7924
  • robogo81 #7524
    Sziasztok.
    shep milyen géped van?Nekem az előző gépem csak duálkóros volt(E6600),azzal is elég jól ment.
    A speedhacknál mind2 csuszka mehet maxon,az Other hackon semmit se bejelőlni,a MicroVu hacknál az felső 2-őt bejelőlni,nekem ezzel megy a leggyorsabban( a legjobb benne hogy valós időben ki lehet próbálni,megy a játék az ablakban,a beállitásnál meg lehet változtatni,a framerate meg változik fel vagy le).
    A gsdx pluginnál is lehet állítani,lentebb pár hozzászólással le van irva,a nativval elég gyors.
  • Shep
    #7523
    Na megnéztem így már tényleg jobb de ez egyelőre nálam még mindig felejtős, mert a 2 magos procim kevés hozzá, szoftveresen meg végképp. :(
  • Shep
    #7522
    Köszi szépen ezt kipróbálom.


    Evin az hát csak elírtam de ezt te is tudod :)
  • Fpocok
    #7521
    Most mondanám, hogy ott az emulátor beállítási segédlet, de csak egy szép láb, meg egy szúrnám-popó jön be
  • Bronx South
    #7520
    Úgy érzem hogy jobban teszem hogy ha a legújabb résszel kapcsolatban a ps3 emulátor topikba írok, de aki tud segíteni ne tartsa magában.
  • Bronx South
    #7519
    Üdv srácok, segítséget szeretnék kérni.

    Újonc vagyok a témában, azaz a tudásom ezzel kapcsolatban 0.

    Adott két játék, az Ace Combat 6 Fires of Liberation, és a legújabb része az Assault Horizon. Ez utóbbi ps -re is kijött az elöbbi meg csak X360 -ra.

    Valaki leírná elejétől a végéig hogy mit kell csinálnom, és mit kell letöltenem ahoz hogy tudjak ezekkel a játékokkal játszani ? Előre is köszönöm. :)
  • robogo81 #7518
    Hali.
    Na működik a Black?
  • Evin
    #7517
    Akarod mondani 0.9.7. :)
  • robogo81 #7516
    Sziasztok.
    Shep:Én is szoktam játszani a Blackal,sajnos hardveres gyorsítással egy bughalmaz ahogy leírtad,Keresd meg az emulátor mappájában az inis mappát,benne nyisd meg a dxsg.ini fájlt:benne a allowHacks=0 értéket ird át 1-re.
    utána az elindított emu gsdx pluginban,a Hack menüben a skidraw értéket írd át 5-re(nekem 7-en van)igy a texturák egyben vannak,csak sajnos mozgás közben durva fényefektek jönnek elő,olyan mintha a képet színes lámpával megvilágitanák,meg a hud eltünedezik,én inkább szoftveresen játszok vele,a rendering threads érték 3 van(4 magos a procim)igy nekem a ntsc Black 50-60 frame között mozog és van hud is,hardveresen 80-100(ha nincs a framelimit)de a fényár.A pal is jól játszható.
    Elnézést a sok helyesírási hibáért.
  • Shep
    #7515
    *akarom írni Black
  • Shep
    #7514
    A Balck-et sikerült valakinek a 9.0.7-el élvezhetővé varázsolni, mert ugyan végre fut a játék csak éppen totál homály és bughalom a kép.
  • rossitibi
    #7513
    Kipipáltam a nativ-ot! Textúra hiba megszünt és gyors!!! :) 1 pici hiba van: néha olyan mintha víz alatt lenne az egész vagy mint amikor fodrozódik a víztükör ahogy a szél fújja.Olyan a képernyő! De teljesen játszható!
    Nagyon köszönöm a segítségeket! Nem gondoltam volna hogy így össze lehet hozni! :)
  • rossitibi
    #7512
    Dsdx sse4 directx3D10 (hardware)
    Wawe tff(saw-tooth)
    1024x1024
    1x(useD3D inter...
    Texture filtering satírozva

    A második csúszkát ha változtatom lassul,felbontással nem változik alacsonyabbnál sem és még 1920x1080nál sem,directx9-el sem változott! így ahogy most van elfogadható ha nem jönnek ellenfelek,viszont textúrahibák nem olyan zavaróan de vannak!
  • robogo81 #7511
    Sziasztok.
    rossitibi a gsdx pluginod beállitásaidat berakhatnád ide,hogy mi is lássuk,a gyári beállítás(res:1024x1024)képes belassítani,ezt érdemes kisebbre állítani(640x480,800x600,vagy ami jólesik,vagy ki lehet próbálni hogy az eredeti ps2 felbontás(use original resolution:Nativ kipipálva)gyorsít-e valamit.A Scalling is lehet 1x-en
  • Evin
    #7510
    Tedd mindkettőt maxra.
  • rossitibi
    #7509
    Feltoltam az első csúszkát maxra a speedhack-ben,meg kipipáltam mindent,most az elején 40fps-el fut,ha bemegyek a kastélyba akkor már 50 fölé megy! De gondolom be fog lassulni harc közben! Mit lehetne még kezdeni vele? A textura hibák még megvannak.
  • rossitibi
    #7508
    A speedhack-ben mit kell állítani?
  • rossitibi
    #7507
    0.9.7-es verziót használom! A mintabeállításban egy régebbi verzió van,és sajnos nem is mindent találok meg amit ír! Próbáltam állítgatni amit megtaláltam de nem változik semmi!
  • robogo81 #7506
    Sziasztok.
    Egyetértek evinnel,a fejlécet ki kellene javitani.
    Nekem legtöbbet a speedhack szokott gyorsítani,meg a gsdx Upscaling értékeinek beállítása.A speedhack képes nálam 50-80%-ot is rádobni a sebességre.
    Intel i5 760 procim van.
  • Evin
    #7505
    Talán nem ártana a fejlécben szereplő beállítási segédletet, ami halott link, kicserélni arra, amit most linkeltem. Ha netalán járna erre egy illetékes.
    Köszi
  • Evin
    #7504
    Egy asztali géppel, meg alkatrészekkel jobb esélyekkel indulhatnál.
    Ezeket tudom ajánlani:
    -használd a 0.9.7-es verziót, bár még nem végleges
    -beállítási útmutató
    -gsdx sse4-es verziójával próbálkozz, ha már a géped tudja
    -egy minta beállítás
  • rossitibi
    #7503
    Először is köszi hogy válaszolsz!
    Intel(R)Core(TM)i5 520M 2.40GHz 2.40GHz
    4GB Ram
    Win7 64bit
    Nvidia Geforce GT 330 M
    Remélem mindent leírtam! A DMC2 és a Shinobi tökéletes egyenlőre! 60 fps-el futnak viszont a dmc1 csak 40-el kivéve a videok! Azok jók!
  • Evin
    #7502
    Kezdetnek: milyen géped van?
  • rossitibi
    #7501
    Legnagyobb meglepetésemre mindhárom játékot elindítottam! A DMC1 viszont lassú és néha kicsit szétesik a kép.De ez nem olyan zavaró mint a lassúsága! Valaki légyszi segítsen! hogy lehetne felgyorsítani?
  • rossitibi
    #7500
    Ja és milyen játékot keressek? NTSC-vagy Pal?
  • rossitibi
    #7499
    Sziasztok!
    Devil may cry 1-2 vel és a Shinobi-val szeretnék játszani.Olvasgattam vissza de csak nagyon régi hozzászólásokat találtam Dmc-hez.Van vmi biztosan működő beállítás? Semmi tapasztalatom nincs!
    Köszi!
  • Gideon Wieth
    #7498
    Am ha nem ismernéd esetleg, akkor www.pcu.hu :-) Remek kis cég, bármit rendelsz tőlük, másnap már mehetsz is érte :-)
  • zsotesz
    #7497
    kösz, közben ma kipróbáltam a 0.9.7-es verzióval, most a zöld háttért megszünt, sajnos kicsit lassított felvételbe fut, talán az új phenom 965BE proci majd segít ezen, csak jönne már meg a memória hozzá.
  • vk90
    #7496
    Próbáld ezt:
    http://forums.pcsx2.net/Thread-God-of-War-2-Config-95-Speed-all-the-time
  • Gideon Wieth
    #7495
    Ő nem hiszem, nekem pl ez volt anno, asszem pár dolgot átállítottam utána ez eltűnt, helyette a Kratos villódzott :S Youtubeon vannak tippek hogyn állítsd be nézz rá néhányra, és próbálgasd melyik neked a legjobb:)
  • zsotesz
    #7494
    Ha már így szóba került a god of war, tegnap leszedtem a 2.részt pal verzióban. Rögtön az elején az intro még jó, aztán mikor megkapom az irányítást és harcolni kéne akkor az egész háttér zöld, a katonákat látom csak a hátteret nem. Erre mi lehet a megoldás? Lehet vmelyik speedhack kavar be?
  • Gideon Wieth
    #7493
    pal
  • RYO21
    #7492
    God of War pal vagy ntsc verzióját érdemesebb leszedni?
  • vk90
    #7491
    Jah, az más .
  • zsotesz
    #7490
    veszek hozzá lapot is meg memóriát
  • vk90
    #7489
    Azt jól teszed . Jók a Phenom II procik. Biost azt kell majd frissítened valószínüleg.
  • Gideon Wieth
    #7488
    Na sikerült megszereznem a 0.9.7 3876m verziót :-) el is indul rajta a 24 de veszettül szaggat, szinte játszhatatlanul. Configom alant... Valaki valami ötlet, hogy mit hogyan kéne beállítani ? :)
  • robogo81 #7487
    Üdv!
    hkzonda:
    a legjobb ha először elolvasod ezt:
    http://forums.pcsx2.net/Thread-A-hivatalos-magyar-%C3%BAtmutat%C3%B3-v0-9-7
    Itt magyarul le van írva,a pcsx2 használata,elég aprólékosan.
    A programhoz szükséges a bios is,azt a program nem tartalmazza(az emu honlapjáról letöltött biztos nem).
    Az emu képes kép fájlból is futtatni a játékot,nem kell kiírni,csak ha a ps2-en akarsz játszani,de akkor meg nem kell az emu.
  • hkzonda
    #7486
    Üdv! Kicsit kezdő vagyok még ebben, de nem tudtam futtatni. Letöltöttem a programot, és egy ps2 játékot. Azt írjam ki cd-re és úgy futassam? Mer ISO file, és DT-ztem... Mit tegyek? =/
  • zola2000
    #7485
    "ki a f*szom akar PSP játékokat játszani PC-n? XDDD 1000x jobb grafikájú játékok vannak eleve PC-re is."

    Inkább játszok a notimmal a vonaton a dragon quest 8al (bár az ps2), mint a gta4el (bírja mindkettőt).