5868
Jedi Knight 3
  • XEMO
    #5148
    Igazatok van ezzel a "kieg"-gel kapcsolatosan, mert tisztára laggolt tőle a gépem... De miután leinstalláltam azután javult a helyzet....
  • MarkBlade
    #5147
    Fel bírta tőlteni? És anyukája jól van mert múltkor rosszul lett és azért nem ment :) Egy vicc a faszi..
  • kas123
    #5146
    le vagy maradva :D azóta már kijött a part1 :P
  • MarkBlade
    #5145
    Már vagy 20 éve kész van és többször próbálta feltőlteni de nem sikerült :D Egy nagy átverés ez az egész egy verzió jött ki 2 csata.. Boba -val.. Kamu..
  • tomonor
    #5144
    szia killer :o
  • XEMO
    #5143
    Jo van, arrol a temarol lemaradtam.
    Segaz.
    Lehet h lemaradtam, de ha vmi uj van, szoljatok.
    Ja irtatok ezt a virust a KotF-fal kapcsolatosan.
    Mi is ez pontosan (azon kivul h nem artalmas)?
  • Muki100
    #5142

    nézd meg ennek az oldalnak az alján a véleményeket róla.
  • XEMO
    #5141
    Ha vkit erdekel akkor van egy kieg. a JK3hoz.
    A neve Knights of the Force (KotF).
    Egy torok programozo keszitette 4 even keresztul de az elerhetosege meg nem teljes.
    A honlapot ide belinkelem nektek.
    Knights of the Force
  • Bmfcb
    #5140
    Oké. Köszi. Megpróbálom
  • KILLER2
    #5139
    Ha egyre gondolunk (és szerintem igen), akkor ez egyszerű. Skint vagy pályát akar letölteni. A pályát szerezd be, mondjuk a jk3files.com-ról, valamint az opciókban keresd meg az autómatikus letöltés vagy valami ilyesmit és kapcsold ki, így a skineket nem próbálja meg lehúzni a szerverről, hanem kyle-t mutat helyettük. így jó lesz.
  • kas123
    #5138
    mit ír ki PONTOSAN!?
  • Bmfcb
    #5137
    Hi! feltetettem a JA-t, feltettem hozzá az 1.01-es patchet meg a JAplus modot és amikor egy szerverre fel akarok menni mindig hiányzik vmi, mindig le akar tölteni vmit de nem tudja leszedni. gyakorlatilag semmilyen szerverre nem tok felmenni mer hiányzik vmi. Tud vki megoldást? Előre is köszi!
  • Muki100
    #5136
    jk2files.com
  • Kamikaze Darien
    #5135
    Hi nem tud vki vbmilyen oldalt, ahol kiegészítők vannak a jk3-hoz?
  • colt45
    #5134
    Császtok!
    nekem is nagyjából ugyanaz a gondom mint HIE-nek... egyszerűen lehetetlen továbbjutni miközben mentek.
    nagynehezen , hogy megismételtem az utolsó küldetést eljutottam a Hoth ig és a fogolyszöktetős pályáig , de tovább nem, mert a küldetés végén újból visszarakott az első 5 küldetéshez.

    a megoldás , amit KILLER2 írt működik?

    köszi előre is !
  • KILLER2
    #5133
    Vista?
  • Carp Hunter
    #5132
    Feltettem a játékot, elindult, hamar be is töltött, de amint betöltött annyira szaggat, hogy elképzelni nem lehet. A gép biztos, hogy nem hibás (core 2-es proci, 2 Gb ram)nincs valami tippetek?
  • HIE
    #5131
    Köszi a tippet, kipróbálom.
  • KILLER2
    #5130
    Nem, ez így nem jó, egy küldetést csak egyszer lehet megcsinálni. Prübáld meg kiszedni a játék GameData/Base mappájából a jaspconfig és jampconfig fájlokat (főleg az első fontos, ezek tartalmazzák a jtáék összes beállítását. Utána mindent újra be kell állítani, de hátha) és a saves mappát is töröld ki. Ez a 2 tippem van most, fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj.
  • HIE
    #5129
    3 hónap után megint feltetem a Jedi Academy-t. És egy érdekes dolog áll fenn, vagy nem tom. Korábban tökéletesen működött, de most, és miután újratelepítetem, azután is van az első 4 küldetés. Pl elkezdtem a Droid visszaszerése missziót, akkor azt rendesen el is menti, hogy azt már nem lehet. Elkezdek egy másikat. (pl segélykérés nem tom hol) akor az lesz elmentve, és úgy veszi mintha a Tatooine-it még meg se csináltam, csak az újat menti el. Volt már valakinek ilyne problémája? Mitől lehet? Vagy csak rossz a memóriám, és eddig is így volt?
  • KILLER2
    #5128
    Csá!
  • iowa19
    #5127
    CSÁ!
  • szapor
    #5126
    Hello!
    Van 1 kis gondom az MB2vel ma irta ki mindenhova ahova szerettem volna csatlakozni: Vmi Bg Temp
  • Iceman2007
    #5125
    hello
    azt szeretném megkérdezni, hogy a mbII-ben készített videókat hogy lehet dat-ból valami másba konvertálni?
    előre is köszi
  • XEMO
    #5124
    így azok egyszerűen nincsen vastagon szedve...
  • XEMO
    #5123
    jelöltem volna ha engedte volna az sg...
  • XEMO
    #5122
    [b]javítok:
    szóval ha vásároltál egy eredetit akkor egyszer beteszed a gépbe és [url="http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltesproc&refid=3320"]Nero[/url]-val, [url="http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltesproc&refid=1974"]Alcohol 120%[/url]-kal, [url="http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltesproc&refid=1652"]CloneCD[/url]-vel vagy akármien cd/dvd író-másoló programmal lemásolod image fájlba (cd-képbe) <Kiterjesztések: *.nrg, *.iso, *.bin + *.cue, *.mds, *.ccd, stb.>
    innentől fenn lesz a gépeden és nem kell koptatnod az eredeti cd-det...
    további teendők: a cd-képet behelyezed egy Image Drive-ba (Virtuális meghajtóba) és onnan futtatod mint cd-t
    Virtuális meghajtó generálására legjobban alkalmas program a
    [url="http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltesproc&refid=4735"]Daemon Tools[/url], de a Nero és az Alcohol 120% is képes a feladat végrehajtására...
    (Hivatkozásokat zöld színnel jelöltem...)
  • XEMO
    #5121
    javítok:
    szóval ha vásároltál egy eredetit akkor egyszer beteszed a gépbe és Nero-val, Alcohol 120%-kal, CloneCD-vel vagy akármien cd/dvd író-másoló programmal lemásolod image fájlba (cd-képbe) <Kiterjesztések: *.nrg, *.iso, *.bin + *.cue, *.mds, *.ccd, stb.>
    innentől fenn lesz a gépeden és nem kell koptatnod az eredeti cd-det...
    további teendők: a cd-képet behelyezed egy Image Drive-ba (Virtuális meghajtóba) és onnan futtatod mint cd-t
    Virtuális meghajtó generálására legjobban alkalmas program a Daemon Tools, de a Nero és az Alcohol 120% is képes a feladat végrehajtására...
  • XEMO
    #5120
    gyerekek a crack felesleges...
    ha másolt az eredeti akkor úgy is fogja észrevenni a gép h az egy image fájlt használsz amihez NEM KELL CRACK!
    Capise?
  • XEMO
    #5119
    még mindig a single-el vacakoltok? o.O
    mostanra mindenkinek a multival kéne nyomulnia a neten...
    sebaj...
    próbáljátok ki...
  • Xardas18
    #5118
    Felraktam a patch-t és tényleg megy... mindent kösz :D Most mek játcani :)
  • KILLER2
    #5117
    Az a másolattól függ. Miután az én lemezem használhatatlanná vállt és etöltöttem, az a verzió futtatja. Nem is kell lemez, virtuális meghajtóban használom.
  • Xardas18
    #5116
    De amúgy nem kell hozzá crack? feltelepitem és mennije kéne egyböl?
  • KILLER2
    #5115
    nem túl karcos az a lemez? Amúgy elvileg elmegy másolt lemezzel is. De tudm javasolni akkor egy crack beszerzését. de előbb tedd fel a patchet és próbáld úgy, emrt az én agyonkarcolt lemezemet patch nélkül van, hogy nem ismeri fel, pedig eredeti.
  • Xardas18
    #5114
    Nem eredeti, de már töbször raktam fel, csak nem emlékszem hogy kell e crack, mert nem is találom...:S
  • KILLER2
    #5113
    Eredeti vagy warez?
  • Xardas18
    #5112
    Hali tudna nekem segiteni valaki... Felraktam a Jedi Academy-t és inditanám el de azt irja ki hogy wrong disk inserted... hiába van benne a jó cd nem akarja elinditani, valaki tud segiteni HELP PLEASE!!!
  • tekknopit
    #5111
    :) Köszi szépen a segítséget !!!:P Kikapcsoltam a Glow-ot és 1000-el fut:P:P

    Tényleg nagyon köszi!
  • garaib
    #5110
    Szia

    Kapcsold ki a Glow effektet a játékban

    Üdv,
  • bgabor
    #5109
    Ja. Normális gamer nem használ vista-t.