5868
Jedi Knight 3
  • q2w3
    #4348
    Ip-t is tudnátok adni?
  • q2w3
    #4347
    Most még csak nézem ki mit csinál.Még csak ugrálni meg 2 féle vágást az annyi. A legjobb köröm ez:11/11
  • KILLER2
    #4346
    {JS} Akadémia egyik vezetője vagyok. Örömmel várunk.
  • Drephis
    #4345
    én =-M.F.K=- és Galactic Empire szerveren szoktam lenni
  • q2w3
    #4344
    Köszönöm!
    Még egy kérdés. Ti hol szoktatok játszani?
  • KILLER2
    #4343
    Olyan modot tegyél fel, amelyikek kellenek. Málam a japlus alap, azon felül a skineket, akikkel játszol, ha klántag vagy, meg a pályákat. Oldalak: jk3files (kedvencem), lucasfiles. Most ezek jutottak eszembe és ha esetleg pályakészítésre adnád magad, akkor mapdesign.
  • q2w3
    #4342
    És tudtok olyan oldalakat ahonnan pályákat lehet letölteni?
  • q2w3
    #4341
    Hy!
    Még csak most ismerkedek a játékkal és azt szeretném tudni, hogy miylen módokat érdemes feltenni? Én csak neten tolom.
  • Muki100
    #4340
    A dark forces a jedi knight sorozat előde, kyle küldetését dolgozza fel (halálcsillag tervrajz megszerzése)
  • Andrejka
    #4339
    csak 2 kérdésem lenne.A dark forces a jedi academy folytatása?
    És ha igen akkor Jadent kell e megállítani?
  • tommygiant
    #4338
    Ja, és itt van a játék honlapja azoknak, akik még nem ismerik:
    Star Wars: The Force Unleashed
  • tommygiant
    #4337
    Figyelem minden Star Wars és Jedi Knight rajongónak! Mint tudjátok, a Star Wars The Force Unleashed című játékot a Lucasarts nem tervezi PC-re kiadni. De mi tehetünk ez ellen, mégpedig PETÍCIÓVAL!
    Úgyhogy kérek mindenkit aki akarja, hogy megjelenjen PC-re, kattintson erre a linkre és írja alá a petíciót!
    Köszönöm!
  • Muki100
    #4336
    már úgy 2-3 éve kész állapotban van csak "valamiért" sose jön ki, mint ahogy a mostani március 1. is befulladt. Lassan már nem győzöm számolni, ez űgy a 5-6. kiadás dátuma volt már amiből nem lett semmi, annyira egyértelmű hogy ez fake és a képek is csak más emberek munkája összegyúrva.
  • W0LTH3R
    #4335
    Nekem nem akar összejönni pls help :(
  • kuci06
    #4334
    még nincs kint, de igen, ez egy kész mod lesz.
    infó itt:
    http://www.kotf.com
    http://mods.moddb.com/3344/knights-of-the-force/
  • KILLER2
    #4333
    És ez most egy kész mod?
  • kuci06
    #4332
    Knights Of The Force - ULTIMATE TRAILER
    640*480 30fps xvid codec 381 mb (37 minute)
    http://files.filefront.com/KnightsofTheForceavi/;6874302;;/fileinfo.html
  • kuci06
    #4331
    új videokártya driver + directx ... asszem :D
  • W0LTH3R
    #4330
    Hy all !!! Nem tudna nekem segiteni valaki , mert nem fut a jedi academy :( Ezt irja ki: GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem. Valaki segitsen pls
  • N3v3rland
    #4329
  • KILLER2
    #4328
    Itt fent van néhány dolog.
  • N3v3rland
    #4327
    Valaki tudna adni egy linket valami oldalhoz ahol le vannak írva az ilyen dolgok mint név szinezés, kötél lövés, bind...
    Most újra felrakom a gamet, de ezekre már nagyon nem emléxem.
  • Drephis
    #4326
    looool. bár az is fura h az mfk szerveren a sith counsil mapon megnyitottuk a büfét
  • KILLER2
    #4325
    Ilyet még nem láttatok!
  • kuci06
    #4324
    én 2 napja bukkantam rá :P
  • Muki100
    #4323
    várhatod, 2003 óta ígérgeti hogy kiadja. Volt...2003-ban tervezve aztán jött a JKA, aztán 2004 karácsonyán, aztán 2005 május "valamikor", 2006 április, most karácsonykor, akkor pénzt is szedett paypalon, meg most. Fogjátok már fel, hogy ez nem más mint más munkáinak az összekeverése, a feléhez fogadok nem is kapott engedélyt. Szép képeket és videót csinált, a demó amire 4 év alatt jutott pedig szánalmas lett. Nem értem hogy hihet neki még bárki.
  • kuci06
    #4322
    ismeritek ezt a modot?
    http://www.kotf.com/main.htm
    Valamikor mostanában fog kijönni :) Én már nagyon várom ;)
  • KILLER2
    #4321
    Hát, szedd le az ASE-t, azt nézz körül.
  • Andrejka
    #4320
    valaki tud mondani egy jó szerver ipt amin sokan játszanak?
  • KILLER2
    #4319
    Bocs, elírtam. Ez a jó cím.
  • Drephis
    #4318
    azt irja nem regisztrált oldal. de köszi majd bele jövök. :)
  • KILLER2
    #4317
    Mentések a saves mappában asszem, tippek meg nincsenek. Meg kell tanulni. Mondjuk itt.
  • Drephis
    #4316
    és még1. nemtudjátok hol vannak a jk3 mentései?
  • Drephis
    #4315
    Helló! nincs valami mp tippek trükkök tanácsok magyarul a neten? mert még béna vok multiban és hátha pár tanács picit segítene :)))
  • KILLER2
    #4314
    Amúgy nekem mióta szarrá van karcolva a lemezem, nem ismeri fel a játék, cask ha fent van a patch. Legalábbis múltkor ez volt.
  • davec007
    #4313
    szerintem Tölts le egy Patch-et és akkor menni fog. Vagy ha nem eredeti akkor lehet azért...
  • Muki100
    #4312
    bővebben?
  • maffioso
    #4311
    mért van hogy nem indul a multi?
    cd1et kér és bent van de nem jo
  • Muki100
    #4310
    Ugyan már, 3 éve csinálja és minden hónapra ígért egy megjelenést. Mindenki tudja hogy kamu. Ráadásul csak mások munkáját lopta össze és úgy adja elő mintha ő csinálná. Meg 200$-t gyűjtött paypallal mert szegénykének erősebb gépre volt szüksége hogy összecsomagolja a végső verziót. Legalábbis ő ezt mondta, persze azóta se történt semmi.
  • KILLER2
    #4309
    Ígéretesnek tűnik.