5868
Jedi Knight 3
  • Vaxi
    #2704
  • t. Füly
    #2703
    Hello,tudnátok segiteni hogy mit kell csinálni ott a tatooi 2. küldetésében aszem a második résznél amikor ott vagy egy bazi nagy gép előtt ilyen barna izé ami elvileg tud mozogni (legalábbis a filmben:)) és mondja a csávo hogy kiváncsivagyok hogy tudok bejutni..én is kiváncsi vagyok lécci segitsetek,kösszi:)
  • antijedi
    #2702
    2698 és ako meni fog :P
  • Vaxi
    #2698
    szerezz be razoros jedit
  • Vaxi
    #2695
    Már mondtam, de m1. Azért mert mezei nettel van kreálva, mert NEM ded. server. Szal csak 3 embert bírt. A server már keressük!
  • Ben C
    #2693
    na mind1...
    egyébként thx!
  • Darth Makesz
    #2692
    Nekem ment.
  • Ben C
    #2691
    vazeeeeg, vazeg, vazeg, vaaaazzzzz-eeeeegggg
    heh, ezt nem szereti a flash-get. már vagy 4 perce áll a 0%-on...
  • Darth Makesz
    #2690
    Szívesen
  • Darth Makesz
    #2688
    Gondolom az "End of message"-dzsel van a bajod. Ha igen, akkor kattints ide, és tölts le.
  • Ben C
    #2687
    Csá evribadi!

    na kérdeznék én vmit...
    írtátok itt, hogy lehet játszani a nem eredeti JK3 multipléjerjével, vmit le kell tölteni vagy mi. Na szal
    bocs, de q.vára nincs kedvem 2700 hozzászólást elolvasni, hogy megtudjam hogy kell megcsinálni, ezért lécci valaki írja má' be hogy hogy kell.

    UI: Narzak Cadan! mész, mész, mendegélsz, míg egy ajtóhoz nem érsz(előtte egy kapcsolót meghúzol), az ajtón meg bemész, a rosszbácsikat levágod, oszt meghúzol egy kapcsolót, a doboz meg megyomogatja a büdösszájút...
  • Darth Makesz
    #2686
    Narzak, leereszted a doboz, a doboz mellet van egy épület, abba menj be, várd meg, míg a rancor odaér, az épületben van egy kar, húzd meg, rancor meghal. Sok szerncsét.

    Davidsnad, Szar a verziód, "razor" verzió kell.
  • Davidsned
    #2684
    Jah. Akkor meg mondjon már valaki egyetlen olyan szervert (akármilyet), ahol nem írja ki, hogy Invalid game folder!
  • Darth Makesz
    #2683
    Azért, mert többet nem bír
  • Davidsned
    #2682
    Miért csak 3 személyes a HUNT??? (ez így nem valami izgalmas)
  • MX Maximus
    #2681
    Sorry. De nekem csak modemem van. Nem tudok csak kicsi szervereken gémelni. Ami viszont nagyon ritka.
  • Jonny87
    #2680
    jkhu
  • Davidsned
    #2679
    Igen, van csak jelszós.
  • Darth Makesz
    #2678
    Mér van???
  • Davidsned
    #2677
    Mi a jelszava a PCGamers_HU szervernek?
  • Darth Makesz
    #2676
    Hogyan tudok a nevem helyett olyan izéket tenni, mint ti?
  • Kojiro
    #2675
    Van az oldalunkon egy kérdezz-segítünk rovat...
  • Vaxi
    #2674
    Hmm. Mit mondjak rá? Grat! De figy. ha Végigjátszottad kóddal, kezd el annélkül is, de padawanon nehogy megöljeneg god módban!
    Makesz: HUNT server max 6 után van. És csak 3 embert bír :(
    Servert már keresünk, lehet h lesz ded. server is. De ne éljétek bele magatokat.
    4. pontoddal 1et értek. Lethal igazán kitett magért, és a lapért :)
    aki nem hiszi járjon utánna!
  • Darth Makesz
    #2673
    Patesz, szerintem ne használj kódokat, nem olyan nehéz a játék

    U.i.: Ez a kód azért kell!!: g_saberrealisticcombat 2
  • Darth Makesz
    #2672
    1: Hogyan kell úgy szervert csinálni, hogy mások is tudjanak csatlakozni?
    2: Hogyan kell úgy szervert csinálni, hogy az erők közül egyeseket ne tudjanak használni mások, pl. csak ugrás, fénykard harc és fénykard védés legyen?
    3: Mikor van az a HUNT szerver, mert már nagyon akarok magyarokkal játszani?!
    4: Király a jedihunt.uw.hu oldal.
  • Jonny87
    #2671
    Vaci ezt nézd, vannak akik csitelnek benne :P Erre mondj valami okosat :P
  • Vaxi
    #2668
    Aaaaa viszbűl veszi ki a zoxigént! Teccikérteni?
    Vaxi vagyok. Jókalyi út 27 cám alatti lakos... és... miko... Qss neked bazzeg!
    :DDD
  • Jonny87
    #2667
    Érted Qss :D
  • Vaxi
    #2666
    Hagyd má' abba a Vacizást Ody!
    Mi sodort a netre?
    EZ!
    Csak ide nem írtam!
  • Jonny87
    #2665
    Nézdmár 1 Vaci... Háttéged mi sodort netre ? :P
  • Vaxi
    #2664
    Liter
  • Jonny87
    #2663
    publichent ffa-ba :\ hát nemtom... duelben mutatkozik meg a tudásod, de jk3ban ez már nem tudás :) 2ben, na ott tudás volt.
  • Darth Makesz
    #2662
    az "is" után: próbálhatjuk
  • Darth Makesz
    #2661
    Lehet, hogy jó vagy, de én talán még így is leverlek. Ha akrod, hétvégén ki is. Egyszer volt egy FFA szerver, 32 ember volt a Duel.1 pályán, úgy nyertem, hogy nekem 54, a másodiknak 32 pontja volt.

    U.i.: Tényleg.
  • MX Maximus
    #2659
    Human, Light Jedi. Dual sabers. Ha lehet egy kicsit nagyképű, rájöttem egy s másra. Kurva jól harcolok vele.
  • Darth Makesz
    #2658
    Kivel és milyen karddal szoktatok lenni mp-ben és sp-ben?
  • Jonny87
    #2657
    Lehet jobban kihasználják, de pl. magasabb helyekröl hajlamosak leesni, meg hát na... könnyüek nagyon :)
  • Árnyvadász
    #2656
    Elfogadom a javításokat. És köszi, azt hittem fika hegyek jönnek majd... A jobb AI talán tényleg túlzás, én ezt arra értettem amúgy, hogy a sötét Jedik mintha több trükköt is bevetnének és jobban alkalmazkodnak a terepviszonyokhoz, azaz azokat jobban kihasználják... Bár meglehet, ez is csak úgy tünt:) Thx mégegyszer..
  • Jonny87
    #2655
    Nah végre 1 normális, igényes hozzászólás, még fogom dícsérni :)

    Tehát teccik a véleményed, meg az igényes leírás, csak hát mivel én én vagyok, ezért 1-2 dolog, amiben nem értünk egyet, belekötök.

    1. "Sokkal több mozgáskombináció és változatosabb harc, ahogy az a nagykönyvben meg van írva" <-- ez azért nem így van, mert 1részt a különbözö botok közti különbség azért nem akkora, csak 1-2 kombo. A 2ben jóval több kombo volt, csak ott nem voltak leírva, így úgy tünhet, ebben több van. Elárulom : NEM.

    2. "Kétféle befejezésmód, gonoszként is vigyoroghatunk a The End feliratra" <--- Az ötlet télleg nagyon jo, ez igaz, de a megvalósítás... Hát... 1 pályán veszed észre a döntésed súlyát + a föellenségnél + az end muvinál. Ez 1 ilyen jo ötlet kidolgzásának édes kevés.

    3. "Jobb AI, EAX 2.0" <--- Jobb AI ? HOL ? :) Eax ok, 1 pont a készitöknek.

    4. "Még mindig profi pályatervezés" <--- ez miért elöny ? :)

    Másba nem tudok belekötni, de ezekbe muszály volt. Még1szer grat az íráshoz, nekem teccett nagyon, végre nem sírás, hogy nem találom a fénykardot, meg az 1es gombot. :)
  • Árnyvadász
    #2654
    Star Wars: Jedi Acedmy (Jedi Knight 3)

    A legelső mondat legyen ez: Még nem játszottam végig a játékot, de amit eddig átéltem azt szeretném leírni, mert egy már majdnem végleges kép kezd kialakulni róla. Tőmondatban csak annyit: Menjünk vissza az időben bő másfél évet és álljunk meg picit a Jedi Knight (továbbiakban: JK2) programnál.

    2001-2002 jelentős szerepet töltött be az FPS-ek korszakában. Ugyanis 3 program érkezett menetrendszerűen ami nem csak akkor, hanem mai napig etalon. És ez ritkaságszámban megy a PC-s játékiparban. Előszőr betoppant a Wolfenstein újrafeldolgozott része. Ámulatbaejtően izgalmas volt. Mikor már mindenki azt hitte, hogy ezt az érzést szinte lehetetlen felülbírálni, megjött az év elején a MOH:AA. Ez a program a mai napig a legjobb FPS, amit valaha is ember készített. Egyszerűen elképzelni sem lehetett jobbat, mikor megérkezett a JK2 és akár hisszük, akár nem ez egy hajszányival még a MOHAA-nál is jobban sikeredett. Mit is akarok ezzel mondani? Csak azt, hogy akkoriban a JK2 egy lapon volt minden idők legjobb FPS-ével. Azt hiszem ezt nem kell ecsetelni, hogy mekkora siker ez. Hála mi játékosok vettük ki a siker nagy részét a programból anno.

    És most repüljünk „vissza” a mába! Itt van egy újabb párosítás, mintha a történelem ismételné önmagát: JK3 és a Call of Duty. Na most már kiderült miért hoztam fel az előbb az elődők összehasonlítását. Mert ugye az ember azt várná, hogy akkor a mostani versenyzők között is ilyen összhang lesz. Nos elárulom: Szó sincsen róla!

    Az igaz, hogy a Call of Duty (továbbiakban: COD) demójához volt csak eddig szerencsém, de nem tévednék nagyot, akkor ha azt mondanám a teljes hozza majd a demó tökéletes atmoszféráját. A COD-ban mindösze 10 méter megtétele után konstatáljuk magunkban: Minden idők legjobb FPS-e a MOH:AA sehol sincsen. E mondat után bármit is felesleges leírni. A JK3-ról pedig alant fogok írni, többek közt úgy, hogy egy kicsit rendhagyó módón Bad Sector (Gamestar cikkíró) véleményezésére többször is kitérek, ugyanis ő 93%-ra értékelte a programot a lapban. A rendhagyót arra értem, hogy én két százalékos értékkel fogom jellemezni a programot, ugyanis ez írja le pontosan mit is rejt magában az Academy kiegészítés.

    Kezdetek:

    Mi sem egyszerűbb, mint újra kihozni egy jól bevált receptet melynek azért neve és sikere is van. Az én meglátásom szerint a JK3-at a Raven közel sem akarta teljes játékká avanzsálni, hanem egy ingyenes MOD-ként a régi JK2 újraértékesítését megcélozva akarta ingyen a rajongótábor elé vetni. Akik kapva az alkalmon végigtolhatnak némi plussz pályákat és telt vigyorral az arcukon örömmámorban törnek ki, hogy foglalkoznak velük. A JK3 egyértelműen nem születik meg, ha nem „kérik” a Star Wars rajongók! A nagy nyomásra viszont a Raven lépett és elkezdte csinálgatni, amolyan MOD szerű hozzáálással a pályákat némi küldetésrendszerrel megspékelve- Na ha ez így jön ki, akkor még ingyen is szégyen, de szerencsére a fejlesztők vették a fáradságot és végül is teljesen új részt farigcsáltak egy alaposan lerágott témáról, nembeszélve a Team Arena agyonjáratott motorjának túrbózásáról.

    A profizmus azonban itt ütközik ki. Mert a Ravennek bejöttek a számításai. Szemtelenül és pimaszul gyenge kezdés után a JK2 hangulatát idéző, néha jelentősen túllépő szó szerint csak magyarosítva: Sztár programot hoztak össze. És bizony a java nekem csak most következik, tehát egyértelműen azt tudom mondani, hogy bizton jobb lesz, mint a JK2 és jogosan érdemli ki azt az egyel jobb százalékot amit anno a JK2 kapott, azaz 92-ről most 93%-ra léptünk.

    És itt szeretnék belekötni abba, ami Bad Sector 93%-át érinti. Ugyanis a program második fele ennyi, de az első az jószerivel 40%-60%-os vérszegény FPS óvoda! Igen, jól olvassa aki figyelmes: FPS-óvoda.

    Mit nyújt a program? Űrhajóval érkeznénk meg társainkkal egyetemben, az Akadémiára, Luke Skywalker és Kyle Katarn (JK2-t vele toltuk végig) mesteremberekhez, ám természetesen az űrhajót találat éri és a párás dzsungelben landolunk, majd első feladatként megkapjuk az Akadémia megtalálását. Itt óhatatlanul is szembesülni fogunk az első sokkal, ugyanis a Team Arena motor rettentően gyenge megvalósítása kissé kiábrándítóan hat. Viszont, hogy ne ezen tépelődjünk kapunk egy társat magunk mellé, aki szintén az űrhajón utazott és ifjonc zöldfülüként el kell játszanunk a guide szerepét mellette. Azaz segítséget kell nyújtani neki, mert úton útfélen akadályokba ütközik szegény fiatal barátunk. Nálunk van lézerkard, nála semmi, így már a játék első lépéseiben elsajátíthatunk egy-két Jedi mozdulatot nem túl kellemes „üvöltő” helybéli állatformákon. Néhány jól sikerült vágás, ütés, pofozkodás után elérünk az Akadémiához, ám ott gonosz tervet szövögető furcsa idegenek az épület energiáját szívják egy jogar szerű fegyverbe, amint eme ténykedésüket kifigyelve elgondolkodnánk már jön is egy nagy adag flash és csak arra ébredünk (ébresztenek fel), hogy Kyle, Luke és jónéhány tanítvány legyeskedik körülöttünk érdeklődve mi is történt.

    Ez a fősztori alapját képező kezdőlöket, de mivel jómagunk ifjú titánként, nullához erősen közelítő Jedi tudással érkeztünk, előszőr nem vethetjük magunkat rá a főszál kibogozásához, marad hát a jól megszokott kiképzés és majdan a szabadon választható első 5 küldetéscsoport. A főszál kiderítésével Kyle vagy Luke foglalatoskodik. Egyenlőre.

    Ez idáig rendben is van, remek ötlet a szabadon választható küldetéscsomag, amiből ráadásúl egyet akár ki is hagyhatunk. Az azonban már egyáltalán nincsen rendben, hogy maga a kiképzés és az első öt küldetés (ez a bizonyítás és Jedivé érés útja) valami egetverően unalmas és puritán kivitelezésű, szóba sem jön a nagybetűs JK2 hangulat érzete. Én a készítők helyett azt a megoldást választottam volna, hogy egy nagyon jól megkomponált tréningben minden képességünket szó szerint megtanulva kikerüljünk az Akadémiáról és hadd szóljon címmel belevetjük magunkat a tömény akcióba, mint újdonsült Jedilovagok. Raven másképpen gondolta és ez azért a sokat tapasztalt játékosokat akár uninstallra is vezérelheti, mivel senkinek nincsen kedve egy ilyen elnyújtott, kissé frusztálóan ható és ennyire primitív feladatokkal bíbelődni. Azonban ha kitartás többek között nekünk is erényünk, a Jediknek pedig igencsak, akkor eljő a kánaán, ugyanis a további 5 küldetés már újszerű és egészen pofás megoldásokkal rukkol elő, bár ez a szint még mindig csak kullog a JK2 után. De már alakul a dolog.

    Miután ezzel is végeztünk még azért nem vagyunk erőnk teljében, ám itt már bekapcsolódhatunk a főszál kibigozásába, előszőr természetesen Kyle oldalán, majd idővel egyedül és mondhatom a program mintha 360 fokot fordult volna: Isteni lesz! Itt már jogos a 93% és én ennek a résznek még az elején vagyok, tehát később itt tejben vajban leszek fürösztve az egyszer biztos.

    A Grafika mintha újrateremtődőtt volna, a hangulat leveri a JK2-t, végre jönnek a sötét Jedik és egyre több speckó mozdulatot használhatunk, végeredményképp: Ténylegesen az új résszel játszunk ez az Academy. Kár, hogy erre ennyit várni kellett.

    A Team Arena motor utolsó bitjei is izzadnak, de a látvány önmagáért beszél, miközben az első pályák az 1997-es múltat idézik. Azért ez durván is ördögi kontraszt, de a Raven a szememben ettől csak nőtt. Érdekes ez a program, mint a vegyesfelvágott, mert összeségében nézve nem pontozható egyértelműen. Nem mondhatom azt rá, hogy a szörnyű kezdet miatt 70%, mert az a rész nem szerves része a sztorinak, így külön kell értékelni az első tanuló részt és a másodikat ami maga a Jedi Academy amire vártunk. Én nem vagyok jelenleg Jedi és ami rám vár még a játékban az az ami miatt megnyalom majd mind a tíz újjamat. Újabb képességek, többfajta kard, újabb mozdulatok és teljes Jedi erő arzenál. Plussz a hihetetlenül jó és izgalmas pályák, melyek ömlesztve vannak felnyársolandó, hitüket sötét erőbe vetett polgárokkal, kik maguk is fénykarddal szaladgálnak, no persze vesztükre.

    Tehát a Call of Duty kontra JK3 most nem az mint elődjei kontrája volt. A COD begyaláz mindent, műfajában elviszi az ilyen nincsen címet és az év egyik legimpresszívebb, legjobb FPS-e, míg a JK3 emelett labdába sem rúg, kivéve a második felét a programnak, de az is eltörpül a COD nagysága mellett. Ettől függetlenül egy mentett állással feltétlenül érdemes kipróbálni, mert egetverően jó amikor az ember fénykarddal balerinákat megszégyenítve szedi szét áldozatait, akiknek leesni keze sem rest.

    Ami plussz az előző részhez késest:

    Sokkal több mozgáskombináció és változatosabb harc, ahogy az a nagykönyvben meg van írva
    Új képességek, amik jól beleilleszkednek a világba, játékba és gyakran alkalmazzuk is őket
    Sokkal jobb grafikai összkép, hatalmas bár eléggé gépigényes pályákkal
    Jobb sztori (már most is)
    Magunk által kialakított Jedi
    Kétféle befejezésmód, gonoszként is vigyoroghatunk a The End feliratra
    Jobb AI, EAX 2.0
    Sokoldalúbb pályák (Homokfútós száguldás etalon!)
    Még mindig profi pályatervezés

    Ami mínusz az előző részhez képest:

    Gusztustalan tréning megvalósítás
    Borzalmas kezdő küldetések a fiatal Jedi számára
    Puritán, idejétmúlt és gyenge grafika, szintén a játék első felében
    Unalmasabbnál, unalmasabb sallang küldetések
    Nagyon nagy gépigény, lassú betöltések, néha bamba, gyenge ellenfelek


    Azt hiszem most egy kicsit összetettebb kép alakult ki abban aki végignyálazta a leírásomat, bár kétségtelen nem mentem bele a program részeleteinek kivesézésébe, de csak azért nem, mert ezt mindenki megéli saját maga és ebben rendkívüli ez a program, bátran gyárthatják a következő bőrt majdan róla, na de csak is DOOM3 motorral, mert akkor aza bizonyos százelékmutató rendkivülien a 100% közelében tanyázna. Erre persze esély nulla, mivel a Raven Quake4-ezik, de hátha valaki megejti és nagyban remélem, hogy nem Unreal motort tolnak alá, mert akkor a Lucasarts veheti a sátorfáját. Pedig a Republic Commando is ezt a motort fogja használni. Csak be ne bukja. Remény fiaim! Na az hal meg utoljára ….