1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • RedRiot
    #1290
    Neeeeeem! Újra adják minden idők legidegesítőbb Peugeot reklámját. Kifutó modelleket (pl. 307) reklámoznak vele. Különböző emberek vezetnek különböző Pugokat egy városban. Közben a gondolataikat kiírják a képernyőre. És közben a zene: egy nő énekel, de olyan hangon, mintha épp nőgyógyászati vizsgálat közben kellett volna felénekelnie a számot. Fülsértő nyávogás, falbaverem a fejem tőle! Ááááááá!
  • Dorka93
    #1289
    A T-online-os reklámok... "T-online, gratulálok!" A húsvéti nyuszis meg a Supermanes... (-.-') Na az sztem borzalmas...
  • rcstuning
    #1288
    van direkt egy "reklámzene" topic. ott biztos megkapod a választ...
  • mama2
    #1287
    Nem tudjátok, az új kinderbueno reklám alatti zenének a címét? Most van egy új reklám, hogy a pasi Olaszba lakik. Egy kisbogárr autóval, végigvezeti az anyukáját, a városon, hogy:"nézd anya itt szoktam reggelizni", erre, a reklám végén, a két méteres csávó kiszáll abbol a kicsi autóbol, és kiderült, hogy az anyja, nincs is mellette, hanem a laptopon keresztül mutatja meg neki a várost:D. Mondjuk ez a reklám nekem tetszik:).
  • Noodlee
    #1286
    Az valóban siralmas, és idegesítő is egyben!!
  • Daza500
    #1285
    Hát...pont egy Volvo reklámtól nem vártam volna ezt...
  • adamboro
    #1284
    A kerekek fordulnak, pördülnek báárerre jársz. Volvo. Nagyon gagyi, ideges leszek, ha meghallom.
  • rcstuning
    #1283
    Ja tényleg, az nagyon gagyi :D
  • Cat 02 #1282
    váá baze, az mekkora lol
    nálunk ha csörög vki telója akkor egész osztályra rátör a köhgő roham
  • SonicBoom
    #1281
    először azt hittem, hogy az a telefonszám, de valójában a THM volt!!! Valami olyasmi hogy 472-583 (persze %)!!!
  • mama2
    #1280
    Hehe, ez olyan, mint az a csengőhang, amit a felnőttek nem hallanak, így az iskolába is beviheted:D. Hát persze.
  • rcstuning
    #1279
    Más: Egyedülálló RADAR háttérkép a mobilodra. Ezzel a háttérrel elhitetheted a barátaiddal, hogy tudod ki van a közeledben!

    Mekkora marhaság! Kinyitom a szemem és akkor is tudom, hogy ki van a közelemben. És miért feltételezik, hogy annyire hülye barátaim vannak, hogy elhiszik, hogy a mobilomon van ilyen radar? Utálom ha hülyének néznek...
  • Cat 02 #1278
    nem ott van 500 % thm ?
  • Met
    #1277
    Az erszte jobb?
    Nyáron nyaralásra kell (azt törlesztik 9 évig) 1 hónap múlva a szobát építik át (újabb 9 év) aztán karácsony...
  • rcstuning
    #1276
    Ja karácsony előtt ezt migvatattuk, hogy az ilyen kölcsön felvételre bíztató reklámok rosszak. Főleg, hogy karácsonykor díszítik a fát és akkor jut eszükbe, hogy nincs pénz ajándékra és még aznap kijön a csaj a pénzzel... pfff
    Fel akartam hívni őket dec24.én, de elfelejtettem. Azért biztosra veszem, hogy nem dolgoztak.
  • Pretorian
    #1275
    A legidegesítőbb reklám a Provident-é...
    A Provident a legférgebb, legratyibb, legaljasabb uzsorásvállalkozás talán az egész országban, még véletlenül se vegyen fel senki náluk kölcsönt...én nem szívtam velük, mert nem vennék fel náluk pénzt, de viszonylag pontos rálátásom van arra, amit ők csinálnak, mert dolgoztam a bankszférában...
    Gyakorlatilag ugyanazt csinálják, mint az uzsorások, annyi különbséggel, hogy ők nem gyilkoltatnak meg, ha nem tudsz fizetni...
  • Daza500
    #1274
    Mindegy, idgesítő hülye reklám. Kész.
  • rcstuning
    #1273
    Hát ezért idegesít...
  • Met
    #1272
    Ha valaki bérel egy irodaházban egy irodát és van 24 órás portaszolgálat akkor bármikor bemehet az ott dolgozó, ilyen nincs, hogy a portás dönti el, hogy bemehet e a munkahelyére vagy nem.
    Ha velem megtörténne ilyen az életben akkor az a portás (mert az, nem biztonságiőr) másnap már nem dolgozna ott.
  • Zoli007
    #1271
    A Béres reklám. Csákesz áll a nejével a patikában... A legröhejesebb az egészben az, hogy a Béres geciben is paracetamol van. LOL, akkor már inkább veszek valami generikumot, sokkla olcsóbban jövök ki.
  • vizes
    #1270
    Nem vagyok. :-) Én is megpróbáltam bejutni a gépemhez...
  • rcstuning
    #1269
    Te biztos biztonsági őr vagy :)
    Egyébként az is szerepel valószínűleg a szolgálati leírásban, hogy nem fogadhatnak el diós bejglit (persze nem szó szerint)...
    Egyébként a nem szakállas biztonsági őr a barátok köztben játszotta a Lóri "haverját".
  • vizes
    #1268
    Persze, hogy nem! Nem is ezt mondtam.
  • Daza500
    #1267
    -ly
    +j
  • Daza500
    #1266
    Ettől még nem muszály egy biztonsági őrnek parasztnak lennie...
  • vizes
    #1265
    Persze, idegesítő a reklám. De gondolj bele: ha a szolgálati leírásban szerepel, hogy munkaidőn túl nem tartózkodhat senki az épületben.
    Pláne nem lehet használni a céges eszközöket.
  • cs511
    #1264
    Tele van a tököm azzal a 2 biztonsági őrrel, akik nem engedik fel a srácot a számítógépéhez netezni, csak szivatják állandóan. Mindig az a vége, hogy: Na menj szépen haza és otthon internetezz!
    Miért gondolják, hogy van neki otthon internet hozzáférése? Valószínűleg nem azért jön be a céghez, mert otthon nem szeret netezni. Felhúz...
  • mama2
    #1263
    Tőéem szedte a Fábry koma:D.
  • adamboro
    #1262
    Déja vu Fábri Show.
  • vizes
    #1261
    Te állat!
  • rcstuning
    #1260
    Azt még úgy lehetett volna befelyezni, hogy és ebben a kislányban van egy vibrátor, és ebben a vibrátorban van egy elem, és ebben az elemben vannak töltések stb...
  • mama2
    #1259
    Hajjátok, Az Ország bennetek van, nem tudjátok? Én igen, és azóta szűrésre járok. Meg abba a kislányba is benne van, meg mindenkiben:P. De idegesítő reklám:P.
  • Klemice
    #1258
    potemix a lenyugvó napnak is van ereje
  • lemongrass
    #1257
    akkor álmodj nekünk vmit az oroszlánnal, meg a kislánnyal mama! :D
    hopps! BK ma este! :D
  • toretto r34
    #1256
    Most láttam eggyet valamipotencianővelős reklám az m1-en láttam idióta nő meg az idióta férje jah tudom már potemixes az kegyetlen.
  • rcstuning
    #1255
    Valójában azért nem veszi be, mert a férje elzárta a nő elől a gyógyszereket, mivel annyira hülye a csaj, hogy bevenne mindent... :)
  • mama2
    #1254
    Mijjé, az tök ari reklám, az oroszlán a lekkjobb:). Én nekem az a kedvenc reklámom:):D.
  • adamboro
    #1253
    Vmi terhesgyógyszert reklámoznak, ultrahangon mutatják a gyereket, de gélt azt nem használ a géphez a 'doki'.
  • lemongrass
    #1252
    az ájendzsís kislány újra támad! na őt zoxó nélkül tudnám bántalmazni!
  • toretto r34
    #1251
    A másik amit utálok a rennie reklám addig nem szedi be a tablettát amig nem ér haza a férje ilyen hülyeséget már rég beszedtem volna ha szar a gyomrom a végén meg a buborékolos rész na az mekkora szar