5868
Jedi Knight 3
  • tekknopit
    #5108
    Hi all!
    Segítséget szeretnék tőletek kérni!
    3 év után feltettem újra az Academyt de nem nagyon akar menni
    Most van egy 2000+os Amd-m 768 ramom meg egy Gf 6200Gt-m.
    Régen 700-as duronom volt 256 rammal és egy gf mx 400!simán ment akadás nélkül mediumba, és most meg ezzel az uj configgel meg szaggatja mint az álat Felraktam uj Drivereket , meg mindent amit tudtam vagy amire én gyanitottam hogy az lehet a baja...de semmi!! ugyan ugy beszaggatja
    Lehet az SP2-vel van gondja?
    Előre is köszi!!
  • KILLER2
    #5107
    Tűzfal?
  • Arlon
    #5106
    Hi
    nekem lenne egy olyan gondom hogy amikor multiban szeretnék játszani "vista 32bit alatt" a game-el akkor nem adja be a szerverlistát. tud valaki erre megoldást?
  • KILLER2
    #5105
    Nem lenne egyszerűbb újratelepíteni a játékot?
  • HIE
    #5104
    Letöröltem néhány módot Jedi Academy Base mappájából, mert már túlságosan is összekuszálta a játékot, figyelmetlenségemben azonban véletlenül letöröltem assets2 nevű pk3 fájlt :S És most nem indul el a játék (Micsoda meglepetés) Valaki el tudná küldeni a GameData/Base könyvtárban lévő assets2 fájlt? [email protected] -ra.

    Köszönöm.

  • roblee
    #5103
    Köszi! Meg is nézem, bár modellezni nem tudok, majd nekiesem, hátha sikerül összehozni valamit. :)
  • KILLER2
    #5102
    Először is kell tudnod valamiben modellezni. Pontosan én se tudom, de a jk3files.com-on ha jól emlékszem, elég jó leírás van ehez, ha minden igez a szükséges programokkal együtt.
  • roblee
    #5101
    Hali!
    Nem tud valaki segíteni, hogy hogy és milyen programokkal lehet a JK2 és a JA-hoz fénykard markolatot készíteni? A hétvégén kedvet kaptam az Outcast-hoz, kerestem skineket, modokat hangokat a játékhoz, hogy tetszetősebb legyen számomra és akkor jött az ötlet, hogy készítek egy markolatot magamnak.
    Ha bárki egy kicsit is konyít hozzá, megköszönném a segítségét. :)
  • KILLER2
    #5100
    Nyilvánvaló volt, hogy ennyi lesz, csak egy nagy "gyűjtemény". Még jó, hogy én nem vártam.
  • kuci06
    #5099
    lál, most nézem, kijött a KOTF xD

    Gyorsan le is szedtem, hát ez valami hihetetlenül gagyi lett :D A "küldetések" kb megegyeznek egy sima botok elleni kaszabolással...
    A modellek, modok, pályák, szinte minden már máshol, korábban is elérhetőek voltak, szóval ez sem az ő munkáját dícséri...
    ehh, ezt vártuk éveken keresztül
    Amúgy poén, a ModDB-ről meg bannolták az egész modot xD


    Na, majd talán az SW Chronicles mod jobb lesz, az mögött azért egy jóval szinpatikusabb, és nagyobb csapat áll :P
    É
  • KILLER2
    #5098
    Ja. Azt a gépet se értem (gondolom nem csak én). Az a 2000$, az min 400000 Ft, ami nem kevés, ez meg egy kb 4 éves játék. Ilyen gépen Crysis fut el Highon 60 FPSel, meg nagyon high poly modelleket gyárthat vagy egyszerre 10 JK3-at futtathat rajta. Most ez mind szép és jó, de nem értem, hogy minek kell ez egy 4 éves játékhoz készülő modhoz, amikor igazából szinte el se kell indítani a játékot a mod miatt, meg semmit modellezni, szóval semmi teljesítményigényes doglot nem kell csinálni, csak pl WinRaR-al szorgalmasan gyártani a mod PK3-jait, meg valami programozó programmal (na ezt megmondtam) vagy jegyzettömbbel megírni a scripteket, meg menüket, stb. A leg teljesítmény igaányesebb dolog az a menük össze photoshopolása volt, amihez nem kell félmillás gép, hanem egy meze 50e Ft-os gépen elrohangál nem is kicsit, mert manapság azért már nem olyan rosszé gépet lehet kapni.
    Nem is beszélek itt feleslegesen, úgysincs értelme, de ezt az embert, aki ezt a fost összelopkodta és persze fáradtságosan megkódolta, meg egyebek, hát..nem is tudom, mit kéne vele csinálni. Végigrugdosni nem kéne fél Európán, mert semmi rosszat nem tett, de egy-egy jól irányzott bokánrugást megérdemelne minden egyes embertől, akinek lenyúlta a modelljét, egyéb modját. Egy ilyen munka max egy hónapig tart, főleg ha annyit dolgozik rajta, mint írta. Szánalom.
  • Muki100
    #5097
    Pláne, hogy úgy nézed, hogy ő csak a menüket kódolta, az összes többi más munkája.
    Azt, hogy npc spawn x, hozzáfűzte egy gombhoz wow! Azigen. Ehhez kellett az a 2000$ még a múltkor.
  • KILLER2
    #5096
    Majd talán meglesem én is. Nem hittem volna, hogy valaha elkészül. Úgy látszik ez a drága ember, aki ezt művelte, azt a 4 évet napi 24 óra munkával egy másik idősíkon töltötte vagy ha mégsem, akkor iszonyat lassú. Nevetséges, hogy négy év egy modot elkészíteni. Igaz, hogy nagy mod és egyedül csinálta, meg ugye munka, család, stb, de ez akkor is nevetséges.
  • kas123
    #5095
    nekem így első próba után teccik a kotf
  • KILLER2
    #5094
    Próbálkozz egy másik verzióval.
  • Kicsikiraly
    #5093
    és akkor mit csináljak? o.O
  • KILLER2
    #5092
    Sehol, ilyen nincs.
  • Kicsikiraly
    #5091
    még régebben egyszer felraktam a JA-t tök jól ment a telepítés. most megin telepíteném, és egy cd 0-át kér (!!!) amin egy bizonyos data4.cab fájl található. hol van ez a cd 0??? (letöltöttem a játékot, nem eredeti)
  • gibson9
    #5090
    jah! pont ezt akartam írni, hogy elvileg csak jelzi a vírust, de nem fertőzi meg a gépet vagy mi a fene, nem?
  • kas123
    #5089
    Az egyik rendszerfájlnál (cmdow.exe) néhány virusirtó beriaszt, de Tim is leírta a readme-ben, hogy a fájl ártalmatlan és utánna is lehet nézni a neten, hogy mi célt szolgál. Egyébként a CD menü futtatásáért felel!

    forrás: pcguru
    nekik hiszek :P
  • Muki100
    #5088
    Röviden annyi, hogy érdekes módon, a 4 év alatt előkészített csomag vírust (is) tartalmaz, a többi pedig, ahogy azt már előre tudni lehetett más emberek munkája összevágva.
  • gibson9
    #5087
    Ez most röviden mit takar? Most attól, ha leszedem azt a modot az oldalról, akkor működik nem?
  • Muki100
    #5086
    Archiving mods isn't something we like doing. We dislike banning mods even more. However, Knights of the Force has finally reached the point where - despite numerous chances at redemption and erring on the side of goodwill - we have decided to add it to our small list of "Don't touch this with a very long stick" mods.

    As some of you may be aware, KotF has long had a reputation of being a sham mod with no original content, never delivering what was promised when it was promised. This was compounded by allegations of attempting to charge for the mod, misappropriation of donations and various other stuff. Mod DB's policy of not getting involved with the politics of individual mods was rolled out time and time again in response to various users asking (And in some cases demanding) that we ban the mod, TimFx, and anybody else who happened to say that perhaps the mod might be legitimate.

    Months passed and it all faded away, only to be brought back to the forefront a couple of days ago with the advent of Knights of the Force 2.0 (Part 1). We duly downloaded the file, read the readme, noticed the mentions of the virus alert, checked the checksums and decided that at least one part of the mod was as described - there was no virus in cmdow.exe. The rest of the mod looked to be vaguely correct to our non-Jedi-Academy-playing eyes, so we tentatively authed the download.

    Two days later, we've been getting allegations of trojans of varying degrees, pointless file bulking, distribution of LucasArts' original content, non-attribution of some content and various other stuff. Some of this is verified, other is scaremongering. Either way this adds up to what is, in the eyes of some of Mod DB's core staff, a simple verdict:

    Pull it. We've given enough chances for the mod's reputation to be restored.

    For legal reasons and to avoid the subsequent headaches I'm not going to make or repeat specific accusations against the mod or say which of the above we believe to be true, but suffice to say we believe it has broken several of Mod DB's terms of use, and just goes against the spirit of the entire modding community. We have pulled the 2.0 (Part 1) download completely and banned the mod, although you may find the changes haven't rippled out to you by the time you read this.

    Forrás

    Ennyi....látom a reggeli link kommentelői között még mindig akad olyan aki elhiszi. Hihetetlen mennyire könnyű átverni az embereket, bár ez ennek a játéknak a közösségére mindig is jellemző volt.
  • kas123
    #5085
    asszem újra felrakom a JA-t :D
  • wedge31
    #5084
    Ezt probálta már valaki ? van benne valami új ficsör vagy csak a régi demó ujrakiadása.
  • KILLER2
    #5083
    És ha játékon kívül is kikapcsolod?
  • kissadamvikt
    #5082
    játékon belül be van kapcsolva, de akkor sem változik az fps ha kikapcsolom...
  • KILLER2
    #5081
    Talán ki véne kapcsolni a Vsync-et. Ha a játékban nincs bekapcsolva, nézd meg az NVidia programját.
  • kissadamvikt
    #5080
    beírtam de nem változik az érték.
  • KILLER2
    #5079
    Asszem ez kell neked: com_maxfps 150. Azért 150, mert ennél feljebb már nem nagyon lehet játszani.
  • kissadamvikt
    #5078
    szasztok!

    nekem egyfolytában 60FPS-el megy a játék pedig tudom, hogy menne többel is. konzolba nincs vmi parancs, hogy megnövelje az FPS korlátot, mint például a c.s.-be?!?!?!?
  • KILLER2
    #5077
    Tényelg, ez is okozhatja. Szóval vagy crack vagy a sok modot nem viseli már a játék.
  • xido
    #5076
    másik játéknál tapasztaltam nemrég ilyet...és kiderült,hogy teleraktam modokkal:))..ha jedinél is vannak modok,akkor menj végig egyesével,hátha valamelyik teszi ezt
  • mark2222
    #5075
    :D

    Inkább ne. Még kellhet az enyém :D
  • KILLER2
    #5074
    Csináljak neked is?
  • mark2222
    #5073
    Jah. Örülök, hoyg észrevetted. A levezeddel kapcs.... tényleg szép darab. :D Igazi ritkaság :D
  • KILLER2
    #5072
    Hehe, most látom ki vagy xD Na akkor te pont tudod, hogy milyen a lemezem.
  • KILLER2
    #5071
    Én már CD képpel tolom, teljesen kikészült a lemez. Bár azért többnyire még felismeri a játék, de a CDkép egyszerűbb.
  • mark2222
    #5070
    Hy. olvasgattam visszafelé kicsit. Amit csacsa16 írt az tényleg durva. De csatlakozom KILLER2-őhöz, tényleg crack hiba.

    Ha már a cracknél tartunk. Vedd meg a játékot. Nekem kemény 3e Ftomba került :D . Szépen össze van már karcolva, de tökéletesne megy. És ha nem működne esetleg, akkor marad a CD kép.
  • KILLER2
    #5069
    Nem kell félnie, ez crack hiba, tudom, láttam már.