2548
    Lol deh télleg figymár ott hogy lehet elakadni ? :D

    Most nem tom mér kell trágárkodni, kb. mint valami fa**taho 8 általánosos cigánygyerek... Öcsém keresgéljél, használd azt a *** sense képességedet, nem dísznek van. És elárulom, hogy nem azért van 2549 hozzászólás, hogy ne tudj belöle visszaolvasni neadjisten 100at. 100at visszaolvasva legalább 3-4 választ találsz... Ezt pedig ne fogd a másik csitjére, ami persze nem is igaz, mind1 hagyjuk, hogy nem vagy képes olvasni picit. Azt sem disznek tanitották meg az isiben. Nem kiosztani akarlak, csak **** idegesítö hogy egyes überskill emberek azt hiszik, hogy aki rajtuk kivül kijátszik 1 gamet, az csiter. Az ilyenekel szeretnék én duelezni pl. 10 percet. Nagyon. Nagyonagyon. Na pa all
  • Tufa16
    #2546
    "vagy csak szánalmasak killódnak evvel a játékkal"
    Csak egy kérdés: Te minden játékban vérprofi vagy és soha nem akadtál még el?
  • BBking
    #2544
    Szánalmas lett már ez a TOPIC,vagy csak szánalmasak killódnak evvel a játékkal.VISSZA KELLENE CSAK OLVASNI!
  • Tufa16
    #2543
    1. lehet...
    2. A következőt irták: kikell szabadítani a tuszokat(csak én elötte irtam hogy már 4megvan...), keresgélni kell az irányítót ahol kilehet engedni őket. Na de azt nem mondta senki hogy KB merre van. Szóval ez kb olyan szintű hogy azt az izét ami ott van az elkell izélni és akkor megvannak az izék."Aki keress előbb utobb talál" Na de ha kerestem volna és megtaláltam volna akkor valószinűleg nem irtam volna ide...
    3. Olvasd már el hogy senki nem irta meg konkrétabban hogy mit kell csinálni. Olyan nem volt hogy előrébb le lett volna irva. Szóval csak annyit még vegyél magadról észre hogy nem vagy isten. csak egy kis mocskos paraszt aki abban éli ki magát hogy (mintmár lejjeb irtam) istennek tartja magát mer már végig vitte a game-t és ezzel másokat le se szar csak baszogatja őket!
  • antijedi
    #2542
    1. szánalmas vagy...
    2. ott irták hogy mit kell csinálli szal még vak is
    3. megmondják ujra hogy elörébb irták (hátha nem vetted észre) mindezek után még kötözköcc és csíterezel (amit pedig a magadfajta szokott csinálni inkább), tehát még ugytünik értelmi fogyatékos is vagy

    szal ezek után inkább ne pofázz pls :P
  • Tufa16
    #2541
    heh!
    "Tanulság, még1szer elakad, ebben a télleg hudenehéz gameban : Nem kell neki segiteni"

    Nem segített senki mer mindenki baszik rá. csak otthon veri a kukacát hogy cheatal végig vitte... nagyon nehéz lehet...
  • lóbébi
    #2540
    Nem tudom hogy elolvastad a #2531-es hozzászólást mert én úgy olvastam hogy neked szólt!Egyébként én már írtam ilyet és elolvashatod a #2418-as hozzászólásomat.Egyébként a játék nem nehéz.
  • maxius
    #2539
    Szerintem tök könnyű volt, csak a savköpő dög volt nehéz, Taviont lenyírni a legegyszerűbb...csak jedi speed kell..
  • Davidsned
    #2538
    Hogy lehet hogy egyetlen magyar szerver sincs? Tegnap még volt. Nem játszik senki multiban?
  • Jonny87
    #2537
    Hagyd hagy mondja a hülyeségét :)

    Tanulság, még1szer elakad, ebben a télleg hudenehéz gameban : Nem kell neki segiteni :P
  • HuAn82
    #2536
    Bocsánat "mester"! Én lenni hülye,mert nem akadtam el sehol ebben a "nehéz" játékban...
  • Tufa16
    #2535
    nahát! nagy IQ mester! Szted arra nem jöttem rá? Azt nem tom hogy hogyan! nem értesz vmit?
  • HuAn82
    #2534
    Kérdésedben a válasz! "16 tuszt kell kiszabadítani"
  • Chappy
    #2533
    Magyarosítás itt.
  • Chappy
    #2532
    Honnan szerezhetek hozzá végigjátszást?
  • HuAn82
    #2530
    Végig dark rage-et használtam és egy oszlop mögött tápoltam magam,hogy ne férjen hozzám. Gondolom az utolsó harcra gondolsz... Ja és az nem bikaszobor!
  • Tufa16
    #2529
    mit kell csinálni a nagy szörnynél ahol a 16 tuszt kell kiszabadítani? 4et már kivittem! mit tegyek?
  • Vaxi
    #2528
    Nézzenek oda! Palleon fórumban :)
    gtom. szerintem olvass vissza, mert minden oldalon cirka 43432432 kérdés foglakozik ezzel.
    de:
    -invailed game folder: a servernek nem ugyanaz a kódolású jedije van! szerezz be razor1911-eset.
    -cl_*******: netfix kell:
    innen

    csövi
  • gtom
    #2527
    Miért irja ki nekem azt h invalid game folder? nem tudok igy multizni
  • lóbébi
    #2526
    Szia!Hogy tudtál megölni a nőt a nagy bikaszobros teremben? Köszi
  • HuAn82
    #2525
    Tegnap és ma volt csak időm játszani vele. Most sikerült befejeznem. NAGYON SZUPER VOLT!! Régen éreztem ilyen jól magamat Star Wars játékkal.

    Gratula a készítőknek!!
  • Factor_007
    #2523
    v. crack :)
  • Factor_007
    #2522
    sztem keress rá te is a Star_Wars_Jedi_Knight_Jedi_Academy_Final-Razor1911-ra és töltsd le. ha meg ez van akkor valami patch kell vagy mmi
  • gtom
    #2521
    Miért irja ki nekem azt h invalid game folder? nem tudok igy multizni
  • Tufa16
    #2520
    Black! Dc-n keress rá vagy pedig warezcenter.cjb.hu <-- itt a fizetős résznél van!
  • Tufa16
    #2519
    kidobbott a multiból ezzel a szövegel! CL_ParsePacketentities
    Pedig én voltam a szerver! vki gyorsan segítsen mer fél órán belül szeretnék multizni
  • Factor_007
    #2516
    köszi
  • MX Maximus
    #2514
    Factor007

    Nekem is ez a problémám van sajna. Egyszer OK másszor nem jó. Pedig eleinte nem csinálja. Antán 1/2 órán keresztül igen, aztán megint nem... Igy megy ez továbbb. Rohadtul idegesítő mikor bátyámmal harcolunk. Bezzeg neki nincs. Az ő configja: 7500 64mb radeon 1800+ AMD Palomino. Ha valaki tudja mi ez a rejtélyes bug, PLÍZ jelentkezzen.

    May the force be with you!
  • Microtus
    #2513
    Kösz Chappy ez most jókor jött, fene abba fránya bugba..végre kimehettem :)).....csak tudnám miért lett aktív most meg megint az első küldetés...
  • Braveheart
    #2512
    Az egy bug, nálam is volt ... simán restart, próba-szerencse
  • Factor_007
    #2511
    most jut eszembe valamiért nekem is akad amikor használom a jedi powert(pull, push). de mikor elöszőr játszottam vele semmi ilyen nem volt. most meg jedi masteren akad mint állat vajon miért? (semmit nem változtattam a beállításokon)