32945
Magyar Foci
  • bakkerman
    #32662
    A felcsutba betolt 13.9 milliárd forint az körülbelül 40-45 millió euró. A mityilland keretének összértéke kb 16 millió euró,a Beer Shevanak 12,7 millió. Ha nagyon leakarom egyszerüsiteni,akkor ennyi pénzből,amennyit beletoltak egy falu focicsapatába,fellehetne húzni 2 Mityilland szintü klubot itthon,jó szakemberekkel,és jó játékosokkal.És akkor évente meglenne egy EL csoportkör,3 évente meg csússzon be egy BL csoportkör,és onnantól a klub már lehet piac alapu,önellátó. 40-45 millió euró!! És akkor mennyi lett beletolva még a Fradiba az elmult 2-3 évben,arra hogy menjenek átlagban max 1 kört juliusban
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.07.21. 18:24:09
  • karajjj
    #32661
    Nem mindegy, hogy a csapatba nyomják a pénzt, vagy a cukormázba, amiből csurran-cseppen a haveroknak is.
  • passatgt
    #32660
    Mindegyik csapat olyannal szemben esett ki, aki papíron többet ér. Szóval nyomják bele a pénzt, de még mindig nem annyit, mint külföldön.
  • LasDen #32659
    még nincsenek kész a fejlesztések. Még kell pár száz milliárd eurót önteni a fociba és akkor, na akkor leszünk királyok...
  • bakkerman
    #32658
    Ismet egy szenzacios nyar,4 csapatbol maradt 1 :D Az meg megkapta a Bordeaux-t...
  • karajjj
    #32657
    Nézem most a Fradi meccset és nem értettem, hogy mi a furcsa, de megvilágosodtam: végre nem a stadion tetején van a kamera, hogy majdnem felülnézetből közvetítsenek, hanem találtak egy értelmes szöget.
  • LasDen #32656
    MLSZ: "Hold my beer!"
  • bakkerman
    #32655
    Kizárt dolog hogy ez az összevásárolt szedett-vedett "csapat" bajnokságot fog nyerni,ahhoz minden meccsükön kéne a birói segitség,plusz az ellenfél részéről egy "kis" leadás. 33 bajnokin keresztül ezt nem lehet megcsinálni,max a kupát megnyeretik velük
  • LasDen #32654
    Ha nem részletezné a cikk, azt hihetném, hogy Pintér minimum közép Európa legnagyobb edző géniusza...
    De hát így működik ez. A Fradi után most a Puskást kell bajnokságig tolni. Felkészül a Videoton....
  • bakkerman
    #32653
    Erős idegzetüeknek
  • kamionosjoe
    #32652
    Ma kezdődik az NB1

    http://index.hu/sport/2017/07/15/magyar_labdarugo-bajnoksag_nezettseg_groupama_infografika/
  • bakkerman
    #32651
    Iden nyaron nagyon jonnek ezek a ket golos elonybol valo veresegek :DDDDDDDDDDDDDD
  • Sippie
    #32650
    Priskin bazdmeg...
  • bakkerman
    #32649
    A Zeljeznicar tovabbjutott...:D Poen lenne osszekerulnenek a Fradival :D
  • Shep
    #32648
    Na a Vasas hamar letudta a kötelezőt :)
  • karajjj
    #32647
    "törvényt sértve"
    LOL
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár ahogy ismerjük napjaink kormányát, pillanatokon belül elkészülhet a sportklubok logóját védő törvény, lex fújpest néven.
  • LasDen #32646
    *ÁVO likes this comment*
  • Jim Morrison
    #32645
    vörös csillagos nagyon adja
  • passatgt
    #32644
    Azért nem az előző címer volt 132 évig folyamatosan :)
  • bakkerman
    #32643
    Az a 132 eves hagyomany mar evek ota seggbe lett szurva azzal,hogy egy magyar szinten is kis csapatta,jelentektelenne degradalodott az Ujpest. Derbi ide vagy oda (de mar az se a regi). Ez a logo mizeria csepp a tengerben.
  • LasDen #32642
    Lol :D
    "Megdöbbenve értesültünk arról, hogy a múlt heti UTE – Újpest FC megbeszélés után, az ÚFC vezetősége fittyet hányva a társasági szerződésben foglaltakra, illetve az UTE korábban kiadott nyilatkozatára, a mai, hétfői napon jogosulatlanul, teljesen egyoldalúan, szándékosan törvényt sértve, a szurkolói véleményeket figyelmen kívül hagyva, megváltoztatta klubunk 132 éves hagyományát!"
  • LasDen #32641
    hazudozni nem szép dolog, főleg ilyen hajlott korban...
  • karajjj
    #32640
    De nekem a Juve új logója/címere is tetszik...
  • LasDen #32639
    ne különcködj má...
  • karajjj
    #32638
    nekem tetszik
  • geo91
    #32637
    ez nem címer, hanem logó, de annak is szar
  • passatgt
    #32636
    Szerintem meg pont nem nekik kell, hogy tetszen. Meglévő szurkoló nem fog elpártolni tőlük azért, mert megváltozott a címer, viszont egy ilyen logóval sokkal könnyebb egy brandet felépíteni, ami meg új embereket tud megszólítani.
  • LasDen #32635
    Na a Juve logója is röhej :D
    De igaz, nem nekem kell tetszenie. Majd úgy járnak, mint az Everton, hogy újra kell tervezni az új logót, mert a szurkolóknak nem tetszett :D
  • passatgt
    #32634
    Juventus új logója?
    Egyébként itt is maradt régi vonás, pl a horgony megmaradt.
  • LSSAHPAUL
    #32633
    Nem az a lényeg hogy neked vagy nekem tetszik hanem hogy az ute szurkolóknak nem tetszik, ezt közölték is a vezetőséggel, igéretet kaptak hogy nem változtatják meg erre mégis, ráadásul ez a 3 közül a legnevetségesebb :D
  • LasDen #32632
    nekem nem tetszik. letisztult és szép dizájn önmagában, de szerintem egy foci csapat logójának nem ilyennek kéne lennie. Nem erre kéne törekedni. Kell frissíteni a logot és modernizálni, de nem ilyen drasztikusan... Példának ott az AtMa új logója. Szép új a régi vonások megtartásával. Inkább ilyesmire kéne törekedni
  • passatgt
    #32631
    Nem valószínű
  • bakkerman
    #32630
    Szerintem ezt egy 14 eves gyerek aki mar legalabb egyszer elinditotta a photoshopot összerakja.
  • passatgt
    #32629


    Nem vagyok Újpest szurkoló, csak designer szemmel tudom nézni, de szerintem jobb, mint volt.
  • LSSAHPAUL
    #32628
    Ha az volt ha nem tuti vizsgálni fogják, és amilyen szerencsétlenek megállapítja az uefa hogy 'túlkönnyen kapták' a golókat.
    Egyébként végignéztem a meccset, úgy hogy nem tudtam az eredményt, RENGETEG helyzete volt a vasasnak, és egyáltalán nem volt a levegőben hogy a beitar valaha is gólt lő. Egyébként nem kérdés hogy a vasas fog továbbjutni, inkább az elvesztegetett coeff pont miatt lehet keseregni. Ezeket hazai pályán 4-5 góllal fogjuk elverni. Jah beállt az a N-betüs 38-éves premier ligás játékos, onnan kezdték el kapdosni a gólok, őt kell jó rendesen lerugni és no para.
  • bakkerman
    #32627
    Az elso gol inkabb,a 2. az reszben szerencses gol volt hogy jol talalta el a csavo. De a Beitar goljai 1-3 utan nagyon kilognak,megha a meleg meg a faradtsag erv lenne a Vasas mentsegere,de konyorgom ok profi sportolok,elvileg csucsra vannak jaratva fizikalisan,minden szuper cuccot megkapnak,etrend,es egy kis melegtol osszeesnek junius vegen? Neee...
  • bakkerman
    #32626
    De ilyenkor meg azon is kurvanagy odds van,hogy over golra raknak. 87. percben megtolni 1-3-nal egy over 5,5-öt siman 10-es odds korul van,az "csak" 2-3 ezer euroval megtolva is minimum 20-30 ezer euro
  • passatgt
    #32625
    És a 2 Vasas gól nem volt vicc?
  • bakkerman
    #32624
    2.-3.-4. Beitar gol az a vicc kategoria,tobb Vasas player is olyan helyzetben volt hogy ha akarnak,akkor odalepnek,csusznak,barmit csinalnak,megha pirosat is kapnak de nem lesz gol. Vagy ok maguk adtak le, mert nem akarnal nyaron mar utazgatni,eleg a bajnoksag,vagy tenyleg ezt "útközben" valakik megfogtak oriasi oddsal
  • Jim Morrison
    #32623
    biztos megint nehéz volt a levegő