142
Az Eidos üdvöskéje
  • Coco
    #99
    Még annyi hogy mondják magyarul röviden hogy Centurion?
  • Coco
    #98
    Még annyi hogy a Tutorials és Küldetések szövegeit én neem tudom egyedül lefordítrani,ha valaki segítene akkor megkoszonnem.
  • Coco
    #97
    Hello!Én már félig megcsináltam a játék fordítását,de persze van benne egy őár hiba.
    Ha szoltok hogy kell vhovan szivesn felteszem.
    Bár most már porbalagtom kijavitani a hibait.

    üdv
    coco
  • TopGun
    #95
    En nem a gyalogsag elleni bevetesrol beszelek, hanem van egy gyakorlo kuldetes amikor a varfalat kell lenyomni, mert ott vannak az ijaszok, jol megvedve tetovel! na itt hiaba kuldtem ki a farkast, meg a solymot is felderiteni a katapultosok nem lattak az ijaszokat, amikor meg lassan kozelebb vittem oket, azok azonnal felfedeztek es ket pillanat alatt felgyujtottak a cuccot! nem gyoztem javittatni :((
  • RangeR
    #94
    A formációkról: nem kell hűbelebalázs módon küldeni 300 harcost,nem úgy működik mint a többi rts.Pl.nem kell mindenkit összefogni aztán attack,csak ritkán.Helyette taktikusan,jó szögekből,jól összeállított egységekkel,megfelelően kiválasztott alakzatokkal lassan kell haladni mint az igazi koholsz phalanx harcmodor.Egyébként is a zűrzavart a kisegítő alakulatok végzik,azok pedig fogyóeszköznek számítanak.A légiók sokszor csak erődemonstráció szerepét kell,hogy betöltsék.
  • RangeR
    #93
    Katapultról: Brutál.Nem irreálisan kicsit sebez,hanem egy teljes osztagot 90%-ban megsemmisít.Ez azért elég jó.Persze,hogy felgyújtják.Előtte álljanak be spearmenek védő alakzatba,majd azok felfogják a nyilakat.Nem kell egyedül küldözgetni.És valóban agresszív legyen,különben nem fog dobálni semmit.Ha agresszív,akkor a saját harcoló embereinket vonultassuk vissza kicsit,mert egy-egy lövéssel azokból is kicsinál 10-20 főt
  • TopGun
    #91
    Sziasztok! Nekem az a bajom a Praetorians-al, hogy irrealisan kozelre tudnak csak loni a katapultok es akkor sem akkora rombolo erovel mint az a valosagban volt! Nevetseges, hogy egy par "koszos" ijasz egy perc alatt felgyujt harom katapultot, azok meg addig egy lovest sem adnak le!! nektek mi a tapasztalatotok a katapulttal?
  • Aquli
    #89
    egyebkent ha dc helyett azt irjatok hgoy peer to peer, akkor tudom hogy mirol van szo.
    K. András koszi a cimet, ez mar megy
  • K.András
    #88
    De fentvan ftp-n, csak priváton...
  • Aquli
    #87
    erre a gamere pedig nagoyn fenem a fogam. rip nincs valahol? ftp-n vagy weben?
  • K.András
    #86
    Ez megy.
  • K.András
    #85
    http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/directconnecthun/
  • Aquli
    #84
    ez az oldal, dc hq, nem jon be, "a lap nem jelenitheto meg."
  • Aquli
    #83
    Nagyon koszi a helpet, tenyleg vannak olyan emberek azt elvezik ha masokat kicikizhetnek.
  • skorpio7
    #82
    De legjobb , ha ide nézel el !

    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1010518983
  • skorpio7
    #81
    Katt IDE !
  • Aquli
    #80
    Figy: ahelyett hogy az en tudatlansagomon rohogtok, le tudnatok irni hogy akkor mi az?
  • Aquli
    #78
    akkor ftp? akkor annak a cimet.
  • Coco
    #77
    nem oldal.bár van az is.
  • Aquli
    #76
    mi a cime annak a dc warez oldalnak?
  • Coco
    #75
    vagy akarki aki szeretne én csinalok servert.
  • Coco
    #74
    antijedi nem akarsz egyet multizni?Tegnap én is jáccottam egy emberrel marhan teccett igy multiban is nagyon jo.de persze csak olyan jojjon aki nem tul "profi".Akkor Antijedi?Majd mondd meg email cimed aztan ha van kedved jaccani akkor nyomhatnank egyet.([email protected])
  • Lammer
    #73
    Köszi, ott én is meg tudtam volna nézni, csak gyorsan felugrottam a netre és ez jutott eszembe(Févorit shortklikk :)/illetve kiment a fejemből a gamecopy :)))
    okok
  • Lammer
    #72
    Ok kösz!
    akkor nem kell az Immersion... húúú megúsztam...
  • Braveheart
    #71
    na most szereztem meg, szoktatok multizni?
  • a.carkey
    #70
    Hátha olvassa a BSA is ...
    :)
  • a.carkey
    #69
    Basszus. Kiesett két nap ...
    Eddig semmit sem tapasztaltam a töréssel. Én is a DEVét nyomom ..., de vsz megveszem fullban is.
  • Braveheart
    #67
    ok akkor már töltöm is :) multizni szoktatok?
  • Braveheart
    #65
    Szerintetek letöltsem?
  • aiguo
    #64
    Hi!
    Hogyne lenne mar Crackfix!?;)

    Letolt
  • RangeR
    #62
    Jaja,a római lándzsások nekem nagyon jól szuperálnak,el sem indulok nélkülük!Agresszív módba kapcsolva 2 csapat,az első alakzatba állítva,mikor vonalba fejlődnek és letérdel az első sor,az brutál! Megrusholtak a lovasok,vagy 2 szakasz,és felnyársalódott mind,egy hullámban.Egy sem élte túl.Néztem utána a lándzsásokat,látszám sértetlen 30 fő! Szóval azokat viszem elől az íjászok előtt szorosan és csak együtt mozgatom őket.
  • Sephi
    #60
    Nah neekm sikerult lerohannom a nepet. Most mutatak meg hogy a landzsasok milyen jol bevalnak a lovasag ellen ha tamado modba vannak helyezve!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #59
    :) ha ennyire jónak tartjátok akkor installálom :D
  • a.carkey
    #58
    "Bizony, bizony ezredes elvtárs ..."
    :)
    Vasárnap ue történt velem is. Este hatkor vettem észre magam és azt, hogy még Vietcongozni kell egy kicsit, vmint végre be kéne fejezni a Splinter Cellt.
  • a.carkey
    #57
    24 küldetésből áll a játék (a harwired szerint), de mivel van hozzá editor - vmelyik siteon (esetleg ha egy moderátor ezt olvassa és tud segíteni, akkor lsz, hogy hol van) - skirish mód stb. Úgyhogy elég real time harcra lehet számítani. Esetleg multiban ...
  • gothic1
    #56
    Tegnap kipróbáltam. Meg kell, hogy mondjam, hogy ez az első RTS a warcarft3 óta, amit nem installáltam le tíz perc után sőt egész este játszottam vele! Kissé szokatlan a építkezési rendszere, de meg lehet vele barátkozni!

    Szóval én is ajánlom mindenkinek! Jó ez a játék, szép grafikával és kitünő hangulattal!
  • a.carkey
    #55
    Bocs, a lovasságommal együtt mozgatom. Ua grouphoz csapom. Mellettük harcol, tovább erős a lovasok morálja. Csata közben fel tudod a morált a parancsnokkal is tornászni.
    A befogom, nem besorozom, hanem szimplán egy csapatban "mozgatom" a lovassággal. Sebességet tudja tartani vele, erős mint atom - állja a sérülést, minek pihentessem. Azt hiszem én fogalmaztam rosszul. Bocs, ha félreérthető volt.
    Eddig egy olyan gyalogos parancsnokom volt, akit semmire sem tudtam használni (Britanniában).

    Nem mondtam, hogy fasz vagy. (A "káromkodással" egy stílust akartam lezárni. - Úgy is jön a moderátor és megmoderál.)
    "Joinoltatni" tényleg csak egyformákat lehet, de hál'sten ált. azt csinálják amit "mondasz" nekik. Bár tényleg van néha olyan, hogy a barom megtámadja az ellent, pedig én nem is kértem, de eddig ez nálam csak a gyalogságnál fordult elő.
    Az "öntörvényűség" akkor fordult elő, ha nem volt a közelben egy centurio, ill. valami miatt a formációban nem reagáltak a defend módra, hanem beindultak. A teknősbéka alakzatban a legionáriusok például vsz nem fognak egyből rátámadni az ellenségre és az íjászok sem azok a nagy "kardforgatók".
    A centurio önállósulása eddig még nem fordult elő nálam. A gladiátorok és a barbár szövetségesek tényleg "neveletlenek".
    A római "hivatásosok" közül csak a "kisegítők" tértek eddig önálló utakra. Legalábbis nálam ...
  • a.carkey
    #52
    35-40? passz. semmi baj ezzel a játékkal, leszámítva, hogy no pause ...
    Minek küldöd kiséret nélkül? Én befogom az összes lovon ülő parancsnokomat a lovasságomhoz. Volt, hogy 25-öt is levágott.
    Mellesleg fasznak kell ebben a kibaszott topicban is káromkodni? :)
  • a.carkey
    #49
    Julius Caesarnál "óvjál". Jó nagy barom volt, az szent. Nem elég, hogy a "hüje" egy hónapról kapta a névét , még Egyiptom helyett - ami Rómától csak egy "köpésnyire" van, inkább a Gallokat igázta le - akik kevésbé fenyegették Rómát, és valahol "Ámeríkábun" voltak, nem pár száz kilométerre Rómától ...
    Félretéve ...
    Gallia, Belgica, Britannia, Egyiptom (Közel-Kelet) a sorrend a gaméban ...
  • a.carkey
    #44
    Nincs benne olyan sok video, ami van az Eidos szintű. Ha ismered a Commandos, TRaider, stb. videóit, akkor el tudod képzelni, hogy nem rosszak. DC-n érdemes körülnézni, ott minden fent van ... (eleve dcn filmek, játékok szintén, de ez nem az a topic).

    #41!
    Lasd #42 +
    A Brit hadjárattól kezdve nem árt egy nagyobb sereg. Az eddigi csúcs - még nem "végeztem ki" a gamét - egyiptom - judea körül járok:

    10 legio
    4 kisegítő építéshez, javításhoz.
    8 ijász
    4 nehéz lovasság
    2 íjász lovasság
    2 scout (1-1/tipus)
    2 orvos
    4 catapult (ballista nekem nem jött be), ostromot túléli, de használhatatlan, nem gyújt fel semmit)
    (Nem használom a parittyásokat. A "hídmegvédős" pályán teljesen használhatatlanoknak bizonyultak, lemondtam róluk a későbbiekben is).

    Praetorian gárda - bár 64 fős -, de nem az igazi. Nem tudom miért, de még egyelőre "barátkozom" velük. Gladiátorok "atom" hasznavehetetlenek, a pause gomb hátránya miatt. Reflexből nem igazán lehet koordinálni az ostromot sem. Pici szünet (egy IGAZI pause gomb / nem esc) nem ártana. A Stonghold ebben jobb volt. Ez az EGYETLEN bajom a játékkal. (A C&CGEN.-al is ue volt ...).