792
zene, hírek, egyebek
  • sz4bolcs
    #672
    Húha... Koncert óta nagyon lezüllöttünk.
    Én nem voltam, de hallgatom a koncertfelvételt, és a zegyik gagyi szóló közben beordít valami részeg hang: "Hát nem vagy egy Slash, de mindegy pazmek"
    Úgy kifütyülték őket, mint annak a rendje. :D
  • Kit--Kat
    #671
    Neked énekelned kell!!!
  • Axl Rose
    #670
    pl. én
  • sapkafej
    #669
    a gazdagok :P
  • Kit--Kat
    #668
    Ki jön fórumról Guns koncertre?????
  • McGrady
    #667
    lol, szívesen :)
  • Adelaide
    #666
    jaj de drága vagy köszönöm szépen ez most nagyon-nagyon meglepett, kellemesen:)
  • McGrady
    #665
    Boldog szülinapot, Adelaide :)
  • Csambó
    #664
    Üdv mindenkinek!

    Közeledik a hónap végi Guns koncert,amire minden állójegy elfogyott. Azt kérdezném, kérném, hogy akinek van esetleg állójegye, de mégis ülni szeretne ( :) ), vagy nem tud megjelenni a koncerten, az kérem jelezze, mert egy régi gunsrajongónak főleg egy olyannak, aki még nem látta őket élőben nagyon jó lenne közelről és igenis végigtombolva élvezni a koncertet. Szóval aki tudna nekem állójegyet kérem értesítsen: 06 70 599 6116, Bodnár Csaba
  • Maksi
    #663
    Senkinek sincs egy darab feleslegessé vált állójegye?
  • Kit--Kat
    #662
    A fizető vendég, ott is lehet állni... Az mennyibe fáj??? Lehet uncsitesómal ráveszem azt kinézünk AXlékhez.
  • kóboreb
    #661
    de az nem jóóóó!!!!!ki néz végig egy guns koncvertert ülve?!
  • Kit--Kat
    #660
    Miért, van ülő?
  • sz4bolcs
    #659
    úgysem jönnek el ::D:D
  • kóboreb
    #658
    nem mondjátok,h elfogyott!!!!
    az fasza:s
  • Maksi
    #657
    ELFOGYTAK AZ ÁLLÓJEGYEK a május 31-i koncertre. Nekem viszont szükségem lenne 1 db jegyre! Ha valakinek van felesleges, megvenném.

    [email protected]
  • sz4bolcs
    #656
    Tök jó lesz amikor azt a rolling stones feldolgozást játsszák:
    Wild Horses ja.. Szóval előtte Gilby meg Slash gitárpárbajoznak, aztán a többiekkel átkarolják egymást... :-) Hopp.. hova lettek?
  • Adelaide
    #655
    kösz...de biztos, hogy fognak játszani jópár régebbi számot, eddig szerintem minden koncertjükön így volt. sőt, velvet revolver is játszik régi guns számokat, Gilby is játszott hétfőn...de hogy az milyen király konci volt!

    Axlé minden jog, nem hiszem, hogy bármiben megállapodtak volna eddig
  • [ISF]HSZ
    #654
    Jaja, de többiek perelgették egész szépen.. nem tudom, miben állapodtak meg. Én szurkolok nektek..

    (Sz4bolcs)
  • ChevyG #653
  • rinyavas
    #652
    Remélme lesznek ezek is, de a Better-re is nagyon kíváncsi lennék élőben.
  • Adelaide
    #651
    de Axl mindegyiket játszhatja....ő védte le a dalokat, nem a többiek
    a Comára, Estrangedre, Don't Cry-ra, Yesterday-re, OIAM-ra kevés esély van sztem...a többi valsz lesz. na jó Rocket Queen nem biztos:)
  • sz4bolcs
    #650
    Gondoljátok, hogy játszik Comát, Estranged-et, Rocket queent, Sweet Childot, Welcome to the Jungle-t, November Raint, Don't Cryt, Yesterdayt, You could be mine-t, Nightraint, Brownstonet, Patience-t, One in a milliont?

    Én majd szurkolok nektek, hogy ebből csak egyet elénekeljen.
  • sz4bolcs
    #649
    Sapkafej: Tokio koncerten (1993) ha jól tudom játsszák a keresztapa témát.
    Szerintem azokat a számokat játsszák, amiket a többi tag nem védetett le, hogy azt csak velük játszhatja a guns.
    Nagyon szeretem a régi guns zenéket, de nem fogok elmenni erre. Ez már nem az, amit én szeretek.
  • Adelaide
    #648
    újakat és régebbieket is vegyesen
  • Warren
    #647
    Helló!

    Nem tudja vki milyen számokat játszanak ezen a turnén? Csak újat, vagy régebbieket is vegyesen. THX
  • Adelaide
    #646
    nem, nem Bucketheaddel...sajnos. amúgy Gilbynek is lesz koncerje ápr. 24-én az A38 hajón. 4500 ft, és játszik saját számokat, Gunst meg Rolling Stonest
  • Vanek
    #645
    bucketheaddel jön a GnR? nincs vkinek olyan videója,ami idei koncert? mert mondjuk ha kiadok adott Setben egy bő 10-est,akkor jó lenne tunni mire számíccsak.... pls vki küldjön,akinek van [email protected] msn
  • T1
    #644
    már lefogyott..
  • T1
    #643
    lesz magyarországon is guns... vki jön?
  • Kit--Kat
    #642
    Mit takarz az-az itt?
  • hen-tes
    #641
    ÁLLÍTÓLAG lesz nyáron itt is hollywood rose


    hát az k jó lenne :D
    de sajna még nem 100 :(
  • Kit--Kat
    #640
    énnemtom
  • hen-tes
    #639
    uh, ez tegnap volt ? D: elfelejtettem :C
  • Kit--Kat
    #638
    pedig az tényleg jó
  • hen-tes
    #637
    pénteken hollywood rose koncert lesz 1200-ért, de arra sem megyek :C
  • Kit--Kat
    #636
    hehhe:)

    rohadjak meg, elmennék veled, de úgyis csak viccölsz...
  • hen-tes
    #635
    gyere velem... áhá háá hááá há áááááá :o
  • rezsofiz
    #634
    sztem semmibe se rosszabb mint a régi gnr. a vokál megmaradt, (bár kicsit kopottas), a dobot meg a gitárokat meg akármelyik profi el tudja nyomni -.-
  • Kit--Kat
    #633
    Tök poén, dagi Axl gurul már a színpadon:DD
    Amúgy jók a koncertjeik így is, láttam 1et felvételről.