1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • vizes
    #1810
    Több kérdésem is lenne a készítők és a szereplő felé, bár egy szóba is bele tudom sűríteni: DE MIÉÉÉÉRT?

  • Yoohaj
    #1809
    "De miért"-írtatok ilyen régen ebbe a fórumba? :D
    A Fluimucilos "De miért" kisgyerek kiakaszt!
  • vizes
    #1808
  • morcosqtya
    #1807
    Hányszor kapcsolnak még le? Már volt egy "nagy átállás show" szajkózás kb 2 hónapon át.
  • RedRiot
    #1806
    Mollo. Hogy lehet ilyen debil hangzású nevet kitalálni? Fos.
  • xNecroBladex
    #1805
    A Mia az tisztára olyan, mintha szellemi sérülteknek készült volna...

    Na és a Penny Market, ahol a Mindent vagy Semmit-ből ellopott állványt nyomkodja a sok hülye?
  • Master91
    #1804
    Mindigtv-ből már iszonyatosan elegem van, F1 közbe nincs jobb mint amikor a hülye zenéjét meg hallja az ember...
    Paula boci ami ótvar , meg a mia krémtúró....
  • Tomek83
    #1803
    1. mollo
    2. nagy lekapcsolás RózsaGyurival
    3. Mindig tv ismét újfent még idegesítőbb
  • Prof William
    #1802
    Ráadásul gondolom direkt Banderas miatt a reklámköltség is magasabb mintha valami noname színész tette volna ezt.
  • Tomek83
    #1801
    Igen, a grandot kifelejtettem,az se semmi reklám.
  • vizes
    #1800
    Grando reklámok. Egytől egyig.
  • Master91
    #1799
    És milyen segglyuk szája van a fánknak :D
  • Tyler1
    #1798
    Az évtized legfosabb, idegesítőbb, szánalmasabb reklámja mikor Banderas "szakít" egy fánkkal egy étteremben. Az a szöveg hozzá, meg egyáltalán az egész reklám annyira abszurd, hogy nem tudom elképzelni az Orbitnál erre ki az isten bólintott rá, és miért kellett hozzá Antonio Banderas...
    Kreativitás nulla, kis iskolások különbet találnának ki, ha kapnának egy ilyen feladatot.
  • Master91
    #1797
    Aaaa apró pixelekre törném a két pofát!
  • Tomek83
    #1796
    Coca Cola reklám, Máté a legjobb haverom: mindig megdugja azt a csajt,akit én akarok, mindig beleszarik a levesembe, de ezért a legjobb haverom.

    Na most én Mátét,úgy megverném, hogy összeszarja magát.
  • Tomek83
    #1795
    Mindig tv-s reklám, amikor a 2 tv beszélget, úgy betörném mindkettő képernyőjét.
  • Master91
    #1794
    Az valami baszott hihetetlen, nem hiszem el hogy ilyenre nincs valami szabály!


    Rosszabb mint pocak oO
  • akyyy
    #1793
    az még nem is volt rossz, rádióban, de mkor a gyerek énekelte kibasztam a rádiót a francba :D
  • Desiderata #1792
    antibiotikummellénefelejtseelönnekaprotekszinkell
  • akyyy
    #1791
    gereknek a apja nagyfaterja tehenész, és a kanionos viszi Budapestre, a danone gyárba. ütné el a kamion meg rugná fejbe öt tehén
  • tibici87
    #1790
    nah igen, persze próbáltam, más oldalakon is kerestem, de nem találtam sehol :( szerintetek ha írnék a Providentnek, az jó lenne? :D
  • akyyy
    #1789
    engem a pepsis rekám basz fel, meg akarom nézni neten, de nem találom
  • Grove4
    #1788
    Most a kibaszott tic-tac reklám idegesít két reklámblokk között, az a dobozrázás! :@@@
  • Master91
    #1787
    youtube, be írod hogy provident , vagy provident reklám, és valahol csak meg lesz :D


    Hozok én is egy LAKBÉÉÉÉÉÉRT!

  • tibici87
    #1786
    Sziasztok!
    Volt olyan 5-6 éve egy Providentes reklám, ami nagyon kivágta nálam a biztosítékot :)
    Egy öreg faszi és egy nő volt benne, a nő mondta, hogy "most tudtam meg, hogy itt rendezzük a kisunokánk születésnapi buliját, még ajándékot is kéne venni, de MIBŐL [ezt utánozhatatlan hangsúllyal mondta]", mire a koma "hívjuk fel a Providentet, a szomszéd azt mondta hétvégén is kihozzák a pénzt" és ezután nem viccelek, RÖFÖG egyet, és csinál egy fél fejkörzést :D
    A reklám egyik vége, hogy mindenki nagyon örül a kisunokának, a másik vége pedig hogy a nagymama tenyérbemászó arccal tipikus nyugger módjára mosolyog, vigyorog azon, hogy milyen jó lesz minden.
    A kérdésem: hol lehet ezeket a fosokat elérni, ill. letölteni? Meg tudom-e valahol nézni? Köszönöm a választ előre is :)
  • xNecroBladex
    #1785
    "Fogalmam sincs, én csak egy sajt vagyok"

    Asszem nem kell többet mondani. xD
  • PiciEri
    #1784
    Az always reklámok teljes mértékben kiborítanak. Az a hang?!?!?! és ének, aki ezt kitalálta azt felgyújtanám!!!
  • Prof William
    #1783
    Manapság az komoly amikor a remeg levegőszagosító jó illatán ájuldozó statiszták (aki egy rohadó szeméttelep közepén is azt hiszik, hogy egy virágmezőn vannak) alá kiírják hogy

    "Nem színészek"

    Na persze...
  • akyyy
    #1782
    mia mia krémtúró, lehet hogy finom, bár jó hogy tele van kanállal a reklám, ert kb egy kanálnyi van az egész dobozba. régen pedig lehetett nagyobbat is venni, de gondolom tele van méreggel az egész :D
  • Voltan
    #1781
    Mondjuk az "este vacsi" leányzót szúrnám nagyon alaposan :D
  • morcosqtya
    #1780
    kiskölyök arrogánsan:
    "ÉÉÉÉÉN AKKKOR IS A HOLDRA AKAROK MENNNI!!"

    Indulj vazz' ki tart vissza?
  • xido
    #1779
    Idegesít az egyik kajás reklámban az a kérdés és válasz,hogy mi az a filé?
    a hal legfinomabb része...szakács vizsgán jobb,ha nem így válaszolnak:)
  • ki mas
    #1778
    Szerencsére ezt még nem láttam, de:
    Aki a hülye éretlen gyerekével b*szakodik a melóhelyén a neten munkavégzés helyett, az megérdemli, hogy rövid időn belül páros lábbal rúgják ki onnan.
  • PiciEri
    #1777
    Azért az az ember után mászkálós piszoáros dolog se kutya....valami prosztatatabletta reklám vagy mi a rák :)
  • precision
    #1776
    rohadtul idegesít ez a reklám... :)
    a prosti kinézetű 14 éves kislány "anyag miért nem engedsz el a bulibaaaaa???!! FIGGGYYYELSZ?" szövege után én benyomnék egyet az arcába... :)

  • xido
    #1775
  • Daza500
    #1774
    xDDDDD

  • Daza500
    #1773
    Nem csodálom, hogy a kommentelés le van tiltva a videónál...

    MÉGIS MI A FENE EZ A SZELLEMI KÚTMÉRGEZÉS?! XD
  • Desiderata #1772
  • Daza500
    #1771
    - Halló, képzelje nem indul az autóm !
    - Akkor hozza be holnap.

    HOGY A FENÉBE HA EGYSZER NEM INDUL TE ISSSSSSSSSSSSSSTENBARMA TE

    Tudom, nem kell komolyan venni, de az ilyen szövegektől ki lehet kergetni a világból...