5868
Jedi Knight 3
  • roblee
    #4308
    Nem tudom hallottatok-e erről a mod-ról, ha nem érdemes megnézni a honlapját. Nagyon kíváncsi vagyok rá, sajnos még várni kell néhány hónapot, hogy kész legyen.
    ITT A CÍM
  • roblee
    #4307
    Ezt pontosan nem tudom megmondani. Ez attól is függ, hogy sikerül-e megtalálni a servert. Kb 21:00-tól 01:00-ig. Ez biztos, nem vagyok korán fekvő típus. ha valami nem műkszik, akkor írok ide! Üdv!
  • Dexantreal
    #4306
    Már nem emlékszem rá, hogy honnan, sry. Este, akkor felnézek szerverre... mikor leszel kb?
  • roblee
    #4305
    INNEN szedted le az ASE javítást? Egy sima TXT file az egész.
  • roblee
    #4304
    NA, ma este megpróbálok fellépni a JS serverre, meglátogatlak benneteket.
    Szóval, felteszem a pecset, majd a JA+ -t, és az Xfire-vel próbálkozom. Azt hiszem más nem kell hozzá. Remélem sikerülni fog. Akkor este!!!
  • Balumann
    #4303
    Honlapjáról töltsétek le a legújabbat, regelni ITT, de asszem a programon belül is lehet. Egyébként indításkor akármilyen verziótok is van, mindjárt updateli a legfrissebbre.
    Névnél azthiszem arra kell figyelni, hogy nemlehet nagybetü, meg ilyen különleges karakterek sem (csak angol betük, és nemlehet szóköz, vessző, jelek), és nagyon sokan használják, így nem könnyű nevet találni amit még nem használnak :D

    Ja, egyébként tényleg nem egy isten program, de akkor is jobb, mint az ASE, kényelmesebb, úgyhogy aki játszik, annak ezt ajánlom. Eleinte én sem kedveltem a szerver böngészőjét, de pár használat után meglehet szokni. (lehet, hogy én sem váltottam volna, ha tudtam volna, hogy az Ase is működik, csak patchelni kell valami fixerrel, de mostmár nem váltanák vissza!)
    Nem is a mikrofon, meg a chat miatt jó, hanem főképp azért, mert gyorsabb, sokkal több játékhoz jó, és egyszerű partner keresője van, könnyű átlátni hogy melyik partner mivel játszik, és melyik szerveren van.
  • Dexantreal
    #4302
    Baul=Balu.
  • roblee
    #4301
    Engem is érdekelne az XFire. Melyik verziót érdemes használni ill. hogy kell regisztrálni.
  • Dexantreal
    #4300
    Én már kiakartam próbálni, de valamiért nem engedett regelni :S. Lehet, hogy régi verzió volt, vagy fene se tudja, nem mozgokt otthon XFire-ben... még.

    Hmm, ha annyira sztárolod ezt Baul, akkor majd dobj meg azzal a verzióval msn pls, ami neked van és, akkor remélhetőleg sikerülni is fog a regelésem.
  • Dexantreal
    #4299
    Ettől még nem buták. Egyébként ASE is sok mindent tud: ott is fellehet venni partnereket, csevegni meg minek? Bermész a játékba és ott csevegsz, mikrofon meg ugye akine kvan, az használja az olyan játékban, ahol engedett, ahol belett építve. Vannak olyan szerverek lsd: CoD2, szóval nem kell nagy dobra verni az XFire-t, ám mivel késöbb lett kitalálva - ha késöbb -, mint az ASE, ezért alapból jobb, mert itt már jobban oda figyeltek az elkészítésénl és beletették azokat a funkciókat is, amik még ASE-ban nem voltak. Ettő lfüggetlenül azt mondom ASE se nem rosszabb, se nem jobb XFire-nél, mindkettő tudja a maga dolgát és ez a dolog ugyanaz, közös tehát egyszintű. Egyikben picit több van, mint a másikban, de attól még ugyanolyanok.
  • KILLER2
    #4298
    Lehet, hogy majd kipróbálom ezt az X-fire-t.
  • Balumann
    #4297
    De most ti melyik szerveren játszotok, mert már többször is kerestelek tegnap, de sehol se vagytok :S Egy másik szerveren játszottam végül
  • Balumann
    #4296
    Meg megjegyzi melyik szervereken játszottál előtte, meg más partnereknél is kiírja, hogy ki melyik szerveren, meliyk játékkal, mikor játszott.
  • Balumann
    #4295
    mert buták :)
    X-fire -nek nagyon sok előnye van pedig. Ugyan úgy kiírja a magyar szervereket zászlóval, mindjrát a legelejére és bele is lehet nézni, hogy kik vannak benne, de mégis gyorsabban lekéri a szervereket, gyorsabban frissíti, másrészt felvehetsz ott is akármennyi partnert, és látják ha fennvagy, tudnak írni, mikrofonos csevegést indítani, és azt is látják, hogy melyik szerveren játszol melyik játékban. Azt is írja, ha single-be játszol valamivel. Ja, és sokkal több játékot ismer mint az ASE!
    Frissítéseket automatikusan letudja szedni minden játékhoz, ellenőriz mindent ami a gépen van! (és a legújabbat, vagy ha 2 kell akkor úgy is leszedi! Szóval jobb, érdemes váltani!
  • KILLER2
    #4294
    Mert nem ismerem. Nekem először az ASE-t ajánlották, letöltöttem, használtam. Nekem bevállt, ezért nem is kerestem másikat. Nálam egyetlen funkciója, hogy megnézzem vele, hogy hányan vannak a szerverünkön, kik, meg persze, hogy felmenjek rá. Felvettem a kedvencekhez é innen egy gombnyomás az egész. Nem hinném h,ogy ebben jobb lenne az xfire, mert ezt csak így lehet.
  • Dexantreal
    #4293
    ASE rulz.
  • halofilter
    #4292
    Miért nem Xfire-t használtok???
  • Dexantreal
    #4291
    Thanks! A duel dolgot... majd valamikor felmegyek szerverre, úgyse voltam mostanában. Neked meg sok sikert mindenhez és majd gyere a szerverre, amikor tudsz és kedved van.
  • roblee
    #4290
    OK! Köszi a választ, ez alapján már sikerülni fog. De sajnos csak egy 7 múlva tudunk találkozni. Addig is mindent jót és sok duel-t!
  • KILLER2
    #4289
    Nekem a 2.3as japlus van és úgy tudom a szerveren is. Kell a multihoz a patch emg a JA+ és mint kereső az ASE. Állítsd be benne az internetsebességed meg a játék indítófájlját és ok. Utána katt a bal oldalon a Jedi Academy-re, a lenyíló lehetőségekből meg az FFA-ra (ezt gondolom tudod). Elvileg látnod kell a szervereket. Ha nem látsz semit, akkor annak az lehet ez oka, hogy a tűzfal blokkolja. Ne állíts be az ASE-be semmi szűrőt, csak simán a FFA-t, már úgy sincs túl sok szerver.
  • roblee
    #4288
    Annak nagyon örülnék! Sajnos csak jövő hétvégén leszek otthon, akkor mindenképpen megpróbálom újra a multit. Szóval, miután felrakom a patch-t. A JA+ módot megtaláltam, de nem tudom, hogy van-e neki másik verziója, vagyis melyik verziószámut kell használni. Aztán már csak az ASE kell és az oldalatokról valamelyik map, ha jól tudom. Javíts ki, ha nem jól írtam valamit!
    De mindenképpen akarok veletek találkozni a JS-en, Reavn és Dexantreal, ja és persze a többiekkel is!!!
  • KILLER2
    #4287
    ASEhez nem kell semmi. Beállítod a netet meg a játékot azt kész. Nem kell semmi szűrő, össz-vissz annyi, hogy FFA legyen azt ok. fél perc alatt meg lehet találni a JS-t.
  • Dexantreal
    #4286
    Gőzöm sincs honnan szedtem le már a filtert :S, ha érdekel, keress rá a google-n, bár JA-nál így se lát egy magyar szervert se, szóval nem sok értelme van.
  • Calver
    #4285
    nekem müködik rendesen ASE, bár igaz csak az összes szerverre tudok keresni
  • Dexantreal
    #4284
    Ja, de engem sehogy se engedett valamirét regelni az ikszfájör :P. ASE rulz akkoris.
  • Balumann
    #4283
    Tedd fel a játékhoz a patchet, majd a JA+ módot.
    Az ASE -hoz kell egy patch hogy működjön, azt hiszem az új verzióba rontottak el valamit, de én jobban ajánlom az X-Fire -t (az is írja melyik szerver milyen nemzetiségű, gyorsabb az ASE-nél, és lehet benne partnereket is felvenni, és látod is hogy ki hol van azok közül, + mikrofon beszélgetés is van benne (elég szar :D Ventrilo jobb)
    Játékban nem érdemes keresni semmikép, max ha tudsz IP címet hogy hogy menny.
  • Dexantreal
    #4282
    Na látod.... segíten tudsz... tanítani miért nem?...
  • KILLER2
    #4281
    Ha nem tudsz multizni, akkor segítek, ha akarod.
  • halofilter
    #4280
    Sziasztok!
    Nem tudtok olyan oldalt ahol kardforgatási technikákat meg iyleneket lehet nézni???
  • Dexantreal
    #4279
    Hmmm.... semmilyen szervert nem találsz, vagy csak magyar szervereket nem? Ahhoz van egy filter, anno lelehetet tölteni, vagy nem is tudom, mert egy ideje ASE nem lát magyar szervereket. Ha pedig egyszerűen nem látsz semmilyen szervereket, hát akkor nem tudom, sry. Feltetted azt a patch-t JA-ba? Egyébként nekem a zegykezes kard nehéz sajnos, a mozdulatok meg minden... így maradt a kétkezes, meg hát, mint említettem kotOR2-ben is az van a világos oldalon lévő karimnak... bár JA-ba Sith vagyok és kotOR2-ben a sötét oldal karim a Darth Maul féle kardot használja, ettől függetlenül kétkezes kard rulz, mert több esélyem van rá, hogy eltalálom az ellent. Mégegyszer sry, nekem nincs ötletem, hogy miért nem látsz szervereket.
  • roblee
    #4278
    Én mindig is a single blade-t favorizáltam. De sajnos nem tudom a képességeimet kamatoztatni, mert nem tudok multizni (nem eredeti), és nem sikerült még az ASE-val sem. Soha nem talál servereket. Most meg azt olvastam, hogy valami gond van vele, mert senkinek nem működik.
    Mennék a JS serverre hozzátok, már írtam Ravennek is, de sajnos nem tudok!
  • Dexantreal
    #4277
    Nálam is az a nyerő. kotOR2-ben is a világos oldal karimnak dupla fénykardja van, meg JA-ba is legtöbbször azzal nyomulok, csak néha használom a Darth Maul féle fénykardot.
  • Calver
    #4276
    sztornózzuk amit mondtam, én arra születtem h két fénykaszával daraboljak!
  • Calver
    #4275
    ez ő is reméli
    egyenlőre tanulgatok, ugyanis bár LANokon szépeket tudtam alkotni két fénykaszával és azzal hogy tapadtam mindenkire, rá kellett ébrednem h neten ezzel a taktikával elég könnyű felszeletelődni, és elkerülendő h hentesárú legyen belőlem, valamint h megtanuljam normálisan használni két fényfütyit - ami btw baromi nehéz, ahogy másoknál észrevettem - inkább átcsaptam egykezes zseblámpára, aztán meglátjuk mi lesz belőle...
  • Dexantreal
    #4274
    Nem olyan nagy cucc, de jókat duelezünk és jól szórakozunk, ez a lényeg.
  • Dexantreal
    #4273
    Jó, csak gondoltam Calver jó játékosnak ígérkezik.
  • Calver
    #4272
    majd ránézek szerveretekre, mondjuk a klánozosdi nem az én világom de majd meglátjuk.
  • KILLER2
    #4271
    Koonnak szólni kell és ok. Majd beszélek vele, hogy én is felvételiztetni fogok.
  • Dexantreal
    #4270
    Szerintem klántag is lehetnél, ha Revanék beleegyeznek és te is akarod.
  • Dexantreal
    #4269
    Majd jössz a JS szerverre?