5868
Jedi Knight 3
  • kas123
    #5068
    meghalt a videókártád, crack hiba, hibás a JA-d
  • csacsa16
    #5067
    Segítsetek légyszi, Leszedtem a jedi Academy-t Feltelepítem minden simán megy, de amikor játszani akarok, akkor csak a környezetet látom a karaktert nem. Még a hangokat sem adja ki normálisan, és a célkereszt is eltűnik. Ha elindulok a kép megy, de a karaktert nem látom, pedig az orrom előtt kellene lennie és még a fénykardot sem mutatja. Szval nem lehet vele játszani. Ez miért lehet??

    Pedig 2-3 éve már játszottam vele és akkor jó volt
  • superbayern
    #5066
    szerintem is másik verzió kell, mert a gépem most atómerőmű a játékhoz képest! azért köszi!
  • KILLER2
    #5065
    Ezt általánosságban írtam, nem neked. De te is crackelted, amint látom, lehet nem kéne. Esetleg lerírhatnát, hogy milyen géped van, bár kétlem, hogy azzal lenne a baj. Videókártya driver, oprendszer viszont lehet gond, esetleg ha vista van fent (bár ezt kétlem), próbálkozhatsz driver frissítéssel is. Bár szerintem ezek nem fogják megoldani a problémát. Az a baj, hogy a hibaüzenetből nem tudok sok midnenre következtetni, csak annyit tudni, hogy valami fájllal baj van. Esetleg próbálkozz egy másik verzióval. De én azt mondom, hogy ha tényleg szeretnél multizni sokat, akkor ez a játék bőven megéri mostani árát, mert én még anno 11e Ftért vettem és nem bántam meg. Persze nem muszály, de ott leglaább teljesen ki van zárva a hiba lehetősége, mivel ilyen progléma esetén ugye visszaviheted a lemezt. De a tippem marad, szerintem próbálkoz másik verzióval.
  • kas123
    #5064
    nem is neked válaszolt :D
  • superbayern
    #5063
    és??? ezzel nem oldódik meg a problémám...amúgymeg nekem is ez a véleményem, csak te nem arra válaszoltál amire gondoltam
  • KILLER2
    #5062
    Nem értem miért crackelitek. Az egy, hogy az SGn nem szokás azt így emlegetni, hogy crackelt és akkor mi lehet, de én ezt leszarom, viszont nem értem, hogy minek crack, ha csak be kell tölteni a CD1et virtális meghajtóba Daemon Toolsal és megy. Legalábbis én így csinálom és így nem kell ezzel is buzarálnom szerencsétlen szarrá karcolt eredeti lemezem.
    Tahát ami a lényeg: A Crack feleslege, úgyis csak baj van vele, sokkal jobb CD image-t betölteni.
  • superbayern
    #5061
    ezt írja ki:



    segítsetek légyszi! köszi!
  • superbayern
    #5060
    sziasztok! felraktam a játékot, crack nem volt hozzá, meg semmi.... elindítottam a játékot és csak egy egér meg homokóra jelent meg és csak tölti a semmit, de ha megint ráklikkelek, akkor bejön, de ez a homokóra szar akkoris ott marad... nagyon idegesítő már :@ mi a hiba??? patch fent van, crackeltem már.....
  • gergő992
    #5059
    hát köszönöm...nekem lemezes verzioim van(2cd) most ckrackeltem be egy másikal kiprobálom hát ha ez a baj:S
  • kas123
    #5058
    akkor agy crack hiba, vagy ez a tört verzió a hibás :)
  • gergő992
    #5057
    tört....crakc hibás lehet?
  • KILLER2
    #5056
    Tényleg, nem rossz a kérdés, mert egy crack megmagyarázná ezt.
  • kas123
    #5055
    origi a játék vagy tört?
  • gergő992
    #5054
    ujra tetem a játékot de semmi:S ugyan az történik:S
  • gergő992
    #5053
    :S köszi..egyéb tip?:(
  • KILLER2
    #5052
    Talán hibás egy fájl, telepítsd őjra, hátha.
  • gergő992
    #5051
    segitsetek! ott tartok a játékban hogy jaden megtalálja josh-t és mondják neki hogy ne öje meg és hirtelen az egész játék elsötétül és csak hang van...(mind ezt a bejátszás közben) nyomok egy átugrást de akkor is ugyan ez van valakinek ötlete?:S
  • david13
    #5050
    Már vagy 5* reinstal-láltam .De még mindig nem jó.Sajnos.Valakinek volt már ilyen?
  • KILLER2
    #5049
    Akkor próbálj meg egy reinstallt, fogalmam nincs, hogy mi lehet a baj.
  • david13
    #5048
    igen van multis patch fönn meg router is a psp-s nethez de routerem eddig is volt pedig jò lenne jàtszani multiba :)
  • KILLER2
    #5047
    Azt mondtad, hogy fent van a patch, így nem lehet. Router van?
  • david13
    #5046
    Az mindig ki van kapcsolva!Nem lehet valami patch vagy update dolog?
  • KILLER2
    #5045
    Windows tűzfal?
  • david13
    #5044
    Nem az a gond !Keiro tűzfalat használok de nincs bejegyzés és megpróbáltam úgy is hogy kikapcsoltam a tűzfalat de ugy se jött be szerver!
  • KILLER2
    #5043
    Tűzfal blokkolja a játékot gondolom.
  • david13
    #5042
    HeLLO
    Tegnap ujra telepitettem az XP-t és utána rögtön a jedi-t is meg az update patch-t ami a multiplayerhez kell.De utána próbáltam multizni beléptem a játékba és semmilyen szervert se talált, semmit se irt ki semmilyen hibaüzenetet .Mi lehet a gond? eddig az XP ujratelepitése elött jó volt és állandóan multiztam.Help!!!!Valakinek volt már ilyen?
  • gergő992
    #5041
    igen már tovább jutotam és rájötem én is:D de azért köszöszöm
  • KILLER2
    #5040
    Ja, az elején cska sima kard lehet, aztán majd amikor ***** tönkreteszi a kardodat, akkor utána csinálhatsz újat és akkor már lehet 2 kard vagy duplapengés.
  • Rundstedt17
    #5039
    az elején csak az lehet
  • gergő992
    #5038
    sziasztok!elméletileg ugye ebben a játékban töb fajta kardal lehet a karakter...gonolok itt két kezesre illetve a dublára meg a sima 1kezesre..nah amikor elkezdem a játékot csak a sima egy kezes kard van..mért van ez??:S valaki segitsen köszönöm
  • KILLER2
    #5037
    Sehonnan, az a mod talán 4 éve készül és valószínűleg nem is fog soha elkészülni.
  • TTomi55
    #5036
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy honan lehet letölteni a Star Wars Jedi Academy: Knight of the Force-t?
  • kas123
    #5035
    lehet h túl hosszú a neved, rövidítsd le
  • Venom
    #5034
    Esetleg felvan telepítve a magyarítás? Mert anno nekemis ezvolt a gondom aztán kiderült hogy a magyaritás zavart be neki.
  • BMW M3 GTR
    #5033
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hátha tusjátok, hogy a JAM Kill Tracker 3.0 fiexed, de úgy egyátalán az összes JAM Kill Tracker miért nem működik nállam megfelelően? Mert ha megölök valakit, vagy meghalok, és beütöm hogy !stats ugyan úgy nulla marad minden. És a szövegek pl Duel kedeténél végén mikor nyerek vagy vesztek, azok sem jelennek meg. De pl a hide play next prev, meg az iolyen parancsok jók. Mellesleg az tény hogy ha a /name-t beütöm akkor jól menne, de nekem még is szar. Tudod ez ellen tenni valamit?
  • KILLER2
    #5032
    írj vissza neki. Már bocs, de mint gondolsz te, honnan tudjuk mi, hogy mi lehet a baj? Nekem meg a windows ír ki valamit valamikor, segítsél már.
    Ha gondolod megoszthatod velünk, hogy crackelt-e, mit ír ki, esetleg, hogy milyen a géped, oprendszered. Azért annyira nem értünk ehet, hogy kitaláljuk, hogy mi a bajod és rögtön megoldjuk.
  • szibi012
    #5031
    Császtok valaki segítene nekem valami sz...t kiír a jedi singléjénél segítsen valaki
  • zbundy
    #5030
    oké!
  • KILLER2
    #5029
    De nem fog.