1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Blankman
    #1770
    No hát ez olyan reklám :D

    Exorcismus - ördögűzés
  • Panzermeyer
    #1769
    Valami sajtreklám, amiben az van, hogy "ő a nevető tehén, vele nevetek én". Az egész zenei aláfestéstől falra mászok. Egy olyan kanál vízbe fojtanám meg a kitalálót, amiben nincs is víz!
  • Prof William
    #1768
    Félemeletes tényleg. Szerintem eddig ez a legalja. Nosztalgiából benézek a pókmenbe erre bejön ez az eleve okádék jóban-rosszban ahol jelenleg valami idióta merénylettel próbálják borzolni a kedélyeket. A film az megy de a képernyő felén hosszú mádopercekig csak az a fogyatékos csapat látszik.

    Majdnem hasonló kategória amikor valami idióta reality/sorozat stb -re már a képernyő sarkában szép nagy tenyérnyi 5 másodpercenként felvillanó logó számol vissza már 4 kib**ott napja hogy el ne halasszuk. A logó természetesen csak a reklámok idejére tűnik el.
  • pomogacs2
    #1767
    Mindenkinek ajánlom a következő reklámokat, nagyon jók!

    youtube.com , a keresőbe: "pepsi Michael J Fox"

  • morcosqtya
    #1766
    Éppen most néztem.
    Pókember elé bevágódik 5 szerencsétlen képe, egyenként nagyobb a fejük mint a filmben a főhősnek.
    Grat...
  • Prof William
    #1765
    A TV2 -nek sikerült feltalálni a világ legidegesítőbb reklámját. A reklámozott soozat logója MAJD A FELÉT kitakarja képernyőnek miközben megy a film. Bravó.
  • blazsa
    #1764
    Szerintem azt szeretnék elérni, hogy bízzunk a Budapest Bank stabilitásában. Indiában ugye elég jó a gazdasági helyzet, nem egy rossz ötlet ha segítséget kér valaki tőlük, hogy lehetne megújítani kicsit a bankot. Az meg a másik, hogy sok idősebb nő szívét megdobogtathatja majd a kis turbános őzike szemű, kreol bőrű ifjú, aki beszélgetni szeretne az ügyfelekkel :D
  • szannus
    #1763
    Nem fárasztónak mondanám Dalbírt, hanem eltévedtnek. Szerintem mikor kiírták a karakterválasztást, az emberek azért szavaztak rá, mert talán Emeséből kiindulva vicces karakterre számítottak, ehhez képest emberközeli pozitivitással ruházták fel, ami mondjuk Londoni embernek nem lenne szokatlan mert kint megszokott a turbános stílus, de egy magyar ember számára ez véleményem szerint életidegen. Mindenesetre ki tudja milyen irányba viszik el majd a karaktert...
  • morleone
    #1762
    Ez a Dalbir inkább csak fárasztó, mondjuk az Emese is az volt de még mindig inkább a tűrhető kategória, ellenben például most ez a pucér fickós kávé reklám ez valami borzalmas... Nem is igazán értem ki meg miért találta ki...
  • Megtörhetetlen
    #1761
    igen mert a reklámok zöme TV-ben megy és az az ami inkább idegesítő... Itt ha oldalt erre arra van 1-2 banner vagy google ads az senkit sem igazán érdekel... Ellenben ha a kedvenc filmed/sorozatodat törik ketté egy idegesítő reklámmal ,az azért mégis csak bosszantóbb... Sokkal bosszantóbb.
  • Halassboy
    #1760
    Dalbir? Az a török srác nem? Ja vagy indiai. :) Google it, megvan. Ezt is lehet látni mostanában minden weblapon mellékesként. Mellesleg érdekes, hogy amikor a "reklámokról" beszélünk, akkor mindenki csak a TV reklámra gondol. Pedig a reklámok ott vannak a plakátokon, sőt a weblapokon is. :D fórumozó társadalom, ébresztő!

    És hogy ne legyen off, engem legjobb idedesít (mert a topic így indult) a nyilvánvalóan átverő kattints 1000. látogató típusú kattintóvadász fárasztmányok.
  • hunter88
    #1759
    Én alapjáraton nagyon kevés tv-t nézek és ha nézem is akkor amint reklám van elkapcsolok. Szóval igyekszem magam megkímélni a bugyuta hülyeségektől. Nekem a körömgombás meg hasonló kategóriájú reklámok nem tetszenek. A bankosok még elmennek, mert azokban szokott lenni ötletesség...de a többi! 1-2 piás reklám van ami tényleg jól sikerült. Amúgy nem Dalbir a neve?:D
  • buger87
    #1758
    a legidegesítőbb azok a fogkrém reklámok, ahol végig nézed először csak a véres köpést, aztán már ahogy a fog is kiesik... vacsora közben tilos a tv nézés...
  • baluk10
    #1757
    Én tulajdonképpen az összes reklámot utálom, ami naponta többször lefut 1 nap. Értem én, hogy napszaknak megfelelően változik a nézettség is, de azért általában túlzásba viszik ezeket.
    Utoljára én is a Budapest Bank új reklámjával találkoztam amiben talán még láttam némi fantáziát is, de ott is csak azért mert úgy hallottam szakítanak az eddigi reklámokkal és most már az emberek véleményére is adnak.
  • gabrancs
    #1756
    Én a bankos reklámoktól a falra mászok, totálisan ötlettelenek és erőtlenek, a Budapest tényleg kivétel volt, bár ott ezt az új figurát egyenlőre nem tudom hová tenni. Nem értem, hogy miért nem tudnak fizetni mindenhol egy ötletes marketing csoportnak ahol fiatalos, tényleg humoros reklámokat kreálnak. Talán akkor nem szenvedném végig a kedvenc sorozatom közötti szünetet.
  • Thaison
    #1755
    Abból a szempontból én a Budapest Bankos reklámokat bírtam hogy kreatívak és tényleg megmaradtak az ember fejében de néhol már idegesítőek voltak...jó értelemben. Az új arcuk elég érdekes, sokat látni a tv-ben...ezért is gondolkodom az OTP után hogy megnézem ők mit kínálnak egy 23 évesnek. Nem szeretek bankba járni a nehézkes ügyintézés miatt, de ha egy bank ezen tud változtatni akkor nagyon sok ügyfelet nyerhet. Ez a Talbir meg tényleg külföldi, mármint azt látom hogy nem magyar származású...de tényleg indiai?
  • morleone
    #1754
    Na az a borzalom sorozat inkább szóra sem érdemes...

    Azt a nőt én sem csípem. Már a reklámban is idegesítő volt a stílusa és a beszéde, a sorozatban meg főleg. Szerencsére egyiknek sem köteleznek a megtekintésére.
  • Megtörhetetlen
    #1753
    A leges leggázabb amikor egy adott reklámból kiemelnek egy kulcsfigurát és belepakolják sorozatokba, példának okáért nem tudom már melyik reklámból azt a bálnát akit beletettek a Jóban Rosszban-ba.... Nos az valami hihetetlenül idegesítő egy lény.. Gyorsan is beszél amit mond is olyan nyávogós nem is szép és bálna is... :S És még belőle lett "celeb"...
  • JürgenKlinsmann
    #1752
    Szerintem a mosóporos baromkodásoknál is van idegesítőbb, mégpedig a teleshopos bóvlikat értékesíteni próbáló szerencsétlenkedések! Azért remélem ez a fickó megtanulta, hogy kereshetne végre valamilyen normális munkát is!

  • tkati88
    #1751
    Véleményem szerint is az egyik legidegesítőbb reklámok azok amelyek mosóport vagy mosogatószert reklámoznak. Idegesítőek, mindegyik ugyan arról szól, nem tudnak új dolgot kitalálni.
    A paradicsomleveses betűtésztás reklám, amikor a betűkből raknak ki szavakat, és úgy nyújtogatják a nyelvüket...egyszerűen szörnyű. Tele van a tv borzalmasabbnál borzalmasabb reklámokkal...Mi jöhet még?
    Emesét szerettük, legalább a Budapest Bank kreatív...Én hiányolom is egy kicsit az új reklámból...De még az is elég jó...
  • JürgenKlinsmann
    #1750
    Tessék, ha esetleg más nyelven is megtekintenéd. Felirat nincs!

  • theiron
    #1749
    A néger pasis sport szelet reklámokat én is nagyon szerettem. Abból sorozat is volt, nem? Na az aldistól meg rosszul vagyok.
    Meg a kozmetikai cuccokat reklámozó filmektől és a mosogató- mosószer reklámoktól. Amikor egy húzással lejön az odaégett cuc... persze. Nincs az a mosogatószer, ami azt úgy lehozza.
    A különféle krémeknél meg mindig elhadarják, hogy milyen fontos alapanyagból is készül, amit persze, ha lassabban mondanának sem értenénk. És akkor még a laboratóriumi tapasztalatokról nem is beszéltünk. :D Ja, és amikor látod, hogy a lényeget jelölik csillaggal a képernyő alján, csak persze olyan kicsi betűvel van írva, illetve kb 2 másodpercig látszik, hogy esélyed nincs elolvasni.
    Az Emesés reklámokat én csíptem. Nálam nem érte el az idegesítő szintet. Viszont a legújabb Budapest Bankos reklámokat nem értem. Miért külföldiekkel akarnak kérdeztetni? Azt sem tudják, miről van szó.
  • Daza500
    #1748
    pontosan az
  • Klemice
    #1747
    mi a szar ez
  • Daza500
    #1746


  • JürgenKlinsmann
    #1745
    Hát ja! Mikor én gyerek/felcseperedő kamasz voltam akkor nagyon vicces és kreatív volt a szemünkben a Sport Szelet reklámfilm sorozata (néger krapek lelöki a Porschét a szakadékba meg hasonlók).

    Manapság már nincsenek ilyenek... csak az unalomig ismételt "Tízből Kilenc Fogorvos" meg a "Más mint a hagyományos mosóporok".
  • jointo
    #1744
    Pontosan azért csinálják az idegesítő reklámokat, mert a cél, hogy minék jobban megjegyezzék a reklámozott terméket.
    Ami kifejezetten fárasztó a buksis és az omlósz reklám... na meg az aldis csávó.. legszívesebben, leütném egy hólapáttal. Mondjuk, elég nagy kellene hozzá, mert méretes feje van.

    Vannak jól sikerültek is. Ha már a bankosoknál tartunk, a Budapest Bank jókat szokott összehozni, habár, Emese egy idő után átment az idegesítő kategóriába, de az elején még vicces volt.
    A legújabbak, amikkel kapcsolatban szavazni is lehet, nagyon jók. Valami teljesen újat találtak most ki ezzel, hogy civil embereket is bevonnak, ráadásul külföldieket.
  • melus30
    #1743
    Egyetértek. Szerintem is az Unicredites reklámok nagyon idegesítőek. Jó lenne, ha végre rájönnének a marketingesek, hogy egy kis kreativitással nagy hatással lehetnek az emberekre. Azt veszem észre, hogy a mostani reklámokból, amelyeket a tv-ben nyomnak hiányoznak a jó ötletek, unalmasak és egysíkúak...Egy- egy jól sikerült reklám kifejezetten üdítő hatással van rám... :) :) :)
  • JürgenKlinsmann
    #1742
    Engem nem csak az... van egy másik bankos reklám amikor három kivénhedt nő baromkodik. Átugorják egymást motorral, meg ilyenek... kifejezetten idegesítő, mintha a bankok direkt idegesítő reklámokat csinálnának...

    De, hogy "konstruktívan" is hozzászóljak, álljon itt egy összeállítás, válogatott idióta reklámokból!

  • Daza500
    #1741
    Az egy dolog, hogy ez az anorexiás lotyó karácsonyi reklámban kapott szerepet, de miért kell a színvonalat elkúrni az undorító szórövidítésekkel ?
  • LordVenom
    #1740
    Engem ez idegesít: AZ UNIKREDITBE!!!

    Okádék...
  • berlinboy6329
    #1739
    +1

    Épp irni akartam,ha már igy kiváncsiságból benéztem:P
  • Daza500
    #1738
    Ez kell a buta népnek a Kokszos Karcsi meg a Szteroid Szabi...úgy látszik már a nyugdíjasok is rájuk gerjednek. :D
  • Victor1103
    #1737
    A legújabb valóvilág reklám az valami geci idegesítő( a két öreg ma amikor a nyanya bámulja a kigyúrt munkásembereket) Hát azon felül, hogy kurvára nem értem mit akar a reklám sugallni én csak szimplán egy golyót repítenék annak a fejébe aki kitalálta.
  • novaria
    #1736
    megtörhetetlen:
    jól látod, nem téged akarnak megcélozni, hanem a gyerekeket. és te a gyerekedért megteszel mindent (általánosítok). Sajnos nem véletlen a célcsoport, mert a gyerek úgyis "kisírja" magának a dolgokat.
    De ha jobban belegondolsz, még egy fokkal mindig jobb, mint a "hülye azért nem vagyok" szlogen. Hülye lennék ott vásárolni, ahol igénytelen, márkátlan és az átlag ár felett 30%al adnak el műszaki cuccokat. Ezen legalább lehet nevetni egy jót (és a reklám része is korrekt szerintem, hogy csak egy kis logo helyezkedik el, és nem tukmálnak.)
  • Megtörhetetlen
    #1735
    Ki szereti ezeket?? most komolyan mi a jó abban hogy 1-2 aranyos kis állattal próbálják a vásárlókat megfogni?? max a gyerekek körében érnek el vele valami de nem nálam... Részemről reklámozzák azzal, hogy milyen olcsó az adott terméke akkor sokkal hamarabb elmegyek és vásárolok, de nem 2 hörcsög miatt vagy azok miatt amit azok habognak, kinőttem én már ebből, és nem is vagyok ilyen naív...
  • juliskafarkas
    #1734
    A hörik sokkal jobbak, mint sok reklám. Én is néztem már több videós oldalon a reklámot is, de most nem rég találtam olyan videót is, ahol "bakiznak" a hörcsögök (vagy tengeri malacok). Szerintem nagyon humorosra sikeredett, úgy lett megcsinálva, mint a nagyobb filmek végén, ahol bemutatják, hogy a színészek milyen jeleneteket rontottak el, vagy hol rontották el a szöveget. Szerintem igazán élvezetesre sikerült. A facebook-on pedig már rajongói oldaluk is van. Hát igen ez a reklám jól sikerült, és ez meg is látszik. Átlagban az emberek szereti ezeket a reklámokat. És valóban jó lenne több, ehhez hasonló vicces, poénos reklám...
  • nagybek
    #1733
    Érdekes, hogy erről van szó, az előbb írtam ezzel kapcsolatban, de szerintem is jók a hörcsögök, kíváncsi vagyok vajon meddig lesznek, vagy mennyi videót csinálnak velük. Mondjuk azért a poénokon még lehetne dolgozni, de a hörcsögök önmagukban jópofák. Celebnek meg pont elmennek, szerintem is jobbak mondjuk, mint a Pákó:D
  • huan200
    #1732
    Ja szerintem is jók a hörcsögök, mondjuk én nem tudom szűrni, reklám van elkapcsolok.:) A neten viszont láttam már vagy két videót tőlük, nekem nagyon bejön. Ilyen celebekre van szükségünk!:D
  • makpadi
    #1731
    Jajjj. szerintem nagyon kis idióták.:D A tv reklám is jó a többihez képest. sokkal jobbak az ilyen humoros reklámok. Mindenki szívesebben nézi meg, mit valami átlag reklámot. Én pl azokról mindig elkapcsolom a tv-t.