1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Dorka93
    #1250
    Köszi a tippet!
  • rcstuning
    #1249
    Utálom azt a Dreher reklámot, amikor a próbababa életrekel és elmegy diszkóba csajozni. Gusztustalan...
  • akyyy
    #1248
    használd a wikipediát
    van magyar szócikk is baloldalt.

    meg főleg koncentrálj az ilyen angoltankönyves hirdetésekre.
  • Klemice
    #1247
    ment már el tőle reggel az étvágyam amikor kimentem a konyhába reggelizni és pont ezt a reklámot nyomatták le...
  • toretto r34
    #1246
    a legidegesitőbb reklám az " hogy na akkor beszéljünk a hüvelygombárol" Hát szétbasz az ideg amikor meghallom
  • Dorka93
    #1245
    Hát az a környezetvédelmes téma, és az a középfoknál volt tavaly... De az meg volt adva. Ez meg a topicom, amit én választok,, és most már muszáj a reklámokról, meg erről tudnék is, csak kell még segédanyag.
  • Cat 02 #1244
    az nem véletlenül választott ?

    btw sztem a deforestation meg ezek jobbak ;)
  • Dorka93
    #1243
    Az az igazság, hogy most egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek. Az angol felsőfokúmhoz szükségem van egy témára amiről 5 percet beszélek, és én a reklámokat választottam, de félek hogy nem lesz elég az anyagom, ezért ha tudtok jó reklámokkal foglalkozó oldalakta, pl. a reklámok történelme vagy hasonló, akkor kérlek írjátok meg nekem! Előre is köszönöm.
  • Dorka93
    #1242
    Már igazán jöhetnének új reklámok, kezdem unni hogy nincs min idegeskednem...
    Viszont a T-mobile-os húsvéti nyulas reklám eléggé fárasztó...
  • Tünci71
    #1241
    Retro idők reklámja:Skálakópé!NAGYON NAGY:Bemegyek... Kijövök,de milyen JÓÓÓÓÓL kijövök,ha bemegyek! Naon rossz! Másik még jobb:Ide most benézek,egy-két dolgot kinézek,és mindjárt jobban,jobban kinézek!3.:Én vaok a skálakópé,szívem mindig a vásárlóké!komoly!
  • bodrisa
    #1240
    Volt 1-2 aranyosabb videója.. De a legtöbb tényleg idegesítő volt..
  • hantabb
    #1239
    Nem is bánom h nem megy már Emese a tv-ben, csöppet már idegesítő volt a hölgyemény.. :)
  • Tünci71
    #1238
    A lándzsás útifű reklámban a GYURMA patkány kiugrik a szekrényből! És az?
  • Tünci71
    #1237
    A Tomi-róka + egyszerűen ÜTNIVALÓ!!!!!!!!
  • Tünci71
    #1236
    A Chio-s reklám egyszerűen káoszzzz! A rígi jó gyúgokbó soha nem elíg!!!!!
  • rcstuning
    #1235
    A régi robitussin reklám de gagyi!
    -Ha vajaki tüsszent azt mondjuk egészségedre?
    -Igen!
    -És mit mondunk ha vajaki köhög?
    -Robitussin!
    -khh khh!
    -Jobitssziny!
  • Daza500
    #1234
    A legújabb Robitussin reklámban az az animáció tök úgy néz ki, mintha magába hányna a srác.
  • rcstuning
    #1233
    Utálom a következőkről szóló reklámokat: bélflóra, bifidus effensis, glükozamin, kondroitin, fliber flex formula

    Továbbá:
    -Ez mi?
    -Játszhatnánk vele!
    -De mi ez?
    (durex vibrációs gyűrű) Eljegyzésre :-)
  • akyyy
    #1232
    abból többféle van
  • kovi04
    #1231
    axe reklám... A nő befújja a bábut majd ráizgul és innét gondolom már kitaláljátok mi történik. főműsoridőben... no comment
  • Dorka93
    #1230
    És az Újmagyarországos, amit főleg rádióban lehet hallani? Nem politizálni akarok (távol áll tőlem), de szerintem az eléggé bárgyú.
    Viszont nagyon hiányolom Emesét!! =)
  • rcstuning
    #1229
    Amikor a srác megy a munkahelyére este netezni és a két bunkó biztonsági őrnek visz diós sütit. Azok meg azt mondják neki, hogy nincs mákod és kizavarják a gyereket a sütit meg pofátlanul megeszik. Én mérgezettet vinnék nekik az biztos.
  • simi11
    #1228
    Én a WC tisztitós reklámot nem bírom. A nő rinyál hogy: " Fúj ez undórító!,"Miért kell bele nyúlnom a wc-be" aki így rinyál annak ne is legyen gyereke!
  • Prof William
    #1227
    + Ad neki egy jó kis hitelt is begyűjt amit még az unokái is fizetni fognak...
  • rcstuning
    #1226
    A hiba ott van, hogy díszitik a fát és a fazon ráeszmél, hogy nincs ajándék. Tehát felhívja a Providentet dec.24.én és a nő még aznap ki is jön. Ezután a faszinak még lesz ideje elmenni egy olyan boltba ami 24.én nyitva tart és árul ajándékot. Hmmm. Ez egy nagy baromság! Fel kellene hívni a providentet dec.24.én és kérni őket, hogy az a nő hozza el a pénzt úgy, mint a reklámban.
  • Daza500
    #1225
    Sajnos egy ilyen országban az emberek többségének nincs elég pénze, ajándékot meg ugye mindenki szeretne adni, kapni egyaránt.
    Tehát rá vannak szorulva a hitelre, de azt meg törleszteni kell.
    Náunk a karácsony már sokkal inkább biznisz, mint ünnep.
    Szomorú, de ez van.
  • Dorka93
    #1224
    Ráadásul már megint előszedték a robituszin reklámot... Na attól ki tudok akadni...
    Meg a karácsonyos hitelek. A karácsony elvileg szeretet ünnepe nem? Viszont már csak arról szól, hogy mindenkinek ajándékot KELL adni, és nem szívből adják, ráadásul már a mennyiség se mindegy. MEg lehet oldani az ajándékozást hitel nélkül is... Vagy túl naiv vagyok?
  • Daza500
    #1223
    Engem többnyire a szinkron készít ki, a bugyuta szóhasználatok, meg az idióta hanglejtések...
  • mama2
    #1222
    Engem még a khm... tampon reklámok idegesítenek. Meg van az a veet szörtelenítő, hogy: "Te is gyantaszűz vagy még?" Night mare:/.
  • rcstuning
    #1221
    Amikor beszürkül a törölköző és már nem szívesen törli anyuka a kislányát, mert nem olyan szép fehér, mint amikor megvette.
    Kérdem én: - Nem kurvára mindegy, hogy fehér vagy szürke az otthoni törölköző? Akkor is felszívja a nedvességet.
  • retrobaba
    #1220
    szerintem is jóóóóó pasi! nem értem hogy most miért lett ez reklámnak titulálva egy ilyen topicban...?!

    na mindegy... a lényeg hogy nagyon nagyon helyes ez a srác, ez a flegma nézés...:D

    emese meg.....:S engem kifejezetten idegesít...meg a törcsis kislányos lenor vagy nem tudom milyen reklám.... ahol nagyon 'átélten' mondja a kislány hogy 'auuuu'.....:| jaj... meg már említett rájfájzen is extrashit......:P
  • mámászítá
    #1219
    szerintem a bb előző reklámja jobb volt :D

    torta dobálás...stb.... ésa pasi is full helyes!!!!! <3


    nem ???
  • kissskitty
    #1218
    Lelkesemese mér tűnt el??? Nem is látni már tvben... Csak nem fogytak el az ötletek! azz oldalán puzzlezni lehet a csajszi fejével
  • mama2
    #1217
    ja, télleg:D. Bocs késő volt, fáradt voltam.
  • Daza500
    #1216
    A Rádiós reklámokról mi a véleményetek ? Nemtom mennyien hallgatnak itt, de nekem mindig az ország legigénytelenebb rádióját kell hallgatnom a melóhelyen.

    És már fáj a fejem a sok baromökörségtől, amin csak sírni lehet...
  • Daza500
    #1215
    És PINCÉR, nem picér.
  • mama2
    #1214
    Nem a pincér megy a tálcán, hanem a picér megy egy tálcával:D. Meg nem átom, hanem látom:D.
  • mama2
    #1213
    Most átom a tévébe: Picér megy egy tálcán, de elesik és a kávék így kodölnek meg repülnek satöbbi. Lelassul minden az egyik csávó elhajul a kávé elöl, és a csaj meg bebújik valami mögé, és nem találja el a kávé, erre kinéz, és a csávó, meg vigyorog rá. És ez is ilyen bank hiteles reklám:S. Mi köze van hozzá? Meg ez az rtl klubb kártya. Hogy a Szőke csaj nem bírja felbontani a dobozos kolát(pedig aszittem minden szőke nő utálja, mert amikor felbontják, azt mondja nekik a dobozos kóla, hogy psssz, na mindegy:/) felbontani. Erre az Favorit című műsor "háziasszonya" megjelenik, és ő meg felbontja :/. Meg mittomén milyen kártya, hogy a csaj haza megy, erre elkezdi mondani hogy ezt, meg ezt vettem itt, meg ott, erre eldob minden zacskót, hogy nem használtam a mittomén milyen kártyámat igaz?(eszembe jutott: szuper shopp kártya:/) Erre a férje meg: "Drágám, ezt még este megbeszéljük:/.
  • adamboro
    #1212
    Air vick reklám mikor a nyúl v. kenguru felviszi lakásra a macskát.
    De van ennek több változata is más állatokkal.
    Egyszerűen csúcsszar.
  • Dorka93
    #1211
    A rájfájzen activityzős reklám az iszonyat fárasztó. A másik meg a tescos kajás, amikor a hapsinak az anyja együtt vacsorázik a fiával...