182
Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?
  • béricsi
    #142
    Tisztában vagytok ti a paródia jelentésével?

    Ja, erre meg reagálni akartam... én pl. tisztában vagyok, és éppen a paródiákat hiányolom a Gálvölgyi Showkból, mert amiket láttam, azok nem azok.
    Megj: az uccsó 2-3-mat nem láttam, lehet, fergeteges paródiák voltak benne, de nem úgy olvastam lentebb.
  • béricsi
    #141
    Az elmúlt fél év Gálvölgyi paródiái rendre szarok voltak.
    A legnagyobb az volt, amikor a Szólás szabadságát parodizálta, abban egy poén sem volt, ráadásul nem is a Fridit parodizálta.
    Lehet, ez volt a vicc benne? :)

    Amúgy meg parodizáljon akkor jó műsorokat, ha bárgyut nem tud. Mondjuk pont a Szólás szabadságára ezt nem mondanám.
    Azt veszem észre, lassan már az a műsorban a paródia, ha káromkodnak.
    Oké, ott van Gesztesi Károllyal a "vazze"-s jelenet, de majd minden jelenetben van valami káromkodás.

    A legdurvább ennél már az, amikor a Fábry showban a Szőke Bandi meg a haverja előad néha egy-egy számot, és az a poén, hogy üvöltöznek egymással... ádeszar.
    Pedig csípem mind a 2 csávót külön, de így együtt nem viccesek.
    Csípem nagyon Gálvölgyit is, de a showja mostanság kalap szar.
    Na ez az én véleményem, nem a köz-é, mert akkor nem lenne már műsoron.
  • Waterhorse
    #140
    Tisztában vagytok ti a paródia jelentésével?
    Nekem tetszett régen is és most is. Nem ugyanaz, de tetszik, amúgy meg BÁRGYÚ MŰSOROKAT CSAK BÁRGYÚ MÓDON LEHET PARODIZÁLNI. És asszem itt a pont! Egy hatalmas taps jár nekem
  • Aramir
    #139
    A végén a böfögés és a "ez szívből jött wazze" beszólás jó volt :D
  • petesilver
    #138
    Hát igen. Valóban abban rejlik a hiba, hogy régen ugye Gálvölgyi csak parodizált a TV-ben, és azok nagyon jók voltak. Mostmeg eljátsza a szerepeket a neki írt jelenetekben. Ez azért nagy különbség. Anno az elején még jópár humorista szerepelt a műsorában mellette, és az sokáig azért jók voltak többnyire. Mostanra maradtak mellette a színészek, valakik írnak jeleneteket, és mellette már kínjukban mindent beleraktak: énekléstől kezdve a régi klasszikusokig mindent. Alapvető gond itt szerintem, hogy Gálvölgyi színész és parodista igazából, és nem humorista.
  • Phat Smoker
    #137
    szerintem is egy hamuban sült faszság volt az egész műsor!!
  • Tatyla
    #136
    a tegnapi show=kalap fosószilva...
  • béricsi
    #135
    Örülök, hogy ti is észrevettétek, és nem csak én gondolom így.
    Az utóbbi 1-2 évben fokozatosan leromlott a Gálvölgyi Show minősége, szar poénok, nem is tudom élvezni.
    Az utóbbi 3 részt már meg sem néztem.
    Szerintem le kéne váltani a csapatot, mert tudvalevő, hogy egy csapat hozza össze a műsort, nem a Gálvölgyi írja a jeleneteket, szövegeket.
    Gálvölgyi a Heti Hetesben, és a színházban még hozza a formáját, azért gondolom azt, hogy a műsorszerkesztőkkel van a gond. Igazából nem tudom, hogy ezt fentebb miért nem látják??
    no mindegy.
  • Sephi
    #134
    Jopofa? A Sult viz elkeszitese szerinted jopofa? Azok a bargyu ER poenok jopofak? A Hogyan igyunk kave jopofa? Megis mi volt benne jopofa? Nekem jott hogy orditsak nem hogy nevessek.

    Ird le nekem szerinten ebbe a koloszalis baromsagba mi volt a jopofa.
  • Koppernikusz
    #133
    pont ugyan ezt írtad az #59 hsz edben..
  • Mike at home
    #132
    azon is, hogy mindeki mindent csak fikázni tud, meg mindenen felháborodni
  • Mike at home
    #131
    szerintem meg jópofa volt
  • Sephi
    #130
    Neztetek ma? En mar el sem hiszem amit latok. Baszak meg hogy ilyet mernek a Tv-re engedni Galvolgyi meg szegyelje el magat hogy ezt muveli. Mintha debil lenne.
  • Ramore
    #129
    Sajnos eladta magát az ördögnek (rtlklub). Azóta nem ő készíti a show-kat, csak eljátsza az rtl-es humorszerzők hülyeségeit. Ráadásul körülvették amolyan NB3-as "színművészek", akiktől feláll a szőr a hátamon.
  • Tatyla
    #128
    Megnéztem a Rep Revü Rómeót! hát abban Gálvölgyi a leggagyibb!
  • ZsZso
    #127
    Volt szerencsém végignézni egy beszélgetős műsort (talána Fókusz keretein belül) Gávölgyivel. Sajna Marsi Anikó volt a kérdező fél, így nem annyira tuttam átélni a dolgot, de ... nekem az jött le, hogy G. egy tiszteletreméltó ember. Van tartása (ami manapság kevés embernek van :( ), és szerintem nem beképzelt.

    Amúgy figyeld meg Magyarországot ! Körülnézel, mindenki álszent. Ha vki vmi jót mond el magáról (ami igaz is), akkor (a környezet miatt) beképzeltnek tűnik. Ezen asszem érdemes elgondolkodni. Persze ezt én látom így ...
  • ZsZso
    #126
    Ja ... tiszta szar lett az egész. Már csak a név nagy, és azért nézem meg a műsort. De emléxem régen újévkor mindig fetrengtem a röhögéstől, és alig vártam a Gávölgyi Showt, aztán most meg már az nagy, ha egyszer elmosolyodom. Tisztán látszódik, hogy kínlódásból jön az anyag. Havonta egyszer meg kell, hogy jelenjen a műsor, aztán valamivel feltöltik. Én a Gávölgyi helyében abbahagynám ebbe a formában, és félévente, évente jelentkeznek. ZSé nincs benne annyi az tény, de legalább a Gálvölgyi Show a régi megszokott formáját hozhatná.

    Szvsz a Banánhéj mostanában a leghumorosabb műsor, és asszem a srácok is csak azért tudnak ilyen profi műsort csinálni, mert volt pár évük, amikor csak halmozódott a fejükben a sok jó 5let. Ezeket most "kieresztik" ;). Gálvölgyinek ennyi idő alatt nincs mit ...

    Be kell látni ... ami nem megy, nem kell erölktetni ... Hajósnak se működött a heti 4 (vagy mennyi) alkalom. Jó a srác, szóval remélem megjelenik még, csak majd akkor találják el, hogy milyen sűrűn jelentkezzen ...
  • nemcsakfeel
    #125
    És azóta is csak gyengül..
    inkább csak évente jelentkezne műsorral, de akkor egy vidám mosolyt csalhatna az arcomra.. így csak szánalmat.
  • Taranov
    #124
    Én csak azon nevettem, mikor felemelte a táblát, hogy Gálvölgyi Show
    RTL Klub
  • Munch
    #123
    Hát én kurva sokat röhögtem az utolsó adáson :DDDD
    Bár igaz, hogy a régebbiek (pl.: Jóóóó Reggelt Vietnám) sokkal jobb volt...
  • Taranov
    #122
    Hát a heti hetesben ő a legrosszabb, szinte, néha a heti hetes alatt "megutálom", aztán mikor a gálvölgyi showban szerepel már nem tudok nevetni rajta.
  • Taranov
    #120
    de inkább mondjuk úgy, adott egy régi, már nem használatos gázkamra, és az van villa helyett. Sokkal izgibb :))
  • Taranov
    #119
    jó lenne:)
  • Balo
    #118
    valóságshow tipp: adott egy villa, a kert aláaknázva, minden héten eldöntik, ki próbál meg átmenni a kerten, akinek sikerül, azé a lóvé

    látom magam előtt a nézettségi adatokat... :DDD
  • Taranov
    #117
    jaja, csakis :))
  • PResident Evil
    #116
    rám? :)
  • Davidus
    #115
    Akkor éheznek tök mindegy értsd rá:)
  • Taranov
    #114
    mi?? mi nem éhezünk :))
  • Davidus
    #113
    Nem szavaztam ám:) Annyira hülye azért nem vagyok:) Szal az én pénzemre hiába éheztek:)
  • Taranov
    #112
    ümm. És kinek drukkoltál? Mert én az elműnek, hogy áramszünet legyen és kikapcsoljanak a kamerák a bigbratyi házban. Aztán meg a hónak, hogy örökre maga alá temesse a pénzéhes idiótákat :))
  • Davidus
    #111
    Én a BigBrothert is néztem:)
  • Ramore
    #110
    Egyszerű emberek mindíg is voltak és lesznek is, itt vagy pl te! :) Azt írtad, hogy tudod mi a különbség a régi és az új Gálvölgyi showk között, tehát te is nézted, így belestél a saját kategórizálásodba. LOL
  • Taranov
    #109
    jaja :))
  • Balo
    #108
    reménykedünk.... :)
  • Taranov
    #107
    én nem, de ha vki igen, én is elkérném
  • Balo
    #106
    valaki nem digizte a tegnapi Gálvölgyi Show-t
  • Taranov
    #105
    1980-ban is megvoltak ezek az egyszerű emberek, vagy csak a szüleik :))
  • Davidus
    #104
    És régen ezeket parodizálta a Gálvölgyi? Én nem láttam mobiltelefont meg BigBrothert 1980-ban:) Bocs lehet hogy azért nem értem mert én is egyszerü ember vagyok:)
  • Davidus
    #103
    összeesküvés elmélet
  • Taranov
    #102
    az egyszerű emberek azok akik a valóvilágban szerepelnek és szavaznak, az egyszerű emberek azok akik kimennek nyalni a buzi bigbrother műsorvezetéjének a Hungexpora, az egyszerű emberek azok akik kinevettetik magukat az okosabb emberekkel a tv előtt, azért, hogy 1:12 esélyük legyen 20 milliót nyerni, az egyszerű emberek azok, akik a mobiltelefonjukkal keménykednek.