1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • rcstuning
    #1210
    Az egyik leggusztustalanabb számomra az a coca-cola reklám, amikor temetnek valakit és mindenféle fajta ember elmegy a temetésre, aztán a végén vízbe dobják a koporsót, de egy nagy cápa lenyeli. A szöveg meg valami olyan, hogy te döntöd el milyen életet élsz...
    Rettenetes reklám, utálom. Már colát sem iszom, igaz, nem emiatt.
  • karajjj
    #1209
    tudom... de attól még ugyanúgy irritál :D
  • akyyy
    #1208
    pedig tudtommal azt egy sg-n is aktivan forumozó alkotása:D
  • Daza500
    #1207
    Sztem még mindig a Raiffeisen család viszi a pálmát. :)
  • karajjj
    #1206
    engem most az egonésdönci reklámok idegesítenek a legjobban a tv-s, meg azis, hogy neten mindenhol beleakadok ebbe a baromságba :@
  • RedRiot
    #1205
    Hát jahm hitelreklámok suxx. Unszimpatikus apuka randa pulcsiban meditál, hogy több éves hitelre vesz karácsonyi ajándékot.
    Jövő karácsonykor meg majd felvesz egy újabb kölcsönt, mikor még a tavalyi ajándékok sincsenek rendezve? :D
  • rcstuning
    #1204
    Marslakócskák, étrendkiegészítő multivitamin - mekkora baromság!
  • rcstuning
    #1203
    A hitel reklámok az agyamra mennek.
    -Pénzre van szüksége, mert nőnek a gyerekek?
    Vagy amikor elromlik a TV és ütögetik a tetejét... mintha attól helyrejönne. Bár néha tényleg segít :-)
  • RedRiot
    #1202
    Kösz az együttérzést! :) Talán még a Yaris reklámban van ilyen erőtlen, fátyolos női nyivákolás. Kb. ez a "fáj a fejem mindenki hagyjon békén" hang.

    Régen a reszelős férfihang volt a menő: "Gillette, férfiasan tökéletes", meg "Igyál jéghideg Mountain Dew-t". Ez kiment a divatból, most a féltüdejű, depressziós nyávogás a trendi.
  • Daza500
    #1201
    Én se látom értelmét autóreklámba tehetségtelen, igénytelen énekesekkel elnyöszörgetni valamit...valami minimal-instrumentál muzsika lenne ezekbe a legjobb, mint ami a Filmmúzeumon szokott menni a privátfilm-archívumban.

    A Fiat reklámjában volt igencsak borzalmas női ének, szal együttérzek veled.
  • Daza500
    #1200
    Elnézést, a válasz gomb véletlen lett benyomva.
  • Daza500
    #1199
    A mocskos Provident Bank szokott igazán hasznot húzni a karácsonyból...
  • rcstuning
    #1198
    -Gyors!
    -Akciós!
    -Raiffaisen személyi kölcsön, havi .....

    Mondjuk ez tetszik :-)
  • lemongrass
    #1197
    a kólázás ilyen árak mellett manapság tényleg ünnep....
    most is volt vmi nagy rekordfogás :P /kolumbiában.../
  • mama2
    #1196
    nem, csak ez olyan idewgesítő számomra. Miért?
  • Mincsi
    #1195
    focista vagy-e?
  • mama2
    #1194
    Ja, az tényleg idegtépő:/. De a legjobban az,(ugyan ez a reklám), hogy amikor a kissrác focizik a házba, akkor az anya az ajtóba áll, mert ugye "kapus", és a lába meg szét van téve(nem félre érteni), és a gyerek meg pont a lábán át rugja be, és akkor nagy SzmiaGÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL:D, meg minden, csak ebbe az a poén, hogy széttette a lábát hogy a gyereke pont azon rugja a labdát. Én összeraktam volna, és úgy rugja ki az udvarra ahogy akarja
  • adamboro
    #1193
    Kinder tejszelet, anyuka beszélget a kinyitott hűtőszekrénnyel.
  • rcstuning
    #1192
    Teekanne reklám egy undorító fa*zság! Tök idiótán néz ki az a szerencsétlen fazon, aki kannának öltözött. Utálom
  • adamboro
    #1191
    Karácsonyi cocakóla reklámoktól a falra mászok.
    kólázás=szeretet ünnepe
    na elmehet a bús pics*ba aki ezt kitalálta.
  • RedRiot
    #1190
    Pár hete még gyakran nyomtak egy Peugeot reklámot. Különböző Pug modellekkel mászkáltak mindenféle emberek egy városban, és közben szólt egy zene.

    Női ének, kibaszott hamis. De nem poénból, hanem olyan alterosan/intellektuellesen hamis. Kurvaidegesítő volt, kb. mintha vki egy faéket kalapált volna a két agyfelem közé. Mostanában több reklámban is nyomják ezt a nyávogó, erőtlen női énekes zenéket, legszarabbak. Remélem vannak még rajtam kívül akiket idegesítenek, így könnyebb lenne elviselni.
  • manoszey
    #1189
    naon csini :D
  • kismiki
    #1188
  • manoszey
    #1187
    'Kedves Zoltán, mit szólnál hozzá, ha ezentúl így fogadnám az ügyfeleket?"
  • kismiki
    #1186
    Arra gondoltam ha itt fogok dolgozni így fogok dolgozni
  • mama2
    #1185
    Csak zért nevetnek, hogy ne azt hidjék róluk hogy: "milyen hülyék nem értik meg mit mondok". És inkább, hogy gyorsan elmehessenek, mosolyognak, hogy igen értjük. Mert ha megnézed a mosolyukat leolvasható róla hogy: "atyaúristen mit beszél ez össze-vissza?"
    Szóval nem értik csak úgy tesznek:).
  • rcstuning
    #1184
    Mekkora marhaság az a raiffaisen bank reklám, amelyikben a szerelő olyan halandzsát nyomat, hogy a nő nem érti meg, aztán a műszaki boltban tökugyanez megy. Végül bemennek a R.bankba és azt mondja nekik a nő: -Azt hiszem, az önök számára több lehetőség is van!
    Erre nagy az öröm, mert ezt értik.

    Gondoljatok bele mi is a mondanivalója: a szerelő és az eladó konkrét dolgokat mondott, de ezek olyan hülyék, hogy nem értették (persze, mivel nem értenek hozzá - ez nem is baj). Erre a bankos csaj nem mond semmi konkrét dolgot, de ők megértik és örülnek. Egyébként pedig a bank ajánlata, lehet ugyanilyen érthetetlen, ha belemegy a részletekbe.
    Na mindegy, csak gondolom megosztom veletek a véleményemet.
  • manoszey
    #1183
    Mert a karácsony már csak a pénzről szól! Ezt sugározza a sok amerikai fil m és a sok reklám. Vegyen fel kölcsönt is karácsonyra...ezt hallom egész nap, mert már nem a meglepetés és a szándék a fontos hanem a nagy és drága ajándék. Na persze...!
  • mámászítá
    #1182
    Az szép!
    Egyébként szerintem sokan bekattannak a karácsonyi időszak alatt.
    Ha az ember bemegy egy bevásárló kpba tuti idegbajt kap
  • johspeed
    #1181
    mikulásgyilkosos videó karácsonyi hangulatban
    http://videa.hu/main.php?page=play&v=UDsrlrPzncQViw6v
  • manoszey
    #1180
    A Honlapját láttátok már? www.lelkesemese.hu van ott még pár videó :P nagy fanoknak
  • manoszey
    #1179
    Emese reklám legalább kitűnik a többi közül, elég volt már a sok inteligens mosóporból!
  • mámászítá
    #1178
    Most komolyan saját oldalt csináltak a csajnak???
    Ez, dehát, atyá... ááá, nem hiszem el!!

    És gökorit meg konfettit árul rajta v mi???
  • rcstuning
    #1177
    Hú, de gáz. Szegény...
  • lemongrass
    #1176
    tegyük má talonba emesét...
    az előző 'munkahelye' /bár gondolom, már 1000x linkeltétek.../
    LelkesEmese
  • rcstuning
    #1175
    Emese megkapja az állást! hurrááááá
  • rcstuning
    #1174
    Hát szerintem az LCD jobb. Ha tönkremegy, akkor "csak" a két háttérvilágítást kell megvenni, de ha a plazma megy tönkre, akkor eldobható. Itt most arról beszélek, hogy kb 4-5 év ezeknek az üzemideje és aztán be*zarik.
  • kissskitty
    #1173
    Hajrá lelkesemese!
    Hajrá görkoris ügyintézés!
    Hajrá konfettizápor!
    Hajrá idióta reklámok!!
  • unberto
    #1172
    szerintem ez jobb...még mindig verhetetlen :p http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=w40J4s0VGZqDhQRp
  • johspeed
    #1171
    ezt a reklámot most láttam a youtubon, gondoltam megosztom veletek
    http://youtube.com/watch?v=t7KhsQ-LzUQ