2388
  • JuanG
    #827
    12.-ére ígérik a multi demót, majd megnézzük abban mennyire jó :)))...
  • davos80
    #826
    Ja igen, már tudjátok.
  • davos80
    #825
    Van hivatalos demo.
  • karikusz
    #824
    Nekem is eddig bejött..:)
  • CSOCSO
    #823

    nekem is ilyenem volt.. azota MOMO...szerintem teljesen mind1 hogy melyiked van mindketto ugyanugy zsir!
  • Toya
    #822
    Így van meg kell nézni az évekkel ezelőtt készült és azóta is etalonnak számító programokat és akkor rájön az ember mi az ami nem stimmel az Xpand Rallyban.
    Megtekintésre ajánlott programok: Rally Masters, Rally Trophy :)))))
  • JuanG
    #821
    hidd el, megtudja...ahogy én is. Ahogy képest mióta készül, lehetne sokkal jobb is, az autófizikára/irányításra még fordíthattak volna időt (lásd colin 1, rally masters, rally trophy)...murván még elmegy, de az aszfalt...
  • Toya
    #820
    Nincs itt senki lemaradva, maximum te nem vagy tisztában teljesen ezzel a demóval.
    Ez nem neked készült, illetve ha neked készült akkor sem publikus még és ennek biztosan oka van (szerintem amúgy press demó).
    Gondolod ha neked készült volna, akkor a P******* lett volna az első és egyetlen lap a világon amelyik hostolná?
    Nem viccből tünt el a BHMS fórumából sem a link és nem viccből nem tette letölthetővé idáig egyetlen lap sem.

    Ez alapján pedig egyetlen egy lapról alkothatsz véleményt és ez pedig az említett oldal.
    Amúgy ha lesz hivatalos demó, azt tuti megtalálhatod majd minden lapon és nem csak a P******* oldalain lesz fent :D
  • karikusz
    #819
    Szerintem ha valaki be akarja írni hogy hulladék...stb a demo akkor magyarázza is meg, hogy miért naóem tetszett...mert az könnyű írni hogy hulladék, de megmagyarázni már nem tudja, hogy miért is nem tetszett neki...!
  • karikusz
    #818
    Lehet hogy gamestar-os vagy...azok szoktak így lemaradni.:)
  • karikusz
    #817
    Egy kicsit le vagy maradva..:))))

    ...csak vagy 1-2 nappal..:)
  • karikusz
    #816
    Ilyenem van :




    -= További infó =-
  • JCSR t0Mi
    #815
    Egy ekkora fostalicska játékot.. :D Mint minden mai rallis játék.. esküszöm egyedül a colin 1 volt valamire jó..
  • K.András
    #814
    Ekkora hulladékot :DDD
    Bár az elsö béta alapján tutter volt hogy szar lesz, végül is azt kaptuk amire számitottunk :)
  • arty
    #813
    asszem akkor elirtad :)

    #801:
    CSOCSO
    en is traction off al kezdtem de rohadtul nem tetszett

    azaz ON ban jatszottal, gondoltam én... rosszul? :)

    erre folytattam en is az elirasok sorozatat:

    #802
    arty
    nemértem miért jo a traction off.

    basszus, ugyértettem, nemértem miért jo a traction ON :D

    JuanG :D jogos! elirtam ! :D és még nekem járt a pofám :D
  • AMD Norbee
    #812
    Ha minden igaz befutott végre az első demó változat az Xpand Rally elnevezésű autós őrületből. Az alkotás 236 Mb-ot nyom és innen tölthetitek le. Még nem tudtuk tesztelni, de majdnem biztos, hogy igazi demóról van szó!


    info:Playware
  • CSOCSO
    #811
    azt irtam hogy alapbol traction off al kezdtem ha jol tudom igy NEHEZEBB a jatek... vagy te mirol beszelsz?????
  • CSOCSO
    #810
    ??????????????//MIVAN?????????????????
    "és a nehézséget is árkádra állitottad?" heee????????/
    "akkor te szereted a kihivások nélüli autoversenyt" ezt honnan gondolod????
  • gercse
    #809
    és milyen talicskával lehet menni benne,mert mintha ezt nem írtátok volna le?
  • Torry
    #808
    Váááá!

    Dejo hogy benéztem ide!
    Nem is tudtam, hogy van demója.
    Már szedem is!
  • JuanG
    #807
    kicsit kétértelmű vagy :D...most szted jó a traction control off vagy nem??? mert sztem úgy jobb általában ha off...
  • Amse
    #806
    A megjelenést nem tudom.
  • Amse
    #805
    Van!
    Innen
  • balint08
    #804
    hi!
    csak betévedtem és szeretném megkérdezni hogy van-e már demoja a játéknak, és ha igen akkor hol tudom letölteni???
    Ja és még vlm, mikor jelenik meg a játék?
  • Amse
    #803
    Nekem Logitech Wingman Force Formula Gp.
    De még nem szántam rá magam hogy felrakjam, mert letöröltem a demót és nincs kedvem leszedni újra.
  • arty
    #802
    aha... és a nehézséget is árkádra állitottad? akkor te szereted a kihivások nélüli autoversenyt? esetleg konzolos vagy? nemértem miért jo a traction off.

    komolyan mondom, egyeseknek az autopilot se lenne elég ;) és azért ez nem egy nr2003 nehézség még sim/tractionOFF esetén sem ... (jesszusom 1 mondatban ez a 2 game... megkövezés lesz ;) )
  • CSOCSO
    #801
    en is traction off al kezdtem de rohadtul nem tetszett
  • CSOCSO
    #800
    milyen kormanyod van MOMO? es AMSE naak?
  • arty
    #799
    en rosszabbra szamitottam a tompertol kapott (thx) beta1 utan. a cmr4 mindenesetre rosszabb SZVSZ. kisse sinauto, annyira nem jo, h kormannyal probaltam volna, se sim modban traction off eseten talan offroad multira jolesz :) jah, és szép is :)

    bizakodjunk, hátha azért hivták vissza a demot, mert... áh, nemhiszek benne én sem :(
  • karikusz
    #798
    jaja...ha jól láttam lesz benne rally cross..))
  • karikusz
    #797
    Látod valakinek jó...nekem meg CSOCSO-nak nem megy a kormány beüzemelés....próbáld meg..hátha neked is kompatibilis...
  • CSOCSO
    #796
    :)
  • M. Tibor
    #795
    Na szerinted hol? :)
  • CSOCSO
    #794
    LOOAAAL:))))))))))))))))) nem reagalnek tobbet erre!!:)
  • CSOCSO
    #793
    hol lehet jelentkezni?:)
  • CSOCSO
    #792
    huhh akkor jo... azt hittem en vagyok helikopter
  • JuanG
    #791
    nálam is megy kormánnyal és hang is van...

    ...a fizika tényleg elég kaki, murván még el lehet vele szórakozni (usa: 2:22), de pl. a lengyel pályán nem lehet végigmenni normálisan még lassan sem...

    ...ahogy régebben mondtam: NFS:underground rally köntösben...

    ...multiban talán még jó lesz...lökdösődni...
  • Amse
    #790
    De kormánnyal nem lehet nyomni?
  • karikusz
    #789
    Rakd fel...nem fogod megbánni...
  • karikusz
    #788
    :))...a vélemény az vélemény...