182
Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?
  • [Walaki]D`Lair
    #60
    ÁÁÁÁÁ te ilyenkor?
  • Mike at home
    #59
    szarrol csak szart lehet csinalni

    gondolom mar o sem fiatalodik
    akik itt nyafognak a nyomaba sem ernek
    de szerintem itt senki se
  • nemcsakfél
    #58
    Mostanában is még nagyon szar, már favatkát sem ér a humora, főleg a legújabb knézis mellett.
  • Taranov
    #57
    Valóban nagyon rosszak ezek. Azóta is volt egy, nem is néztem végig, régebben, mikor nem ezen a szar adón volt a műsora, féltem, hogy lekésem az első percet, és még inni sem bírtam ki menni közben. olyan jó adás az R. Klubon nem is volt soha.
  • Taranov
    #56
    hmmmm el tudom képzelni
  • Dynamic
    #55
    Én még emlékszem Gálvölgyi legelső retekklubos műsorára.Szokás szerint vártuk a Gálvölgyi-showt, mint a messiást.Ehelyett egy marék szemetet kaptunk.Játszott benne egy krémest zabáló, nagyfogú karakter, aki ráadásul végig káromkodta a jelenetet.Gusztustalan volt minden szempontból.Nem volt kicsi a csalódottságom, a műsor után.
  • Taranov
    #54
    Mit moderáltak, én nem vettem észre
  • Lteebee
    #53
    Már moderálták...
  • Taranov
    #52
    Így vagyok vele én is...
  • Ramore
    #51
    sajnos mára a Gálvölgyi-show is igénytelen műsor lett. Személy szerint egyszerűen nem bírom végig nézni, olyan vacak az egész. Régebben úgy vártam, hogy az csak na és pusztultam a nevetéstől, még manapság is emlegetek poénokat a régebbi részekből (Isaura, Van bennem valami, Elmebajnokság). Mára meg átkapcsolok máshova, ha megy a show.
  • PResident Evil
    #50
    szerintem is
  • Taranov
    #49
    A Kész Átverés szerintem egy igénytelen műsor.
  • Braveheart
    #48
    én a Gálvölgyi-showon SOKKAL többet és jobban tudok röhögni, mint pl. a kész átverés show-n. A legszarabbak azok a részek, mikor a show reklámjában mindneféle hülye beszólást benyomnak, mint pl. ha nem néznek minket, rossz lesz a nézettségünk. Jaj meg mikor a múltkor pár gyerek kezébe adott egy-egy bazinagy könyvet, hogy így legalább tanulnak is vmit az adás alatt... anmármost azok a szerencsétlenek össze-vissza forgatták azt a szart, szerintem egy fél mondatot el nem olvastak belőle... az viszont igaz néha a kész átb*szás showon is lehet röhögni
  • Taranov
    #47
    egyetértek ezzel...
  • Taranov
    #46
    Sorolhatod...
    ...sorolhatod, hogy én ebben a topikban mit mondtam, amiért moderálhatnák az üzenetemet...
  • Lteebee
    #45
    Egyértelműen mennyiség a minőség rovására.


    Pár hete volt egy jó, amikor középkori lovagot játszott.
  • Ramore
    #44
    A hibák forása szerintem:
    1. Lehetséges, hogy már nem a készíti a műsorát, hanem csak előadja mások gyenge poénjait (talán FaJkasháziét).
    2. Míg régebben minden szerepet Gálvölgyi játszott el (talán e miatt volt zseniális), most pedig vélhetően az rtl szerződtetett mellé egy harmatgyenge statiszta szintű színészbagázst. Ezek egytől-egyig elrontanak mindent, tehát az eleve gyenge műsor még sokkal rosszabb lett.
    3. Régebben fél évente kellett csinálnia egy fél órás műsort, most a szerződés miatt havonta egyet. Lehet, hogy pontosan a sűrű időpont miatt iratják másokkal a poénokat.
  • Lteebee
    #43
    Vannak olyan szabályok.
  • PResident Evil
    #42
    Szerintem Gálvölgyi még most is frankó.. egyszer úgyis kiöregszik ebből a szerepből, és majd akkor nem vállal TV-s szereplést... de ameddig megteszi, ezzel számolnunk kell. de szerintem most is vágja a témát. szal nincs bajom vele...
  • Taranov
    #41
    nincs bajom vele.
  • Astaroth
    #40
    a Farkasházi XIX. századi humort képvisel.Nekem nem jön be.
  • see.aakogh
    #39
    Ezaz fLÉm RuLLaH
  • harcu
    #38
    Hát, tényleg kell némi értelmi színvonal a megértéséhez, de akkor is ő a legjobb.
  • Taranov
    #37
    Köszönöm, hogy nem oktatsz!
    Nincsenek olyan szabályok itt, amiket be kéne
    tartanom.
    És egyébként egyet jegyezz meg! Ne szóljál bele a dolgomba! Ha valami nem tetszik, nem kell elolvasnod az üzenetet!
  • Taranov
    #36
    Jaja, Jáksó másra nem jó, csak műsorvezetőnek, még a telefonszámot sem tudja rendesen, érthetően elmondani.
  • Lteebee
    #35
    Ha egy fórumra írsz, be kell tartanod a szabályokat!

    És lehetnél következetesebb a személyes névmásokat illetően!
  • Tikal #33
    bajor meg buta, mindig csak a pián jár az agya, bugyuta poénokkal, azért gálvölgyit egy csöppet inteligensebbnek tartom...
  • see.aakogh
    #32
    FLÉMET!
  • Taranov
    #31
    Nem megyek, ha nem érdekel titeket ez a téma, akkor te menj egy másik topikba, nem muszály elolvasnod, amit írok.
  • Lteebee
    #30
    Taranov:

    Ha politikásat akarsz mondani, menj a politika fórumba!
  • Taranov
    #29
    Ez is egy más vélemény...
  • Lacee
    #28
    Egyetértek...
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    Fajkasházi egy gusztustalan fazon! Olyan kurva elvont humora van, hogy az már tényleg nem poén!
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Nem egészen! A legjobb a Markos-Nádas-Boncz trió volt! Na rajtuk betegre röhögtem magam mindíg!
  • Taranov
    #25
    Átlátszó agymosó.
    Természetesen tud poént mondani, de Farkasházi normális, Bajor meg semmivel sem rosszabb. Gálvölgyi sem tud olyan gyorsan poént mondani, csak valamit pampog, ami tényleg néha vicces.
  • Taranov
    #24
    Az egész műsor az agymosásról szól.
    Nem tudom, hogy ma néztétek-e a Naplót, de nevetséges volt.
    Szavazás kérdése az volt, hogy Ön egyetért-e az Irak elleni háborúval.
    Kerekítve 40 % mondta, hogy igen, 60 nem.
    Ezután Sváby András mondta, hogy személyszerint egyetért vele, mert meg kell dönteni a diktatúrát.
    Ezután az állás 45 - 55 % a nem támogatók javára.
    Ezután felsoroltak 4 indokot Irak ellen. Ekkora az állás szintén kerekítve 50- 50 %
    Ezután jött egy kisfilm az Irakban elfogott amerikai katonákról.Utána beadták Magyarország lámáinak, hogy Tony Blair, George Bush és a mexikói és spanyol kormáynfő népszerűségét áldozta a békéért és az irakiak felszabadításáért/a rezsim megdöntéséért.
    Még ráadásnak egy "szakértő" jött és végül az állás:
    60 % támogatja, 40 % ellenzi az iraki háborút.
    Hát ez az agymosás a magyar kerekedelmi televíziókban. Ez megy a Heti Hetesben is.
    A Gálvölgyi-show pedig nagyon leromlott, mióta Gálvölgyi ilyen Heti Hetes meg ilyen rossz humorú.
  • Dodi
    #23
    Akkor úgy mondanám, hogy ő az aki a leggyorsabban poént mondani egy akármilyen mondatra. Nem a hírre persze(de néha arra is), hanem minden másra.
  • see.aakogh
    #22
    Gálvölgyi Bárgyu?
  • Taranov
    #21
    Nem tudom, hogy ezt miért gondolod, pl. Bajor miért rosszabb? Vagy Farkasházi. A legjobb példa, ő cseppet sem rosszabb.
  • Lacee
    #20
    Hát a heti hetesben nem nehéz a legjobbnak lenni, amilyen vendégek vannak ott... :-P