1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • vizes
    #1370
    baumax. áj du it máj véj.
  • karajjj
    #1369
    a fingos coca cola zero reklám mennyire undorító...
  • Daza500
    #1368
  • rcstuning
    #1367
    Fújd be magad az új 1-es és 2-es illattal és máris kész az AXE 3.

    ???
  • rcstuning
    #1366
    hát a vége a saját válaszom lett volna... :)
  • Daza500
    #1365
    Ez a reklám fordítás szempontjából eléggé el van kúrva.
  • rcstuning
    #1364
    -Anyú, Bence miért ilyen kicsi?
    -Azért, mert még kisbaba!
    -És miért ilyen puha mindene?
    -Mert így kellemesebb megölelni!
    -És miért ilyen jó illatú?
    -MERT MÉG NEM SZART BE!

    Silan natural sensitive
  • rcstuning
    #1363
    -Anyú, Bence miért ilyen kicsi?
    -Azért, mert még kisbaba!

    Ezt a magyarázatot...
  • Daza500
    #1362
    Ejha...
  • rcstuning
    #1361
    Őrültek...
  • vizes
    #1360
    :-))

    Az a marháját nem érdekli.

    Most került a kezembe egy régebbi Computerpanoráma (kb 2 éves), ebben látom az akkori hírt, a Sony walkan külsöben mp3 lejátszót adott ki. Mint mondták az európai retró láz ihlette őket. Kamu gombok, nyitható (!) kazettafedél, stb.
  • Daza500
    #1359
    Pedig kazettán már nem adnak ki zenéket, barátom...
  • Willi Betz
    #1358
    Engem az Emesés reklámok hoznak ki a sodromból. Úgy képen törölném azt az Emesét mint annak a rendje.
  • rcstuning
    #1357
    Mondjuk pont az előbb utaztam a vonaton és láttam egy csajt tisza cipőbe és tisza hátizsákkal...
  • vizes
    #1356
    retró barátom! retró! ez manapság menő! amikor én gyerek voltam tisza cipőben jártunk mert az volt. cseppet sem volt szépnek mondható. most meg mánia lett belőle, ha fizetnének érte akkor sem venném fel.
    a sandokanos sétálómagnónak is lesz gazdája és büszkén fogja cipelni.
  • rcstuning
    #1355
    A pöttös.hu-n nyerni lehet egy Sandokan matricás sétálómagnót...
    Lehet még egyeltalán kazettát kapni? Nagyon gáz és még a Sandokan matrica sem teszi vonzóbbá...
  • Neogan
    #1354
    reklám szar, Iringó jóóóó
  • rcstuning
    #1353
    Felmegy a vérnyomásom amikor meghallom:
    Martinek János, Martinek János....
    vagy:
    Gyere Kolókám...
    Szóval ezek az olimpiai reklámok nagyon rosszak.
  • Met
    #1352
    Kurvára idegesít az a Scholl reklám amelyikben az a táncos picsa ugrabugrál, mert az nem tánc, és közben vigyorog mint egy idióta.
    Legszívesebben szilánkosra törném mind a két bokáját :)
  • Daza500
    #1351
    Meg a csaj is eléggé nem hétköznapi pofákat vág benne :D

    De azért a Raiffeisen-féle stipi-stopi is ott van a szeren.
  • Seth
    #1350
    az egy koca-netesnek már túl bonyolult
  • mama2
    #1349
    Na, az nállam is. Aszongya új rendező ablak, ahol könnyen megtalálja a kedvenc lapjait. Minek? Ott a könyvjeéző, vagy a kedvencek ahogy nállam van, beteszi oda, azt kész.
  • Daza500
    #1348
    Na és a Startlap vadonatúj TV-reklámjához mit szóltok ?
    Nálam most az viszi a pálmát. :)
  • Prof William
    #1347
    A negatív csúcs...

    Csávo ottohn űl és hát nagyon szomorú... Nézegeti a sok számlát és hát nincs pénze hogy kifizesse... - Csak megjegyzem hogy a ház a bútorzata alajnán minimum felső középosztályba tartozik -
    De ekkor ötlete támad és már csöngetnek is az ajtón és a 64 foggal mosolygó nő már adja is át a köteg pénzt! Mert vagyél flel hitelt!
    Aztáneste a család boldogan nézi a TV-t miközben az apuka egy " Látjátok gyerekek apuka így intézi el a dolgokat" - arckifejezéssel vigyorog de valami rohadt idegesítően...

    Namármost... Ha valakinek már arra sincs pénze hogy a számlákat kifizesse akkor ottm ár valami nagyon komoly baj van otthon. És ha erre rádául még hitelt is vesz fel ottm ár komoly baj lessz/van... Mert akkor a hitelt majd vissza tuja fizetni?

    Régebbi reklám... Kis lúzer használ valami dezodort.. próbálgat mindeféle modellalkatú csajjal beszélni de azok lekoptatják... De amint befújja magát a XX dezodorral nők máris ragadank rá... Eszerint lehetsz jó kedves + a többi az sz*rt se ér de ha jó a dezodorod akkor nőknek beindul az ősi ösztöne és máris letépnék a ruhádat... Mai értékrend rulezik...
  • Klemice
    #1346
    hát józsa imre remek szinkronszerepek után eléggé aláásta magát a spar reklámmal
  • Prof William
    #1345
    És abban mi a jó ha a haver/banő/szülő azt hiszi hogy összetört a mobil? Sztem észre se vennék... Én leglábbis nemszoktam haver mobilját nézni...

    Régebben volt valalami szerelmes rpgoram is hogy a mobilod jelzni közeledben hogy ki a hozzád való... szánalom...
  • rcstuning
    #1344
    Itt az egyedülállo törött háttérkép a mobilodra. Mindenki azt fogja hinni, hogy összetörted a mobilod.

    Hú, de jól átverek mindenkit...
  • Prof William
    #1343
    Kedvencem a régi...

    " Ha most nem akarja megtudni hogy legyne gazdag/figyon le akkor kapcoslja ki a TV-t!"

    Na ekkor szoktam kikapcsolni. :) Nem bánom akkor inkább legyek szegény. :)
  • vizes
    #1342
    én nem ismertem meg a hangját, annyira idegesít, hogy a tv komoly veszélyben van amikor megy...

    Csak erős idegzetűeknek: ITT
  • Seth
    #1341
    Én attól rosszúl vagyok, de komolyan, a faszi hangja aki szinkronizálja annyira idegesít, pedig ugye többnyire vígjátékokban szinkronizál, ott meg el tudom viselni
  • Prof William
    #1340
    Szinte amint látom ahogy rettegéstől kimeredt szemű zsebtolvajok és családtagok rohangálnak az utcán mert ugatni kezdett a mobilom amikor meg akarták fogni...
  • rcstuning
    #1339
    azt nem ismerem, de kiváncsian várom... :)
  • mama2
    #1338
    Az pedig nekem tetszik:D. Viszont az új Reni gyomor gyógyszer reklám, az valami szörnyű:SS.
  • vizes
    #1337
    Az idegesítő, hülye baromállat reklámok netovábbja: pénztárca "énekel", szabadkozik, hogy dagadt és valami budget-ről beszél!
  • rcstuning
    #1336
    Vagy az hogy:
    A legjobb házörző a mobilodra. Igy aztán senki nem meri majd megérinteni a mobilodat!

    Persze, mert olyan hülyék az emberek, hogy ha a háttérképem egy morgó kutya, akkor azt hiszik, hogy benne van a telefonban. Édes Istenem....
  • nimrod45
    #1335
    Érdekes megfigyelni, hogy újabban bizonyos kocsi és tisztítószerreklámokba eléggé erőltetetten próbálnak belevinni minimum egy közepes vagy nagyobb méretű kutyát amely formában szerintem idegesítő. Ez valami új reklámfogás lenne?
  • Daza500
    #1334
    MEZYM Forte reklám ! :D

    Persze, egy egész csirke belefér az ember gyomrába ! :D
  • rcstuning
    #1333
    Nekem az ilyen dumáktól van herótom, hogy: "Ilyenkor a normaflore regenerálja a bélflórát..." pfff
  • SonicBoom
    #1332
    nem láttam említve a topikban, de régebben volt egy über-gusztustalan reklám, valami bolonyai szószt reklámozott, és a kis gusztustalan dagi fejű kislány egyenként lenyalogatta a tésztaszálakról a szószt, a lenyat tésztát meg félretette.

    Nem csak gusztustalanul nézett ki, de még irrítáló is volt az egész beállítás. Ha nekem ilyen gyerekem lenne úgy fejbevágnám, hogy az asztal adná a másikat.

    Hála Istennek már rég nem adják...
  • akyyy
    #1331


    DEMN ól thiz BJÚÚÚÚTIFÚL GÖÖÖRL