625
tapasztalatok kinek mennyivel es milyen
  • Bmx01
    #545
    ok nyugi van nem kell felkapni a vizet
  • reaper4
    #544
    meg van nézve te láma. 8096/480 at ír , de ettől függetlenül nem lett még emelve. szal? erre is mondasz vmi okosat?
  • Bmx01
    #543
    De most még csak papíron módósult (MÉG).
  • reaper4
    #542
    mi vagy te? t-com marketinges? tudjuk amit leírtál, de ettől függetlenül várjuk...
  • Bmx01
    #541
    Nekem volt 1 512/96-os netem, január elején váltottunk 1024/128-ra
    és most az Enternetes ügyfélszolgálaton belőll a sávszélességnél 4480/256-ot ír ki.
    Aki enternetes nézzen be az online ügyfélszolgálatba.
  • Bmx01
    #540
    A T-Com területen lévő ADSL hozzáférések maximális letöltési sávszélessége ingyenesen megnövelésre kerül. Az előfizetői hozzáférések sebességének átállítása 2007. január 15-én kezdődik meg, és 2007. február 28-i időponttal zárul le.
  • reaper4
    #539
    kaposvár. itt is cs.ö.cs. :) de érdekes ,h nem messze falun már megemelték a hét közepén. diszkrimináció :D
  • TothLaci
    #538
    Péntek van, és semmi.
    (Hatvan)
  • webibebi
    #537
    és te hol lax?
  • BlackShadow
    #536
    nekünk elvileg holnap lesz .. éjféltől lelövik a netet pár órára és mire felkelek 4 megás leszek elvileg ^^ (interware)
  • iko
    #535
    JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
  • [NST]Cifu
    #534
    A szeptember elírás, február 28.-át mondtak, sorry, hamu a fejemre.
  • [Jakuza]
    #533
    Szeptember ?
    Te valamit elneztel.
    Marciusban fejezik be utoljara allitolag Gyorben, mert ott sok volt a panasz es emiatt az utoljara tettek.
  • [NST]Cifu
    #532
    Jövő hétfőtől kezdik, és Szeptember 28.-án fejezik be várhatóan a speed upot.

    Hozzáteszem továbbra is csak a letöltési irány lesz tuningolva, a feltöltési marad a 128/256/384kbit/s... :(
  • Sland
    #531
    HALLLLLEEEELUJJJAA!!!!!!
  • B@dsector
    #530
    T-COM
  • TothLaci
    #529
    EZAZZZZZzzz....
  • Noninnyó
    #528
  • czky
    #527
    Megtöbbszörözi az ADSL-sávszélességet a Magyar Telekom
  • izb
    #526
    valszeg mikor a fatáv is emel.
  • izb
    #525
    aszinkron kapcsolatnál nem nagyon van ilyen lehetőség.
  • Bmx01
    #524
    HellÓ valaki véletlen nem tudja hogy mikor lesz sebbességnővelés az Enternetnél??
    thx
  • BCS CORPS
    #523
    hy van valahol nálunk olyan csomag ahol mondjuk 1 mega letöltéshes 1 mega feltöltési sebeséget is adnának ? vagy legalább fele akorát ?
  • ent
    #522
    Nálam is emeltek:D
    a helpdesk.invitel.hu oldalán az adsl mérés 2048 ról 2088 ra ugrott:D
  • [Jakuza]
    #521
    Csak az uzleti 4Mbites kapcsolatokat fogjak emelni, az Interwarenel is.
  • Serpa
    #520
    Interware is emel
  • Serpa
    #519
    februárban eldől ...

    hmmm...
    upot is emeltek.
  • [Jakuza]
    #518
    Egyenlore nem tudok biztosat mondani.
    Kerdes az, hogy csak egy retegnek fognak e emelni, vagy mindenkinek.
    A cikk csak a 4Mbites uzleti csomagokrol szol, ezert fogalmam sincsen, hogy az emeles megtortenik e masoknak is vagy sem, ahogy mar a pletykak hireztek korabbrol.
    Az viszont erdekes, hogy mar egyes hwsw-s forumozok szerint pesten nemelyikuk 2Mbites kapcsolatat emeltek 3Mbitre.

    Pelda:

    Ugy masfel oraja begyorsultam:

    Letöltési sebesség teszteredmények
    Adatmennyiség: 2048 kbyte (2 097 152 byte)
    Letöltési idő: 5.25 sec
    Sebesség: 3120 kbit/sec (3 194 880 bit/sec)

    Feltöltési sebesség teszteredmények
    Adatmennyiség: 2048 kbyte (2 097 152 byte)
    Letöltési idő: 46.69 sec
    Sebesség: 350 kbit/sec (358 400 bit/sec)

    Kulfold/belfold egyarant ennyi.

    Eddig 2M/192k volt.
  • M@TriX
    #517
    ööö, én most fizettem elő csak egy alap, korlátlan 512-es ADSL-re, akkor most nekem feb 1-től 1Mbit lesz ugyan azon az áron?
  • [Jakuza]
    #516
    Egy kis erdekesseg HWSW-rol.
    Talan meg is lesz akkor emeles Februarban ?

    "Sávszélességet emel a Magyar Telekom
    írta: Bodnár Ádám , idő: 09:29

    [HWSW] A Magyar Telekom februártól megemeli az ADSL-szolgáltatás sávszélességét -- értesült lapunk. Internet-szolgáltatói forrásokból úgy tudjuk, a 4 megabites letöltési sebességet kínáló üzleti csomagok előfizetői február második felében már 6 megabites sebességgel, de változatlan áron szörfözhetnek a világhálón.

    A 6 megabites letöltési sebesség már az ADSL-technológia fizikai korlátait feszegeti, ugyanakkor előrevetíti az ADSL2 szolgáltatások megjelenését. Lapunk érdeklődésére a T-Com sajtóosztályán korábban már megerősítették, hogy a vállalat az idén bevezeti az ADSL2 technológiát. A PanTel november közepe óta már kínál üzleti előfizetői részére ADSL2-szolgáltatást a Magyar Telekom hálózatán, a 4 és 6 megabites sebességű üzleti csomagok azonban egyelőre csak Budapest belső kerületeiben érhetők el.

    Az ADSL2 technológia előnye, hogy ugyanazt a vezetékes infrastruktúrát használja, mint a jelenleg elterjedt ADSL, csupán a hálózati berendezések némelyikét kell lecserélni a működtetéshez. Az ADSL2 segítségével elérhető letöltési sebesség elérheti a másodpercenkénti 12 megabitet is, vagyis ez a technológia akár már nagyfelbontású (HD) videoanyagok továbbítását is lehetővé teszi. ADSL2+ kódolásra átállással a sávszélesség még tovább növelhető akár 24 megabitesre, ráadásul leállás és üzemszünet nélkül."
  • bodesz
    #515
    most akkor csak a Tcomosoknak lesz emelés vagy az összes ADSL esnek?az már vicc lenne megint :D már csak a feltöltési sebességet kéne növelni nem a letöltésit...
  • ent
    #514
    te is csongrád megyében töltöd az alattomos internetes életed?
  • Serpa
    #513
    áá.
    azt hittem, hogy 25% ÁFA lesz 1 éven keresztül, de nem.
    januárra már 20%ot számoltak.
    :)
  • TothLaci
    #512
    sajnos
  • eprex
    #511
    uh ha még emelnének már 4mb-esem lenne LoL
  • Shep
    #510
    Nem lesz emelés, miért is lenne, mikor utoljára emeltek, akkor mondták, hogy most egy jódarabig senki ne várjon hasonlót, azonkívül minek emeljenek, hogy még szarabb legyen a szolgáltatás minősége?
  • Gabesz amd64
    #509
    Én nem szeretem a hírlapi kacsát :DDDD
  • Ramore
    #508
    vagy nem látjuk meg :)
  • TothLaci
    #507
    Majd meglátjuk...
  • Ramore
    #506
    szerintem is kamu az egész