2388
  • grebber
    #908
    Hát ha kicsit javitják irányitást ütni fogja a Colin 5-öt ez az tuti.
  • guardian hero
    #907
    tűzfal nem zavar be esetleg?
  • arty
    #906
    marco win reinstall... jobbat nemtok ;)

    neten probálta vki ? én csupa piros pettyes szervert látok, a verziom 0.9.0.0 ....

    routerem konfigolgatom, de ennek a sz*rnak 28000-28050-es portnak nyitva kéne lenni.. aaaaaaaaa.
  • Marco
    #905
    Sziasztok!
    Nagyjából négy helyről szedtem le eddig a demó telepítőjét azonban egyik verzió sem indul el. Nyilván nálam van a hiba, de tippem sincs, hogy mi az. Szóval a tünetek: Elindítom az XpandRallyMPDemo.exe-t. Erre felvillan a homokóra effekt, majd azonnal el is tűnik. A feladatkezelőben látom, hogy fut az exe és 99%-os processzoridőfoglalással dolgozik, meg zabálja a memóriát is rendesen. A telepítő azonban nem indul el, hanem kifagy. Van valami öltetetek a megoldásra?
  • Gabe18
    #904
    Ja lehet.Ugy nekem is megy a multi demó is...
  • arty
    #903
    leért. sf3 :(((((((
  • b-type
    #902
    lehet.
  • arty
    #901
    ajaj, ahogy a forumokat nézem, a korabbi verziok alapjan, ez beza starforce3 leszen :) :I :(
  • M@TriX
    #900
    amúgy offline egyedül lehet menni?
    Mondjuk LAN szervert indítok és megnézem a gémet?
  • toMpEr
    #899
    Mindenkinek megvan a joga a szabad velemenynyilvanitashoz...
  • JuanG
    #898
    ja...a legendás gamestar, meg az ottani hozzászólások...pfff...ne foglalkozz vele...
  • Lacika 79
    #897
    Na most bosszantottak fel. Nem bírtam megálni, hogy ne reagáljak a gémsztár oldalán egy hozzászólásra. Fikázza az Xpnadot, hogy milyen szar, meg gagyi, de a colin5 demo milyen überfasza. Ehh. :(
  • Gabe18
    #896
    Jah,van benne LAN is.
  • JuanG
    #895
    én még nem próbáltam...tényleg, LAN is van benne??
  • Gabe18
    #894
    Felraktam ezt a multi demót,de nekem most éppen egy helyet sem lát ahova csatlakozni lehetne.Mi lehet a gond?
    Rámegyek hogy Join Internet Game,aztán nem listáz egy szervert sem...
    Tűzfalat már lelőttem a gépen,semmi eredmény.
  • JuanG
    #893
    elkéstél :)...
  • Argon
    #892
    Ja bocsánat nem néztem vissza!
  • Eisenhower
    #890
    nekem is úgy tűnik hogy tényleg sokat javult de még mindig vannak benne furcsa megmozdulások..... ha még javul egész jó lesz^.^
  • Jacek
    #889
    ja hc sim soa nem lesz de a colinfost szerintem mar most is leveri foleg hogy ahogy kinez lehet modolni:)
  • Jacek
    #888
    hat nem tom de azt kell mondjm sokkal jobb mint a sp demo vagy nem tudom:)))majd este megnezem mert most igazi sim fan billel toltam de egesz jo volt:)
  • Eisenhower
    #887
    hm kezd megtetszeni^.^ már egész jól megyek vele^^ szal érdemes leszedni
  • grebber
    #886
    Az már valami.. a fullig még egy kicsit 3-4szeresét azt jó is lesz :))
  • Eisenhower
    #885
    na javítottak az irányíthatóságon kicsit... de amugy semmi változás
  • grebber
    #884
    Majd leszedem holnap.Azt tolom majd valakivel ha lesz kedve valakinek.
  • Eisenhower
    #883
    xpand rally multi demo^.^
  • Alexease
    #882
    A grafika tenyleg az edddig legkomolyabb, legszebb azzal nincs gond. A kornyezeti fizika is profi, az is jo lenne. Egyedul, szokas szerint az auto mozgas a gagyi egy kicsit. Fizikazva van, de mint csak egy doboz:(((

    De az igazsag az, hogy ezt eredetileg is, es mostanaban is megerositve, kicsit lazabb, arkadosabb jateknak szantak, vagyis arra valszeg tokeletes lesz.

    Remelhetoleg a RBR lesz annyira komoly szimulacio, hogy sokan bottal ne tudjanak hozzaszolni, igy nekik is meg lesz a rally-s jatekuk.

    Aki meg lisan fapad, annak valszeg az EuroRally keszul (bar arrol meg semmit nem tudni, csak hogy kicsit ronda:DD).
  • grebber
    #881
    Sok-sok futam után megszokod.Én is azt tettem.
  • via_mala
    #880
    XPand Rally Demo

    Tegnap este kipróbáltam a demót.
    Hát szépnek szép azzal nincs gond, de képtelenség az úton maradni vele. Akár arcade akár simulation módban játszottam egyfolytában 'riszálásba' ment át az egész. Ha ezen tudnának javítani, akkor lényegesen jobb lenne. Az biztos, hogy a CMR04-gyel semmi ilyen bajom nincs, a CMR2005 demóját meg még nem próbáltam.
    Persze lehet, hogy kormánnyal jobb lenne, de annyira nem vagyok HC Racer, nekem marad a klaviatúra.
  • Aspyrin
    #879
    "Hello,

    Thank you for participating in our Xpand Rally Beta test!

    Your work was really great help for us, we really appreciate it.

    Next week we will be releasing Xpand Rally Multiplayer so you will have ability to check. how the game looks now! So see you racing online!

    Xpand Rally will roar into stores on 2004-09-24."
  • Breki33
    #878
    köszi
  • Breki33
    #877
    ez nem a kölyökidő?
  • KG21
    #876
    ilyenek a valóságban :)
    sok ropikarú 14 éves hurkagyurka
  • grebber
    #875
    Én nem tudom kik irnak oda.Csak olvasgatom néha.
  • Alexease
    #874
    Ja Gamestar:)) Az nevetseges:)) Ovodasok, kisiskolasok es GS isten imadok gyulekezete:))))) Fostalicska az egesz...
  • grebber
    #873
    Valaki a gamestaron.onnan merészeltem beidézni a szövegt.
  • Alexease
    #872
    Ezt ki irta?!?! Valszeg az NFS utan probalta es/vagy meg nem ult autoban:))
  • ppeti66
    #871
    Meg se szólaltam!!!
  • ppeti66
    #870
    Hali!

    Nem tudom még valahonnan leszedni az Xpand Rally Demo-ját???
  • grebber
    #869
    "Pedig az irányítás a legfőbb pozitívuma az Xpand Rallynak. Végre egy szimulátor amit talán annak lehet nevezni ezen a téren."

    Eddig ezt nem igy tudtam, most halottam.
  • Alexease
    #868
    (Mar letoroltem a Demo-t es az Beta-t, vagyis csak kozelitoleg tudok mondani:D)

    - Ahoz hogy mukodjon a palya, ahoz a palyak gyokereben egy file-ban be kell irni a listaba a nevet.
    - Az "autofizika" allitashoz, a Beta-bol a Debug file-okat kell atmasolni a Demo-ba, a Debug konfig file-ba bekapcsolni a szerkesztot.

    De nem egy nagy szam a "fizika" allitas:( FFB support-ja nincs is:(( Itt kb. 15-25 felet lehet allitani. Az ISI engine detto ilyen szim. konfigos, de korrekt FFB supporttal, majd szaz parameterrel, ami a meghajtas reszre is kiterjed. Csak ott nincs fizikai engine rahuzva az autora, ott "csak egy doboz". Itt szepen torik, gurul minden, csak szarul megy:))