277
Rayman 3: Hoodlum Havoc
  • Tekken5
    #277
    Ezt én is így gondolom... :S
  • Fantos
    #276
    hát elvileg minden játékhoz van szóval ez fura O_o
  • Tekken5
    #275
    Sziasztok! Tudom-tudom! Majdnem egy éve üres a topic, a füzetborító is egyre csak kopik. Lenne egy kérdésem: A Rayman játékoknak (PS2) van-e kézikönyve, mert én vettem 2 db új/bontatlan Rayman gamét (ez is köztük volt:Hoodlum Havoc)+ egy használtat, de mindegyikből hiányzott a kézikönyv!
  • Fantos
    #274
    menekülj az ellenkező irányba és le fog esni a padló ha jó részre gondolok
  • Ninabgy
    #273
    Hali nem tudom olvassátok-e még ezt a fórumot Rayman 3-ban nem tudok tovább jutni ezen a részen én sem:
    A The desert of the knaaren résznél vagyok. Ott pedig a harmadik pályánál. Már megvolt az amikor egy nagy terembe van a rayman, és egy ilyen nagy solyómfejszerű izé tetején globox-ot elkapta a szörny.
    Ahol elakadtam, ott fel kell menni egy lépcsőn és van egy kerítés szerű akadály. utána pedig 4 szörny van előttem és ha elindulok akkor felém jönnek. Nem tudom őket kicselezni,sehogy sem.
    Köszi a választ előre is!!!
  • Fantos
    #272
    adj már egy képet mert lehet másra gondolok...sőt biztos!
  • MuculiCuki
    #271
    Megpróbáltam... Nincs konzerv, de még limlomok sincsenek. :)
  • Fantos
    #270
    ha szemben álsz vele akkor asszem jobbra-hátrafele lessz ottlévő limlomok melet
  • MuculiCuki
    #269
    Szia! Köszönöm, amint lesz időm megpróbálom. De ahhoz, hogy megkapjam a piros konzervet nem kell leütni a fejük felett lévő ketrecet, ugye? Szóval az mindentől függetlenül ott lesz? Ugye nem túl látható helyen van, valószínűleg azért nem találtam... :) Egyébként hol keressem?
  • Fantos
    #268
    nézz szét valahol kell lennie piros konzervnek (piros ruhás=piros konzerv :P)és azzal kell odasózni
  • beckhamcsaj
    #267
    Sziasztok!Valaki tudna nekem segíteni?Kéne Rayman 3elmenéts a 4. pályáig!Légyszi segítsetek!Előre is köszi!!!!!!!!!
  • MuculiCuki
    #266
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy olvassa-e még valaki ezt a fórumot. Segítséget szeretnék kérni. Elakadtam a The Land of the livid dead nevű pályánál, annál a résznél, amikor van egy piros ruhás pajzsos "emberke", akinek ilyen kicsi "hasonmásai" jönnek ki a köpenye alól, ha egy kicsit távolabb vagy tőle. Nem tudom megütni... Valaki segítsen, biztos tök egyszerű...
    Köszönöm
  • kiki0513
    #265
    Sziasztok!
    Nem tudok tovább menni az egyik résznél.
    A The desert of the knaaren résznél vagyok. Ott pedig a harmadik pályánál. Már megvolt az amikor egy nagy terembe van a rayman, és egy ilyen nagy solyómfejszerű izé tetején globox-ot elkapta a szörny.
    Ahol elakadtam, ott fel kell menni egy lépcsőn és van egy kerítés szerű akadály. utána pedig 4 szörny van előttem és ha elindulok akkor felém jönnek. Nem tudom őket kicselezni, és a 4 szörny után van egy út jobbra, de ott is van egy szörny. Már nagyon idegesítő hogy nem tudok tovább menni.
    Köszi a választ előre is!!!
  • Fantos
    #264
    kikerülöd a piranhakat
  • mobydik13
    #263
    Szevasztok!
    Kéne egy kis segitség. Elakadtam a 2. pályán ahol rayman globox hátn utazik és felkell uszni egy vizesésen. Egy ideig tök jol felmegy de aztán egy szint után nem megy tovább visszaesik.Hogy kell azt megcsinálni??
    Köszi.
  • Honey21
    #262
    Sziasztok!
    Ha valaki nézi még egyáltalán ezt az oldalt, akkor légyszike írjon az alábbi email címre: [email protected].
    Elakadtam azon a pályán, amikor a koronákat kell összeszedni, és egyszerűen nem tudom tovább vinni. A pálya neve: The Shortcut Longest.
    Kérlek segítsetek, mert már nagyon idegölő.
    Üdv.: Adrienn
  • Fantos
    #261
    van Ray 2-es topic.mindegy leírom:a hajóroncs ami körül úszkál abba kell belemeni és fel
  • rayP
    #260
    Viszont a Rayman 2-ben elakadtam. Keresem a 2. maszkot, közben van egy pája, ahol a víz alatt kell menni, és bekapni azokat a kék micsodákad, amiket a nagy hal ad.
    Viszont mikor beérünk a "zsák utcába", hiába van ott két hely amerre még menni tudok, ott is elakadok.
  • rayP
    #259
    De tényleg ott a vége? hogy negyedjére legyőzöm a gonoszt, majd Globox és Rayman fojtatja a szundit, és Rayman kezei újrakeltik azt a kis köcsögöt?

    Bizonyos szempontból elég rövid volt a játék.
  • rayP
    #258
    Igen, meg kell szerezni a kék dobozt, aminek segítségével elektromosságot kell a pajzsba vezetni, majd eltűnik.Majd addig püfölöd míg nem készít új pajzsot. (viszont a főgórét 4-szer kell kinyírni)
  • rayP
    #257
    Én tudom hogy kell. Tegnap játszottam ki.
  • Fantos
    #256
    De én de nem emlékszem asszem kell lennie ott kék konvzernek és úgy kell ahogy elöszőr
  • XuChi
    #255
    Még senki sem vitte végig????
  • XuChi
    #254
    A fögecit hogyan kell kinyirni mert állandoan sebezhetetlen a kis köcsög. Villámokat szór és mindig oda ahova éppen lépek.

    HELP!!!!
  • Fantos
    #253
    jó az nem ellenség de úgy kell meglőni oszt jóvan
  • Attila889
    #252
    de én nem ellenfélnél vok.Hanem annál a hülye liftesnél...de majd mindjárt kipróbálom :)
    És harcimódban kell meglőni azt a vackot ami felviszi a liftet?
  • XuChi
    #251
    Harci mód a jobb ctrl. Ha nyomod folyamatosan akkor rayman oldalzni fog a befogott cél körül ha nyomod közben valameik irányt is. Sok olyan ellenfél lessz amit ezzel a móccerrel kell kinyirni.
  • Attila889
    #250
    nemtom...nincs semmi írva a földre.És nincs oylan bill.amivel harcimodba áll be :)
  • Fantos
    #249
    1.nemtudom van-e biosz orád de ami malacul nézz ki és malacul röfög az malac
    2.igen ezzel mindenkinek meggyűlika baja nem te vagy béna szóval nincs ráírva valami a félköríves dlogra amire ráálsz? mert meg kell nyomni egy gombot (gamecube-on játszotam nemtom melyik bill. gomb) amitől Rayman beál harci pózba ésmindíg arra nézz ahogy a gomb lenyomása elöt volt akkor meg kell lőni a gombot gyorsan a másik irányba megint meglőni vissza megint meglőni és addig amíg fel nem mész
  • Attila889
    #248
    Még mindig nemtudom ezt megcsinálni: a 3.-részében a kezet megszereztem.Bementem az ajtón,és utána felugráltam a lépcsőkre és a bárányokat kinyirtam....az ajtó felnyílt fent....ott bent meg van valami amit elkell forditani....és hiába lövöm meg minden elfordul csak utána nemtom úgy elforditani hogy kettőt forogjon mert utána meg visszaemelkedik....gondolom tudod melyik küldetés ez...a 2.-k pálya :)
  • XuChi
    #247
    Probláma megoldva.
  • XuChi
    #246


    Hogyan kell kinyirni??
  • Fantos
    #245
    MEGJELENT ITTHON A RAYMAN 4!! 576 konzolban 7000-ért kezetekbe vehetitek
  • Fantos
    #244
    Olvasom a fórumot ésolvasom hogy amikor elöszőr kinyírtátok anyáztatok hogy nagyobb lett....azt leírnátok mitcsináltatok utána amikor másodszor kinyírtátok?
  • Fantos
    #243
    úgyanugy müködik mint az első ilyen lift
  • Fantos
    #242
    folyamatosan kell amíg fel nem érsz szóval balról aztán jobbról balról megint jobbról és ha felértél ugorj át
  • Attila889
    #241
    de ha folyamatosan meglövön akkor nem megy lejebb,mert ha egyszer az eggyik irányól lövöm meg másodszorra meg a másikat akkor csak fel-le megy,és az nem csinál semmit
  • Fantos
    #240
    És ha még lessz gondod nyugodtan szólj
  • Fantos
    #239
    Igen.... ez nagyon szivatós kezdőknél de megfigyelted ami a padlóra van írva? vagy nemtom van-e ott valami szal keress egy gombot amitől úgy áll be Rayman hogy mindíg egy irányba nézz akármerre megy és akkor lessz egy piros förbe nyíl akkor emglövöd és mész gyorsan a másik irányba amíg nem láttod a nyilat meglövöd vissza megint emglövöd és így tovább
  • Attila889
    #238
    a 3.-részében a kezet megszereztem.Bementem az ajtón,és utána felugráltam a lépcsőkre és a bárányokat kinyirtam....az ajtó felnyílt fent....ott bent meg van valami amit elkell forditani....és hiába lövöm meg minden elfordul csak utána nemtom úgy elforditani hogy kettőt forogjon mert utána meg visszaemelkedik....gondolom tudod melyik küldetés ez...a 2.-k pálya :)