5868
Jedi Knight 3
  • Calver
    #4268
    hja. sztem össz egy bind parancs kéne az egészhez, de nem tudom mit kéne mihez hozzárendelni, a /bind MOUSE2 kick nem éppen azt eredményezi amire gondoltam.
    btw, mi a fenéért tápolták így szét staff-ot? ha nincs magas szinten az erő (jedi knight/master) akkor az ember gyak nem tud saber throwra rakni, ellenben a rugás staff-nél akkor is ott van, és iszonyat hatásos...
  • Dexantreal
    #4267
    Duplánál nem lehet tutti, a kétkezesnél igen... egykezes... hááát... szerintem... talán. Mert semeddig se tartana a valóságban rúgni egyet az embernek egykezes fénykarddal...
  • KILLER2
    #4266
    Akkor te a staffos rugásra vagy kíváncsi. Egykezesnél szeritnem nem igazán lehet.
  • Calver
    #4265
    na akkor nekiugrok újra. ha kétpengéjű fénykardod van (a.k.a. Saberstaff) akkor alternatív támadásként a fénykasza hajigálása helyett rug egy mocskosnagyot a karakter, ami szépen kifekteti az ellenfeleket. arra vagyok kiváncsi, h ezt a rugdosódást vajon elő lehet-e csalni egykezes fénykaszával is?
  • Dexantreal
    #4264
    Ühümm... akkor hogyan legyen? Koonnak nincs annyi ideje.
  • KILLER2
    #4263
    Én visszavonulok, nem tanítok.
  • Dexantreal
    #4262
    Jó, majd gyere nyugodtan. Nobbokból is lesznek jó fénykaszálók, plusz én se tagadom, hogy bőven van mit még tanulnom, csak ugye sajnos Koon nem nagyon ér rá, meg Revan tanítani.
  • Crokin
    #4261
    Én megyek majd, akkor már öcsém is, plussz van 2 noob haverom akikre ráférne egy kis gyak :D
  • Dexantreal
    #4260
    Te vagy Revan? Jókor szolsz lol.... akkor te is gyűjts embereket máshol, ha tudsz, mert szar így 4-n 5-n a szerveren, kellene még ember.
  • KILLER2
    #4259
    Ja bocs, te nem is tudod ki vagyok. Én vagyok Revan :D Hát igen, én is melléüthetek. ;)
  • Dexantreal
    #4258
    "rakozásért"... micsodáért grat?. Hmmm... lehet, hogy Classik-ot, mindegy, kinek, hogy esik jól.

    Öhh... de miért is örülsz? Klántag vagy? :S Csak azért kérdem, mert JS-be nem nagyon láttam eddig Killer2 nevű embert.
  • KILLER2
    #4257
    Elolvastam a hozzászólásod és faszául nem értem, hogy mit akarsz.
  • KILLER2
    #4256
    Nem baj, örülök, hogy próbálsz társaságot hozni. Ja és grat a rakozásért Classik-t nem inkább Classik-ot?
  • Dexantreal
    #4255
    JS Akadémia Classik-t sry... és, ha IP rosszul lenne írva, szóljatok.
  • Dexantreal
    #4254
    Passz... de, ha gondolod, gyere a JS szerverre majd.

    87.229.7.53.29090

    JS Akadémia klán honlap - a custom mapok miatt

    Ugyanis az alap map, ami szokott lenni, az a klán hivatalos pályája. Szedd le a JS Akadémia Classick-t mindenképp, de, ha gondolod, az összeset. Gondolom tudod hova kell másolni.

    Csak azért írom, mert mindig olyan kevesen vagyunk a szerveren. Szinte csak JS tagok és így nem jó. Szívesen látnék pár idegen arcot, plusz innen sg-ről is embereket. Úgyhogy, ha gondoljátok Calver, meg Balumann, akkor gyertek majd fel néha. Szívesen látunk és jó társaság is szerintem a klán összes tagja.

    Remélem Koon, vagy más ezért nem szedi le a fejem.
  • Calver
    #4253
    emberek! tud vki valami technikát amivel be lehet állítani h multiban fényfütykös hajigálása helyett rugjon a kari, egykezes ill dupla karddal is? iszonyat táp és minden egyensúlyt mellőző cucc ez a duplapengéjű fénykardnál, de én egykezessel is használnám csak még nem jöttem rá a trükkjére...
  • KILLER2
    #4252
    Hát igen, ez az a játék, amihez ritka a működő crack. Én eddig 1et találtam, ami jó volt, de asszem az sem a multihoz.
  • Balumann
    #4251
    már közben eszembe jutott, hogy az is elég, ha a rendes cd1 képfájlját bemountolom :| (nem az eredeti lemezt kéri, hanem csak simán a disk 1-et). Egyébként én tudom honnan lehet leszedni :)
    De most nekem újra kell telepítenem a játékot majd, mert mostmár elszartam a cracket. (egyébként 1.01 -es cracket tettem fel, és nem jó :P, úgyhogy csak a mini image vagy rendes image/lemez jó!
  • KILLER2
    #4250
    Mini Image? Vagy 1.1es crack, de az előbbi jobb, de ne kérdezd, hogy honnan tudod leszedni, mert én sem tudom, de Google a barátod.
  • Balumann
    #4249
    Visszaolvastam, pontosabban keresővel megtaláltam. Nem szabadott volna crackelni ezek szerint... csak az nélkül meg kéri a cd 1-et :S
  • Balumann
    #4248
    Helo all!
    Most felraktam újra a játékot én is. Felraktam az 1.01 -es patchet, majd a JA+ -t, aztán crackeltem.
    És az a probléma, hogy betudok lépni a szerverekre, de így 20 másodperc után kidob a szerverről valamilyen hibával, valami end message. Kb. 5 szerveren próbáltam többször is belépni. Régebben sokat játszottam ezzel a játékkal, ilyen hibával nem találkoztam sose :S Tudja valaki mi lehet a probléma?
  • Dexantreal
    #4247
    Szedd le innen. Tutti nem crc hibás, én is innen kaptam le... csak ftp-ről, mert odlalon nem leltem, de utólag azt is megtaláltam.

    De megint elakadtam vazz, ilyen nincs... egy ajtó le van zárva és az alsó platfrmon tudom megjavítani, vagy mi, de gőzöm sincs, hogy merre lehet.... szóval jó sokat gyalogolhatok majd megint...
  • Monoton
    #4246
    énmeg telepitem fel erre CRC hiba :((((((((
  • Dexantreal
    #4245
    Sikerült közben tovább jutnom minden segítség nélkül!
  • Dexantreal
    #4244
    Szünetben mindenképp jövök és remélem jó csaták lesznek. De most is felnézegetek... pályaavatóra kíváncsi leszek. Amúgy meg sry, csak nem figyeltem, hogy már írtad.
  • KILLER2
    #4243
    Nem csak te, én is.
  • Dexantreal
    #4242
    Délig szoktam aludni hétvégén.
  • KILLER2
    #4241
    Emlékszem. Ha jól emlékszem aztán jól kibasztak minket a szerverről, mert TFFA-ztak.
  • Monoton
    #4240
    tuti hogy mimár dueleztünk :D

    csak akkor még simán Revan voltál

    msn re is fel vagy nálam véve már régota :DD
  • KILLER2
    #4239
    Nem tudom mennyire kihalt, én rég játszottam. Amikor még játszottam forgalmasabb volt. Szerintem majd szünetben gyere, akkor biztosan többen leszünk és valamikor szilveszer környékén pályaavatót tervezek.
    Párszore leírtam már, hogy én mostanában nem játszok, mivel pályát csinálok. neten {JS} Revan SM néven találhatsz meg, amit szintén írtam már párszor.
  • Monoton
    #4238
    én ma is voltam, reggel :D
  • Dexantreal
    #4237
    Jahh akkor lol és sry, félre értettem a hsz-t. Mellesleg ez a JS szerver Killer 2 mindig ennyire kihalt? Mert kezdem azt hinni, hogy véletlen volt ott tegnap pár ember... ok, egy nap alapján ne ítéljek. Nem is ítélek, csak egy érzés ez. Jah és te is játszol multit JA-nél? Ha igen, milyen néven? Mert játszhatnánk.
  • KILLER2
    #4236
    Szerintem a KOTOR letöltésére gondolt.
  • Dexantreal
    #4235
    Mivan ezekkel? mininova-n végigjátszás? Max angolul lenne szerintem...
  • Monoton
    #4234
    mininova, btjunkie?
  • KILLER2
    #4233
    Sajna én ebben nem tudok segíteni.
  • Dexantreal
    #4232
    Ok, csak szerintem már nem lehet letölteni sehonnan :S. Amúgy beírtam kotOR topikban is elakadásom, de még semmi. Meg majd én is próbálkozok azért a játékban.
  • KILLER2
    #4231
    Arra 100%os a magyarosítás. Mennyire más? Hát azt nem nagyon tudom, mivel a 2őn még nem játszottam, de képek alapján eléggé hasonló az irányítás meg minden.
  • Dexantreal
    #4230
    Te nem is kötekedtél, de Muki100 szerintem eléggé olyan stílusú... én azért megpróbáltam a kotOR2-t félig meddig magyarul és angyobb részt angolul... meg picit értek is angolul, szal nagyjából elboldogulok, csak itt elakadtam. kotOR1 mennyire más és mekkora a mérete, meg a magyarosítás 100%? Ha igen, akkor lehet, hogy letöltöm azt is.
  • Monoton
    #4229
    énis :D

    vajon miért?

    mert nincs magyaritas :D