4394
2007. januártól-tól folyamatosan állítják át, A sávszélesség emelése minden ügyfél esetében automatikus.
  • Breki33
    #4274
    az oldalukon

    igen 2-es kedvezménnyel
  • kirol
    #4273
    Ezt te hol látod?
    Mi a legolcsóbb 10 megás net mostanság?

    Ez itt azt jelenti, hogy 4850 Ft-ér adják a 15Mbitet?
  • Breki33
    #4272
    Ez tényleg így van a T-Home-nál. hogy a családinál a 2-es és 3-as ugyanannyiba kerül vagy csak elírás?



    Ez alapján a 15-ös net csak 800 forinttal drágább mint az 5-ös 2-es kedvezményben.
  • emjan
    #4271
    Üdv. Én a valtsvelunk.hu oldallal cseréltem le a régi internet
    szolgáltatóm. Sok szolgáltató adsl akciós ajánlatait hasonlítják
    össze. Segítettek is, mert én annyira nem értek az internetes dolgokhoz.
    Nekem a Drávanet csupasz M csomagja jött be a legjobban, azt választottam.
    emjan
  • J4NgOo
    #4270
    Sziasztok!

    Segítségetek szeretném kérni. Internet vásárlás előtt állok, Seregélyesen lakom (Székesfehérvár mellett), ott melyik internetszolgáltatónál melyik csomagra érdemes előfizetni? Amelyik megbízható, nem lagol játékoknál, s maximum 4-5000Ft-ot tudok rááldozni havonta, inkább közelítsünk a 4000Ft felé:). Előre is köszönöm szépen a segítséget.

    Üdvözlettel
    J4NgOo
  • chilios
    #4269
    De biztos vannak itt olyan emberek akik pontos infokat tudnak mondani szolgáltató árairól és a szolgáltatás minőségéről + egyéb buktatókról
    (elöző hsz ben elnézést a helyesírási hibákért,reggel van )
  • chilios
    #4268
    Üdv. T-online nál mindenképp érdemes az optikai internet (25mbit/15mbit,50mbit/25mbit) ill tv mellé,általában ha behuzzák akkor elég akciós áron lehet hozzájutni.pld: 5600 ft ot fizetek tv,telefon,internet re ami szerintem elég jutányos ár.Nem beszélve arról hogy felvehető tv adás visszatekerhető stb..viszont eléggé szabad kezett kap a t-online mivel drágított mostanában,az alap funkciókár is felárat számít fel,mondjuk a visszatekerés és felvétel ért 1000 ft ot kér pár hónapja,ha viszont nem kéred akkor hoznak új készüléket amivel nem tudsz felvenni,viszont azt ki kéne fizetned...szvsz jó de egyre szemetebbek.
    ha netalántán még nem vitték ki oda akkor (kifogják) nemtudom,talán digi upc utobbi nál p2p korlátozás,ami kiküszöbölhető viszont jólenne tudni mire kéne,mik az elsődleges szempontok a pénz,sebesség jóáron :D ,v csak ha netezésre használod akkor annyira mind1 :) (de gondolom nem)
    talán kicsit segítettem ha nem akkor bocsi :)
  • The Protector
    #4267
    Hy.Anyám lemondja az internetet mert szeretnénk szolgáltatót vagy díjcsomagot váltani mert a mostani mocskosul drága.9ezer ftot fizetünk a netért(4mb,azaz 470kb/seccel tölt,)és a 4ezer a telefon.Sztem azért sok.A kérdés az lenne hogy milyen szolgáltatót ajánlotok meg díjcsomagot.A mostani T-Home-os.Elég megbízhatós stb.....
    A lényeg az h vidéken lakunk.Zala megyénen,azon belül is Kehidakustány.Nézegettem a net csomagokat de egyik sem mond nekem semmit+nem is ismerem őket.Vki legyen kedves ajánlani valamit!
    Előre is köszönöm
  • biomage
    #4266
    a kommunikációval volt a gond, nézd meg a PINGet
  • bertino
    #4265
    akármi igazából.

    elszállt egy kábel valahol.
    vagy egy dslam és átraktak terheltebbre.
    vagy bekötöttek tiedre még egy előfizetőt és lehuzta a te sávszéled.

    millio meg egy oka lehet.

    sajnos.
  • kirol
    #4264
    Azt hiszem, helyreállt a vonalam:


    Egész gyorsak voltak! :)

    De mi a fax történhetett?
  • kirol
    #4263
    Már valamit csinálnak, mert már 8 MB-em van.
    De én 10-et akarok. Eddig ment, nem hiszem, hogy pont mától ne menne!
    Vagy a T-Com visszafejlesztette volna a hónapban a hálózatot?
  • biomage
    #4262
    megnéztem a weblapot, és tényleg nincs hasonló, ami kicsit meglepett.
  • bertino
    #4261
    enternetnél és interware-nál is be kellett jelentkezni az isp oldalon az előfizetési adatokhoz user/passal és ott ugyanazt látja elvileg ő is, mint mi láttunk bent a rendszerben.

    csak mi mindig 2 órás várakozással később kaptuk meg az adatokat, mert olyan fantasztikus szerverek voltak az enternetnél, hogy arról regényeket lehetne írni.
  • kirol
    #4260
    De én GTS Datanet-es vagyok, nem enternetes. Ott tényleg volt webes felületen ilyen adatforgalom figyelő, de itt GTS-nél nem tudok róla.

    Mondjuk bejelentettem már tegnap, remélem lesz valami.
  • biomage
    #4259
    akkor írd meg neki hol találhatja meg :D.

    kirol: nézd meg volt e valami adat forgalmad akkor amikor nem voltál a neten
  • bertino
    #4258
    bár mi az enternetnél csak az adatforgalom mennyiségét láttuk az ügyfeleknél, semmi mást.

    meg persze hozzá az üf. előfizetésének adatait, aktuális ip címét, hogy mettől meddig volt csatlakozva, hogy milyen okból bontott a kapcsoalt, stb.
  • bertino
    #4257
    van.
  • kirol
    #4256
    Hö?
    Az mi az?
    Mire gondolsz? :)
  • biomage
    #4255
    van valami naplózás a kiszolgálódnál?
    Mármint hogy mutatja mikor van adat folyam meg ilyenek?
  • kirol
    #4254
    Jaja, a ping olyan 20-30 szokott lenni.

    T-Com -os tesztszerver szerint 640/128 kbps-os vonalsebesség van beállítva nekem. Azon alul jön ennyivel.

  • kirol
    #4253
    Reggeltől áramtalanítva van, most jöttem haza.
  • biomage
    #4252
    akkor marad a kábel + a modem, de a kábel nem ilyet okozna :D

    Áramtalanítsd a modemet 2 percre, ha ez sem segít akkor passz, Reklamálj

    Amúgy ez a Ping szám nagyon gyanús, mintha leterhelné valami a kapcsolatodat a szerverrel
  • kirol
    #4251
    Másik gépen, PDA-n is ilyen a sebesség, szóval nem nálam van a baj.
    Max. ha a modemem miatt lenne ez.
  • kirol
    #4250
    Igazad van, megnézem a másik gépen.

    Hálókártya biztos nem, mert router-al is próbáltam, mármint WiFi-n.
  • biomage
    #4249
    nem lehet hogy valami vírus teszi ezt esetleg tűzfal? vagy mondjuk a hálózati kártyáddal van baj?

    Ez a 324 PING gyanús, minél nagyobb a szám annál rosszabb a kapcsolat.
  • kirol
    #4248
    Itt tényleg jobban száguld valamivel:
  • kirol
    #4247
    Lényegtelen, mert én a T-com -os ADSL tesztszerveren is mértem, annak az azonosítószámát küldtem át a szolgáltatónak.
    Itt nem zavar be semmi, és az az eredmény is ilyen elkeserítő.
  • bertino
    #4246
    ilyen sebességnél igazából már mind1, hol nézi.

    én ezért már felemelném a hangom, az tuti :D
  • biomage
    #4245
    Itt nézd
  • kirol
    #4244
    Dik má, beszarok, ma már így hasít a 10 Mbit-es netem:



    Ez döbbenet. Azt mondták, majd feldolgozzák a levelet, ha írok nekik.
    Elképesztő!
  • bertino
    #4243
    adslnél nincs sebességkorlátozás szerintem.
  • katakpult
    #4242
    hát vagy fejlesztenek, vagy valamiért be lettél korlátozva

    bár már hallottam olyanról is akinél 3 évig ment simán az 5megabit, most meg 320kbit/sec a maximum... és ott neki azzal magyarázták, hogy eddig is így volt, mert túl távol van a lakóhelyétől az a nagy fehér doboz amiből jön a net
  • kirol
    #4241
    Ma délutántól ezt tapasztalom:

    Letöltési sebesség: 526 kbps
    Feltöltési sebesség: 85 kbps

    Egyébként 10Mbit/512kbps -on netem van! Ami eddig így nézett ki:
    Letöltési sebesség: 10900 kbps
    Feltöltési sebesség: 545 kbps

    Mégis mit műveltek a vonalammal?
  • bertino
    #4240
    hát én interware-nál voltam előfizetve, mikor pesti albérletben laktam, mert adsl-en kívül nem volt más.

    ők jók voltak, akkor küldtek első/utolsó számlát mikor kellett, nem kekeckedtek sose, mondjuk ott nálam nem is nagyon volt gond a nettel.


    lehet csak szerencsém volt.
  • biomage
    #4239
    akkor kit ajánlsz?
  • bertino
    #4238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott dolgoztam telefonos ügyfélszolgálatosként -.-
    első igazi munkahelyem volt magyarországon.

    de amekkora trógerságok meg hazugságok ott mennek... hidd el, ahol rajtam mult, rávezettem az ügyfelet, hogy inkább keressen másik szolgáltatót :D

    amatőrök, elavultak és még igazságtalanok is legtöbbször.
  • biomage
    #4237
    miért?
    mi a baj vele?
  • bertino
    #4236
    enternet ? kerüld őket kilóméterekre én mondom!! :DDDDDD
  • MR ME
    #4235
    az elég érdekes :)
    trékomnál ha lejárt akkor nem történt semmi, max annyi h nincs hűség szal bármikor elmehetek máshova, am amíg a szolgáltatást le nem mondod megy minden ahogy addig is