5868
Jedi Knight 3
  • Vaxi
    #2653
    A rzr-ja-t szedd le. Azzal minden /legtöbb/ serverre mehetsz, és még a fix-szel sem kell bajlódnod.
  • Vaxi
    #2652
    Kiegészétve Kojiro bácsit, azt a server, amit még most láttok, sima mezei nettel kreálják, szal 3 ember a max. Ezért ha meglátjátok, és 158 playerből 298 van fent, akkor nem érdemes joinolni:D
    NAMEG IRC-SEK. MÁR JONNY IS MONDOTTA VOLT, HOGY LÉTEZIK JK3 CSATI QNETEN. tessÁk benézni!
  • Vaxi
    #2651
    Kojiro:
    Még hónap folyamán? Télleg?
    ZSÍR
  • Hixer
    #2650
    Két fájl van fönn a Dc-n game-ja1.bin,.cue és ugyanez 2-vel is. ti viszont aztmondjátok a rzr-ja1.bin,cue és a kettő jobb?????
    akkor most mi van???
  • Darth Makesz
    #2649
    Már odaadtam neki, nagyon nehéz volt megválni tőle :) (((Ez válasz, ha nem sikerül, akkor nem velem van baj.)))
  • lóbébi
    #2648
    Elfelejtettem!Tegnap nem volt módomban válaszolnom és most szakitok rá.Elhiszem hogy kell neked a cd lemez de ha van neked cd-íród akkor másolhatod a haverodnak ha nem esik nehezedre!Mivel én is szoktam önzetlenül másolni barátaimnak ha arra kérik.Gondolom nem sértettem meg vele amit írtam neked?Netről letölteni hosszú és időigényes mint cd-iróval másolni és ez a véleményem.Lóbébi
  • lóbébi
    #2647
    Egyszerű és előtted van!Minden fórumozó neve mellett ki van írva hogy válasz!(Jobb oldalon)Rákattintasz és máris válaszolhatsz!Ne felejtsd el bejelentkezni!Lóbébi
  • Darth Makesz
    #2646
    Van egy hülye kérdésem: Hogyan kell más kérdésére válaszolni?
  • Kojiro
    #2645
    Ha többet akartok tudni a |HUNT|-ról:

    http://jedihunt.uw.hu

    Egyébként hamarosan realizálódik a serverünk (ha minden jól megy, még a hónap folyamán), de addig legyetek türelemmel.
    Amit mostanában feltünni láttok |HUNT| néven, az csak próbafutam...
  • Darth Makesz
    #2644
    Itt több a file, mint azon az oldalon, amit Davidsnad mondott
  • Davidsned
    #2643
    A www.lucasfiles.com oldalon tudsz letölteni egy pár jó cuccot (skin, karakter... satöbbi). Én is onnan szedtem le pár embert.
  • Darth Makesz
    #2642
    Lóbébi, azért kérdezem, mert a CD írásvédett, nekem meg kell
  • Darth Saul
    #2641
    Davidsned milyen emberrel szoktál lenni jk3mon? Csak azért kérdezem mert ha letöltött az ember és tetszik akkor nekem is kell. Tudod unom már az emberemet.
  • lóbébi
    #2640
    Egyszerű add oda neki kölcsön vagy másold át lemezre!Nem akarok udvariatlan lenni mert ilyen dolgokat is meg lehet beszélni a haveroddal!Ha haverod akkor miért nem te segitesz neki és miért a fórumon keresztül?Ez furcsa nekem!Lóbébi
  • Darth Makesz
    #2639
    1: Honnan lehet letölteni a JK3 teljes verziót? nem azért, mert nekem nincs meg, csak egy havernak kell
    2: Honnan lehet letölteni olyan Darth Vader-t, ami a bal kezéből is el tudja engedni a fénykardot?
  • Jonny87
    #2638
    jkhu a pass, ha van
  • Davidsned
    #2637
    Új szerver van: [HUNT] (érdekes az emit előbb mondtam már eltűnt mint a kámfor)
    Amúgy nem tom mikor szoktak lenni és milyen szerverek.
  • Hixer
    #2636
    Nagyon nem tetszel te nekem...
    Elindít játék-->load game-->majd megnyomod a shit+0-->beír g_saberRealisticCombat 5-->Enter-->megynom 0-->szeletel ellenfél
  • Darth Makesz
    #2634
    Szerintem a te CD-del van baj.
  • Darth Saul
    #2632
    Darth Makesz testvére vagyok. Davidsned az a magyar szerver ffa???
  • Darth Makesz
    #2631
    Mikor szokott lenni? Le van kódolva? Hányan szoktak lenni?
  • Davidsned
    #2630
    Csak egy gond van: Mi a jelszó??? (merthogy az is kell hozzá)
  • Davidsned
    #2629
    Van magyar szerver!!!
    Név: PCGamres_HU
    Igaz nincsenek sokan.
  • Darth Makesz
    #2628
    Ha van magyar szerver, akkor annak mi a neve, és ha van kódja is, akkor az mi?
  • Darth Makesz
    #2627
    Magnus, szerintem multizz.
  • Darth Saul
    #2625
    Hello
  • Davidsned
    #2624
    Lehet hogy voltam már külföldin is, de magyaron többet voltam még anno, szal azért szeretnék magyar szervert.
  • Hixer
    #2623
    Dehogynem Academy-hez is műxik.
    g_saberRealisticCombat 5
    Írd be így nagybetűvel is. Garantáltan szeletelni fogsz.
    Nekem műxik :))
  • Darth Makesz
    #2622
    beírtad a devmapall-t? Nekem műkődik.
  • Darth Makesz
    #2620
    Daraboló kód: g_saberrealisticcombat 1 vagy 2 vagy 3 vagy 4 vagy 5
  • Darth Makesz
    #2619
    Hé Davidsnad, én már láttalak egy külföldi szerveren!
  • Darth Makesz
    #2617
    Magyar szervert akarok,
    Csinálni pedig nem tudok
  • MX Maximus
    #2615
    Ja
  • Davidsned
    #2614
    Gyerekek, egy nyavajás magyar szervert csináljon már valaki, mert halálra unom magam.
  • Jonny87
    #2613
    Darth és Hixer ti hány évesek vagytok ? :) Aki még életében nem látott dc-t, annak úgyse fogod elmagyarázni, hogy töltsön le, aki meg már láttot, annak nincs gondja :) Anikó persze magyar szerver van, csak nem jácca senki a gamet :)
  • Darth Makesz
    #2612
  • Darth Makesz
    #2611
    Kibékülünk?
  • Hixer
    #2610
    Hahaha!
  • Darth Makesz
    #2609
    Aki értette Hixer Szövegét az jelentkezzen!!!
  • Hixer
    #2608
    Nagyon nyomultok ezzel a DC-vel, elismerem, hogy király, de most gondoljatok bele, egy olyan ember aki tőletek hall először a Dc- ről honnan tudná a mittomén 10000 hub közül melyiken osztotta meg vki a fájlt. ezért mondjatok hublist-címeket és hub címeket is légyszi.