1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • SpaceNinja88
    #1410
    Mert olyan lusta asszonka D:
  • Dorka93
    #1409
    De az meg a másik, hogy minek várja meg amíg annyira koszos és gusztustalan lesz a wc, hogy ennyire undorodik tőle?...
  • SpaceNinja88
    #1408
    Heh, én elképzeltem egy paródiát róla.
    Bekopog az ajtón a leányzó - apa meg közben __rvázik, rúd ki gatya fel és megy nyitni az ajtót.
    - Szia, te ki vagy?
    - Te vagy az új apukám...
    - Aha, persze - mondja az úr, és rázárja az ajtót.

    Ennyi :D Elképzeltem Gálvölgyi paródiaként a __rvás rész nélkül, LOL!
  • Zoli007
    #1407
    OTP személyi kölcsön a kiscsajjal, ha jól emléxem. Az úgy tud irritálni. Én erre kb. azt válaszolnám:
    Na takarodj vissza anyádhoz, és üzenem neki, hogy gondolkodott volna 10 éve.
  • SpaceNinja88
    #1406
    Ohohohhh, Clorox reklám akkor; Coca Cola, Pepsi, UPC, Domestos, gyerek! D:
    Te aztán egy regényt akarsz íratni velem, miiii? :D:D:D

    A linkes videót nem tudom megnézni, MySQL hiba miatt, szóval ezt passzolnám mára.
    Clorox reklám, amelyben az órisái teknős van. Ezzel az erővel én is mondok egyet, csoki reklám legyen. A medve szarik egyet, legurul a dombon, bele a vízbe, ahonnan kihalássza a horgász, megsüti, megeszi, kiszarja, jön a Milkás két állat, amik meg csokit csinálnak belőle! Uff, és ezt így 11 órakor.
    Szóval, a gyerek így próbál bekamuzni, hogy egy nálánál három évvel idősebb és irigyelt, mert a tusoló alatt OMG kölök akkorát rúgott bele, hogy a levegőben dobott öt szaltót egyhelyben! A hülye anyucika meg persze elhiszi, és vásárolja a Cloroxt, hisz Anyu ha fos... lásd "versikém" lentebb. Órisái (megint direkt elírva, fogadni mernék, hogy freddyD Airborne Hero videói miatt kérted ezt, a nevedből ítélve) baromság az a reklám, tipikus seggből rántott szarság.

    Coca Cola reklámok. Coca Cola Zero: HÉÉÉÉÉÉ BAROMARC NINCS BENNE CUKOR HELÓ' - nem ám hogy köszönne először! Ez is egy álomvilágban játszódik. Ha mennél fel egy mozgólépcsőn, mégis ki a rákot érdekelné, hogy nincs a kóládban cukor? Senkit! Sőt, még azt se. Meg az a szemes... ehh, ez gondolom, a fiatalabb korosztálynak készült, bár nem tudom, nekem személy szerint nem jön be...

    Pepsi reklámok. Az melyikek? Ja a focisak. Oké, sztárbagázs, mondjuk rá elmegy, de némi ötletet én vittem volna bele - a focit én nem bírom, ezért sem tudok erről a reklámról sokat írni.

    UPC reklámok. Na, ez már egy hosszabb téma. Amik most mennek, azok SZÁ-NAL-MA-SAK! Sőt, az egyik még meg is van vágva, hiszen csak annyit hagynak meg, hogy 'Jól árusítottam a', pedig utána még ott van, hogy 'tányérostévét'. Ez főleg a kórusos csávó hangján hallható, fadelés miatt is, meg hirtelen van vége a szövegének. Na ezért. UPC show? Mióta reklámozzák? Úgy három hónapja? És mégis mi lesz ez?
    Tudom, hogy nem illik ide, de betették a UPC+ "tv-adót" a TV ajánló csatorna helyére, ahol negyedóránként váltották a csatornákat - megjegyzés: az MTV-t miért tették konverteressé?
    Visszatérve a reklámra, amik most mennek, azok nézhetetlenek. Meg BRONZE meg GOLD csomag omg, ötletes elnevezések.
    Amik régebben mentek, a Szőke kapitányosak, azok EREDETIEK voltak legalább. Nem az a tiplikus (direkt L-lel kiegészítve) reklám, hogy vedd meg azt seggeljé'. Nos, a karácsonyi - elég ritkán játszott - zenélős nagyon jó reklám volt! 'Ma nem reklámozunk semmit? - Nem, már mindent feltaláltam' < ergo, utolsó reklám volt.
    A régebbiek is jók voltak, sőt még a Szőke kapitány előtti Bandisok is.

    Domestos reklámok. Azokkal a ződ izékkel. Jaj a vízkőbarlang - erről jut eszembe, a WC-nk nem működik megfelelően, kell tömítőgyűrű a víztartályba D: - ááááá! Hát, nem tudom, lehet valakinek tetszik, de én annyit mondok oké. Meg amikor öntözgeti a wc-t, oáááá, fúj.

    Én hozzácsapnám a Harpic reklámokat is ha nem gond... :]
    Amikor felkészül nagyban hogy húúú wcpucolás! Még öntözgeti is az X márkájú - ezt mindig is utáltam - cuccal és persze nem jön be, na de a Harpiccal igen! Meg az a wc-illatosító, hogy fúúúúj nem akarok hozzányúlniiiiii. A megoldás: GUMIKESZTYŰ! Ennyi! De nem, Harpic max.

    Na jó, ennyit tudok így mondani, kérem a következőt! ^^
  • algor91
    #1405
    Írjál arról a Clorox reklámról amiben:

    "Mert az órisái teknősök valóban léteznek."

    csak azért órisái, hogy hülyébben hangozzon ez is! :D

    'Clorox reklámok'

    'És mit gondolsz a Coca Cola és Pepsi reklámokról?'

    'Ja és a UPC reklámok'
    'És erről a hülye rtlklub.hu reklámról mi a véleményed?
    http://www.reklamfilmek.com/video.php?firm=124&video=482
    erről.'
    linkelve

    szóval ez az rtlklub reklám'
    ja és a Domestos Koszmester és hasonló Domestos reklámok
    most ennyi jutott eszembe
    ezekről mondj véleményt SpaceNinja88
  • SpaceNinja88
    #1404
    De ez nem pont annyi szótag, mint a reklámban! :D
  • mama2
    #1403
    xDD...
    #1400: Ez még ikszdésebb:P.
  • Daza500
    #1402
    Írok jobbat ;)

    Apu ha mos,
    Kék lesz minden,
    A kínai zokni
    Befogta az ingem.

  • mama2
    #1401
    Köszike:))).
  • SpaceNinja88
    #1400
    Daza500: én az Uri Gellerről a Clorox reklámra gondolok, arról pedig a paródiámra:

    "Anyu ha fos, papír biz nincsen,
    Anyu ha fos, szaros kilincsem,
    Anyu fosától jönnek a foltok,
    Sugárzik a barnaság a fo-hostóóóóól..."

    Szóval ez inkább gyermeki ábrándozásnak tűnik, igaz eléggé elborult, bár én rosszabb vagyok nála - lásd a fentebbi verset.
  • SpaceNinja88
    #1399
    Mama2, ahogy parancsolod!

    Kezdeném az Axe 3 reklámmal, de kitérek egy régebbi Axe reklámcsoportra is majd. Szóval Axe 3. I-de-ge-sí-tő! Nem is kicsit. Az, hogy a sok nőcske egymásba rohan és akkor púúúú liszt! Két rohadt spray egyenlő egy harmadikkal? Na de kérem, ez egyszerű lehúzás. A sok tizenéves biztos erre költi a pénzét, hogy "húúú, majd ettől hugyoznak utánam a csajok...", aztán kiröhögik, hogy "fúj de büdös vaaagy" és erre elbőgi magát, maradandó lelki károsodást szenved, amit vagy kihever, vagy még inkább nem és ez majd visszaüt felnőttkorában.
    Szóval egy pali után olvad össze sok nőcske eggyé. Hvááá, ez igen! Ez kinek jutott eszébe? Legszívesebben az ilyeneket eltiltanám a reklámkészítéstől, mert ez egy kész vicc. Egy közröhej!
    És akkor ezzel térnék ki a "Bom Chika Wah Wah" - vagy hogy a francba kell ezt írni... - reklámokra. A Dundika-féle még elmegy, de a reklámok NEM! Üvöltözik a hülye nő, mintha orgazmusa lenne és letépi a ruhát, meg ilyenek... ennek ráadásul semmi értelme nincsen, vááááá...

    Ezzel szerintem elmondtam a véleményemet a záksz reklámról.

    Mi volt a másik? Jaaa, a lábgombások.
    Nos, ebből hirtelen a Canesten reklám jutott eszembe, amikor egy hölgyeményt mutogatnak a bal oldalon végig. Ez kérem, tiszta pszichológia. Az arcexpressziókkal akarja bepalizni (vagy nem is, inkább rávenni) a nézőket, hogy "hűűű ha mosolyog a csaj akkor nem lesz gombalábam". No, az a reklám hülyén fest. Aztán az a Canestenes, amikor falramászik a pali meg plafonra. A megoldás a szelektív érzés! Ha nem figyelsz rá nem zavar, ennyi! Nem kell venni, azt' jó' van. Meg a Canesten 1x. Jöhet a kényeztetés... lábgombával is leápolhatja magát az úriember, nemde? Így is, úgy is pénzbe kerül, és így se, úgy se fogja zavarni, hogy viszket a lába, mert arra figyel inkább, hogy megtuszkolja a lé-ány-zot (direkt rövid o-val írva, így hülyébben fest).
    De gondolom, hogy a másik lábgombás reklámra gondoltál. Arra, amelyik egy szappanoperaszerűséggel nyit... jaj, de hülye vagyok! Az hüvelygomba! Áááá, jól van...

    Remélem, kielégítő volt eme írás. Várom a további javaslatokat! ^^
  • Sanyix
    #1398
    hmm néhány reklámban olyan idegesítő zenék vannak, hogy hihetetlen.

    Ha hallom, folyamatosan megy fel a pumpa, mert szar és idegesítő, és 0. Honnan a rákból szedik ezeket? Nemhiszem hogy ilyet kiadnak úgy simán. Külön csináltatják? Ezekről a rendkívül tartalmas aaaa lalala uuuu szövegű cuccok bórítanak ki a legjobban, a hülye ritmusukkal, meg a hülye dallamokkal, főleg bank, vagy mobilreklámokban hallhatók.
  • Daza500
    #1397
    Inkább azt mondja meg valaki, hogy az óriásteknősöknek mi a jó franc közük van egy mosószerhez.
  • Sanyix
    #1396
    Én ezért egy egyszerű megoldást választottam, így soha nem kell ilyen át... miatt idegeskednem. SOHA nem veszek fel semmi hitelt, semmi kölcsönt, mert ezekből csak baj lesz.
  • mama2
    #1395
    Emese? A másik bankos reklám?(hőő micsinász azok a hiteligényléshez kellenek!
    -ezek nem kellenek:)(remélem érted melyikre gondolok)).
    Lábgomba,Axe dezodor reklám.. Ezekről írj még létszi...
  • SpaceNinja88
    #1394
    No, kérem, tartom a szavamat és írok egy személyes véleménykifejtést azokról a reklámokról, amelyek eszembe jutnak. Ha esetleg valamelyike(ke)t kifelejtettem, csak szóljatok, hozzácsapom utólag.

    No, kezdeném napjaink uzsorásbankjával, a Providenttel.
    Ennek a cégnek nem egy reklámja van, hanem több is, csak egy sémára épülnek; az első fele tér el némileg. Ha jól emlékszem, van egy ruhanövősdi (Nőnek a gyerekek?), a TV-nézős (ennek a szövegére nem emlékszem), a karácsonyos, a mikrós, a számlás, és még biztos, hogy van, csak nem nagyon töltöm időmet TV-zéssel. Ezeket is úgy látom-hallom, hogy apám TV-jét látom (valamennyire) miközben bent vagyok a szobában.
    Szóval kezdődik a szituáció, és rájön igen tisztelt Baltaarcú Apa (ahogy én hívom), hogy 'jaj kell $', és nem ám hogy a barátait hívja, áháháh, neeeeem, a Providentet kell hívni! Ebbe aztán van logika, mint a fenekemben. És akkor egyből jön a nőcske, és adja is a pénzt - ha összeadnánk, mennyi hitelt vett fel Baltaarcú Apa, akkor már rég többezermilliárdos adóssága lenne - és persze B.A. úgy néz, hogy 'Iiiigen, látjátok? Bekerülünk szépen az eladósodási spirálba, amiből ükükükükükükunokáink se fognak kimászni!' A két gyerek a háttérben le se szarja, hogy a jövőjüknek annyi, meg egy bambi; a feleség úgy néz rá, hogy 'óóóó, de szeretnék veled kúrni ma este', a nőcske meg 'Ez aaaaz, még egy balfasz, még több prémium'.
    Valamikor volt régebben beszédes változata, amikor Baltaarcú Apával beszélt a felesége, hogy 'Honnan van az az új mikróóóóóó?' - vagy hogy volt az a szöveg... mindegy, nem lényeges, szerintem.
    És utána jön a fehér hátteres rész, fent a logóval, bal oldalon a nővel, jobb oldalon a telefonszámmal, és lent a 0.05ös betűméretű szöveggel.
    Most már nem írják ki nagy betűkkel a THM-et (ami 227-437%), hanem már elhadarja a bemondó.
    És most idézek a websitejukról:
    "A Provident segítségével gyorsan és egyszerűen juthat kölcsönhöz.

    Kölcsönök 30 000 - 200 000 Ft-ig, 26, 40 vagy 54 hetes futamidőre
    (megjegyzés: uzsorás cég, nemde?)
    * A lehető legrövidebb idő alatt készpénzhez juthat, sorban állás nélkül
    * A kölcsönt bármilyen célra igényelheti
    * A törlesztőrészlet a futamidő alatt nem változik
    * Nincsenek váratlan költségek
    * A kölcsön összegét személyes igényeihez és lehetőségeihez igazítjuk
    * Heti törlesztés az Önnek megfelelő időpontban, kényelmesen, az otthonában"

    No kérem. Első pont a csali, a sok öreg nyanya ennek dől be, meg a hülye nőnek a reklámból. Második dettó. Harmadik pont: oké, nem változik, de utánaszámolva kiderül, hogy hülyére veszi az ennek bedőlőket. Negyediket nem kommentálom. Ötödik azt jelenti: annyit kapsz, amennyit kinézünk belőled! Hatodik, utolsó pont: na ezért is mondom, hogy uzsorások.

    Holy F-ing god, ennyit írtam EGY REKLÁMRA!?

    Tudjátok mit? Valaki írjon egy reklámot, azt is így kivesézem, és így a Jarral jól jár! D:
  • mama2
    #1393
    Remek. Várjuk!
  • SpaceNinja88
    #1392
    mama2, koryne: holnap írok egy regéééényt!
  • rcstuning
    #1391
    #1367
  • Noodlee
    #1390
    Tényleg nem értem, hogy ezt a xart ki kajálja be.
    Vegyél kettőt, hogy legyen 1.

    Kettőt fizet egyet kap akció :P
  • 1akos
    #1389
    bocsánat. itt van kattinthatóan:
    Reklamfilmek.com / Axe3
  • 1akos
    #1388
    ha esetleg valaki nem tudná, melyikről van szó:
    http://www.reklamfilmek.com/video.php?firm=14&video=501
  • karajjj
    #1387
    lenyúlták az Öcsi bácsi híres mondását, csak kicsit átalakították...
  • Daza500
    #1386
    Kéne szervezni egy tüntetést a fos reklámok ellen...
  • DarthDawe
    #1385
    Nekem a korall reklámtól
    http://reklamok.blog.hu/2008/05/27/jocsaj_nyalja_fagyit_vegyel
  • Noodlee
    #1384
    Az új axe reklámnak már a zenéjétől felfordul a gyomrom!
    Meg a duma, hogy vegyél kettőt, hogy meglegyen a harmadik.
    Gusztustalan!
  • joeperry
    #1383
    Az összes táncikálós K&H reklám... évek óta megkeserítik az életemet. A legújabbtól (kicsi kamat, kicsi tánc - 'nyádat, te ribanc) egyszerűen az életkedvem is elhagy.
  • koryne
    #1382
    Lássuk-lássuk :) Akit nem érdekel, az legfeljebb nem olvassa el...
  • mama2
    #1381
    engem érdekel.
  • SpaceNinja88
    #1380
    Ha esetleg érdekel valakit egy kifejtős komment a reklámokról az szóljon ^^ :D
  • algor91
    #1379
    "Mert az órisái teknősök valóban léteznek."


    'Clorox reklám'


    (óriási)
  • rcstuning
    #1378
    Elmentek kirándulni a családdal és a hiteligényléses papírokkal raktak tüzet...
    Miért kellett azt elvinni?!
  • Prof William
    #1377
    Nézem a fimet és egyszer csak elkezd hullámzani a képernyő és kék energia kiséretében bejön egy negyed/fél képernyős Uri Geller és KIVÁLASZTOTT! holnap XY-kor!

    Hogy pusztulna meg aki ezt kitalálta. Még nem láttam olyan reklámot ami ennyire belerondít a filmbe...
  • rcstuning
    #1376
    Hát ha nagyon jó, akkor rossz topic-ba került :)
  • sunnybunny
    #1375
    http://www.youtube.com/watch?v=4EA5CVXDjQM
    nagyon jó kis magyar posta reklám.
    a posta egy szolgáltatásáról. pucér csajos, vicces, nem szokványos :)
  • rcstuning
    #1374
    Egy kis off:
    Aki látta a Gálvölgyi show-t annak ajánlom figyelmébe az #1364 -es hozzászólásomat... Lehet, hogy én leszek Uri Geller utódja?
  • vizes
    #1373
    szerintem ez csak szimplán szar.
  • rcstuning
    #1372
    Ez is idegesítő!!
  • rcstuning
    #1371
    Alapból utálom az összes coca cola agy pepsi reklámokat. Pl az a coca reklám amikor temetik a fazont és mindenféle ember vonul a temetésen, aztán bedobják a tengerbe és egy nagy cet bekapja a koporsót. Szlogen: Élj úgy, hogy ... mittudomén.
    Hát gusztustalan, hogy temetéses reklámmal próbálják eladni a colát. Kenjék a hajukra.