5868
Jedi Knight 3
  • Monoton
    #4188
    felmennék serveretekre csakhogy üres :)
  • Dexantreal
    #4187
    Jahh, jó, sry.
  • Monoton
    #4186
    én azt mondtam hogy warezzal is megy :)
  • Dexantreal
    #4185
    Ok, csak még mindig nem leltem a szervert... lehet, hogy mégis csak kell az ikszfájör. Plusz, ugye ott van az a kérdés, amit azt hiszem Monoton tett fel: eredeti játék szükségeltetik, vagy jó a warez is? Nézegettem az oldalatokat egyébként és tetszik, jól ki van gondolva az egész.
  • KILLER2
    #4184
    Nyugodtan jelentkezz kezdőként, mert ez eredetileg egy akadémia, azaz megtanít játszani. Írd a fórumba, hogy abszolút kezdő vagy és segíteni fognak.
  • Dexantreal
    #4183
    Jólvanna :P... kezdő vagyok még.
  • Muki100
    #4182
    az összes trükk le van írva a játék menüjében..
  • roblee
    #4181
    Komolyan bárki jentkezhet hozzátok? Eredeti vagy kalóz JA kell hozzá? Mert nekem csak az utóbbi van. De nagyon szívesen csatlakoznék, akkor hosszú idő után újra fent lesz a gamma a gépemen.
    Segíts, Killer és hétvégén beállok hozzátok.
  • roblee
    #4180
    Hali!
    Elég sok magyar nyelvű SW könyvem van. Már nagyon nehéz ezeket megszerezni, antikváriumokat érdemes megnézni, ill a www.antikvarium.hu oldalon rengeteg van, de ha nincs ratáron, akkor várnod kell, amíg vki egytől meg akar szabadulni. Én kb 4 évet vártam az eredeti 'Az utolsó parancs' c. könyvre. Ha angolnyelvű kell, abban már jobban tudok segíteni: www.inyk.hu - ők angliából hozzák, csak szólj nekik. Pesten van a könyvesboltjuk.
  • Dexantreal
    #4179
    [JS] Gaming zone a szerver neve? :S Ha igen, akkor megtaláltam, de zárva van.
  • Dexantreal
    #4178
    Monoton, sry, hogy msn-n nem válaszoltam, csakhát CoD2-tem.
  • Dexantreal
    #4177
    Ok, thanks! Először megszeretném találni a szervereteket, aztán rájönni egy-két trükre, pl dupla kardot hogyan lehet körbe reptetni magam körül, meg ilyesmi és csak aztán jelentkeznék, ha már bele jöttem.
  • KILLER2
    #4176
    Fórumba jelezd, hogy tag akarsz lenni, vagy egyszerűen csak menj fel és szólj valakinek. Ja tényleg: a neten a nevem: {JS} Revan SM
  • Monoton
    #4175
    az oldalatokon a tagfelvétel menüben vanegy hiba
  • Monoton
    #4174
    pályát mivel csinálsz?

    és skineket mivel lehet?

  • Monoton
    #4173
    én ismerem Revan t :D

    vagyis megvan azmsn cime :P
  • KILLER2
    #4172
    Asszem talán pont most van. Lehet, hogy majd felmegyek amikor te is. Ha fel akasz jönni, akkor szedd le lehetőleg az összes dolgot, ami a weboldalon van, mert egyedi pályánk van.
  • Monoton
    #4171
    nálatok van felvétel? :DDD

    lehet jelentkezek :D

    régebben -=SS=-voltam :P
  • KILLER2
    #4170
    Bocs, én mondtam rosszat. Amikor szerverre belépsz, akkor kell a proilba menni és ott van erő ikon. A szerverünk neve {JS} Akadémia. Weboldala ez. Engem mostanában nem fogsz látni, mivel pályát csinálok a szervernek. Keresd meg Koobt, ha tag szeretnél lenni, mert ő a másik tulajdonos.
  • Monoton
    #4169
    ahogy gondolod
  • Dexantreal
    #4168
    Ja, azt ki, de még akkor sincs kedvem ikszfájört letölteni.
  • Monoton
    #4167
    de kiirja a server nevet :DDD
  • Dexantreal
    #4166
    Ehh, de eddig nem tettem fel, most meg minek? Meg aztán akkor se írja ki, hogy Killer 2 szervere, ide gyere Dexantreal.... és ééén akkor se találom a menübe profilnál az erő beállítááást... csak karakter generálás és fénykard választás van :S.
  • Monoton
    #4165
    használd az Xfire nevű kis progiz :D

    listázza neked a magyar servereket :P
  • Dexantreal
    #4164
    Ok, de akkkor adjál szerver IP-t pls és akkor majd jövök a szerveretekre....profile-ban meg még nem leltem erő beállítást :S, csak karakter létrehozást.
  • KILLER2
    #4163
    #4157
  • Dexantreal
    #4162
    Jó, csak a multi még ismeretlen a számomra.... fel mentem pl egy erő párbaj szerverre és pont elosztásnál volt 41... mondom sötét oldal és akartam fojtogatást tunningolni, meg ilyesmit, de nem engedett ugráson kívűl meg nemtom min kívűl semmit se :S. A szerver blokkolta a többit, vgay mi? Meg belehet szerveren kívűl állítani az erőket?
  • Muki100
    #4161
    szerintem nem tart sokáig átnézni a beállításaidat...
  • KILLER2
    #4160
    alapban asszem y a chat. De controlsban ott van az othernél.
  • KILLER2
    #4159
    Oppá. Hát ez 3x ment el.
  • Dexantreal
    #4158
    Jó, hol szoktál lenni? Mer asse tudom mi merre meddig lol... de Derxantreal néven vagyok... meg melyik a sima csevegés gomb? :S... nem találtam.
  • KILLER2
    #4157
    Nem. Multiban profile-ben kell beállítani az erőidet. Amúgy sok szerveren le van tiltva az erő mint pl a miénken is, viszont ha egy admin ad, akkor az összes maxon lesz. Szerintem azért mondták, hogy előbb single, mert abban beletanulsz a harcba. Amúgy szerintem a singleban teljesen máshogy kell harcolni, mint multiban.
  • KILLER2
    #4156
    Nem. Multiban profile-ben kell beállítani az erőidet. Amúgy sok szerveren le van tiltva az erő mint pl a miénken is, viszont ha egy admin ad, akkor az összes maxon lesz. Szerintem azért mondták, hogy előbb single, mert abban beletanulsz a harcba. Amúgy szerintem a singleban teljesen máshogy kell harcolni, mint multiban.
  • KILLER2
    #4155
    Nem. Multiban profile-ben kell beállítani az erőidet. Amúgy sok szerveren le van tiltva az erő mint pl a miénken is, viszont ha egy admin ad, akkor az összes maxon lesz. Szerintem azért mondták, hogy előbb single, mert abban beletanulsz a harcba. Amúgy szerintem a singleban teljesen máshogy kell harcolni, mint multiban.
  • Monoton
    #4154
    majd nyomulok énis :DDDD
  • Dexantreal
    #4153
    Ok, thanks! Megkeresem... egyébként a multiban majd azokkal a skilekkel indulok, amiket fejlesztettem a singleben Jadennel? Mert anno az volt a gondom, hogy midennki levert, erre közölték, hogy előbb single, aztán multi.
  • Monoton
    #4152
    egy db pecs készült hozzá ami itt sg letöltéseinél is ott van
  • Dexantreal
    #4151
    Hehh... arról én nem tehetek, hogy nfo ezt nem írja :P. Melyik a legújabb patch? :S...
  • Monoton
    #4150
    <telepiti>
  • Monoton
    #4149
    nemeredeti.D

    FELTELEPÍTEM, MEGPECCSELEM ÉS MULTIZOK :o