2388
  • Breki33
    #867
    Ezt énis próbáltam, de a map és cars könyvtárat átmásolva nem jelentek meg
    melyik könyvtárakat kéne még átmásolni
    Esetleg melyik file-kat.

    Ja az autófizikát hol lehet pontosan állitani?

    Amúgy eléggé unalmasak a pályák illetve hasonlítanak egymásra.
    a Richar Burns-ben sokkal változatosabb
  • grebber
    #866
    2:56:66 ford focus állitgatás nélkül de még dolgozok rajta.
  • Chaos Mad
    #865
    hmm.. le vagyok maradva, ez megjelent már? vagy csak beta?
  • bzoley
    #864
    THX!
    F1 után belenézek:)
  • Alexease
    #863
    Amugy, ha valaki masnak is meg van a Beta1-es, az is ossze tudja "fesulni" a teljes jatekot egyszeruen (ossz. palya, auto):))
  • Alexease
    #862
    Aki az osszes USA palyat akarja tesztelni, annak itt a hackel kodocska:)) Nem irtam at minden nevet, meg az idoket sem javitottam, de a lenyeg mukodik:)))
    USA palyak
  • bzoley
    #861
    Szinte mindent. Indulásnak felületesen néhány dolog:
    Gumiválasztás: ennél a játéknál sajátosan vannak megjelölve az egyes gumifajták, úgyhogy nem túl nehéz kiválasztani a megfelelőt.
    Felfüggesztés: aszfalton, sima úton keményebb, hepehupán földúton lágyabb. Ezzel együtt az autó magasságát is lehet állítani, értelemszerűen sima úton lejjebb lehet engedni a kasztnit. Kormányzás mértéke: azt úgyis érzed, hogy alul- vagy túlkormányzott a verda, ezzel kicsit korrigálhatod. Viszont, ha a fékerőt túlzottan az első kerekekre irányítod egy fronthajtású gépnél, egyáltalán nem fog kanyarodni puha talajon. Én aszfalton inkább kicsit hátrafele állítom. Váltóáttétel. Jobb gyorsulás, vagy nagyobb végsebesség. Pályafüggő(egyenes-hosszabb/kanyargós-rövidebb), puha talajon hamar elforoghatnak a kerekek, ha túl rövidre van állítva. Mást így hirteléen nem tudom, lehet-e állítani. Meg majd talán mások is belejavítanak valami okosat.
  • grebber
    #860
    Én nem értek az autokhoz miket kell állítani hogy jobb legyen???
  • Alexease
    #859
    A kontroler, kormany, FFB kezelese eleg gyengus:( Nem sok mindent ad vissza.
    De a "fizika" jo poen benne:) Lehet alitani a gravitaciot kulon az autora es a kornyezetre is. A kornyezeti fizikat lenullazva, teljesen poen, ahogy szetutjuk a poznakat, oszlopokat, tablakat, es szerteszallnak szeplassan mint az urben:))) Szelet is szamol, ha nincs grav. akkor az allo tablakat szep lassan elfujja, eldonti stb (ha jol lattam) :)))

    Az autofizikaval is jot lehet szorakozni, kicsire veve, jokat lehet repulni:)) Amugy az alap beallitas a kornyezetnek -1000 (ami jonak tunik alapban), az autonak -200?!?! Nem ertem miert. -1000-re veve az autot is, sokkal jobbnak tunik, nem repked ossze-vissza.
  • Breki33
    #858
    sztem túlérzékeny még very-re lerakva is
  • bzoley
    #857
    Átülve az AWD-s verdába,majd fokozatosan minden elérhető cuccot felpakolva és nagyjából beállítva, eddig az USA Stage-en 2:20:10 a legjobb időm. És egyre jobban tetszik a játék.
  • Alexease
    #856
    A tesztelok es egyebb hozzaszolasok jok voltak, de nem sokat foglalkoztak vele:( Leszamitva a cockpit-et, amiert manapsag mar hadjaratot kell inditani - sajnos - egy autos jatekban (lsd. RBR).

    A KORMANY jobbrahuzas es/vagy nem mukodes a jatek hibaja, nem szereti a kontroller beallitasoknal a Combined/Separated beallitast. Azt kikapcsolva, nalam mar rendesen mukodott.
  • Breki33
    #855
    Nekem 2:50.68 másodikra vagy harmadikra sok hibával

    de a 22 nekem is nagyon jó időnek tűnik
  • Aspyrin
    #854
    Jók vagyunk, csak sz@rn@k ránk
  • bzoley
    #853
    Ja, Focus-sal azt hozzáteszem.
  • bzoley
    #852
    Eddig ez az egyetlen időeredmény, amivel találkozok, de hogy csináltad azt a 2:22-t??? Majd összesz@rtam magam de 2:59:93 ról csak 2:59:68-ig bírtam leszorítami az időt. Igaz szim-mód, cockpit-view, tarction controll off, manuális váltó meg minden, amit ki lehetett kapcsolni, de fél perc? Nem levágva semmi?
  • karikusz
    #851
    Én sajna nem tudok véleményt mondani a kormányosról mert valahogy nem kompatibilis...csak jobbra akar menni..))...a murva tényleg kiru...nekem olyan Colin 2-esnek tünt..
  • karikusz
    #850
    Hát igen...jók voltak a tesztelők biztos..))
  • nagykispeter
    #849
    Köszi!
  • JuanG
    #848
    talán innen: szb
  • nagykispeter
    #847
    Lelehet tölteni még valahonnan a Demót?
  • JuanG
    #846
    sztem a murva még egész jó, sikerült 2:22-re lemennem az USA pályán :)))...de az aszfalt az katasztrófa...

    ...amúgy ez a nem hivatalos SP demó se lehetett véletlen, mert egyből visszavonták a 12-ére ígért MP demót...gondolom mert olvasgattak 1-2 véleményt...csak azt nem értem miért volt akkor a béta teszt???
  • bfg900
    #845
    A játék fizikája szerintem nem annyira rossz. A szimuláció, az más kérdés, bilentyűzetről nekem szenvedés. Kormánnyal még nem próbáltam.
  • Breki33
    #844
    Biztos fullon van a hardveres gyorsításod
  • karikusz
    #843
    Nahát akkor neked nagyon jó ízlésed lehet ha bajött a Colin 3 illetve a 4 mert a világ legszarabb fizikájával van felvértezve...az irányíthatósága egy nagy marék....

    ...de kinek a pap, kinek a papné... (bár a nagyobb többség úgy csinált mint én hogy feltette a 3-mat, illetve a 4-et és azonnal nyomott egy uninstallt neki...)
  • Istencsászár
    #842
    Azon filóztam amikor leszedtem a nem hivatalos demót hogy na végre egy játék ami miatt érdemes lesz letörölni a colin4-et. Miután felraktam beállitottam egyre jobban teccett a progi azt ott álok a startnál gyönyörű grafika. Azt elindult a pokol. Ennyire okádék fizikát mint ebbe van egy nagy szar az egész. Szal Colin 4 a király továbbra is és várom a tónküvetelő Colin 5-töt ezt a xpand rallyt meg elfelejteni de nagyongyorsan.
  • balint08
    #841
    hi
    segítseteeeeeek!!!
    mé van az hogy nincs hangja a kocsinak a demoban?????
  • grebber
    #840
    Nekem ugyanaz a szitu :(
  • The Hedgehog
    #839
    hmmm nekem nem igazán akart elindulni a demó... swappel mint a marha miután a exe-re nyomok oszt' kidob egy értelmetlen hibaüzit! Safe mode ugyanez!

    Na majd a hivatalos demó!
  • Toya
    #838
    "A Techland hivatalosan is bejelentette, hogy a pár napja a netre kikerült Xpand Rally demó nem hivatalos, és több kérésükre el is távolították a demót a letöltések közül. Én úgy gondolom, hogy mivel mi nem kaptunk tőlük semmiféle levelet, továbbá leközöltük, hogy ez csak egy úgymond "béta" demó, nyugodtan kint maradhat a letöltések között, de azt hozzá kell tennem, hogy mindenki csak saját felelősségére, és annak tudatában szedje le, hogy ez még nem tükrözi a kész játék minőségét!"

    Ez az az oldal, amiről tegnap is írtak.
    Itt tuti megtalálod a demót.
  • davos80
    #837
    Jobb az irányítás, és törnek az autók + jobban megy.
    Nemtom hány mega, már letöröltem.
  • oneal1
    #836
    hi
    nem töltötte fel valaki vaalhova a demmo-t mer már nagyon kipróbálnám!!
    ha tud valaki linket vagy akármit akkro privi lécci!!
    gyors help!!
    thx
  • davos80
    #835
    Nekem ment. Már le se lehet tőteni, mivel nem volt hivatalos.
  • grebber
    #834
    Na ezt felesleges volt leszednem elinditom a demót erre nem történik semmi nem telepit semmit :(((
  • grebber
    #833
    Na a demó jobb valamivel mint a béta verzió volt???
  • Toya
    #832
    "Xpand Rally single-player demo (revoked)" - 3D Gamers
  • davos80
    #831
    A Breed-en is az volt, nem? Azt pedig feltörték. De ha nem, akkor előbb-utóbb, úgy is fel lesz a Starfos is törve..
  • Alexease
    #830
    Pedig tuti az lesz:)) Szerintem kedvet kaptak es azt hiszik, hogy attol mert masolhatatlan lesz a jatek, majd jol megszedik magukat - es bepotoljak az elozo bukasaikat:))))

    Engem, amugy nem igazan erdekel ha valamit nem lehet masolni.

    1. Ha a demo alapjan nemtetszik, ugy sem foglalkoznek vele komolyabban.
    2. Ha meg nagyon erdekel, akkor meg kibirok 2-4 honapot, amig osszeszedem ra a penzt:)
  • davos80
    #829
    Jó ksi védelem, csak nehogy olyan legyen, mint a Toca 2...
  • davos80
    #828