182
Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?
  • Taranov
    #101
    volt egy paródiája a közelmúltban, amiben már nem az egyszerű, primitív embereket parodizálta, hanem egy középkori falu lakosait. És így azt gondolják az egyszerű emberek, hogy ők okosak, csak a középkoriak voltak balgák. Meg ugye a valóvilág alapból az egyszerű, primitív embereket célozza meg, akik szavaznak rendesen 160 Ft-ért. és a Gálvölgyi nem csúfolhatja ki őket.
  • Davidus
    #100
    A Pistabácsi borvirágos arccal meg a fradidrukker hazafelé a meccsröl:) Régen kb ilyen arcokat parodizált a Gálvölgyi. Szal ha régen az egyszerü e,bereket parodizálta akkor ilyenek az egyszerü emberek.
  • I.C.ram
    #99
    Szerintem nem vágod mit jelent az egyszerű ember :)
  • Davidus
    #98
    "középkori falut meg minden ilyesmit parodizál, mert ekkor az egyszerű emberek azt hiszik, hogy a régi emberek hülyék voltak, de ők okosak."

    Mi a fasz van?:)
  • Taranov
    #97
    én sem láttam, a Poirot-t néztem a Hálózat TV-n, az legalább egy színvonalas műsor.
  • Davidus
    #96
    "Régen a Gálvölgyi pont az egyszerű embereket parodizálta ki."

    Akkor miért van az hogy jobban tetszett az "egyszerü" embereknek a régi Gálvölgyi mint a mostani?
  • Ramore
    #95
    Én már nem bírom megnézni, az utolsó 4-5 "show-t" nem néztem meg.
  • Gladiator
    #94
    ja, mostani szar, de teganpi amikort kijött a süsü, azon behaltam:-D meg a legkisebb hüjekirály neve:-D
  • Ramore
    #93
    Gálvölgyi régebbi humora színvonalas volt, a jelenlegi pedig csapnivalóan sz@r!
  • Taranov
    #92
    igen, mostmár a teljesen lapos poénok vannak, középkori falut meg minden ilyesmit parodizál, mert ekkor az egyszerű emberek azt hiszik, hogy a régi emberek hülyék voltak, de ők okosak.
    Egyébként a Fábryt sem szeretik annyira, mióta a valóságshowt és az egyszerű mobiltelefonos csávókat parodizálja, meg az ik-es igéket nem használó, helyesen beszélni nem tudó embereket parodizálja. Mondjuk ő nem is a primitív embereknek játssza magát, neki vannak színvonalas poénjai is.
  • I.C.ram
    #91
    Nem. Az egyszerű embernek primitív bárgyú poénok kellenek, amik nem saját magukat parodizálják kis. Régen a Gálvölgyi pont az egyszerű embereket parodizálta ki.
  • Davidus
    #90
    Az elsö magyar ürhajosnőt a szádra ne vedd:)
  • Davidus
    #89
    Fordítva:) Egy "egyszerű" embernek sokkal jobban bejön a régi Gálvölgyi humora mint a mostani.
  • Taranov
    #88
    igazad lehet.
  • I.C.ram
    #87
    Kereskedelmi TVk főleg az egyszerű embereket célozzák meg, nekik ez kell.
  • Ramore
    #86
    Fehér Anett úgy sz@r, ahogy van! Gálvölgyi show-t meg az rtl tette pocsékká!
  • Aramir
    #85
    Jaja, ezért írtam, hogy ez már nem az ő stílusa.
    Sajnos gondolom ezeknél a csatornáknál már az van, amit ők akarnak. Művészi szabadság egyenlő a nullával. Valamelyik este véletlenül a Anetka műsorára kapcsolta, akit kinem állhatok, de pont a betelefonálokkal beszélgetett. Ő is megmondta, hogy megkeresték már a nagyobb kereskedelmi csatornák, de olyan szerződése lett volna, ami elveszi a szabadságát a munkájában, ezért nem fogadta el, pedig azt mondta csábító ajánlat volt. Gondolom az anyagiakra gondolhatott...
    Talán azért szarok az Anetka műsorok, mert túl nagy szabadságot kapott
  • Ramore
    #84
    Azt nem hinném, hogy Gálvölgyi humora megváltozott volna az évek folyamán! A poénok írója változhatott meg, sajnos a műsor kárára.
  • Taranov
    #83
    igazad lehet, mindkét fő kereskedelmi adó hulladék, a legyen ön is milliomoson kívül nézhetetlen. reggel szappanoperák, este valóságshowk, később reklám, és élvezhetetlen thrilerek, nomeg délben unintelligenseknek játék.
    Az mtv is sokat romlott, de ott leglább vannak jó műsorok is. de a Frei is jó volt az mtv-n, a tv2-n már nem túl jó, a Gálvölgyi csak az mtv-n volt élvezhető, és most a Friderikusz is sokkal jobb lett, mióta visszament a közszolgálati tv-hez.
  • Aramir
    #82
    Hát igen, ez már valóban nem az ő stílusa.
    Emlékszem régen alig vártuk a Gálvölgyi Showkat mert akkor még tudtam rajta hangossan nevetni. Ezen a mostanin maximum csak mosojgok, esetleg néha kacagok egy halkat a jobb poénokon.
    Nekem teccik ez az irónikus fanyar humor is, ami mostanában van a Gálvölgyi Showkban, de össze sem lehet hasonlítani a régi humorával. Talán az lehet szerintem a baj, hogy a régi Gálvölgyi műsorokban a képi poénok is szerepeltek (Zenebutik meg Vágó kvízműsor rulez!), ebben a mostaniban meg inkább a szövegen van a hangsúly.
  • PResident Evil
    #81
    hát igen... sajnos sosem lesz olyan mint régen...
  • Ramore
    #80
    Továbbra is úgy érzem, hogy ez már nem Gálvölgyi által kreált poénok, hanem az rtlklubban írogatja valaki. Össze sem lehet hasonlítani az 5 évvel korábbi show-kal.
  • PResident Evil
    #79
    "remélem jó"

    mindig jó :DDD
  • Lynx_TWL
    #78
    a legjobb, hogy lelövik a gyenge poénokat is az előzetesbe:D
  • Taranov
    #77
    köszi
  • Speth
    #76
    Szerintem régen jó volt, de most már nagyon erőltetett az egész. Gyengék a poénok, és szerintem már nem kéne erőltetni. Ugyanolyan kommersz műsor lett, mint a többi...
  • mikike
    #75
    csüt 2100
  • Taranov
    #74
    mikor lesz?
  • mikike
    #73
    na most láttam az új show beharangazóját
    az ilyenekben általában a legjobb részleteket adják le

    hát akkor ez a mostani is elég szar lesz
  • qwert
    #72
    A mostani g-sók valóban a csatorna színvonalát mutatják - gagyi. Viszont a "Pasik" Hernádi-Gálvölgyi-Bajor (stb.) főszereplésével nálam frankón bejön...
  • a.carkey
    #71
    Mi ebben a jó poén???
  • Botond #69
    színházban viszont még mindig zseniálisakat alakít :-)
  • Mike at home
    #68
    lehet, hogy mar unja

    vagy nem jo a kapcsolata az rtl-lel

    sokminden lehet, ami miatt az ember, mar nem igazan lelkesedesbol dolgozik
  • Mike at home
    #67
    elofordul :)
  • a.carkey
    #66
    Milyen Knézys? :(
    Ezt nem ismerem?
    A "knézi jenő ( meghaltam Ö )" meg nem értem ...

    HELP!
  • nemcsakfél
    #65
    felállítom a sorrendet:

    jó humor
    /\
    gálvölgyi ( ... )

    knézi jenő ( meghaltam Ö )

    antal imre ( milyen fokon beszélem a német nyelvet? siófokon ..)

    vigi ( mi a különbség a trabant és a ford között? a trabantal lehet fordulni de a fordal nem lehet trabantulni .. )

    \/
    szar
  • [Walaki]D`Lair
    #64
  • I.C.ram
    #63
    A régi rötöelklub-os Gálvölgyik jók voltak! Gondoljatok, csak a Leggyengébb láncszemre vagy a Vizy András által vezetett 100-ből 1-re, na azok kibaszott jók voltak, a mostaniak már nagyon gyengék, majdhogynem SASS-taps szintűek.
  • PResident Evil
    #62
    na beszarok... autó mániába nem raksz knézit ???
  • nemcsakfél
    #61
    szerintem sem vagyunk mi többek gálvölgyinél, de knézi jobb viccet tudott csinálni. ---