5868
Jedi Knight 3
  • KILLER2
    #4228
    Nem akartam, kötekedni. Amúgy mázlid van, hogy beindult ez a hely, mert ez is teljesen kihalt volt. Amúgy én pont csak a KOTOR 1en játszottam.
  • Dexantreal
    #4227
    Szal csak annyi lenne a problémám, hogy elakadtam a Peragus vagy milyen nevű küldikében. Megjavítottam droidokkal a hajót, elvonszoltam magam egy álomásra, ott karim meggyógyult, scatlakozott hozzá egy Kreia tanácsos, meg vmi Han Solo féle fazon, Atton névvel... ide-oda mentem, javítottam, harcoltam, dokkolt egy hajó, amin full megpurcant mindenki, pár ilyen árnyék harcos féleség próbált keménykedni velem, de haza vágtam őket és most nemtom hogyan tovább :S....személyzeti résznél mennék tovább, de a blast door le van zárva, máshol meg nem látok tovább menési lehetőséget.
  • Dexantreal
    #4226
    lsd : #4225
  • Dexantreal
    #4225
    Mert az eléggé kihalt kötekedős barátom.
  • KILLER2
    #4224
    Van KOTOR topic is.
  • Muki100
    #4223
    akkor miért ide írsz?
  • Dexantreal
    #4222
    Valaki játszott kotOR-al? Mert kéne egy kis segítség... Jobban mondva kotOR 2.
  • Monoton
    #4221
    végre megoldodott minden problem, eddig .-.
  • Monoton
    #4220
    megvan

    viszont olyan problémáém van hogy sötét van a pályán pedig van fény berakva :(

    nagyobbítom akkoris sötétség
  • Monoton
    #4219
    ha már egy brusht letettem hogy jelölöm ki?
  • Monoton
    #4218
    áhh a nyilak ok
    thx
  • KILLER2
    #4217
    A 3D nézetben nyomj egy bal klikket és akkor tudsz vele nézekődni, a nyilakkal pedig mozogni.
  • KILLER2
    #4216
    Ha érdekel valakit a pálya, amit csinálok, az itt láthat róla képeket.
  • Monoton
    #4215
    liftet nemhiszem hogy csinálok :DDD

    ajtot majd meglesem
    viszont az érdekelne hogy a 3d nézetet hogy lehet forgatni?
  • KILLER2
    #4214
    Akkor jó. Lifttel próbálkoztál már? Ja és csak hogy tudd, ha ajtót úgy csinálod, hogy oldalra nyílik, akkor figyelj arra, hogy amikor beírod, hogy milyen fogban nyíljon, azt úgy vedd, hogy nem az ajtó állásához képest, hanem ahogy a program tervezőablakán áll, ahoz a szöghöz képest. Nem tudom mennyire lehetett érteni.
  • Monoton
    #4213
    kiprobáltam :D

  • KILLER2
    #4212
    Azé nem olyan buli, amikor már egy több épületes szobát csinálsz liftekkel, kapcsolós ajtókkal meg mindenfélével. Amúgy a játékban is kipróbáltad? Nagyon figyelj, hogy sehol ne legyen rés a pályán, hogy megfelelő világítás legyen és persze a játékos indulópontjára.
  • Monoton
    #4211
    :DDDDD csináltam egy szobát :P

    asszem készítek egy teljes map ot
  • KILLER2
    #4210
    Pályát GTK Radianttal csinálom. Itt egy jó tutorial oldal, ha érdekel: mapdesign
    Ha a skin alatt a textúrákat érted, akkor kibontod a karakter .pk3 fájlját (pl WinRarral, PakScape-el) és megkeresed benne a képeket amiket a játék a karakterre tesz és egyszerűen csak átrajzolod őket. HA modellre gondolsz, akkor 3ds max, milkshape... de az már bonyolult.
  • Monoton
    #4209
    #4174????
  • Dexantreal
    #4208
  • Muki100
    #4207
    egy túl népszerű admin, mások szerint játékmenet mod.
  • roblee
    #4206
    Megkérdezhetem mi az a JA+?
  • Monoton
    #4205
    teitt? D:
  • KILLER2
    #4204
    Ha feltűnt már írtam IPt.
    Ja tényleg. Mindenképpen tegyétek fel a JA+-t.
  • Koon JM
    #4203
    Nah, régen nem írtam! Szóval, ...jah, az AsE jó, én csak használtam, én sima JA+-t használok! De majd, ha nagyon nem megy, adok IP-t! ÉS külömben Üdv a {JS} rendjében!
  • KILLER2
    #4202
    Hát ha nem megy akkor használj ASE-t (The All-Seeing Eye), én is azt használom.
  • roblee
    #4201
    jedicouncilgcx is megvan.
  • roblee
    #4200
    Az megvan. Ezután mi a teendő?
  • KILLER2
    #4199
    Patch. Minenképpen kell az 1.1es patch.
  • roblee
    #4198
    Hali!
    Most tettem fel a gammát, mert érdekel ez a JS Akadémia, de nem eredeti a játék és mp-ben nem talál egyetlen egy servert sem. Szóval mi a megoldás?
    Köszi!
  • RiM
    #4197
    www.xfire.com ?:D
  • Dexantreal
    #4196
    Néha összeveszek vele....de amúgy együtt megyünk bulizni, sörözni, bankot rabolni....

    neked meg a kötekedés a hű társad? Csak mer: #4195 és #4182... nem épp barátságos hangnemben íródtak szerintem.
  • Muki100
    #4195
    google a barátod?
  • Dexantreal
    #4194
    Ha adsz ikszfájör linket, mer nem boldogulok a sima játékban a szerver listával.
  • Monoton
    #4193
    21.30 kor egy harc? :)

  • Dexantreal
    #4192
    Igen, az érdekelt és thanks!
  • KILLER2
    #4191
    Ha a JS IPje érdekel, akkor itt van: 87.229.7.53:29090
  • Dexantreal
    #4190
    Adjál pls már IP-t.... nem találom még mindig.
  • KILLER2
    #4189
    Majd hétvégén nézd, szeritnem akkor lesznek.